Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł na zakupy za Konto 360° Junior w Banku Millennium (dla dzieci w wieku 0-17 lat) + 600 zł premii za konto dla rodzica

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

1.02.2024

200 zł na zakupy za Konto 360° Junior w Banku Millennium (dla dzieci w wieku 0-17 lat) + 600 zł premii za konto dla rodzica

Nowa edycja promocji przynosi podwojenie wartości nagrody.

Promocja "Więcej frajdy z Kontem 360° Junior"
Tym razem za otwarcie Konta 360° Junior do wzięcia czeka już nie 100, a 200 zł na karcie podarunkowej. Z kolei dla rodzica (tudzież każdej osoby pełnoletniej zakładającej w Millennium konto osobiste dla siebie) przewidziane są bonusy o łącznej wartości 600 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Promocja "Więcej frajdy z Kontem 360° Junior"


Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

Konto w niniejszej promocji można założyć wyłącznie dziecku (lub dzieciom), które jeszcze nie miało Konta 360° Junior w Banku Millennium.

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz mieć/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 600 zł premii za konto Millennium 360°.

Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 100 zł albo 200 zł w aplikacji zakupowej Goodie - to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać podczas zakupów w dowolnych sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Chociaż promocja ma być dostępna do 25.04.2024 r., to należy mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował ograniczoną pulę 20 000 kont objętych promocją. W przypadku wyczerpania limitu stosowny komunikat ma się pojawić tutaj.

Zasady promocji "Więcej frajdy z Kontem 360° Junior"


By wziąć udział w promocji:
 • do 25.04.2024 roku: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • bez względu na wiek dziecka najpóźniej do 31.05.2024 r. zasil Konto 360° Junior kwotą min. 50 zł oraz
 • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia dodatkowo do 31.05.2024 roku: 
  • w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe (na otrzymywanie od banku informacji handlowych i marketingowych przez kanały elektroniczne), 
  • zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz 
  • zapewnij wykonanie min. 5 płatności kartą wydaną do konta, zbliżeniowo telefonem lub Blikiem.

  Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie karta podarunkowa o wartości 100 zł. By zyskać dodatkowe 100 zł, czyli w sumie 200 zł na karcie podarunkowej Goodie, oprócz spełnienia ww. warunków:
  • od 1.02. do 31.05.2024 r. za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Millennium złóż wniosek o świadczenie w ramach programu Rodzina 800+ na okres od 1.06.2024 do 31.05.2025 r.

  Nagrodę otrzymasz do 30.06.2024 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem (do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

  Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni - wtedy właśnie otrzymasz eKartę podarunkową, która ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu - to będzie czas na wykorzystanie środków podczas zakupów.
   

  Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty Millennium


  Główne cechy konta dla dzieci zakładanego w Millennium to: 
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane (bo wymaganą płatność można wykonać też Blikiem), ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
   • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
   • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
  • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

  ⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 7767,61 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

  Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

  Przydatne dokumenty:

  5 komentarzy:

  1. Przy dwójce dzieci dostanę x 2 ? Jak będzie 1 wniosek o 800+ od razu na dwójkę?

   OdpowiedzUsuń
  2. 50 zł musi być cały czas na koncie czy wystarczy przelać i od razu odesłać z powrotem?

   OdpowiedzUsuń
  3. Witam. Jak długo trzeba utrzymywać to 50zl na koncie?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ja rozumiem że to wystarczy tylko wpłacić i można zaraz potem wypłacić.

    Usuń
   2. Tak dokładnie. Info sprawdzone w banku.

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

  Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...