Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: OSTATNI DZIEŃ na 700 zł w bonusach za Konto Santander

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

26.02.2024

OSTATNI DZIEŃ na 700 zł w bonusach za Konto Santander

Dziś przypominam o kończącej się, topowej okazji do bankobrania!

Ostatnie chwile na 700 zł w bonusach za Konto Santander
A okazja to wyjątkowa, bo tylko teraz i tutaj dla Czytelników bloga Bankobranie do wzięcia jest więcej - w sumie nawet 700 zł (oprócz - nazwijmy to - standardowych bonusów o wartości 600 zł, jest też nagroda dodatkowa - 100 zł do Biedronki).

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Czas leci nieubłaglnie. Dopiero co obwieszczałem start tej kumulacji promocji, a już pozostaje sygnalizować o jej finiszu. Przypomnę, że do wzięcia czeka:
  • 400 zł premii pieniężnej za konto osobiste;
  • nagroda za otwarcie konta z polecenia - każdy do wyboru ma bon 100 zł na zakupy (do wykorzystania w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando) albo 4 bilety kina (Cinema City);
  • 100 zł premii pieniężnej za przetestowanie internetowego Kantoru Santander Banku;
  • no i wisienka na torcie (nomen omen przy okazji 10-lecia istnienia Bankobrania) coś specjalnego dla Czytelników bloga Bankobranie - bon 100 zł do Biedronki.

I odnośnie ostatniej z nagród - pierwotnie regulamin promocji przewidywał limit 350 bonów do Biedronki, ale od banku dostałem bardzo dobrą wiadomość: promocja będzie dostępna do końca lutego, więc każdy, kto złoży wniosek o konto do 29.02.2024 r. włącznie (tj. do czwartku, do godz. 23:59) może liczyć na bon 100 zł do Biedronki. Ta promocja od marca już nie będzie dostępna.

Szczegółowe omówienie zasad uczestnictwa i warunków promocji oraz prześwietlenie konta z oferty Santandera znajdziesz we wpisie pierwotnie poświęconym tej okazji do bankobrania: "Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!".


By uprościć dyskusję na temat promocji konta w Santander Banku, do komentowania zapraszam pod wyżej podlinkowanym wpisem.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...