Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Loteria Blikomania 2024: 70 diamentów i 8400 nagród pieniężnych dla użytkowników Blika

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

15.04.2024

Loteria Blikomania 2024: 70 diamentów i 8400 nagród pieniężnych dla użytkowników Blika

Wystartowała nowa promocja dla osób korzystających z Blika.

Loteria Blikomania 2024
Do wygrania czeka 70 diamentów oraz 8,4 tysiąca nagród pieniężnych (po 200 i 400 zł). Udział w loterii biorą płatności Blikiem, jak i przelewy na telefon.

Na blogu Bankobranie generalnie skupiam się na promocjach bankowych, w których do wzięcia czekają nagrody gwarantowane. Loterie czy konkursy takich nagród gwarantowanych najczęściej nie dają... ale loterię Blikomania jednak opisuję, bo uczestniczyć w niej mogą transakcje i tak wykonywane na co dzień, więc a nuż komuś z Czytelników się poszczęści (choć tym razem nie odbywa się to bezkosztowo - przy rejestracji będzie należało... wpłacić 1 zł na rzecz fundacji edukacyjnej).

💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności, jak i pozostałych możliwości systemu (wypłaty gotówki, przelewy), sprawdź jak działa Blik?

 

Loteria Blikomania 2024 - co to jest?


Dla kogo loteria? Udział wziąć mogą:

"- osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych lub 

- osoby, które ukończyły lat 13 i/lub posiadają ograniczoną zdolność do czynności prawnych oraz przesłały do Organizatora w postaci elektronicznej skan lub fotokopię pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego lub kuratora) na uczestnictwo w Loterii (na adres e-mail: kontakt@blikomania.pl)", 


które są (lub dopiero staną się) klientem banku udostępniającego Blika. A tych banków jest sporo:

Banki udostępniające Blika, biorące udział w loterii Blikomania 2024

W regulaminie loterii znaleźć można listę wyszczególniającą następujące banki:

Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Ochrony Środowiska S.A., Bank Handlowy w Warszawie S.A., Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie, ING Bank Śląski S.A., Krakowski Bank Spółdzielczy, mBank S.A., PKO Bank Polski S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Polska Kasa Opieki S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., Velo Bank S.A, SGB - Bank S.A. oraz Banki Spółdzielcze zrzeszone w Spółdzielczej Grupie Bankowej, wskazane na stronie internetowej www.sgb.pl, Bank BPS S.A. oraz banki spółdzielcze zrzeszone z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A. (które są uczestnikiem Systemu BLIK) Nest Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Spółdzielczy w Brodnicy, oraz banki, które staną się Uczestnikami Systemu BLIK w trakcie trwania Loterii"


Loteria Blikomania 2024: nagrody  


W loterii Blikomania 2024 organizator przygotował następujące nagrody:

 • 70 nagród rzeczowych w postaci diamentu o szlifie brylantowym okrągłym wraz z certyfikatem o wartości 15 000 zł każdy (z racji wysokiej wartości tej nagrody, organizator funduje do niej też dodatkową nagrodę będącą równowartością należnego podatku od wygranej);
 • 7 000 nagród pieniężnych o wartości 200 zł każda;
 • 1 400 nagród pieniężnych o wartości 400 zł każda.

Nowa edycja Blikomanii przynosi pozytywne zmiany, jeśli chodzi o wartość nagród pieniężnych (w zeszłym roku do wygrania było 6 300 nagród po 100 zł oraz 3 150 nagród po 200 zł). Całkowita wartość nagród  w tegorocznej loterii to 3 126 690 zł (wobec 1,85 mln zł rok wcześniej).

Oprócz powyższych nagród do wygrania, na każdego uczestnika loterii czeka nagroda gwarantowana w dostępu do Polsat Box GO (pakiet start na 30 dni) oraz pakiet 1000 GB w Plus na Kartę lub Plush (na 30 dni)..

Nagrody pieniężne o wartości 200 zł mają być rozlosowane spośród wszystkich transakcji Blikiem poza transakcjami zbliżeniowymi. Nagrody 400 zł będą losowane spośród transakcji zbliżeniowych Blikiem. Z kolei diamenty wygrać może dowolna transakcja Blikiem.

Blikomania 2024: zasady loterii


By wziąć udział w loterii:
 • najpóźniej do 23.06.2024 r. zarejestruj się na stronie loterii (choć z tym nie ma co zwlekać, bo udział w loterii biorą wyłącznie transakcje wykonywane od dnia, w którym otrzymasz maila potwierdzającego rejestrację w loterii); 
 • potwierdź zgłoszenie, dokonując wpłaty Blikiem 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci (ta transakcja już też bierze udział w loterii) oraz
 • do 23.06.2024 r. wykonuj transakcje Blikiem.

Każdy użytkownik Blika może dokonać więcej niż jednego zgłoszenia, o ile posiada na swym telefonie aplikacje różnych banków, udostępniających Blika (aczkolwiek w ramach jednego zgłoszenia do loterii da się wskazać tylko jedną aplikację mobilną danego banku, więc każdą z nich należy rejestrować odrębnie).

Zgodnie z regulaminem udział w loterii biorą transakcje na kwotę min. 1 zł "przy wykorzystaniu Kodu BLIK, Czeku BLIK lub Aliasu BLIK (w tym transakcja powtarzalna realizowana na podstawie zlecenia płatności cyklicznej zdefiniowanej przez Użytkownika BLIKA z wykorzystaniem Kodu BLIK, transakcja zbliżeniowa zrealizowana z wykorzystaniem terminalu płatniczego), oraz złożone zlecenie płatnicze przelewu na telefon BLIK (P2P) lub zlecenie prośby o przelew BLIK (P2PR), a także transakcja zrealizowana z wykorzystaniem kredytu konsumenckiego w postaci płatności odroczonych".

Jeśli chodzi o przelewy na telefon i prośby o przelew Blik, przewidziano ograniczenie - organizator uwzględni jedynie 10 pierwszych takich operacji w dniu objętym losowaniem.

Zasady i terminy losowań w loterii Blikomania 2024


W losowaniu organizator losuje... szczęśliwe godziny. I to transakcje wykonane Blikiem w takim określonym czasie będą wygrywać.

Zdobywców nagród pieniężnych organizator planuje powiadamiać w ciągu 6 dni roboczych losowana - wtedy prześle (SMS-em) czek do wypłaty nagrody, a PIN do realizacji czeku ma przyjść mailem - w nim również znajdzie się instrukcja skorzystania z czeku. 

Czek będzie można zrealizować w bankomatach: Aliora, Banku Millennium, BOŚ Banku, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO BP, BNP Paribas, Credit Agricole, Pekao, Santander Banku, VeloBanku, Spółdzielczej Grupy Bankowej (wybrane bankomaty umożliwiające wypłatę BLIK), Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. (wybrane bankomaty umożliwiające wypłatę BLIK), Nest Banku, Banku Pocztowego., Banku Spółdzielczego w Brodnicy, Euronetu, Planet Cash.

Loteria Blikomania 2024: losowania nagród 


Regulamin loterii przewiduje 10 terminów losowań - w praktyce co tydzień. W każdym z losowań organizator planuje wyłonić zdobywców dla 700 nagród po 200 zł (100 nagród za każdy dzień), 140 nagród po 400 zł (20 nagród za każdy dzień) oraz 7 diamentów (po 1 sztuce za każdy dzień objęty losowaniem).

Harmonogram losowań w loterii Blikomania 2024 wygląda następująco:
 • 23.04. za okres od 15. do 21.04.
 • 30.04. za okres od 22. do 28.04.
 • 7.05. za okres od 29.04. do 5.03.
 • 14.05. za okres od 6. do 12.05.
 • 21.05. za okres od 13. do 19.05. 
 • 28.05. za okres od 20. do 26.05. 
 • 4.06. za okres od 27.05. do 2.06. 
 • 11.06. za okres od 3. do 9.06. 
 • 18.06. za okres od 1.0 do 16.06. 
 • 25.06. za okres od 17. do 23.06.

W tym ostatnim terminie przewidziane jest też losowanie dodatkowe nagród, których zwycięzcy wcześniej ewentualnie nie zostali wyłonieni (dotyczy płatności za cały okres od 15.04. do 23.06.2024 r.).

Ze zdobywcami diamentów organizator będzie kontaktować się mailowo i telefonicznie w ciągu 2 dni roboczych od losowania - po to by ustalić adres do wysyłki nagrody.

Nagrody gwarantowane 


Na każdą osobę, która zarejestruje swój udział w loterii Blikomania czekają dwie nagrody gwarantowane w postaci 30-dniowego dostępu do Polsat Box Go oraz kodu do aktywacji pakietu 1000 GB Internetu dla użytkowników Plus na Kartę lub Plus - nagrody mają być przesyłane na adres mailowy podany w formularzu zgłoszeniowym, najpóźniej w ciągu 72 godzin po rejestracji w loterii. Nagrody mają mieć ważność do 12.08.2024 r.

Inne nagrody gwarantowane dzięki płatnościom Blikiem


Jeśli jakoś się złożyło, że nie masz konta w banku udostępniającym Blika, albo chcesz mieć takie konto, gdzie transakcje Blikiem przynoszą dodatkowe korzyści (np. zwrot za płatności lub przybliżają do zrealizowania warunków zdobycia bonusów dla nowych klientów), sprawdź poniższe propozycje:
📚 Przydatne dokumenty:

78 komentarzy:

 1. Dwie edycje temu udało mi się wygrać 2 nagrody więc warto :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wygrałem 100 zł.

   Usuń
  2. A ja nic nie wygrałam, więc nie jestem pewna czy rzeczywiście warto :)

   Usuń
 2. Wypłaty blik z bankomatu są uwzględniane?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za info! Zarejestrowane.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli losują godziny to chyba najlepiej płacić wokół pełnych godzin?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odbywają się "losowania szczęśliwych godzin", ale one dalej są sprecyzowane: "Organizator wylosuje (...) w formacie godzina: minuta:sekunda: jedna dziesiąta sekundy"

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 5. Jakby ktoś sprawdzał, czy da się na jednym numerze Plusa na kartę użyć kilka nagród gwarantowanych tj. 1000gb internetu na 30 dni, to proszę o informację jak to zadziała (jak system Plusa przydzieli ilości GB i termin ważności przy kilku nagrodach).

  OdpowiedzUsuń
 6. Przygotowali 8400 nagród pieniężnych - czy ktoś się orientuje ile transakcji BLIK ma miejsce każdego dnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Info ze strony PSP: w roku 2023 zrealizowano niemal 1,8 mld transakcji BLIK co daje średnio ok. 5 mln transakcji dziennie!

   Usuń
  2. Bez jakiegokolwiek znaczenia. Zgłosi się max 2% użytkowników.

   Usuń
  3. To duzo ale nie kazdy zapisze sie do promocji...

   Usuń
  4. Może się zapisać 1000 osób i nie uda się wygrać a może być 1 mln zapisanych i się wygra. Loteria to losowanie więc wszystko zależy od szczęścia. 2 lata temu wygrałem 3 x 100 zł, a rok temu nic.

   Usuń
  5. Czy znana jest aktualna liczba zarejestrowanych?

   Usuń
  6. Chyba w żadnej loterii nikt takich informacji nie podaje.

   Usuń
  7. Dlaczego? Każda rejestracja to oznacza wpływ w wysokości 1 zeta!

   Usuń
 7. Rozumiem, że wystarczy tylko i wyłącznie akceptacja w formularzu zgłoszeniowym tego jednego punktu:
  *Akceptuję regulamin Loterii pod nazwą „BLIKOMANIA” oraz Zasady przyznawania nagrody gwarantowanej.

  tj. bez zgód dla PSP na marketing. Dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akceptujesz to co wymaga formularz.

   Usuń
 8. Jakie maile dostaliscie po rejestracji ? 1zl Tpay "nowa transakcja" i Tpay " potwierdzenie transakcji" coś jeszcze? Jest jeszcze jakies info ze bierzecie udzial w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wczoraj zgłoszone dwie aplikacje bankowe, maile potwierdząjce Tpay, a dziś z samego rana potwierdzenie nagród gwarantowanych z kodami i linkami.

   Usuń
  2. 4 maile dostałam: te 2 z Tpay, potwierdzenie z Blikomanii i nagrody gwaranowane.

   Usuń
 9. Pekao nie ma na liście banków biorących udział??????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest!! Bank Polska Kasa Opieki S.A.

   Usuń
  2. pierwsze słyszę, że rozwija się ten skrót ze słowem "opieka" na końcu :)

   Usuń
 10. Rozumiem, że mogę zarejestrować kilka aplikacji różnych banków na ten sam nr telefonu i e-mail?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czytaj opis: "Każdy użytkownik Blika może dokonać więcej niż jednego zgłoszenia..."

   Usuń
  2. W poprzednich edycjach był problem jak się rejestrowało kilka blików na ten sam email, ale może naprawili

   Usuń
 11. Czy przelewy na swój telefon zarejestrowany dla przelewów blik w innym banku przejdą?

  OdpowiedzUsuń
 12. patrz regulamin:
  2.5. Użytkownik BLIKA może przesłać więcej niż jedno Zgłoszenie, o ile posiada na swoim urządzeniu mobilnym zainstalowane aplikacje mobilne z funkcjonalnością umożliwiającą realizację Transakcji BLIK wydane przez różne Banki i o ile w ramach każdej z tych aplikacji (każdego userID z Blikomanii) dokona Transakcji rejestracyjnej BLIK, z zastrzeżeniem punktu 2.8.
  2.8. Jeżeli Użytkownik BLIKA prześle więcej niż jedno Zgłoszenie z tym samym adresem e-mail i ze wskazaniem tego samego Banku (ten sam userID z Blikomanii), gdzie kolejne Transakcje rejestracyjne BLIK będą przetworzone w Systemie Płatności Mobilnych BLIK dla różnych APPID, to Organizator oznacza każde kolejne APPID, dla którego została wykonana Transakcja rejestracyjna BLIK, jako uczestniczące w Loterii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, w pytaniu nie chodziło mi o rejestrowanie z dwóch banków, tylko czy nie ma jakiegoś wykluczenia transakcji p2p która trafia na konto w innym banku tej samej osoby, która wysyła. W jednej z poprzednich edycji było chyba takie wykluczenie a tu w regulaminie -według mnie nie ma, czyli...

   Usuń
 13. Po co komu nagroda gwarantaowana w najgorszej sieci w kraju ? Nagroda powinna byc taka ktora jest atrakcyjna dla wszystkich uczestnikow.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tych gwarantowanych - szału nie ma, choć w moim regionie akurat plus działa najlepiej. Mam jednak abonament, więc odpada. Jednak im mniej atrakcyjna nagroda gwarantowana, tym mniej osób się zarejestruje, czyli... tym większa szansa dla tych, którzy biorą udział w loterii. Nie ma tego złego :)

   Usuń
  2. Przygarnąłbym jak ktoś nie wykorzysta, ale mój wpis z adresem email nie został opublikowany.

   Usuń
  3. Nie publikuję komentarzy z danymi kontaktowymi (brak możliwości zweryfikowania kto czyje dane podaje).

   Usuń
  4. wpisz Pepper blikomania, tam rozdają kody na 1000gb za darmo.

   Usuń
 14. O co w tym chodzi?

  "Jeśli chodzi o przelewy na telefon i prośby o przelew Blik, przewidziano ograniczenie - organizator uwzględni jedynie 10 pierwszych takich operacji w dniu objętym losowaniem."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że jak radnego dnia zrobisz11, 20 czy 56 przelewów blik na telefon to zdobywasz jedynie 10 losów

   Usuń
  2. Myślałem, że honorują tylko 1 dziennie :)

   Usuń
 15. Napiszę parę zdań na temat Polsat Box Go, jednej z nagród gwarantowanych.

  Od pierwszego zalogowania startuje 30 darmowych dni, bez żadnych kodów i podawania danych osobowych/zgód marketingowych. Tylko adres e-mail potrzebny do zalogowania.

  Do oglądania za darmo jest pakiet seriali z Polsatu i TV4 typu Przyjaciółki, Miodowe lata, Wydział kryminalny, Lulu, Uroczysko, Rodzina zastępcza, Fala zbrodni, Włatcy Móch... + rozrywka tj. Farma, love island, Ewa gotuje, Hell's kitchen... + 6 wskazanych, mało ciekawych filmów darmowych, reszta filmów płatna + na żywo darmowe Polsat i TV4. Wszystkie kanały sportowe dodatkowo płatne. Nawet Wydarzenia24 są płatne.

  Tak, wiem - zawartość nie powala, ale tak to wygląda od środka.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy dobrze rozumiem, że przelewy na telefon BLIK też biorą udział w loterii? Tzn. mogę z żoną BLIKać sobie tysiące przelewów na telefon między naszymi kontami skoro nie jesteśmy współwłaścicielami???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze rozumiesz, że biorą. Źle rozumiesz, że możesz z żoną "nablikać" tysiące przelewów - do losowania zalicza się 10 pierwszych z danego numeru.

   Usuń
  2. Rozsądniej byłoby przeczytać zasady promocji i limity ilościowe dzienne z opisu promocji, bo nadwyżka jest tylko stratą czasu.

   Usuń
  3. Jest ograniczenie do 10 przelewów dziennie, reszta się nie liczy do losowania

   Usuń
  4. czytaj wpis 17 kwietnia 2024 10:12

   Usuń
  5. W jakim celu?

   Usuń
 17. Witam,
  limit przelewów blik na telefon w wysokości 10 przelewów dotyczy numeru i osoby zgłoszonej czy może danego banku i aplikacji. Posiadając 3 aplikacje 3 banków na każdej mogę zrobić 10 przelewów czy kwalifikuje się tylko 10 pierwszych z numeru.
  Z góry dzięki i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy w tej promocji nie było mowy o dodatkowych nagrodach dla najszybszych w miesiącu, czy pomyliłam promocje ?

  OdpowiedzUsuń
 19. Niech mi ktoś potwierdzi, spłata karty kredytowej za pomocą BLIK też bierze udział w losowaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czemu nie? Nie widzę przeciwwskazania.

   Usuń
  2. Jedynym rzetelnym potwierdzeniem są zapisy regulaminu tej loterii 😋

   Usuń
  3. a z ciekawości karty kredytowe których banków można spłacać BLIKiem?

   Usuń
  4. BNP Promocja na pewno.

   Usuń
  5. BNP i SCB

   Usuń
  6. SCB to Santander Consumer Bank.

   Usuń
  7. Wiecie może czy spłata karty blikiem to jest przelew blik czy płatnosć blik?

   Usuń
 20. I co, wygrał ktoś nagrodę po I losowaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminiem mają 6 dni roboczych żeby poinformować zwycięzców...

   Usuń
 21. Organizator publikuje listę Zwycięzców Losowania na stronie internetowej www.blikomania.pl w terminie nie dłuższym niż 6 Dni roboczych liczonych od dnia losowania.

  OdpowiedzUsuń
 22. Lista już jest

  OdpowiedzUsuń
 23. Po jakim czasie od losowania średnio informują o wygranej?

  OdpowiedzUsuń
 24. Ktoś już coś wygrał?

  OdpowiedzUsuń
 25. Rozumiem że przelewy blik na swoje konto w innym banku przechodzą. W regulaminie nie widać nic żeby to było wyłączone .

  OdpowiedzUsuń
 26. Kiedy dostałeś sms?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygrana za 17.04, losowanie 23.04, info. o wygranej (sms i mail) 29.04 więc w 4. dzień roboczy od losowania (mają regulaminowo 6 dni roboczych od dnia losowania na poinformowanie zwycięzców).

   Usuń
  2. Gratuluję i dzięki za podzielenie się szczegółami. Czy ktoś jeszcze coś wygrał?

   Usuń
  3. 400 - sms 29 kwietnia - zrobione w zaliczonym dniu 7 transakcji zbliżeniowo

   Usuń
 27. Komuś udało się w poprzednim tyg? Niby mają czas do jutra na informacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety cisza.

   Usuń
  2. Dziś kolejne losowanie. Może tym razem się uda? Powodzenia wszystkim.

   Usuń
 28. Słabo chyba z wygranymi wśród bankobiorcow nikt nie chwali się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymałam 200 zł. w ostatnim losowaniu.

   Usuń
  2. Ja wygrałem raz 200 zł

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...