Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana albo Visa Select"

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

9.04.2024

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana albo Visa Select"

Niniejsza propozycja skierowana jest do posiadaczy kart Visa (Dopasowana oraz Select) wydanych do kont osobistych w Santanderze.

Promocja "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana albo Visa Select" dla klientów Santander Banku
Na najaktywniejszych uczestników (w dwóch kategoriach, w których pod uwagę będzie brana liczba płatności oraz suma transakcji) czekają bonusy pieniężne - od 50 do 500 zł. Bank przygotował 1040 nagród (po 520 w każdym z dwóch etapów).

W ostatnim czasie możemy zaobserwować wysyp akcji, które w praktyce mają aktywizować klientów do jak najczęstszego korzystania z kart - takie promocje dla posiadaczy kart kredytowych zaserwował Citibank (do wygrania jest 1512 bonów na zakupy), Santander Consumer Bank (który przygotował 600 nagród - w tym rzeczowe), a także... Santander Bank - na posiadaczy kart Visa Silver Akcja lub Visa Platinum czeka 500 nagród. 

Ostatni z wymienionych banków odpalił też bliźniaczo podobną propozycję, ale dla osób, które posiadają kartę Visa Dopasowana lub Visa Select (czyli karty debetowe wydawane do kont osobistych).

Chociaż na blogu Bankobranie skupiam się przede wszystkim na promocjach z gwarantowanymi nagrodami, to opisuję jednak konkursy i promocje, jak ta poniższa. Tutaj nic pewnego nie ma, ale jeśli ktoś z takiej karty i tak korzysta, to warto spróbować szczęścia - być może uda się załapać do grona najaktywniejszych i przy okazji wygrać (od 50 do 500 zł).

💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Santanderze, jest okazja ku temu, by to zmienić - do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości co najmniej 500 zł. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa oraz warunki promocji dla otwierających konto, a poniżej skupiam się już na nowości.

Promocja "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana albo Visa Select" dla klientów Santander Banku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, posiadająca lub współposiadająca konto osobiste w Santander Banku wraz z wydaną do niego kartą debetową Visa Dopasowana lub Visa Select.

🎁 Nagrody. Bank przygotował nagrody w dwóch kategoriach.

I kategoria - za najwyższą sumę zrealizowanych płatności, nie mniej jednak niż 500 zł:
500 zł – jeżeli zajmiesz 1. miejsce albo kolejne, do 10. miejsca włącznie, 
200 zł – jeżeli zajmiesz 11. miejsce albo kolejne, do 60. włącznie, 
100 zł – jeżeli zajmiesz 61. miejsce albo kolejne, do 260. włącznie.

II kategoria - za największą liczbę płatności w sztukach, na kwotę min. 10 zł każda, nie mniej jednak niż 15 płatności:
200 zł – jeżeli zajmiesz 1. miejsce albo kolejne, do 10. miejsca włącznie, 
100 zł – jeżeli zajmiesz 11. miejsce albo kolejne, do 60. włącznie, 
50 zł – jeżeli zajmiesz 61. miejsce albo kolejne, do 260. włącznie.


Promocja została podzielona na dwa etapy (I: od 1. do 30.04. oraz II: od 1. do 31.05.2024 r.) - w każdym z nich można zdobyć po jednej nagrodzie. Jeśli w danym etapie udałoby Ci się załapać na dwie nagrody (zajmując nagradzane miejsce w rankingach dla obydwu kategorii), to otrzymasz tylko jedną nagrodę - o wyższej wartości.

Zasady promocji "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana albo Visa Select"


By wziąć udział w akcji i powalczyć o nagrodę:
 • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (można to zweryfikować i zmienić m.in. w bankowości internetowej) oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
 • najpóźniej do 31.05.2024 r. zarejestruj się na stronie promocji (jeśli chcesz brać udział już w I etapie, to zgłoszenie wyślij jeszcze w kwietniu);
 • wykonuj płatności kartą Visa (Dopasowana lub Select).

Do płatności zaliczanych do promocji bank nie uwzględni transakcji:
- dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie w okresie promocji zrealizował zwrot, 
- związanych z hazardem (transakcje Quasi Cash np. kiedy płacisz za żetony w kasynie),  
- u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket. 

Jeśli masz dwie lub więcej kart Visa (Dopasowana i/lub Select), bank nie będzie sumować transakcji z różnych kart.

💸 Wypłata nagród przewidziana jest do 30.06. (za płatności w kwietniu) oraz do 31.07.2024 r. (dla uczestników II tury, czyli wykonujących płatności w maju) i ma nastąpić na rachunek, do którego podpięta jest karta Visa Dopasowana lub Select.

Do wyżej wymienionych nagród bank funduje też nagrody dodatkowe, będące równowartością należnego podatku, który odprowadzi do właściwego Urzędu Skarbowego.

💡 Więcej promocji z bonusami od Santander Banku


Wspomniałem już o promocji z bonusami do 500 zł dla otwierających Konto Santander, ale w tym banku zyskać można więcej. Obecni klienci mogą też zyskiwać 100 zł (w bonie na zakupy) za skuteczne polecenie konta w Santander Banku (a polecać łatwiej, gdy polecony, czyli osoba otwierająca konto, może zgarnąć nawet 500 zł na start). Ponadto jest też i promocja dla przedsiębiorców - na start czeka do 1200 zł moneybacku + 1500 zł w bonusach pieniężnych.


Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i obserwuj na Facebooku:📚 Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Czekam z niecierpliwością na powrót 'promki' z wypłatami gotówki z bankomatów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to były 'kultowe' promki 🤡

   Usuń
 2. Blik też się liczy?

  OdpowiedzUsuń
 3. czy ktoś ma też problem z wypłaceniem nagrody z konta dziecka na swoje (150zł)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi ci o promocję ze stycznia? Dostałam. Czas mieli przecież do końca marca więc jak nie masz to zgłaszaj reklamację.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...