Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł do Allegro za PKO Konto Dziecka (0-13 lat) + 300 zł za konto dla rodzica

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

16.04.2024

200 zł do Allegro za PKO Konto Dziecka (0-13 lat) + 300 zł za konto dla rodzica

Oto kolejna promocja w największym banku w Polsce.

Promocja "Konto dla Juniora"
Tym razem dotyczy ona kont dla dzieci. Dla otwierających taki rachunek, bank przygotował bony do Allegro. A przypomnę, że i na rodziców (tudzież ogólnie osoby pełnoletnie) czekają bonusy - do 300 zł na start.

Jeśli chodzi o konto dla dziecka, to już na wstępie lojalnie poinformuję, że jako ostateczny zysk z udziału w promocji będzie należało uznać 185 zł (ze względu na jednorazowo ponoszoną opłatę za wydanie karty do konta dziecka - o czym więcej piszę nieco niżej). Niemniej to ciągle bardzo wysoka wartość nagrody powitalnej, jeśli chodzi o konta dla dzieci w tym wieku (najczęściej banki dają bowiem ok. 100-150 zł).

👧👦 Promocja "Konto dla Juniora"


Dla kogo promocja? 
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, posiadająca konto osobiste w PKO BP (jeśli go nie masz, to niżej dowiesz się jak zyskać przy okazji otwarcia konta dla siebie) oraz dostęp do bankowości internetowej (iPKO), która jest przedstawicielem ustawowym dziecka poniżej 13. roku życia (któremu założy konto). 

Z udziału w promocji wykluczone są osoby małoletnie, które w okresie od 1.01.2023 do 14.04.2024 r. posiadały konto i/lub użytkowały kartę PKO BP (z wyłączeniem kont Inteligo oraz konta SKO).
💡 Jeśli jako rodzic nie masz konta w największym banku w Polsce, sprawdź jak zyskać 300 zł dzięki 5-procentowemu moneybackowi (w przypadku tej promocji, co jest rzadkością w promocjach tego banku, cała pula do zgarnięcia to w 100% bonusy pieniężne).

🎁 Nagroda w promocji "Konto dla Juniora". Do wzięcia czekają 2 bony o wartości 100 zł każdy (co w sumie da tytułowe 200 zł), które bank przekaże w formie kodów. Uczestnik promocji może uzyskać maksymalnie 2 takie nagrody (a więc w sumie 400 zł w bonach do Allegro) w przypadku założenia kont dla dwójki dzieci.

Bony będzie można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Tego typu bon można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków na nim się znajdujących.
💡 Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z takiej formy płatności, sprawdź jak działa bon Allegro?

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.06.2024 r., ale trzeba mieć na uwadze, że akcja może zakończyć się wcześniej. Bank przygotował się bowiem na rozdanie 3 000 nagród (każda z nich to 2 bony po 100 zł). Jeśli pula się wyczerpie, bank ma o tym zakomunikować na swej stronie promocji w zakładce 'Promocje' (najprawdopodobniej tutaj, czyli na podstronie dedykowanej niniejszej promocji).

O przyznaniu bonów do Allegro decydować będzie kolejność otwierania kont w promocji.

Zasady promocji "Konto dla Juniora


By wziąć udział w akcji i uzyskać 200 zł do wykorzystania na Allegro:
 • do 30.06.2024 r.: 
  • otwórz PKO Konto Dziecka oraz zamów kartę do konta (PKO Junior Visa) - można to zrobić w bankowości internetowej (iPKO), aplikacji mobilnej (IKO) lub poprzez stronę banku
  • we wniosku o konto koniecznie podaj kod promocji: JUNIOR24
  • wyraź zgodę (jeśli takowej jeszcze nie posiadasz) na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej;
 • do 31.07.2024 r. zapewnij: 
  • wykonanie min. 5 płatności kartą wydaną do konta dziecka oraz
  • zalogowanie min. 1 raz do aplikacji mobilnej PKO Junior.

Do transakcji kartą kartą na potrzeby promocji bank uwzględni płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (z wyjątkiem przelewów z karty oraz transakcji wykonywanych w miejscach, jak: kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory).

💸 Nagrody mają być przekazywane wiadomością w bankowości internetowej iPKO oraz w aplikacji IKO (w postaci powiadomienia) w dwóch terminach:
"1) do 30 czerwca 2024 r. – jeśli zostaną spełnione warunki promocji do 31 maja 2024 r. oraz 
2) do 31 sierpnia 2024 r. – jeśli zostaną spełnione warunki promocji do 31 lipca 2024 r.  "

Do momentu otrzymania bonu nie zamykaj konta, ani karty oraz nie odwołuj zgody marketingowej. 

Ponadto pamiętaj, że zgodnie z regulaminem:
"W przypadku otwarcia konta dla tego samego dziecka przez 2 przedstawicieli ustawowych, nagroda może zostać przyznana jednemu przedstawicielowi ustawowemu. O możliwości przyznania nagrody decyduje kolejność otwarcia konta w promocji"

🔎 PKO Konto Dziecka - szczegóły oferty PKO BP


PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci do 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Za wydanie (i wznowienie) karty PKO Junior bank pobiera opłatę w wysokości 15 zł (nie ma za to opłaty miesięcznej). Za jej pomocą za 0 zł można wypłacać środki z bankomatów PKO BP. W przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 5 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na X i polub na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Już myślałem że ta hulajnoga z grafiki to nagroda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak konto jednemu dziecku założę ja i osobno żona to będzie 2 x 200 zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponadto pamiętaj, że zgodnie z regulaminem:
   "W przypadku otwarcia konta dla tego samego dziecka przez 2 przedstawicieli ustawowych, nagroda może zostać przyznana jednemu przedstawicielowi ustawowemu. O możliwości przyznania nagrody decyduje kolejność otwarcia konta w promocji"

   Usuń
 3. Czy należy co miesiąc się logować przynajmniej jeden raz, czy wystarczy do końca lipca jeden raz łącznie się zalogować? Rozumie, że 5 płatności robimy nie w każdym miesiącu tylko do 31 lipca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raz logowanie + 5 płatności łącznie w całym okresie do końca lipca.

   Usuń
 4. A w którym momencie Mam podać ten kod junior przy zakładaniu konta dziecku przez moje iPKO bo zostało mi tylko zatwierdzić regulaminy a to jest już ostatni krok przy otwieraniu tego konta dla dziecka. W żadnym moikecu nie widzialem okienka żeby podać ten kod promocyjny junior

  OdpowiedzUsuń
 5. W momencie zakladanie bedzie miejsce na wpisanie kodu promocyjnego

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...