Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: zgarnij 200 zł dzięki promocji "Na wakacje z Kontem 360° Junior" (+ 600 zł za konto dla rodzica)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

29.04.2024

Bank Millennium: zgarnij 200 zł dzięki promocji "Na wakacje z Kontem 360° Junior" (+ 600 zł za konto dla rodzica)

Oto najnowsza promocja banku z kontem dla dzieci i nastolatków.

Promocja "Na wakacje z Kontem 360° Junior"
Na otwierających Konto 360° Junior czeka 200 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania podczas zakupów. Z kolei rodzic (tudzież każda osoba pełnoletnia zakładająca w Millennium konto osobiste dla siebie) zgarnąć może bonusy pieniężne o łącznej wartości 600 zł.


👧👦 Promocja "Na wakacje z Kontem 360° Junior"


Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

Konto w niniejszej promocji można założyć wyłącznie dziecku (lub dzieciom), które jeszcze nie miało Konta 360° Junior w Banku Millennium.

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz mieć/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 600 zł premii za konto Millennium 360°.

🎁Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 200 zł w aplikacji zakupowej Goodie - to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać podczas zakupów w dowolnych sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Chociaż promocja ma być dostępna do 26.06.2024 r., to należy mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował ograniczoną pulę 10 000 kont objętych promocją. W przypadku wyczerpania limitu stosowny komunikat ma się pojawić tutaj.

Zasady promocji "Na wakacje z Kontem 360° Junior"


By wziąć udział w promocji:
 • do 26.06.2024 roku: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne poprzez Millenet, aplikację mobilną, SMS, Kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat oraz wideorozmowy i przez telefon oraz zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • bez względu na wiek dziecka najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta dla dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 200 zł oraz
 • dodatkowo w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia do konta dziecka wyrób kartę (też do 26.06.2024 r.) oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • w imieniu dziecka wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych i marketingowych przez kanały elektroniczne (Millenet, aplikację mobilną, SMS, Kanał bankomatowy) i telefon, a także poprzez pocztę elektroniczną, czat oraz wideorozmowy oraz nie odwołuj jej do momentu otrzymania nagrody, 
  • zapewnij aktywowanie i co najmniej jedno logowanie do aplikacji mobilnej dziecka oraz 
  • zapewnij wykonanie min. 3 płatności kartą wydaną do konta dziecka, zbliżeniowo telefonem lub Blikiem.

  Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie karta podarunkowa o wartości 200 zł.

  💸 Nagrodę otrzymasz do 31.08.2024 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem (do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

  Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni - wtedy właśnie otrzymasz eKartę podarunkową, która ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu - to będzie czas na wykorzystanie środków podczas zakupów.
    

  🔎 Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty Millennium


  Główne cechy konta dla dzieci zakładanego w Millennium to: 
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • opłata miesięczna za kartę wydawaną do Konta 360° Junior wyniesie:
   • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
   • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
  • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

  ⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 7767,61 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

  Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

  📚 Przydatne dokumenty:

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...