Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 450 zł łatwej premii za bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Citibanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.02.2024

Zyskaj 450 zł łatwej premii za bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Citibanku

Nareszcie! Po prawie 1,5-miesięcznej przerwie powraca promocja CitiKonta z premią.

Promocja "Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 PLN"
A w porównaniu z ostatnią taką promocją, wartość gwarantowanej premii wzrosła o stówkę - teraz do wzięcia jest 450 zł (zyski można zwiększyć, decydując się przy okazji na kartę kredytową w promocji).

[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja "Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 PLN"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 31.12.2021 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu czy rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jedynie, że nawet jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji wniosek o konto złożyć należy na stronie promocji.

Nagrody. Na osoby biorące udział w niniejszej promocji, do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne w wysokości 20 zł, 2 x 90 zł oraz 5 x 50 zł, co w sumie dać może tytułowe 450 zł. To bonusy pieniężne, które bank wypłaci na konto, więc będzie je można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Limit uczestników. Promocja CitiKonta ma być dostępna do 26.03.2024 r., ale trzeba uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej. Citibank przygotował bowiem nagrody dla 5 000 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto. W przypadku przedterminowego wyczerpania puli, bank ma poinformować o tym na swej stronie.

Zasady promocji "Otwórz CitiKonto i zyskaj do 450 PLN"


By wziąć udział w akcji i zdobywać tytułowe bonusy pieniężne:
 • do 26.03.2024 r. otwórz CitiKonto wraz z wydawaną do niego kartą.

Pierwszy z bonusów (w wysokości 20 zł) można nazwać dobrowolnym. Jeśli nie zdecydujesz się na niego, to do 430 zł premii nadal będzie do wzięcia.

By zgarnąć ten pierwszy bonus 20 zł ("Nagroda Bądźmy w kontakcie")
 • we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji CitiMobile) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Spełnienie powyższych warunków da Ci już pierwszy bonus - 20 zł. Jego wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzysz konto (do tego czasu nie wycofuj ww. zgód).

Druga nagroda do 180 zł ("Nagroda za wpłaty") została rozbita na dwa bonusy po 90 zł każdy. By je zdobyć:
 • w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (warunek ten można spełnić w prosty sposób - np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas; nie zostanie zaliczony jedynie wpływ z kont prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych).

Bonusy po 90 zł otrzymasz na CitiKonto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Z kolei trzecia nagroda w wysokości nawet 250 zł ("Nagroda za aktywność") została rozbita na 5 bonusów po 50 zł każdy. By je zgarniać:
 • w każdym z pięciu miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 100 zł (nie chodzi tu o to, by każda z tych transakcji była na 100 zł, ale o ich łączną kwotę - możesz więc robić mniejsze płatności, ale ważne by łącznie uzbierała się stówka, np. 30, 50 i 20 zł)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz bonus w wysokości 50 zł. Łatwo więc policzyć, że jeśli powyższą aktywnością wykażesz się w każdym z pięciu miesięcy kalendarzowych, to łącznie zgarniesz 250 zł

Wypłata każdego z tych bonusów przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. 

💡 Przykładowo: jeśli konto założysz w lutym, to wpływy będzie należało zapewnić w marcu i kwietniu (bonusy po 90 zł otrzymasz w kwietniu i maju), a czas na wykonywanie płatności kartą będzie od marca do lipca (bonusy po 50 zł będziesz dostawać od kwietnia do sierpnia). Jeśli otwierając konto, wyrazisz zgody wskazane przez bank, to w marcu wpadnie jeszcze dodatkowe 20 zł. 

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

CitiKonto - szczegóły oferty Citibanku


Charakterystyka konta osobistego z oferty Citibanku jest prosta, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, a do tego 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta w Citibanku warto zwrócić uwagę, by nie włączać dodatkowych usług (bo one już są płatne), takich jak np. CitiPhone (za 9 zł miesięcznie). To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować, by jej nie aktywować.

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, finalizacja otwarcia konta może nastąpić podczas wideoweryfikacji ("na selfie") za pomocą aplikacji mobilnej, za pośrednictwem kuriera lub poprzez akceptację dokumentów w bankowości internetowej Citibanku (jeśli do takowej już posiadasz dostęp; pamiętaj jednak wtedy złożyć wniosek o konto na stronie promocji, a nie poprzez tę bankowość).

💡 Na wstępie wspomniałem już, że zyski można tu zwiększyć, i tak oprócz premii do 450 zł za konto osobiste, do wzięcia czekają jeszcze bonusy dla wyrabiających kartę kredytową Citi Simplicity (do wyboru):
Przydatne dokumenty:

64 komentarze:

 1. Ta sama karencja co w poprzedniej edycji, ale za posiadanie konta o 1 m-c dłużej można przytulić o 100 ziko więcej w premiach 😃

  OdpowiedzUsuń
 2. No i jest tak jak pisałem w innym miejscu "Przypuszczam że po tej promocji karty kredytowej na dniach powinna być promocja dla konta."
  Jest to również jedna z najwyżej premiowanych promocji konta osobistego w Citibanku. Najwyższa kwota z jaką się zetknąłem, to było 500 zł bodaj raz a kolejna to 400 zł. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia i nawet łatwiejsze niż w tamtych promocjach, bo tu wystarczy wydawać po 100 zł/mies. w 3 płatnościach a tam było po 200 zł/mies. w 5 płatnościach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko żeby wideoweryfikacja działała... ani w jednym ani w drugim mimo wyraźnych zdjęć nie przechodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie poszło sprawnie. Miło jestem zaskoczony bo ostatnio męczyłem się z innym bankiem.

   Usuń
  2. Citigroup już od trzech lat szuka nabywcy na operacje detaliczne Handlowego - być może nowy właściciel to wreszcie ogarnie?

   Usuń
  3. Commerzbank jeszcze dłużej usiłuje sprzedać mBank i dlatego czekając na nowego właściciela nie poprawiają bankowości, a to istna porażka.

   Usuń
  4. Anonimowy14 lutego 2024 20:22
   medialnie odgrzewany kotlet. To samo z mBankiem, Velobankiem.

   Usuń
  5. U mnie, po niepowodzeniu weryfikacji (nie mogłam zrobić zdjęcia dowodu) zadzwolnili i przyjęli wniosek (aczkolwiek znowu te wszystkie zgody czytali). Umowa ma być w ebankowości. Weryfikacja nie powiodła się ze względu na posiadanie kk i ebankowości. Tak samo było 4 lata temu....Czyli brak postępów pod tym względem :-)

   Usuń
  6. @Anonimowy 15 lutego 2024 08:26
   No nie tak samo bo VeloBank to bank pomostowy i muszą to zrobić. W przypadku dwóch pozostałych tu wymienionych, mogą tak sobie czekać i czekać...

   Usuń
  7. U mnie weryfikacja po raz kolejny nie przeszła. Tym razem oddzwonili po 4 dniach w celu umożliwienia założenia konta w alternatywny sposób.

   Usuń
 4. Mógłbyś wyjaśnić jak dostać się do tego kroku: "lub poprzez akceptację dokumentów w bankowości internetowej Citibanku (jeśli do takowej już posiadasz dostęp; pamiętaj jednak wtedy złożyć wniosek o konto na stronie promocji, a nie poprzez tę bankowość)."
  Posiadam dostęp do bankowości internetowej (gdyż mam tylko kartę kredytową) i przy składaniu wniosku miałem opcję selfi, gdy ją pominałem wybierając opcję "inny sposób (np. kurier)" wtedy pojawiła się opcja wgrania zdjęcia i umówienia kuriera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak było że wysłałem wniosek bez opcji wyboru kuriera. Dzwonił konsultant i wtedy przesłał mi dokumenty w CitiOnline. Ale może się z tego wycofali?

   Usuń
  2. Przepraszam, bo pytanie wydaje się może nie najmądrzejsze;) Ale jakie zdjęcie konkretnie zdjęcie można wgrać? Zdjęcie dowodu?

   Usuń
  3. Tak zdjęcie dowodu.

   Usuń
  4. Jeżeli posiadamy dostęp online (tak jak w moim przypadku mam kartę kredytową) to przy składaniu wniosku wybieramy inną metodę. Następnie czekamy (około dnia) aż zadzwoni konsultant. Przechodzimy procedurę założenia konta. Następnie po kilku godzinach logujemy się online, przechodzimy do naszego nowego konta osobistego -> zobacz dokumenty dotyczące konta -> i podpisujemy token mobile lub sms.

   Usuń
 5. Czy konto otworzy się w pełni po przejściu procesu z wnioskiem i selfie, czy tak jak obecnie w Velo i dawniej w Citi, aby konto było aktywne trzeba poczekać aż zadzwoni do nas konsultant, który ponownie zweryfikuje dane (i zareklamuje kartę kredytową), inaczej konto nie zostanie otwarte?

  Na stronie pisze jedynie, że "Po aktywacji konta skontaktuje się z Tobą nasz Doradca, aby przedstawić korzyści z posiadania konta i karty kredytowej jednocześnie". Nie napisali, czy potwierdza dane podczas rozmowy i dopiero zatwierdza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak wszystko pójdzie gładko z weryfikacją na selfie to konto się założy i tyle. Jeśli nie pójdzie automatycznie to dopiero wtedy zadzwonią.

   Usuń
  2. Ok, dziękuję. Dawniej było inaczej, więc zmiana na plus.

   Usuń
 6. Weryfikacja na selfie nie przeszła. Dziś zadzwonili i już wszystko ogarnięte, przyjedzie kurier.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przerwało mi wniosek z linku promocyjnego na etapie zdjęć dowodu. Dokończyłam go zgodnie z instrukcją wpisując nr wniosku i go kontynuując z podpisaniem umowy kurierem. Nie będzie to przeszkodą w zdobyciu premii?

   Usuń
  2. Jedyny warunek w regulaminie to zawarcie umowy konta w czasie trwania promocji, jak - nie jest napisane, u mnie dokonczyli wniosek telefonicznie

   Usuń
 7. Założyłem Citi Konto 5 lutego, czy ta promocja mnie obejmie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z samego początku powyższego opisu: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 31.12.2021 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego"

   Usuń
  2. Promocja jest od 14.02 wiec nic z tego

   Usuń
  3. Ta promocja obowiązuje od 14.02 więc 05.02 jeszcze jej nie było. W Citi można wziąć albo 7,1% na koncie oszcz i 0 zł za konto osobiste albo premię za konto osobiste. Widać wziąłeś pierwszą opcję.

   Usuń
 8. Wszystko zrobiłam jak należy, przesłałam zdjęcia dowodu, selfie itd i zakończyłam cały proces pomyślnie. Przysłali umowę i regulamin na maila szyfrowany ale nie wiem jak mam teraz zalogować się do bankowości? Nie mam ani loginu ani nic. Czy konto mam już założone? Tego też nie wiem. Co teraz mam zrobić? Na tych wydrukach z umowy nic nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie jest nr konta i na ten nr jest pierwsze logowanie

   Usuń
  2. Rozumiem że Bankobranie mi nie pomoże mimo że biorę udział po przez ich stronę?

   Usuń
  3. @Anonimowy 18 lutego 2024 19:35, ja nie mam wglądu do dokumentów, ani statusu wniosku. Jeśli nie masz jeszcze informacji o otwarciu konta, a w poniedziałek nie będzie kolejnych wiadomości z banku, to sugeruję kontakt z infolinią.

   Usuń
  4. Citi demonem szybkości nie jest. Wieści żadnych w weekend nie ma co oczekiwać. Po prostu zaczekaj na dalsze info. A jak już masz dostęp do bankowości, co możliwe jeśli miałeś kartę kredytową w Citi, to zadzwoń żeby przypomnieć login i zresetować dostęp.

   Usuń
 9. Ja nawet nie mogłam zrobić zdjęć dowodu i selfie, bo wyskakuje błąd - Niestety, podczas zdalnej weryfikacji tożsamości wystąpił błąd. Rozpocznij ponownie skanując QR kod lub aby dokończyć proces otwarcia produktu w procesie kurierskim, kliknij „Kontynuuję”. W przeciwnym wypadku, zamknij stronę przeglądarki, a my zadzwonimy do Ciebie w najbliższym czasie i ustalimy najlepszy sposób zawarcia umowy. :). To sobie założyłam konto :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz ebankowość u nich? To może być problem, jednak powinni zadzwonić w celu sfinalizowania wniosku, a jak nie zadzwonią w ciągu paru dni, samemu zadzwonić i się upomnieć o dokończenie wniosku

   Usuń
 10. 14 lutego zlozylem wniosek (ale nie dalo sie dokonczyc). Formularz nie pokazuje innej mozliwosci niz selfie (mimo ze na wszelki wypadek wylaczylem "ublock origin" itp.).
  Proby dokonczenia wniosku (nr wniosku dostalem) koncza sie tak samo niepowodzeniem.

  Nikt z Citi nie skontaktowal sie ze mna w celu dokonczenia, mimo ze na stronie z wnioskiem Citi zapewnia "W przypadku problemów z otwarciem konta „na selfie” nie przejmuj się, skontaktujemy się z Tobą w celu dokończenia procesu."

  Zatem napisalem pytanie w bankowosci elektronicznej Citi (mam tam KK), w ktorym opisalem problem - ze nie mam mozliwosci dokonczyc i spytalem: w jaki sposob moge dokonczyc zakladanie konta?

  Na to pani "Ekspert ds. Zarządzania Jakością" odpisala, ze... "nie dokonczylem wniosku".

  A to mi nowina!

  Jest 18 lutego i nadal nikt z Citi sie nie skontaktowal :-(.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, jeszcze zadzwonią. Do mnie w promocji karty kredytowej dzwonili dopiero po tygodniu.

   Usuń
  2. Spróbuj wejsc do aplikacji i poszukac te promocje, jest tam przycisk Umow rozmowe, jak to kliknelam to oddzwonili

   Usuń
 11. Hej o co chodzi z tą funkcją citiphone? Nie widziałam nic takiego przy zakładaniu konta. Jak sprawdzić czy płatne usługi są aktywne? Konto założone, od dziś aktywne ale nie widzę nic w ustawieniach w bankowości elektronicznej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku tego nie ma ale jak dzwonią to pytają. Ja omyłkowo włączyłem ale po kilku dniach napisałem wiadomość poprzez CitiOnline żeby mi wyłączyli. Żadnej opłaty za to nie zdążyli pobrać.

   Usuń
 12. Składałem wniosek w piątek. Dziś na infolinii powiedzieli mi że do końca tygodnia powinni założyć to konto . Naprawdę u nich to tyle to trwa ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zakładałem w niedzielę, minął tydzień, dalej nic. Dziś zadzwoniłem na infolinie, usłyszałem odpowiedź że mam czekać, wniosek jest procesowany. Dramat jakiś ten bank, jeśli chodzi zakładanie kont.

   Usuń
  2. Faktycznie długo, ale z tego co mi wiadomo, to zainteresowanie jest bardzo duże.

   Usuń
  3. U mnie trwało to jakoś 2-3 dni. Uwierz mi, że z tym bankiem to jest jeszcze na prawdę super wszystko :) Pociesze Cię kartę miałem w tym samym tygodniu co otwierałem konto.

   Usuń
 13. Czyli jak rozumiem, w umowie muszą być zaznaczone tylko zgody nr 3 i 4? W części E zawartej umowy, druga strona pliku dokumentów z umową? Złotówa, jak bierzesz udział w tej promocji - byś sprawdził?...

  OdpowiedzUsuń
 14. czy płatności mogą być większe, np. 250 jedna i kolejne dowolne np po 20 zł?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy są wykluczenia co do płatności kartą czy można płacić np na revoluta?

  OdpowiedzUsuń
 16. Udało się komuś samodzielnie zarejestrować ich kartę debetową w BCh? U mnie po dodaniu karty błąd przeładuj stronę; dodając kartę do BCh za pośrednictwem bankowości int. standardowy brak opcji pobrania załączników regulaminu do BCh, co uniemożliwia poprawną rejestrację do BCh.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz wiadomość przez CitiOnline żeby dodać kartę.

   Usuń
  2. Po co teraz rejestrować jak nie ma promocji z bch? Lepiej poczekać aż dadzą np. 100 zł za rejestrację i transakcje - niedawno te oferty były co chwile.

   Usuń
 17. Przyszły dwie karty debetowe z różnymi numerami. Dlaczego dwie? Normalnie dwie koperty w skrzynce były

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jakiś błąd? To już musisz wyjaśnić z bankiem.

   Usuń
 18. Cześć! Mam pytanie czy wpływ 2000zł na pewno może pochodzić z mojego konta w innym banku?
  Cytat z regulaminu Punkt 7:
  "Nagrody za wpłaty otrzymasz, jeśli na Koncie zapewnisz miesięczne wpłaty w łącznej wysokości minimum 2000 PLN (słownie: dwa tysiące
  złotych), przez 2 kolejne miesiące następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto. Wpłaty, o których mowa powyżej nie mogą pochodzić
  z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wpływ może być przelewem z Twego konta w innym banku.

   W przywołanym zapisie słowo "Bank" zostało zapisane wielką literą, więc jest to pojęcie zdefiniowane. W tym przypadku Bank = Citibank. Zatem wpływ nie może być z Twego konta (lub jakiejkolwiek innej osoby) w Citibanku, ale z innego banku już jak najbardziej.

   Usuń
  2. Rzeczywiście! Nie zauważyłem wyjaśnień pod koniec regulaminu. Dzięki!

   Usuń
 19. Dopiero dziś udało mi się przebrnąć przez video weryfikację i złożyć wniosek o konto, dostałem dokumenty na maila. Liczy się data złożenia wniosku czy otworzenia konta? Jeśli konta to skoro dziś mamy 22 to czy złapie się przed upływem końca promocji. Dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to samo chciałam pytać. Regulamin mówi, że ma być założone konto, a nie wniosek, ale czy ktoś potwierdzi? Do mnie bank jeszcze nie dzwonił zawierać umowy, dopiero dostałam wniosek o konto zaszyfrowany.

   Usuń
 20. Niby udało się otworzyć konto. Videoweryfikacja została przerwana ale przekierowało mnie na dokończenie procesu na stronie. Wyświetliły się gratualcje i info, że na maila przesłali umowę i pozostałe dokumenty. Nie, że "prześlą" tylko "przesłali". Nic nie otrzymałam. Jak u Was to było? Po jakim czasie dokumanty na maila dotarły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie to samo. Kontaktowałam się z infolinią i na razie cisza

   Usuń
 21. Dzisiaj wpadło 20 pln

  OdpowiedzUsuń
 22. Szczęściarze. A ja nic nie dostałem chociaż zgody wyrażone podczas składania wniosku. Ktoś też tak ma czy wszyscy dostali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nic nie dostałem mimo wymaganych zgód itd.

   Usuń
  2. Otwórzcie umowę i zobaczcie, czy są wyrażone zgody w części E w punkcie 3 i 4.

   Usuń
 23. Cześć. Czy orientuje się ktoś, czy te 100zł płatności kartą, to musi być w sklepie fizycznie, czy można w internecie (nie chodzi mi o blik)? Czasami można płacić kartą w necie, podając numer karty, CVV - tak jak kredytówką. Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam
  Pytanie: czy te 3 transakcje muszą być wykonane za pomocą fizycznej karty, czy może to być wykonane telefonem z podpiętą kartą ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...