Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "200 zł dla aktywnych": promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

20.02.2024

"200 zł dla aktywnych": promocja dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego

Bank z lwem w logo zaprasza klientów do nowej promocji.

"200 zł dla aktywnych" w promocji ING
Na posiadaczy konta osobistego w ING czeka premia 200 zł. Warto więc przeszperać wiadomości, by nie umknęło powiadomienie o możliwości skorzystania z tej okazji do bankobrania.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING.]

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem ING Banku Śląskiego, to na niniejszą promocję się nie załapiesz, ale sprawdź jak zyskać na start 500 zł gwarantowanej premii za konto osobiste.

Do tego - już nie tylko na nowych, ale też i na obecnych klientów - czeka 6% na rachunkach oszczędnościowych (nawet do 399 999,99 zł; gwarantowane na 3 miesiące). Z kolei za założenie konta dziecku (w wieku 13-17 lat) bank płaci 100 zł. No i dla obecnych klientów (w tym przypadku także zaproszonych) jest jeszcze bonus 50 zł za wpłatę 200 zł za konto oszczędnościowe. Dużo tego - w wyżej podlinkowanych wpisach znajdziesz szczegółowe omówienie zasad uczestnictwa i warunków promocji, a poniżej skupiam się już wyłącznie na nowości.

"200 zł dla aktywnych" w promocji ING


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, posiadająca konto osobiste (Direct, Komfort, Mobi, Future, Active, Klasyczne lub Student) w ING Banku Śląskim na dzień 14.02.2024 roku, która otrzymała od banku zaproszenie do promocji

Z relacji Czytelników wynika, że takie zaproszenie przychodzi nie tylko wiadomością w bankowości (co wynika z regulaminu promocji), ale bank powiadamia też mailem oraz SMS-em - warto więc te miejsca sprawdzić.

Nagroda. W promocji ING Bank Śląski przewidział bonus w wysokości 200 zł. To premia pieniężna, która wpłynie na konto osobiste, więc środki będzie można wypłacić, przelać bądź wydać na dowolny cel.

Zasady promocji z premią 200 zł w ING


Jeśli jesteś w gronie osób wyróżnionych przez bank zaproszeniem do promocji, to:
 • wyraź zgodę (jeśli takowej jeszcze nie masz) na "przekazywanie elektronicznie przez Bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych";
 • do 31.03.2024 r. zapisz się do promocji poprzez wniosek dostępny w Moje ING (podlinkowany w zaproszeniu);
 • od 14.02. do 30.06.2024 r. w każdym z trzech dowolnych miesięcy kalendarzowych:
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł oraz 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej ING;
 • do 30.06.2024 r. wyraź zgodę na weryfikację behawioralną (nieco niżej wyjaśniam czym ona jest i jak ją wyrazić);
 • do dnia wypłaty premii (co ma nastąpić najpóźniej 15.07.2024 r.) posiadaj konto osobiste w ING, na które wpadały ww. wpływy.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "200 zł dla aktywnych"


▶ Zgodnie z regulaminem promocji wpływ to:
"transakcja płatnicza w wyniku której następuje uznanie Konta Uczestnika z jakiegokolwiek tytułu, za wyjątkiem przelewów pomiędzy rachunkami Uczestnika w Banku [czyli w ING Banku Śląskim - przyp. Mr. Złotówa, bo zawsze, gdy pojęcie 'Bank' zapisane jest wielką literą, to musi być ono zdefiniowane, co tu oznacza ING] oraz wpłatami własnymi w placówkach bankowych lub wpłatomatach Banku"


▶ Weryfikacja behawioralna to usługa dodatkowego zabezpieczenia przed cybeprzestępcami, która polega na rejestrowaniu zachowania użytkownika (np. szybkości ruchów kursorem, wpisywania znaków) - gdyby do Twej bankowości zalogował się przestępca, wówczas system powinien rozpoznać to po jego działaniach, które będą się różniły.

Zgodę na tę bezpłatną usługę wyrazisz, przechodząc następującą ścieżkę w aplikacji mobilnej: ikonka ludzika w prawym górnym narożniku => Moje dane => Zgody i oświadczenia => Profilowanie => Zgoda na weryfikację behawioralną). 


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Weronice oraz Czytelnikowi Grzegorzowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na X i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Kurcze druga promocja dla stałych klientów a ja do żadnej nie dostałem zaproszenia. Eh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś dostałem 3 promki pod rząd jedna za drugą. Więc dają ale nie wiadomo jakie są kryteria.

   Usuń
  2. No ja też teraz nie mam a wszystko przez to, że po poprzedniej która mi się niedawno skończyła, nie zdążyłem wycofać wpływu wynagrodzenia. Mój błąd. 🤣

   Usuń
  3. Jak nie dostaniesz zaproszenia do trzeciej promocji, to trzeba zamknąć konto. Ten bank ma jakieś dziwne algorytmy, albo dostajesz wszystkie (lub większość) zaproszeń, albo nie dostajesz nic. Ja je dostaję, ale jak będziesz w drugiej grupie to nie ma co się z nimi męczyć :-)

   Usuń
  4. Normalka że takie promocje są w celu aktywizowania klientów bardzo biernych. Jeśli ktoś na co dzień korzysta z konta, ma wpływy, płaci kartą to nic nie dostaje. Ale jak konto leży nieużywane to wtedy szansa na zaproszenie jest większa. No i koniecznie trzeba mieć włączone zgody na marketing.

   Usuń
  5. Zrób 3-krotnie wpływ na 1k, zaloguj się do apki oraz wyraź zgodę na weryfikację behawioralną ... to wszystko?

   Usuń
  6. Anonimowy21 lutego 2024 14:44
   Zawsze możesz więcej. Ale nie musisz.

   Usuń
  7. @Anonimowy 21 lutego 2024 14:44
   Nie, to nie wszystko. Przede wszystkim musisz mieć zaproszenie do skorzystania z tej promocji.

   Usuń
  8. Anonimowy21 lutego 2024 09:20 No właśnie problem w tym, że to wcale tak nie działa. Ludzie z "martwymi" kontami nie dostają zaproszeń...

   Usuń
  9. @Anonimowy, 21 lutego 2024, 09:20 - akurat klienci, którzy na co dzień nie korzystają z konta, to dla nich najlepsi klienci, bo płacą co miesiąc za kartę 😋

   Usuń
  10. Anonimowy22 lutego 2024 11:03 Akurat u nich nie trzeba mieć karty, można blikiem, wtedy wszystko jest za darmo

   Usuń
 2. Wygląda na to, że ta plaga z 'zaproszeniami' niestety się rozprzestrzenia 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie narzekaj. Czy to źle że banki robią takie promocje na zaproszenia? Lepiej by było gdyby nie robiły? Skąd takie myślenie? Czy dlatego że ktoś tu sam nie dostał zaproszenia? Ja też nie dostałem i dlatego to jest "ta plaga"? Co za bzdury!
   Bardzo dobrze że banki coraz częściej zapraszają swoich klientów do skorzystania z tego typu promocji. Jest mi miło że bank od czasu do czasu i mnie nagrodzi za to, że jestem ich klientem. A że w ten sposób również to potrafi zrobić, to tym lepiej. Ostatnio nawet BC potrafiło coś od siebie dać wszystkim tylko za to, że ktoś miał przez rok kartę w ich programie. Tak więc; im więcej różnych promocji, tym lepiej.

   Usuń
 3. Przy akceptowaniu zaproszenia dostałam informację od Banku "Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A o co chodzi? To standardowa zasada w tego typu promocjach.

   Usuń
  2. Nie zgodzę się. W większości promocji można zrobić przelew z własnego konta w innym banku.

   Usuń
  3. W tej też można z innego banku, patrz regulamin

   Usuń
 4. Czy promocja na pewno obejmuje tylko konta osobiste, a firmowe nie? W regulaminie jest napisane "jedno z posiadanych kont z Lwen: Direct, Komfort, itd.". Mam konto Direct firmowe. Dzięki z góry za informację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto osobiste to Konto Direct.
   Konto dla firm nazywa się Konto Direct dla Firmy.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...