Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów Santander Banku: "Zostań asem płatności kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum"

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

5.04.2024

Promocja dla klientów Santander Banku: "Zostań asem płatności kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum"

Promocja skierowana jest do posiadaczy karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum.

Promocja "Zostań asem płatności kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum"
Na najaktywniejszych (w dwóch kategoriach: pod względem liczby transakcji oraz sumy płatności) czekają bonusy pieniężne - od 50 do 500 zł. Bank przygotował 500 nagród.

Na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach, które dają gwarantowane nagrody (w postaci premii, bonów na zakupy, czy zwrotów za część płatności wykonywanych kartą). Od czasu do czasu opisuję jednak konkursy bądź akcje, jak ta poniższa. Tu nie ma nagród gwarantowanych, ale jeśli ktoś z takiej karty korzysta i tak by nią płacił. Warto spróbować szczęścia - a nuż uda się załapać do grona najaktywniejszych i przy okazji wygrać.

A w kwietniu mamy do czynienia z wysypem tego typu propozycji kierowanych do posiadaczy kart kredytowych: 600 nagród przygotował Santander Consumer Bank, a w akcji Citibanku czeka 1512 nagród. W każdym przypadku nagradzani są najaktywniejsi użytkownicy.

Promocja "Zostań asem płatności kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, posiadająca główną kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum, wydaną przez Santander Bank (udział w akcji biorą wyłącznie te karty, choć w swej ofercie bank ma też karty kredytowe innego typu).

🎁 Nagrody. Bank przygotował nagrody w dwóch kategoriach.

I kategoria - za najwyższą sumę zrealizowanych płatności (nie mniej jednak niż 500 zł):
500 zł – jeżeli zajmiesz 1. miejsce albo kolejne, do 5. miejsca włącznie, 
200 zł – jeżeli zajmiesz 6. miejsce albo kolejne, do 25. włącznie, 
100 zł – jeżeli zajmiesz 26. miejsce albo kolejne, do 125. włącznie.

II kategoria - za największą liczbę płatności w sztukach, na kwotę min. 10 zł każda (nie mniej jednak niż 15 płatności):
200 zł – jeżeli zajmiesz 1. miejsce albo kolejne, do 5. miejsca włącznie, 
100 zł – jeżeli zajmiesz 6. miejsce albo kolejne, do 25. włącznie, 
50 zł – jeżeli zajmiesz 26. miejsce albo kolejne, do 125. włącznie.


Można zauważyć, że bank szczodrzej chce nagrodzić tych, którzy łącznie wydadzą więcej. Nagrody za liczbę transakcji są zdecydowanie niższe.

Warto też dodać, że podobną promocję Santander Bank odpalił już w zeszłym roku - wtedy jednak nagród było więcej (bo po 600 w każdej z kategorii). Teraz więc szanse na wygraną zmniejszyły się. 

Promocja została podzielona na dwie tury (I: od 1. do 30.04. oraz II: od 1. do 31.05.2024 r.) - w każdej z nich można zdobyć po jednej nagrodzie. Jeśli w danej turze udałoby Ci się załapać na dwie nagrody (zajmując nagradzane miejsce w rankingach dla obydwu kategorii), to otrzymasz tylko jedną nagrodę - o wyższej wartości.

Ponadto: "Jeżeli za realizację płatności więcej niż na jednym rachunku karty zajmiesz kilka nagradzanych miejsc w jednej lub dwóch kategoriach, to otrzymasz jedną nagrodę o najwyższej wartości".

Zasady promocji "Zostań asem płatności kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk albo Visa Platinum"


By wziąć udział w akcji i powalczyć o nagrodę:
 • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (można to zweryfikować i zmienić m.in. w bankowości internetowej) oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
 • najpóźniej do 31.05.2024 r. zarejestruj się na stronie promocji (jeśli chcesz brać udział już w I turze, to zgłoszenie wyślij jeszcze w kwietniu);
 • wykonuj płatności kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum.

Jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę kredytową, pamiętaj, że bank nie sumuje transakcji z różnych kart.

Do płatności zaliczanych do promocji bank nie uwzględni transakcji:
- dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie w okresie promocji zrealizował zwrot, 
- związanych z hazardem (transakcje Quasi Cash np. kiedy płacisz za żetony w kasynie), 
- u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket.

💸 Wypłata nagród przewidziana jest do 30.06. (za płatności w kwietniu) oraz do 31.07.2024 r. (dla uczestników II tury, czyli wykonujących płatności w maju) i ma nastąpić na rachunek karty kredytowej. Pamiętaj, by w takim przypadku nie wypłacać tych środków w bankomacie, ani nie robić przelewu (bo to słono kosztuje) - wpływ nagrody spowoduje spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu lub nadpłatę (by ją wykorzystać, najlepiej wykonać płatności kartą).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

💡 Osobom, które posiadają kartę kredytową w tym banku, ale jeszcze nie mają konta osobistego, przypomnę: do wzięcia czeka 500 zł w bonusach za Konto Santander.

📚 Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. W tej poprzedniej promocji żeby wygrać to trzeba było zrobić płatności na gigantyczne sumy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gorzej było z promocją karty Dopasowanej bo to zwykła do konta. Z kredytową aż tak źle nie było.

   Usuń
  2. Potwierdzam

   Usuń
 2. Czy za bonusy i nagrody trzeba odprowadzić podatek do US

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Czy zapłacisz podatek od nagrody
   1. Do nagród zostanie doliczona dodatkowa kwota pieniężna w wysokości
   odpowiadającej równowartości 10% należnego podatku dochodowego od łącznej wartości nagrody oraz dodatkowej nagrody pieniężnej.
   2. Dodatkowa kwota pieniężna zostanie przeznaczona na pokrycie należnego 10%
   zryczałtowanego podatku dochodowego, ustalonego od łącznej wartości nagrody i
   dodatkowej nagrody pieniężnej.

   3. Od łącznej wartości nagród, Organizator jako płatnik potrąci 10% zryczałtowany podatek dochodowy i przekaże go na rachunek bankowy właściwego urzędu skarbowego."

   Usuń
 3. Tylko 5 nagród po 500 zł... Zaszaleli.

  OdpowiedzUsuń
 4. W poprzedniej edycji załapałam się na dwie nagrody po 50zl robiąc 30 operacji w październiku (kiedy mało kto wiedział o akcji) i 41 operacji w listopadzie. Czyli byłam gdzieś pomiędzy 200 a 600 miejscem. Teraz jest nagradzanych tylko 125 osób z największą liczbą operacji. Czyli pewnie trzeba ich zrobić z 50. Chyba sobie daruję.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...