Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij (co najmniej) 1000 zł za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

9.04.2024

Zgarnij (co najmniej) 1000 zł za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium

Tysiak do zgarnięcia jest w bardzo prosty sposób.

Promocja "Zwracamy do 1000 zł za opłacanie składek ZUS"
Jak w poprzedniej edycji, tak i teraz do wzięcia czeka 5 premii po 200 zł każda za spełnienie łatwych - jak na promocje kont firmowych - warunków. A do tego doszły jeszcze dodatkowe bonusy (za terminal płatniczy oraz dla osób dopiero zakładających działalność gospodarczą).

W przypadku okazji do bankobrania z kontami firmowymi w roli głównej, wiele banków licytuje się na to, kto da więcej. Pojawiają się zawrotne, nawet kilkutysięczne kwoty, ale gdy pochylić się nad szczegółami, to okazuje się, że za standardowe korzystanie z konta i wydanej do niego karty można uzyskać co najwyżej kilkaset złotych, a reszta bonusów przewidziana jest za dodatkowe umowy np. o kredyt, leasing, terminal płatniczy itp. (a przecież nie każdy przedsiębiorca potrzebuje tego typu rozwiązań). Poniższa propozycja Banku Millennium jest miłym zaskoczeniem - bank obwieszcza, że można zgarnąć do 1 000 zł... i faktycznie tyle można uzyskać. 

Promocja "Zwracamy do 1000 zł za opłacanie składek ZUS"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG, który nie ma i nie miał konta firmowego w Banku Millennium co najmniej od 1.01.2021 r. (względem poprzedniej edycji nastąpiła tu zmiana na plus - data wyznaczająca okres karencji dla byłych klientów została bowiem przesunięta o rok).

💰 Nagrody. Na każdego uczestnika promocji czeka: 

 • 5 bonusów pieniężnych po 200 zł każdy, co da tytułowy 1 000 zł;
 • do 500 zł za skorzystanie z terminala płatniczego oraz
 • (to już opcja jedynie dla osób, które jeszcze nie prowadzą firmy) do 500 zł za zarejestrowanie działalności gospodarczej za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banku Millennium.


Limit nagród.
Dostępność promocji konta firmowego w Millennium przewidziana jest do 3.07.2024 r., ale może zakończyć się wcześniej, gdyż promocję bank przygotował dla 15 000 kont, które zostaną założone jako pierwsze. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji bank zakomunikuje tutaj.

Zasady promocji "Zwracamy do 1000 zł za opłacanie składek ZUS"


By wziąć udział w akcji i zgarniać bonusy:

 • najpóźniej do 3.07.2024 r. złóż wniosek o Konto Mój Biznes wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • wyraź zgody (jeśli ich jeszcze nie masz) na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od banku poprzez kanały elektroniczne, jak i przez telefon oraz przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu przekazywania przez bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po otwarciu konta zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium;
 • w pięciu miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy): 
  • za pomocą formatki ZUS poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną Banku Millennium wykonaj przelew do ZUS;
  • zapewnij wpływy zewnętrzne na konto w wysokości min. 1 000 zł;
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem na sumę min. 500 zł.

Czym dla banku są "wpływy zewnętrzne"? Zgodnie z regulaminem to:
"wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, wpłaty we wpłatomatach oraz wpływy z terminala płatniczego"

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki (przelew do ZUS + wpływ + płatności kartą) uzyskasz 200 zł. Jako że miesięcy jest 5, to łącznie da się zgarnąć do 1 000 zł.

💸 Wypłata każdej z premii przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. Do momentu otrzymania każdej z nagród nie rozwiązuj umowy, ani jej nie wypowiadaj oraz nie wycofuj zgód.

Do 500 zł w bonusach za terminal płatniczy


Ta nagroda już dla wszystkich nie jest, bo nie każdy przedsiębiorca ma potrzebę przyjmowania płatności kartą i/lub Blikiem. Do wzięcia jest 5 bonusów po 100 zł każdy. Zgodnie z regulaminem, otrzymasz je:
"jeśli zawrzesz umowę o terminal płatniczy lub aplikację Millennium POS [z PayTel - przyp. Mr. Złotówa] do końca sierpnia 2024 r. i przez pięć kolejnych miesięcy liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy o terminal zapewnisz na terminalu wpływ miesięczny w wysokości min. 1 000 zł na otwarte wcześniej Konto"


Wypłata każdego z bonusów 100 zł przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Dodatkowe 500 zł w bonusach za otwarcie firmy przez bankowość elektroniczną


Co ciekawe, osoby otwierające konto firmowe w Millennium mogą zgarnąć dodatkowo do 500 zł (czyli w sumie nawet 1500 zł łącznie z wyżej wymienionymi bonusami). Jest to jednak premia tylko dla tych osób, które dopiero teraz (najpóźniej do 3.07.2024 r.) założą firmę z Kontem Mój Biznes za pomocą bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej Banku Millennium (jeśli do takowych jeszcze nie masz dostępu, sprawdź jak zgarnąć 600 zł premii za konto osobiste - otwierając je, uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej Millennium i za jej pośrednictwem zarejestrujesz działalność gospodarczą). Nowa firma musi zostać skutecznie zarejestrowana w CEIDG (czyli najpóźniej do 3.07.2024 r., więc z tym zwlekać nie warto, bo w regulaminie bank zaznaczył, że czasami trwa to do 3-4 dni roboczych). 

Ta premia ma być wypłacana w pięciu transzach (po 100 zł każda) razem z bonusami po 200 zł za przelewy do ZUS i płatności kartą.

💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje wypłacane w promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.


🔎 Konto Mój Biznes - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Zakładając konto firmowe w Millennium, dodatkowo możesz załapać się na promocję "Postaw na Biznes z Bankiem Millennium" (dostępną do odwołania - informacje o niej można znaleźć na stronie promocji). 

Warunkiem skorzystania z tej promocji jest to, by wyrazić następujące zgody (i ich nie wycofywać w czasie korzystania z preferencyjnych warunków prowadzenia konta) na:
"a) przetwarzanie przez Bank danych osobowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem, 
b) otrzymywanie od Banku informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne, 
c) otrzymywanie od Banku informacji marketingowych przez telefon."

Zgodnie z jej regulaminem:
"Promocja polega na obniżeniu opłat naliczanych przez Bank przez 24 miesiące
1) za prowadzenie Konta poczynając od pierwszego dnia następnego miesiąca po dacie zawarcia umowy produktu w taki sposób, że: 
a) miesięczna opłata za Konto Mój Biznes w złotych wyniesie 0 zł 
(...) 
3) za wybrane przelewy zlecone w Aplikacji mobilnej lub przez Millenet w trybie standardowym, poczynając od dnia zawarcia umowy Konta objętego promocją: 
a) przelew krajowy w PLN, 
b) przelew w EUR do krajów EOG, w tym na rachunki w innych bankach krajowych, 
c) przelew SEPA w EUR, 
Opłata za te przelewy wyniesie 0 zł. Promocja nie obejmuje przelewów wykonanych w trybie ekspresowym, pilnym oraz dodatkowych opłat związanych z ich realizacją" 

I takie uprzywilejowane warunki biorą górę nad cennikiem, w którym mowa, że:
 • 0/20 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli łączne zewnętrzne wpływy w poprzednim miesiącu wyniosą min. 1000 zł lub jeżeli w miesiącu poprzednim został wykonany min. 1 przelew do ZUS lub US; 

Przez 24 miesiące uczestnicy promocji tych wymogów spełniać nie muszą. Od momentu otwarcia konta w promocji obowiązują poniższe warunki:
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę Visa Mój Biznes nie jest pobierana za miesiąc, w którym została wydana (bez warunków), a także w kolejnych miesiącach, jeśli w miesiącu poprzedzającym zostały wykonane i zaksięgowane płatności kartą na sumę min. 500 zł (płatności wykonywane na potrzeby promocji jednocześnie spełnią i ten warunek, więc opłaty za kartę nie będzie); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Millennium, 1 zł za wypłatę w bankomatach Santander Banku i Planet Cash; 3,5%, min. 5 zł za wypłatę w innych bankomatach w Polsce.
📚 Przydatne dokumenty:

3 komentarze:

 1. Czy opłacanie składki KRUS powiększonej z powodu prowadzonej działalności gospodarczej może wziąć udział w tej promocji banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZUS i KRUS to odrębne jednostki ubezpieczenia społecznego działające na postawie odrębnych ustaw

   Usuń
 2. tzn nie możemy zrobić przelewu na to konto ze swojego prywatnego konta w innym banku żeby zaliczało się do wpływu 1000zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...