Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Alior Bank: 200 zł na zakupy za konto dla nastolatka (w wieku 13-17 lat) dzięki promocji "Młodość ma swoje prawa - VII edycja"

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.02.2024

Alior Bank: 200 zł na zakupy za konto dla nastolatka (w wieku 13-17 lat) dzięki promocji "Młodość ma swoje prawa - VII edycja"

Nowa edycja promocji przynosi nową nagrodę.

Promocja "Młodość ma swoje prawa – VII edycja"
Do wzięcia czeka bon o wartości 200 zł, dzięki któremu wybrać można voucher lub kartę podarunkową do sieci sklepów lub usługodawcy spośród dostępnych w (obszernym) katalogu.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Przy okazji przypomnę, że na rodzica, tudzież szerzej - na osoby pełnoletnie, zakładające Konto Jakże Osobiste w Aliorze, czeka 500 zł premii + moneyback do 20 zł miesięcznie. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, omówienie warunków promocji oraz analizę konta z oferty banku. 

Poniżej skupiam się już wyłącznie na propozycji dla nastolatków.

Promocja "Młodość ma swoje prawa – VII edycja"


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia reprezentująca dziecko (które ukończyło 13. rok życia, ale nie ukończyło 18. roku życia) w procesie otwierania konta, z zastrzeżeniem, że dziecko w okresie ostatnich dwóch lat przed dniem złożenia wniosku o konto nie posiadało rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (konta osobistego) w Aliorze.

Nagrodą w promocji jest bon o wartości 200 zł, który będzie można wykorzystać na stronie multivoucher.pl, gdzie do wyboru są różnego rodzaju vouchery oraz karty podarunkowe, m.in. do Allegro, Answer.com, CCC, Kaufland, Media Expert, MediaMarkt, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Zalando, ale też Sony Playstation, Spotify Premium czy Steam. Wybór jest duży - katalog wszystkich możliwości znajdziesz na powyższej stronie.

Zasady promocji "Młodość ma swoje prawa - edycja VI"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć bon 200 zł, należy: 

 • najpóźniej do 30.04.2024 r. zawrzeć umowę o konto dla dziecka (Konto Jakże Osobiste) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w czasie otwierania konta wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie od Aliora informacji marketingowych z użyciem: 
  • wiadomości elektronicznych (e-mail, SMS/MMS, bankowość elektroniczną, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe), 
  • połączeń głosowych (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR); 
 • w ciągu 40 dni od otwarcia konta dla dziecka: 
  • wykonać (za pomocą karty wydanej do konta dziecka) co najmniej 5 płatności (na dowolne kwoty);
  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto dziecka w wysokości min. 500 zł (bank nie zaliczy sumy mniejszych wpływów) oraz
  • zalogować się do aplikacji mobilnej.

Nagrodę bank prześle SMS-em (na telefon do kontaktu podany w banku przez dziecko) w ciągu 60 dni od spełnienia powyższych warunków. Do tego czasu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto oraz o kartę dla dziecka, a także nie wycofuj wyrażonych zgód.

O czym należy pamiętać, spełniając warunki promocji?


Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj o regulaminowym zapisie, w myśl którego bank wyklucza płatności w niektórych kategoriach miejsc (co określa kodami MCC, przypisywanymi terminalom płatniczym, które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"a. 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, b. 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), c. 4111, określający m.in. usługi transportowe, d. 6012, określający instytucje finansowe, e. 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, f. 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, g. 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, h. 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne." (pisownia oryginalna).

Zgodnie z regulaminem:

"W trakcie obowiązywania Oferty Specjalnej z Nagrody można skorzystać jeden raz."

  

Konto Jakże Osobiste - prześwietlenie oferty Alior Banku


Konto osobiste zakładane dla dziecka w Aliorze to Konto Jakże Osobiste, które charakteryzuje się poniższymi cechami:
 • 0 zł za prowadzenie konta (do ukończenia 26 lat nie trzeba spełniać jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0 zł za kartę wydaną do konta; opłaty miesięcznej za kartę nie ma do ukończenia 18 lat przez posiadacza konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; po ukończeniu 18 lat opłaty w wysokości 5 zł bank nie pobiera, jeśli od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca wykonasz płatności kartą na łącznie min. 300 zł);
 • wypłata gotówki kartą: 0 zł w bankomatach Alior Banku; 2,50 zł w bankomatach sieci Euronet; 5 zł w pozostałych bankomatach w Polsce.

Wniosek o konto dla dziecka rodzic może złożyć poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej.

Kiedy opłaca się założyć konto dziecku? Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z premią 500 zł i moneybackiem do 20 zł miesięcznie.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Mam konto w alior i aplikacje. Na tym koncie w aplikacji mam tez podglad do konta syna. Jeden z warunkow promocji jest napisane, ze trzeba sie zalogowac do aplikacji. Czy syn musi instalowac dodatkowa aplikacje, czy wystarczy zalogowanie sie z mojej aplikacji i przelaczenie uzytkownika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z tego co czytałam regulamin, to właśnie syn musi zainstalować aplikację na swoim telefonie i zalogować się minimum raz.

   Usuń
  2. Oczywiście chodzi o logowanie syna na osobnej aplikacji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...