Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 500 zł premii za konto w BNP Paribas!

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

23.02.2024

Zgarnij 500 zł premii za konto w BNP Paribas!

Wystartowała nowa promocja z kontem osobistym w BNP Paribas.

"Przygotuj się na wiosnę": do 500 zł premii na start za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 500 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Przygotuj się na wiosnę": do 500 zł premii na start za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 4 bonusy pieniężne: 1 x 80 zł oraz 3 x 140 zł, co w sumie da 500 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Przygotuj się na wiosnę"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 20.03.2024 r. (włącznie, czyli do środy, do godz. 23:59) przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Kartą Otwartą na Dzisiaj); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 31.03.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta;
 • do 7.04.2024 r. wykonaj min. 2 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - 80 zł premii pieniężnej oraz otworzy drogę do zgarnięcia następnych nagród.

By zdobyć kolejne nagrody - po 140  zł premii - w kwietniu, maju i czerwcu 2024 roku (w każdym z tych trzech miesięcy): 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 350 zł
 • wykonaj transakcje Blikiem na sumę min. 300 zł - do tych transakcji zaliczą się zarówno płatności Blikiem z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu Blik, jak i przelewy na telefon Blik, więc ten warunek można zrealizować w szybki i wygodny sposób;
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 200 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku).

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne, by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. 

Warunkiem uzyskania każdej z kolejnych premii 140 zł jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania premii 140 zł w miesiącu poprzednim (a więc np. by zgarnąć 140 zł za spełnienie warunków w maju, uprzednio w kwietniu musisz mieć spełnione warunki uzyskania premii 140 zł za kwiecień).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu przygotujsienawiosne@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 22.04. o przyznaniu premii 80 zł za otwarcie konta i wykonanie 2 płatności kartą;
 • do 27.05. o premii 140 zł za spełnienie warunków w kwietniu;
 • do 25.06. o premii 140 zł za realizację wytycznych w maju;
 • do 26.07.2024 r. o premii 140 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w czerwcu.

Na pierwszą z tych wiadomości (o premii 80 zł) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 28.04.2024 r. 

Wypłata bonusów przewiedziana do 30.04. (80 zł) oraz do 31.05. (140 zł za kwiecień), do 30.06. (140 zł za maj) oraz do 31.07.2024 r. (140 zł za czerwiec).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu pierwszej premii, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Przygotuj się na wiosnę"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.  Alternatywnie można wykonać przelew na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji; na sumę min. 1 200 zł w kwietniu, maju i czerwcu) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Dodatkowe 200 zł na zakupy [Promocja zakończona]

[Aktualizacja w dn. 29.02.2024 r.: na stronie banku właśnie pojawił się komunikat: "Wyczerpanie puli nagród nastąpiło w dniu 29.02.2024 r.". Tym samym na punkty już załapać się nie można - pozostaje zaczekać do, miejmy nadzieję, kolejnej takiej promocji. Promocja z premią do 500 zł dostępna jest nadal.]

W BNP Paribas pojawiła się jeszcze jedna promocja - dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do konta w BNP Paribas) do wzięcia jest 16 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile - taka liczba punktów pozwoli odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości nawet 200 zł. O szczegółach tej promocji, zasadach i warunkach uczestnictwa piszę tutaj, jednak i poniżej przytoczę to, co najistotniejsze.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Dla kogo promocja z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile? Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca kartę Mastercard w BNP Paribas. Dodatkowo taka osoba przed 15.01.2024 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.03.2024 r., ale może zakończyć się w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli 10 000 nagród (po 16 000 punktów każda). Gdyby doszło do takiej sytuacji, komunikat o zakończeniu akcji ma się pojawić tutaj. Dodatkowo tam też opublikowana ma być informacja (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o przedterminowym, spodziewanym wyczerpaniu puli. 

 

Zasady promocji "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć 16 000 punktów:
 • najpóźniej do 31.03.2024 r.: zarejestruj swą kartę BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile -można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną, telefonicznie lub w placówce banku; w przypadku BNP Paribas: "Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera [czyli BNP Paribas - przyp. Mr. Złotówa] w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (...) z wyłączeniem kart debetowych wydanych do Rachunku Walutowego w EUR oraz kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie)"; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (lub zarejestrowania karty BNP Paribas w programie, jeśli dodajesz ją jako kolejną, gdy już posiadasz zarejestrowane karty innych banków): wykonaj min. 4 płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł (do tych transakcji mogą zaliczyć się płatności wykonywane na potrzeby promocji "Przygotuj się na wiosnę").

Rozwiewając ewentualne wątpliwości: nie chodzi tu o to by wykonać 4 płatności po min. 1000 zł każda, ale by te co najmniej 4 transakcje łącznie dały płatności na min. 1 000 zł - możesz więc wykonać transakcje na mniejsze kwoty, gdyż liczy się ich suma.

Wykonując płatności na potrzeby promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile, miej na uwadze, że uwzględnione zostaną wyłącznie płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, na terenie Polski (w PLN) z wykluczeniem:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/ elektronicznych); 
transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe) bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 - określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem , winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków)"

Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia warunków ich uzyskania - będą ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia rachunku punktowego w programie (to czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca marca 2024 roku - po przedłużeniu promocji) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

Powyższe warunki obowiązują do 31.03.2024 r. Od 1. kwietnia bank zapowiedział zmianę taryfy prowizji i opłat. Konto i wydawaną do niego kartę (Otwartą na Dzisiaj) nadal będzie można utrzymywać za 0 zł, ale będzie to wyglądało tak:
 • 0/2,50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana (co do końca 2024 roku zapewnia regulamin promocji "Konto za 0 zł"), jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas;
  • na koniec miesiąca będziesz posiadać zgody na "otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe (...), w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank" oraz "przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, (...)", a także nie zgłosisz sprzeciwy na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie przez bank; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zostanie pobrana, jeśli w miesiącu poprzednim zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • kartą, której dotyczy opłata, wykonane zostały co najmniej 3 płatności (na dowolne kwoty) lub
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Przygotuj się na wiosnę" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

📝Rozpiska promocji:

Pobierz rozpiskę promocji gotową do wydruku i łatwo spełnij warunki promocji i jednocześnie warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę. Tu znajdziesz wszystko w jednym miejscu: >>Rozpiska promocji "Przygotuj się na wiosnę" BNP Paribas<<


📚 Przydatne dokumenty:

53 komentarze:

 1. do 7.02.2024 r. wykonaj min. 2 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty). czy tutaj nie ma bledu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Na infolinii powiedzą mi kiedy dokładnie zamykałam konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z relacji Czytelników wynika, że na infolinii można uzyskać taką informację (sam też sprawdzałem jakoś ponad rok temu).

   Usuń
  2. Potwierdzam. Można.

   Usuń
 3. Czy jest do tego jakiś program pokeceń?

  OdpowiedzUsuń
 4. Przelew blik na telefon mogę np. do męża zrobić i się zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie do kogo. Przelew można zrobić nawet na nr tel podpięty pod Blika w innym banku.

   Usuń
 5. Czy te 2 płatności co są do 7.04 to zaliczą się też do tej sumy 350 zł wymaganych w kwietniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Dlaczego by nie? Można spełnić warunki premii 80 i pierwszej 140 zł za jednym zamachem.

   Usuń
 6. Czy jest gdzieś jakiś licznik dot. limitu w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocjach konta w BNP Paribas nigdy takiego licznika nie było. Obowiązuje zasada, że gdy pula (3000) rejestracji się wyczerpie, to w miejscu formularza rejestracyjnego pojawi się komunikat o zakończeniu promocji. Wówczas kolejne rejestracje nie będą już możliwe, ale każdy kto zdążył zarejestrować się wcześniej, ten ma zagwarantowany udział w promocji (sprawdzone w praktyce wielu wcześniejszych edycji promocji w tym banku).

   Usuń
 7. Czy jak zarejestrowałam się w poprzedniej promocji, ale w ostateczności nie założyłam konta to jak zarejestruję się teraz to obejmie mnie promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli to była tylko rejestracja (a nie doszło do zawarcia umowy/ewentualnie złożenia wniosku), to nie ma żadnej przeszkody - możesz ponownie się zarejestrować (w powyższej promocji) i złożyć wniosek teraz - za pośrednictwem strony dedykowanej promocji "Przygotuj się na wiosnę".

   Usuń
 8. Wniosek złożony. Kartę przywiezie kurier czy przyjdzie listem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie kurier przywiózł razem z umową.

   Usuń
 9. Jeśli wcześniej kartę kredytową BNP Paribas miałam zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach, to teraz mogę skorzystać z tych punktów promocyjnych dla karty debetowej w Bezcennych Chwilach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie.
   Promocja "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas":
   "Dla kogo promocja? (...) przed 15.01.2024 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas"

   Usuń
  2. W odniesieniu do jakiejkolwiek karty wydanej przez Paribas czy tej właśnie wydanej do konta założonego w powyżej opisywanej promce?

   Usuń
  3. Jakiejkolwiek i kiedykolwiek.

   Usuń
 10. Czy może być karta mobilna bez wyrabiania plastiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, regulamin promocji dopuszcza kartę w dowolnej postaci - fizycznej lub mobilnej. Jednak w tym drugim przypadku należy pamiętać, że warunki utrzymania karty są takie same, a więc np. mają mobilną Kartę Otwartą na Dzisiaj, by uniknąć opłaty miesięcznej, też trzeba pamiętać m.in. o wykonywaniu min. 3 płatności miesięcznie.

   Usuń
 11. jak sprawdzic czy wczesniej mialem kartę kredytową BNP Paribas zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefon do BCh albo jak wiesz, w jakim okresie miałeś u nich ROR to poszukaj w tym okresie maili marketingowych od nich, są w nich ostatnie cyfry karty, ikona banku, o który chodzi.

   Usuń
 12. Długo się czeka na kuriera? Wcześniej dostanę info że si wybiera do mnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pocztex, dzwonią z samego rana w dniu wizyty.

   Usuń
 13. 200 zł za punkty w Bezcennych Chwilach od dzisiaj nieaktualne - informacja ze strony banku.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy już nie ma promocji? Nie widzę na stronie :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja "Przygotuj się na wiosnę" (z premią do 500 zł) jest nadal dostępna. Linkuję do niej w powyższym wpisie - na stronie promocji są aktualne informacje (i tam się pojawi komunikat o zakończeniu, jeśli pula ewentualnie się wyczerpie).

   Usuń
 15. Kurcze...chciałem wczoraj otworzyć to konto, a tu info o wyczerpaniu puli na bezcenne chwile. Trochę to dziwne, bo limit uczestników wynosi 3000, a pula w programie bezcenne chwile - 10 000 nagród. Pula się niby wyczerpała, a limit uczestników na zawarcie umowy o konto nie. Nie wiem teraz czy lepiej zaczekać, bo może za kilka dni pojawi się nowa pula, czy nie czekać i zakładać to co jest...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas" była dostępna już wcześniej (przed startem promocji "Przygotuj się na wiosnę"). Poza tym - a właściwie przede wszystkim - mogli w niej brać udział także obecni klienci banku (a nie tylko otwierający konto teraz), więc stąd szybsze wyczerpanie puli. Zatem otwarcie konta teraz (z premią do 500 zł) nie koliduje z tym, by w przyszłości skorzystać z ewentualnej promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile (w dotychczasowych trzech edycjach promocja była dostępna też dla obecnych posiadaczy kont/kart - warunkiem było jedynie, by wcześniej w tym programie nie mieć karty Mastercard wydanej przez BNP Paribas).

   Usuń
  2. Teraz wszystko jasne! Dzięki za wyjaśnienie ;)

   Usuń
  3. Czy jeśli dostalem juz punkty za jedna karte w promocji punkty na start i promocji walentynkowej moge przystapic do bezcennych z druga karta mobilna _ czy w zwiazku z wyczerpaniem limitu dotychczasowi uzytkownicy tej promocji juz z drugiej karty nie zgarna punktow?

   Usuń
  4. Aktualnie promocja "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas" jest już niedostępna, więc już za późno by zarejestrować w niej kartę.

   Usuń
 16. Czy będzie lista zadań w pdf?

  OdpowiedzUsuń
 17. Zakładanie konta przez wideo weryfikację przy użyciu aplikacji nie udało się. Informacja z banku by odwiedzić placówkę. Czy takie założenie konta w placówce banku będzie się liczyć do promocji? Czy lepiej spróbować jeszcze raz i teraz wybrać kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Konto założone w placówce nie bierze udziału w promocji. W regulaminie masz tylko 2 opcje. Wybierz teraz kuriera.

   Usuń
  2. OK. Dzięki

   Usuń
 18. Informacja z banku, że nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto. Wczoraj podczas wideoweryfikacji w aplikacji nie pokazywało problemów. Zapraszają złożyć wniosek w centrum klienta. Czy tak otworzone konto w placówce łapie się na promocję czy lepiej spróbować znowu internetowo i wybrać kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też odrzucili mi weryfikację, zadzwoniłem na infolinię, pan wytłumaczył co było nie tak i twierdził, że mam złożyć wniosek jeszcze raz od początku i wszystko będzie ok (klikając w linka z mejla po rejestracji w promocji). Trochę mnie to zastanawia, bo zanim odrzucili wniosek to podpisałem już przecież umowę ramową, a postępując zgodnie z instrukcją pracownika podpisałem kolejną umowę... Nie mam pojęcia jak to system potraktuje, ale ogólnie jakoś średnio klarownie ten proces wygląda w takim przypadku. Znacznie prościej by było gdyby wrzucili razem z odmową linka do ponownej próby.

   Usuń
 19. Czy płatności kartą na Allegro są zaliczane?

  OdpowiedzUsuń
 20. Jak dlugo czeka sie na kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam. Czy do tej promocji kwalifikuje się osoba mająca do niedawna konto dziecięce? Założyłem synowi konto dla dziecka,przypisane do mojego, a teraz kończy 18lat .

  OdpowiedzUsuń
 22. Dzień dobry , jak to jest z przelewani na telefon zamiast płatności BLIK? zwykły przelew na tel wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma niezwykłego. Jest po prostu przelew na telefon Blik.

   Usuń
 23. Witam, czy 1200 zł może być jako wpłata z innego konta ale także BNP Paribas ? To jest chyba wówczas jako przelew wewnętrzny?

  OdpowiedzUsuń
 24. Pomimo spełnienia warunków do otrzymania drugiej nagrody, mail z taką informacją nie przyszedł, a miał być do wczoraj😕

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, jani żona też nie dostaliśmy, a bierzemy udział w promocji

   Usuń
  2. u mnie podobna sytuacja, cisza w eterze - brak maila o przyznaniu drugiej nagrody

   Usuń
 25. Niestety lipa po całości, na maile brak odpowiedzi, a na infolinii nikt nie odbiera.

  OdpowiedzUsuń
 26. Niestety, na razie takie same doświadczenia jak poprzedników i poprzedniczek - brak info o nagrodzie 2 i brak kontaktu na infolinii. Może muszą się ogarnąć. A jeśli dalej tak będzie, to zostaje reklamacja.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...