Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Polecam Nest Bank": 100 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 100 zł za skuteczne polecenie

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.02.2024

"Polecam Nest Bank": 100 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 100 zł za skuteczne polecenie

Oto najnowsza, IV edycja programu poleceń konta w Nest Banku. 

Program "Polecam Nest Bank"
Tak samo jak w poprzedniej edycji bonusy po 100 zł przewidziane są zarówno dla nowego klienta (zakładającego konto), jak i obecnego posiadacza konta (który skutecznie je poleci).

[Aktualizacja: Nest Bank odpalił program poleceń w nowej, ulepszonej odsłownie. Sprawdź szczegóły tutaj.]

Program "Polecam Nest Bank - edycja 4"


Dla kogo promocja? Jak to z programami poleceń bywa, tak i tu wymienić należy dwie grupy uczestników: polecanych oraz polecających.

Osobą poleconą, która założy konto osobiste w Nest Banku (i na którą czeka bonus 100 zł) może być osoba pełnoletnia, nieposiadająca konta osobistego w Nest Banku co najmniej od 1.01.2022 roku (względem poprzedniej edycji nastąpiła więc zmiana na plus - data wyznaczająca okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku została bowiem przesunięta o rok, co dla niektórych może oznaczać okazję na opłacalny powrót).

Z kolei polecającym może zostać osoba mająca konto osobiste w Nest Banku, posiadająca w tym banku zarejestrowany numer telefonu komórkowego do kontaktu (za skuteczne polecenie konta osobistego bank płaci 100 zł).

Zasady programu poleceń w Nest Banku


By wziąć udział w programie "Polecam Nest Bank - edycja 4" i uzyskać bonus 100 zł:
 • najpóźniej do 30.09.2024 r. złóż wniosek o Nest Konto, podając w nim numer polecającego (jest to numer telefonu polecającego - posiadacza konta w Nest Bank; jeśli nie znasz takiej osoby, to możesz skorzystać z mego kodu polecenia, który udostępniam nieco niżej) i wyraź zgodę na udostępnienie polecającemu informacji o spełnieniu warunków do wypłaty premii (tę zgodę wyraża się na ostatnim etapie składania wniosku - w części określanej jako "Podsumowanie");
 • najpóźniej w ciągu 14 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę o konto; 
 • wyraź zgody na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: 
  • za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS 
  • w rozmowie telefonicznej 
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz
  • za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
 • w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta w Nest Banku:
  • zapewnij wpływy min. 2 000 zł (ważne, by nie były to przelewy między własnymi rachunkami w Nest Banku, ani wpływ ewentualnego kredytu lub kapitału z zakończonej lokaty w tym banku) oraz 
  • wykonaj min. 5 dowolnych transakcji (mogą to być płatności kartą lub Blikiem i/lub przelewy - z wyłączeniem przelewów pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).

Wypłata premii 100 zł przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem, nie wycofuj wyrażonych zgód oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

By zarabiać jako osoba polecająca, musisz:
 • posiadać konto osobiste w Nest Banku,
 • wyrazić zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty banku: 
  • za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS 
  • w rozmowie telefonicznej 
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz
  • za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
 • przystąpić do programu poleceń za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (po zalogowaniu do bankowości internetowej przejdź do zakładki "Oferty", gdzie znajdziesz "Program poleceń").

Zgody zweryfikujesz i ewentualnie zmienisz po zalogowaniu do bankowości internetowej, przechodząc ścieżkę: Ustawienia => Ogólne => Zgody => Zaktualizuj.

Bonus 100 zł za polecenie otrzymasz, jeśli osoba zakładająca konto w Nest Banku poda Twój numer telefonu we wniosku o konto oraz spełni wszystkie warunki uzyskania premii dla siebie (czyli 100 zł dla osoby polecanej). Wypłata bonusów za skuteczne polecenie/polecenia nastąpi do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków przez osobę poleconą. Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód. W ramach programu poleceń zgarnąć można maksymalnie 2 000 zł premii.

Nest Konto - prześwietlenie oferty Nest Banku


Główne cechy Nest Konta (dla klientów indywidualnych) to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za internetowe przelewy złotówkowe (zlecane przez bankowość internetową);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie pierwszej karty do konta (bez warunków); jedynie za drugą kartę do konta bank pobierze opłatę 25 zł - tak za jej wydanie, jak i za wznowienie; w przypadku jeśli masz jedynie jedną kartę, takiej opłaty nie poniesiesz;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach sieci Euronet (6 zł za każdą wypłatę z innych bankomatów w Polsce). 

Po złożeniu wniosku o Nest Konto umowę z bankiem zawrzesz na jeden z trzech poniższych sposobów: 
 • podczas rozmowy wideo z konsultantem banku - ta opcja dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18 (skorzystanie z tej metody możliwe jest wyłącznie na komputerze; w grę nie wchodzi składanie wniosku na telefonie), 
 • wykonując przelew weryfikacyjny z własnego konta w innym banku - imię, nazwisko, jak i adres przy tym przelewie muszą idealnie pokrywać się z tym, co podasz we wniosku o konto w Nest Banku; przelew ten może pochodzić wyłącznie z wybranych banków (Alior, ING Bank Śląski, mBank, Pekao lub Santander Banku) pod warunkiem, że konto w tamtym banku zostało przez Ciebie założone w inny sposób, niż przelewem weryfikacyjnym lub
 • podczas wizyty w placówce banku (w tym przypadku pamiętaj, by dopilnować podpisania umowy dla wniosku już uprzednio złożonego - a więc takiego, w którym podasz już numer polecającego).

Kod polecenia, który trzeba podać we wniosku, by uzyskać 100 zł premii, uzyskasz na końcu niniejszego wpisu.

7,1% na lokacie i koncie oszczędnościowym


Argumentem do skorzystania z konta osobistego w Nest Banku jest też oferta tego banku dla oszczędzających. Można tutaj uzyskać:
 • 7,1% w skali roku na 6-miesiecznej Nest Lokacie Witaj (do 25 tys. zł) oraz
 • 7,1% w skali roku przez okres 90 dni na Nest Koncie Oszczędnościowym (do 100 tys. zł).
O szczegółach tych propozycji piszę tutaj.

Środki zdeponowane na rachunkach i lokatach w Nest Banku podlegają pod polski Bankowy Fundusz Gwarancyjny, co oznacza 100-procentową ochronę kapitału do kwoty nieprzekraczającej równowartości 100 tys. euro.

Nest Bank: kod polecenia


Jeśli chcesz założyć konto w Nest Banku i zyskać 100 zł, we wniosku podaj kod polecenia. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby Cię polecić, możesz uzyskać taki kod ode mnie. Wypełnij poniższy formularz - mailem prześlę Ci kod oraz dane osoby polecającej:


Gdzie podać kod polecającego? Pole na wpisanie kodu znajdziesz na drugim etapie wniosku o konto (w części "Dane uzupełniające") składanego tutaj:


Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi i najkorzystniejszymi ofertami depozytowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter:

Przydatne dokumenty
:

5 komentarzy:

 1. Jedna karta za darmo - czyli muszę wybrać czy chcę kartę fizyczną czy wirtualną?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy te 5 przelewów to mogą być przelewy na swoje konto w innym banku? Np. 5x dowolna kwota jednego dnia na swoje inne konto w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
 3. w ciągu jakiego czasu od założenia konta trzeba wpłacić na lokatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na założenie lokaty jest 30 dni.

   Usuń
 4. Dziś wpadł bonus za polecenie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...