Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowa premia 600 zł za konto w Millennium

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

5.04.2024

Rekordowa premia 600 zł za konto w Millennium

Aż tyle do wzięcia za konto w tym banku jeszcze nigdy nie było!

Bank Millennium: "Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta"
Do wzięcia czeka 600 zł i to w całości w postaci najbardziej lubianej, a więc jako bonusy pieniężne (bez bonów na zakupy itp.). Dla oszczędzających dodatkowym argumentem do otwarcia konta może być jeszcze 6% na koncie oszczędnościowym.

Bank Millennium: "Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i polskim dowodem osobistym, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium. 

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają trzy bonusy pieniężne: 100, 200 oraz 300 zł, co w sumie da tytułowe 600 zł (w porównaniu z poprzednią edycją to wzrost o stówę). To nagroda gwarantowana, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki. Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria ani konkurs. 

Limit wniosków. Choć promocja ma być dostępna do 25.06.2024 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 24 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady akcji "Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta"


By wziąć udział w promocji:
 • do 25.06.2024 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem, a także
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów za część płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 14 dni po otwarciu konta:
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej (samo logowanie wystarczy - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) ; 
  • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem (na dowolną kwotę) oraz
  • zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą premię 100 zł. 

By zgarnąć drugą premię (w wysokości 200 zł):
 • od pierwszego do szóstego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych sześciu miesięcy):
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium (samo logowanie wystarczy - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem na łączną kwotę min. 500 zł.

By zgarnąć trzecią premię, już w wysokości 300 zł:
 • najpóźniej do końca szóstego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł: 
  • jeśli w dniu otwarcia konta masz ukończone 26 lat: z tytułu wynagrodzenia (przez które bank rozumie wpływ z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium (tu nie będą brane pod uwagę wpływy od osób fizycznych) lub
  • jeśli w dniu otwarcia konta nie ukończyłeś/-aś 26 lat: z dowolnego źródła.

Czas spełniania warunków czytelnie pokazuje też tabela z regulaminu:

Bank Millennium: "Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta"

✍ Zawarcie umowy


Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • 🤳na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie) lub
 • 💻 online - do weryfikacji wykorzystując konto osobiste posiadane w innym bank (ta opcja jest możliwa, jeśli konto masz w jednym z następujących banków: Alior Bank, Bank Pekao, BNP Paribas, Credit Agricole, ING Bank Śląski, mBank, PKO BP, Santander Bank Polska lub VeloBank):
Zakładanie konta Millennium za pomocą weryfikacji online - lista banków

Udziału w promocji - zgodnie z regulaminem - nie biorą konta, o które wniosek zostanie złożony w placówce. 

Gdyby otwarcie konta na jeden z wymienionych (wymaganych) sposobów się nie powiodło, to bank zastrzegł w regulaminie: "w przypadku braku możliwości skorzystania z pierwotnie wybranego procesu online, na wniosku przedstawimy dostępne dla Ciebie opcje, w tym otwarcie konta w dowolnie wybranej placówce" - wtedy konto nadal będzie kwalifikować się do promocji.

💸 Przekazanie nagród


Wypłata bonusów przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii. 
💡Przykładowo: 
Jeśli warunki uzyskania premii 100 zł spełnisz już w kwietniu, to ten bonus dostaniesz do 31.05. 
W przypadku drugiej premii (200 zł), dla konta otwartego w kwietniu, czas na spełnianie warunków będzie od maja do października, więc bonus wpadnie do 30.11.2024 r. 
Jeśli zaś chodzi o bonus 300 zł, to wszystko zależy od czasu kiedy zapewnisz wpływy w trzech kolejnych miesiącach. Jeśli uda Ci się to już w okresie od maja do lipca, to wtedy bonus wpłynie w sierpniu.

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.


Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ Przed przejściem do wniosku o konto, na stronie promocji zaakceptuj zgodę na pliki cookies. Z doświadczenia wiem, że to gwarantuje odpowiednie zapisanie się wniosku - tak by konto brało udział w promocji.

▶️ Do wpływu (min. 1 000 zł) wymaganego na potrzeby uzyskania pierwszej premii 100 zł, bank nie uwzględni przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki, transakcje zwrócone, ani przelewy Blik.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z bonusami do 600 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy).

💰📈 6% dla oszczędzających 


Poza promocją z bonusami o wartości 600 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: do 6% w skali roku na 90 dni do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

👧👦 Dodatkowe 200 zł za konto dla dziecka


Jeśli masz pociechę w wieku 0-17 lat, to za otwarcie konta dla dziecka czeka bon o wartości 200 zł na zakupy. Tę promocję szczegółowo omawiam tutaj.

🔎 Konto Millennium 360º - szczegóły oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Wykonywanie płatności kartą i/lub Blikiem na potrzeby promocji (w celu uzyskania nagród) jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za kartę.

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą za granicą, to konto Banku Millennium pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).
Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

📝 Rozpiska promocji:

Nigdy nie jest tak łatwo, żeby nie mogło być łatwiej... dlatego przygotowałem rozpiskę warunków w promocji Millennium. Wystarczy wydrukować, spełnić i odhaczyć poszczególne podpunkty, aby cieszyć się premią 600 zł w całości.


📚 Przydatne dokumenty:

53 komentarze:

 1. Ale karencja nadal od 1.01.2020 :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę off topic ale czy nadal mają promocję utrzymaniową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za krótką i zwięzłą odpowiedź. Proszę o rozwinięcie wypowiedzi - jaką?

   Usuń
  2. Mnie po raz drugi włączyli 30zł na 12 mięs. za spełnienie warunków bezpłatności konta. Wcześniej też miałem 2x30 na 6 m-cy jako moneyback.

   Usuń
 3. Czy Millenium proponuje obecnie coś za zatrzymanie klienta po złożeniu wypowiedzenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam już od długiego czasu na zatrzymanie 30 + 30 przez 6msc. 2% zwrotu za płatność kartą i 5 % za blik.

   Usuń
 4. Wszytsko pięknie oprócz karencji. Byłam przekonana, że po nowym roku karencję się zmienia w tym banku, w Santander i mBank ale nie, wszędzie 4 lata 👎👎👎

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cały czas:
   od 1.01.2020: Millennium i mBank
   od 1.01.2021: Santander
   Najdłuższe karencje.

   Usuń
 5. "może to być np. przelew z Twego konta w innym banku"

  "wpływ z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium (tu nie będą brane pod uwagę wpływy od osób fizycznych)"

  Widzę tu rozbieżność. Jak w końcu z tym jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy cytat dotyczy warunków uzyskania premii 100 zł.
   Drugi cytat odnosi się do zasad zgarnięcia premii 300 zł.
   To dwie różne premie, więc i warunki ich zdobycia są różne.

   Usuń
 6. Płatności kartą/Blikiem bez wykluczeń oprócz hazardu?

  OdpowiedzUsuń
 7. By zgarnąć premię 300zł trzeba zapewnić wpływ wynagrodzenia, ale czy musi to być wynagrodzenie osoby, która założyła konto czy może to być wynagrodzenie innej osoby, np. mąż/żona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego bank nie sprawdzi. Jak macie wspólność majątkową to nie ma problemu.

   Usuń
  2. Można też założyć sobie konto w Raiffeisen Digital Banku i przelewy stamtąd załatwiają temat bo nie są z konta indywidualnego, ale z takiego gdzie nadawcą jest bank.

   Usuń
  3. Masz na myśli założenie konta firmowego w Raiffeisen?

   Usuń
  4. Nie firmowe a indywidualne.

   Usuń
  5. @Anonimowy, 9 kwietnia 2024, 10:58
   Przelew z konta indywidualnego niestety nie spełnia warunku promki 😋

   Usuń
  6. Ale ja ci odpisałem że otwiera konto indywidualne. Ale przelew przychodzący jest z danymi banku a nie swoimi. Po numerze konta nie odczytasz czy indywidualne/firmowe ale po nadawcy już tak. I to spełnia.

   Usuń
  7. Czy konta osobiste dla klientów Raiffeisen obecnie obsługuje PKO BP ??

   Usuń
  8. czy sposósb z raiffeisenem jest sprawdzony? w teorii to samo można zrobić z revolutem, bo nadawcą jest bank revolut UAB. Ktoś sprawdzał to osobiście?

   Usuń
  9. podpinam sie pod pytanie. przejdzie revolutem to 'wynagrodzenie' do premii 300zl?

   Usuń
 8. Przy składaniu wniosku do weryfikacji może posłużyć konto posiadane w innym banku - czy znana jest lista tych banków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. PKO, ING, Alior, Santander, mBank, Pekao, BNP Paribas, Credit Agricole, Velobank

   Usuń
  3. Dzięki 😃

   Usuń
 9. Dobrze rozumem że premia 300 zł jest niezależna od tej w wysokości 200 zł i można ją otrzymać nawet wcześniej?

  OdpowiedzUsuń
 10. Co z osobami z działalnością gospodarczą? Przelew z konta firmowego przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie . Komuś się udało uzyskać premię przelewając pieniądze z własnego konta firmowego ?

   Usuń
  2. W dwóch promocjach puszczałem już przelewy z konta dla JDG z tytułem "wynagrodzenie" i to się łapało.

   Usuń
 11. Na stronie Millenium nie ma takiej promocji!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo częste zjawisko (piszę o tym choćby w FAQ). W skrócie: na stronę banku trafiają głównie obecni klienci (więc po co im komunikować o promocji dla nowych klientów?!) lub nowi, zainteresowani, którzy z jakiegoś powodu już weszli (np. zachęceni reklamą w tv), a co jak co, banki potrafią liczyć, więc za pozyskanie takiego klienta 2 razy płacić nie chcą (bo przecież kasa poszła w reklamę, więc po co wykosztowywać się drugi raz?).

   Od tego jest blog Bankobranie, by dostarczać informacje o promocjach, które nawet trudno znaleźć. Wszystkie są jednak zweryfikowane i wiarygodnie (niezmiennie od ponad 10 lat, czyli od początku prowadzenia bloga).

   Usuń
 12. czy posiadanie samego kredytu w millennium wyklucza promocyjne założenie konta 360 ?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza.

   Usuń
  2. wg ich regulaminu promocji NIE, bo to nie jest konto oszczednosciowe i maja taki zapis - wiec wole zeby ktos ogarniety to ocenił

   Usuń
  3. nie sądzę, bo jest w promocji dokładny zapis tylko o posiaadaniu kont osobistych - a nie kredytow i innych usług

   Usuń
  4. Z udziału w tej promocji wyklucza wyłącznie posiadanie konta osobistego w Millennium.

   Usuń
 13. Załóżmy że po uzyskaniu wszystkich premii za jakiś czas byłbym zmuszony zamknąć to konto. Czy wtedy grożą mi jakieś karty albo zwrot premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymasz do wypłaty premii a potem robisz co chcesz. Nie ma żadnych kar ani zwrotów. To by musiało być zapisane w regulaminie ale takiego czegoś żadne banki nie robią.

   Usuń
 14. Kiedy milenium wypłaca pieniądze w ramach oferty nie zamykania konta (zwrot 2% z karty i 5% blika)

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy mogę zgarnąć trzecią premię bez drugiej? Nie chcę wydawać 500zł

  OdpowiedzUsuń
 16. czy wpływ z tytułu 800+ uznawany jest jako wynagrodzenie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie bo w regulaminie nie wymieniają.

   Usuń
  2. 800+ wypłaca zus, a skoro tak, to chyba przejdzie. W końcu może być emerytura lub renta, jak rozumiem też wypłacana przez zus?

   Usuń
 17. Czy karencja dotyvzy również konta junior?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To odrębna promocja, więc karencja jest inna - o zasadach uczestnictwa w promocji Konta 360 Junior piszę tutaj.

   Usuń
  2. Rozumiem, że to inne promocje, tylko czy jeśli konto junior zostało zamknięte miesiąc temu (syn skończył 18 lat) , to czy może otworzyć i skorzystać z promocji konta 360 dla pełnoletnich.

   Usuń
  3. 1.01.2020 r. to data karencji. A skoro syn miał konto miesiąc temu to się nie łapie.

   Usuń
 18. Po założeniu konta w kwietniu i spełnieniu warunków w ciągu 14 dni od otwarcia, wczoraj tj. 27 maja na moim koncie pojawiło się 200 PLN. Nie sto jak opisuje to promocja, a 200. Jak to możliwe? Pomyłka? Słyszał, widział ktoś takie rzeczy? Zdarzało się wcześniej? Trzeba będzie zwracać, czy kolejną premię mogą wypłacić mniejszą?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...