Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Aż 900 zł w bonach do Allegro jako nagroda gwarantowana za kartę Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

21.02.2024

Aż 900 zł w bonach do Allegro jako nagroda gwarantowana za kartę Citi Simplicity

By w tej promocji zgarnąć bonusy o wartości 900 zł... wystarczy wykonać płatności na sumę zaledwie 700 zł.

Promocja "Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank – edycja II", czyli nawet 900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity
A tu na każdego uczestnika czekają bony do Allegro o łącznej wartości 600 zł oraz punkty w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać nagrody - np. bony na zakupy (to też mogą być bony do Allegro) - o łącznej wartości nawet 300 zł. W sumie daje to aż 900 zł. Do tego bank zapewnia zwolnienie z opłaty za kartę.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja "Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank – edycja II", czyli nawet 900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity


Co warto wiedzieć o promocjach bankowych? Na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je już od 10 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 22,88%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

Promocja "Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank - edycja II": 900 zł w bonusach za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.04.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi.

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i 24 000 punków dostaniesz. Zważywszy, że bon na zakupy o wartości 100 zł "kosztuje" 8 000 punktów, można przeliczyć, że powyższa suma punktów przełoży się na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 300 zł.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna tylko do 22.04.2024 roku, ale może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie 1 000 osób, które jako pierwsze zawrą umowę o kartę Citi Simplicity.

Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. Dobra wiadomość jest taka, że bank praktykuje zasadę, by każdy kto zdąży złożyć wniosek, nagrodę dostał (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków, o których mowa niżej).

Zasady promocji "Nowy rok z Kartą Kredytową Citibank - edycja II


By wziąć udział w akcji i uzyskać gwarantowane nagrody w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile oraz bonów do Allegro:
 • do 22.04.2024 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (umowa może być zawarta później - nawet po tej dacie);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • aktywuj kartę w bankowości mobilnej Citibanku (zwróć uwagę, by zrobić to w taki sposób, a nie np. w bankowości internetowej na komputerze);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie):
  • przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej) oraz
  • wykonaj min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł (dla rozwiania wątpliwości: nie każda płatność musi być na kwotę 100 zł; pojedyncze płatności mogą być na dowolne kwoty - ważne by było co najmniej 5 płatności i by ich kwoty dały transakcje na sumę min. 100 zł)

Płatności kartą na potrzeby promocji mogą, ale nie muszą być wykonywane na Allegro.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

Po spełnieniu powyższych warunków uzyskania punktów programie Bezcenne Chwile, przyjdzie czas na zdobycie kolejnych nagród - 6 bonów do Allegro po 100 zł każdy. By je zgarnąć:
 • w drugim, trzecim, czwartym, piątym, szóstym i siódmym miesiącu po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł (tu tak samo nie chodzi o to, by każda z tych płatności była na stówę, ale wystarczy wykonać co najmniej 5 transakcji, nawet na mniejsze kwoty, które jednak w sumie dadzą min. 100 zł).

Tu również płatności kartą na potrzeby promocji mogą, ale nie muszą być wykonywane na Allegro.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz bon 100 zł do Allegro. 
_________

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Powiadomienie o przyznaniu 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania nagrody, a punkty zostaną naliczone w ciągu 30 dni od tej wiadomości. Punkty mają mieć ważność przez 9 miesięcy od dnia ich przyznania - będzie to czas na wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Powiadomienie o każdym bonie 100 zł do Allegro dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej nagrody. Przekazanie bonów nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu (także wiadomością w bankowości internetowej). Bony Allegro mają mieć ważność do 22.04.2025 roku (bony można łączyć ze sobą, ale pojedynczy bon można też wykorzystywać w częściach).

Do dnia przyznania każdej z nagród posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, ani nie wypowiadaj umowy.

Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kartę Citibanku dodasz do programu Bezcenne Chwile poprzez bankowość internetową lub na stronie bezcennechwile.pl.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonusami do 900 zł czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

📝  Rozpiska promocji:

Aby ułatwić spełnianie warunków tej promocji karty kredytowej Citibanku przygotowałem rozpiskę. Wystarczy pobrać w formie pdf, wydrukować i odhaczać kolejno zrealizowane płatności w każdym z miesięcy. 56 komentarzy:

 1. Karencja krótsza o miesiąc? Idealnie bo mi brakowały 3 tygodnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś zgody marketingowe wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga zgód. Są dobrowolne.

   Usuń
  2. Dlaczego w takim razie artykuł wskazuje "Do dnia przyznania każdej z nagród (...) nie wycofuj wyrażonych zgód"? O jakich zgodach mowa?

   Usuń
  3. Nie ma wymogu wyrażania zgód. W tym przywołanym miejscu niepotrzebnie się to wkradło. Zaktualizowane.

   Usuń
 3. Jest na blogu jeszcze wpis z pierwszej edycji? Tej gdzie trzeba było złożyć wniosek do 15.2?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne (nie usuwam wpisów o promocjach). Można go znaleźć tutaj.

   Usuń
 4. Przed chwilą próbowałam złożyć wniosek o kartę Citi, ale poddałam się przy fotce dowodu osobistego, za nic nie byłam w stanie ustawić go w ramce tak, żeby ramka była zielona zgodnie z wymaganiami :( Co w związku z tym? Odpadłam w przedbiegach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zaczekać na telefon z banku. Konsultant powie ci co i jak dalej. Też tak miałem i sfinalizowane pozytywnie.

   Usuń
  2. Różnych rzeczy bym się spodziewała, ale nie tego ;) Otóż właśnie zadzwonił konsultant i wrzucił mój wniosek do systemu, a system odrzucił mój wniosek!!! A ja pojęcia nie mam, dlaczego. Nie mam najmniejszych zadłużeń i nigdy nie miałam, mam kilka kart kredytowych w dwóch bankach, są one zawsze spłacane na czas itd. Moje banki same proponują mi kredyty i zwiększenie limitów kart. Żadnych rat, kredytów i taki zonk ;) No, cóż, niech się wypchają. Dobrze, że nie zależy mi na tej karcie, bo czułabym się autentycznie załamana :D

   Usuń
  3. Eva, to, że karty masz zawsze spłacone, to dla nich chyba nie ważne, ważne jest ile tam masz limitu. Ze zdjęciem też się męczyłam, ale udało się. Jednak jeszcze decyzji nie mam, czy dadzą czy nie.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Dzwoniłam na infolinię i dowiedziałam się, że odmówili, bo nie dostarczyłam dokumentów. Dziwne, bo nikt ich ode mnie nie żądał, konsultant, który dzwonił słowem nie wspomniał, że mam coś już w tym momencie dosłać. Coś niedopracowane mają te aplikacje.

   Usuń
  6. Oj @Eva... z tym "nie zależy mi na tej karcie" to coś ściemniasz tu nieźle 🤣. Widzę ponad miesiąc zarejestrowanej walki jaką prowadzisz, a to jakoś z powyższym nie koreluje.
   Chcę powiedzieć że rozumiem to rozczarowanie a zatem oczywiście i to wyparcie. Nie przejmuj się, przyjdzie wiosna i będzie lepiej. 😌

   Najprawdopodobniej ta ilość posiadanych kart w innych bankach i dostępnych limitów na nich ma znaczenie.
   Inny z powodów to być może w tym samym czasie chciałaś wziąć lub brałaś taką kartę kredytową w innym miejscu. Ilość zapytań jakie idą do BIK w tym samym przedziale czasowym też ma znaczenie. Dla przykładu podpowiem, że np. taki Millennium jest tak bezczelny, że wystarczy wejść u nich w ofertę karty kredytowej jaką w spamie np. w aplikacji podstawiają i z automatu już idzie zapytanie do BIK o zdolność kredytową (na bieżąco po każdym takim zapytaniu otrzymuję raport z BIK). I jest to chyba jedyny bank gdzie z czymś takim mam do czynienia.
   Zatem powodów dla których Citi odrzucił ten wniosek jest wiele a sam bank nie koniecznie chce i nie koniecznie może podać prawdziwy powód. I to nawet ze względów bezpieczeństwa klienta, więc bardzo dobrze. 🤓

   Usuń
  7. Miało być "prawie miesiąc"

   Usuń
  8. !!! mBank to samo robi z propozycjami kredytów i sprawdzaniem w BIK bez Twojej świadomej zgody, więc uważajcie. Na liście kafelków przesuwanych w prawo jest ROR, cel oszcz., dalej oferta kredytu ("Kwota do ... zl, sprawdź"). Niechcący dotknęłam zamiast kafelka z RORem kafelek z kredytem i od razu przyszło powiadomienie: "BIK: Zarejestrowaliśmy nowe informacje na Twój temat". Uważajcie na to bezczelne działanie mBanku. Bo jeśli nawet klient jest zainteresowany ofertą kredytu, to po kliknięciu w kafelek powinny być dopiero szczegóły, warunki kredytu i przycisk "sprawdzam"dopiero po zaznaczeniu przez klienta standardowej formułki: Wyrażam zgodę na sprawdzenie moich danych w BIK przez Bank. Tak jest u innych, nie w mBanku. Karygodnie, pogarszają historię kredytową klienta, a ten nawet może o tym nie wiedzieć, jak nie ma aktywowanych alertów BIK.

   Usuń
  9. Żadnej walki nie prowadzę, nigdy nie starałam się o żadną kartę, nie brałam udziału w żadnej promocji itd., a że przekonana byłam, że mam zdolność kredytową niczym niezachwianą, to przeżyłam szok, że mi odmówiono :D Zadzwoniłam do nich z pytaniem, dlaczego, odpowiedzieli krótko, żeby dowiedzieć się więcej mogłabym pisać do nich, wtedy udzieliliby szczegółowej informacji. Ale nie piszę, bo mi to lata! Grunt, że wiem, że to nie o zdolność kredytową chodziło ;)

   Usuń
  10. @Eva, ok ok. Mi też zupełnie nie zależy na tej karcie dlatego ją już mam. Ostatnio to nawet zupełnie już sobie odpuściłem z tym bankiem, więc składam wniosek o drugą dodatkową kartę u nich bo dostałem taką ofertę. 🤣
   Co zrobić? Trzeba sobie jakoś radzić z tym wszystkim...

   Usuń
  11. No, widzisz, Tobie zależy, a mi nie. Gdyby mi dali tę kartę od razu, pewnie bym się cieszyła, choć nie jestem pewna, bo spełnianie wszelkich warunków jakoś marnie mi wychodzi, ale na pewno bym próbowała podołać obowiązkom ;) Nie dali to pies z nimi tańcował :D Spróbowałabym nawet aplikować ponownie, ale z pewnością znów nie dam rady zrobić zdjęcia i cały cyrk się powtórzy, a - jak mówiłam - aż tak mi nie zależy ;) Może kiedyś spróbuję znow, jak się trafi fajna promocja, kto wie, może do tego czasu poprawią możliwość robienia zdjęć dowodów ;)

   Usuń
 5. niżej w "Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku" jest o minimalnej płatności 300zł miesięcznie, ale wyżej jest wspomniane o płatności 100zł, to jak to w końcu wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 300 zł jest przykładem - dla wyjaśnienia na potrzeby uniknięcia ewentualnej nadpłaty. Ale nie dotyczy promocji. Na potrzeby promocji wystarczą płatności na sumę min. 100 zł.

   Usuń
 6. Czy dokument potwierdzający dochody musi być wydany przez pracodawcę, czy może to być wyciąg z konta, na które wpływa wypłata?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być wyciąć z konta, na które wpływa wynagrodzenie.

   Usuń
  2. przy rejestracji prosili o wyciąg z 3 miesięcy, czy to się liczy do punktu drugiego (z listy rzeczy do zrobienia) na który jest 10 dni "przekaż bankowi dokument potwierdzający twoje dochody"? czy trzeba się jeszcze z nimi skontaktować i całe potwierdzenie przelewu dostarczyć?

   Usuń
  3. u mnie też było, żeby dać wyciąg, ale zadzwonili z banku i chcieli Pit 11 . Wysłałam, ale dalej cisza z decyzją.

   Usuń
 7. Czy to musi być pełny wyciąg z 3 ostatnich miesięcy, czy wystarczy wyciąg z wpływów?

  OdpowiedzUsuń
 8. Która firma kurierska dostarcza karty City?

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak wygląda później sprawa rezygnacji z karty przed upływem roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piszesz wiadomość przez bankowość. Oddzwaniają by potwierdzić ale de facto żeby zaproponować promocję na zatrzymanie. I zarabiasz dalej.

   Usuń
 10. Czy łączy się to z promocją "Polecaj Kartę Kredytową Citibank" (300 zł dla polecającego)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg mnie tak, wygenerowałam swój kod polecenia i do wyboru była ta karta. Koleżanka założyła, mam nadzieję, że dostanę trzy stówki.

   Usuń
 11. Jeśli składałam kiedyś wniosek o kartę, ale go nie zakończyłam i chciałabym skorzystać z tej promocji i odsyła mnie do starego wniosku (niedokończonego)będzie również spełniony warunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokończ wniosek. Zadzwoni konsultant to wtedy zagadaj i podepnie cię pod pdomke którą chcesz.

   Usuń
 12. Witem. Wysłałem wniosek o kartę kredytową w promocji. Jednak w tym wniosku nie można było odhaczyć , że nie wnoszę dodatkowo o Naklejkę Zbliżeniową do karty w systemie MasterCard, a jest ona płatna i wyszło, że żądam takiej naklejki. / być może to też przeoczyłem/ Jeszcze umowy nie mam podpisanej tylko sam elektroniczny wniosek po przejściu weryfikacji wysłałem. Jak teraz mogę zrezygnować z tej płatnej naklejki, bo w sumie mi ona się nie przyda.

  OdpowiedzUsuń
 13. ile zajmuje rozpatrzenie wniosku z waszego doświadczenia. Złożyłem wczoraj i cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Około tygodnia to dobry czas. Jak masz złożony prawidłowo wniosek, to nie masz o co się martwić. To Citi a nie Toyota gdzie odezwali się do mnie po terminie w którym należało się zmieścić z zawarciem umowy i było już po wszystkim. W Citi nawet jak odezwą się po terminie, to i tak wszystko zaliczą. Miałem tak z kartą kredytową czy kontem osobistym. I tak samo jest z limitami nagród; zapisany łapie się na wszystko co obiecali.

   Usuń
 14. Witam, aby zyskać 24000 punktów trzeba od nowa rejestrować się w Bezcenne Chwile przez stronę banku czy można podpiąc kartę do istniejącego konta? Regulamin mówi o rejestracji ale mam problemy z jej zakończeniem przez stronę banku, wolałbym po prostu podpiąć pod istniejące konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Ale ja dla spokoju zawsze dodaję na nowego maila.

   Usuń
  2. Hello, ja też mam problem z rejestracją karty debetowej Citi i kredytowej Simplicity w programie Bezcenne Chwile przez bankowość online. Za każdym razem wyskakuje info, że "teraz nie możemy zrealizować twojego zlecenia, skontaktuj się z CitiPhone ble ble...". Na infolinii Bezcennych Chwil powiedzieli, że wina jest po stronie banku. W Citi pisałem już 2 reklamacje, za każdym razem odpowiadają, że wszytko jest OK i podają po kolei jak mam się rejestrować - w kółko to samo, wyskakuje to samo info... Próbowałem kilkadziesiąt razy z różnych komputerów, czyściłem historię, ciasteczka itp., zmieniłem w citi adres email na inny - nie związany z zarejestrowanymi kartami z innych banków i dalej nic... Ma ktoś jakiś pomysł?? Będę wdzięczny.

   Usuń
  3. Hello, ja w ogóle nie mogę się zarejestrować w Bezcennych Chwilach (ani kredytowej Simpliciti ani debetowej citi). Zawsze wyskakuje info, że "teraz nie możemy zrealizować twojego zlecenia ble ble". Pisałem 2 razy reklamacje, oni twierdzą, że w Citi jest wszystko ok i żebym próbował ponownie... Próbowałem kilkadziesiąt razy na różnych komputerach, czyściłem historię, zmieniałem emaila i dalej nic...Macie jakiś pomysł? Będę wdzięczny.

   Usuń
  4. Bezcenne chwile to technicznie dno. Jak masz zarejestrwaną już jedną kartę to na 90 % będzie problem z dopięciem kolejnej, a jeśli nawet się uda to potem cuda z promocyjnymi punktami.

   Usuń
  5. Udało się wam rozwiązać problem z podpięciem karty?

   Usuń
 15. Bardzo długo czekałam na kartę, kiedy w końcu przyszła to z rozmachu aktywowałam ją na stronie w przeglądarce a nie aplikacji mobilnej :/ tzn że już wszystkie bonusy przepadły ? :((((((((((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W innych, wcześniejszych promocjach, gdy był taki sam wymóg, inni Czytelnicy w podobnej sytuacji, po zgłoszeniu reklamacji, spotykali się z przychylnością banku. Zatem sugeruję zgłosić prośbę do banku (pod tym względem jest on prokliencki).

   Usuń
 16. Witam. Czy ta promocja jest nadal aktualna?
  Na stronie banku jest promka na 900zł ale z zupełnie innymi warunkami niż przedstawione tutaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, użyj linku ze strony Złotóweczki. Citi ma kilka ofert promocyjnych. Są też takie na telefon, których nie ma na stronie.

   Usuń
 17. Wniosek jest send jeszcze składać? Da radę umowę podpisać w poniedziałek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "do 22.04.2024 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (umowa może być zawarta później - nawet po tej dacie)"

   Usuń
 18. Czy trzeba zakładać konto? Jak wygląda późniejsza spłata takiej karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz zakładać konta. Spłacasz przelewem z dowolnego konta na rachunek do spłat przypisany do tej karty.

   Usuń
 19. kiedy 'wypłacane' są punkty bezcenne cwhile? dostal juz ktos?

  OdpowiedzUsuń
 20. Dziś dostałem punkty z bezcennych chwil

  OdpowiedzUsuń
 21. Dostał już ktoś bon do allegro?

  OdpowiedzUsuń
 22. Dostałem dzisiaj tylko 4000 punktów i zastanawiam się czy to w ramach promocji w której założyłem kartę czy to coś ekstra. Maj był pierwszym miesiącem w którym realizowałem warunki promocji, ale 4000 punktów to zdecydowanie za mało.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...