Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w Santander Banku (+ 700 lub 800 zł za konto dla rodzica)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

13.06.2024

150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat) w Santander Banku (+ 700 lub 800 zł za konto dla rodzica)

Po krótkiej przerwie powraca promocja konta dla dzieci i nastolatków.

Promocja "150 zł kieszonkowego" od Santander Banku
Za otwarcie takiego rachunku bank płaci 150 zł (teraz przy uproszczonych warunkach). Przy okazji przypomnę, że na rodzica - tudzież każdą osobę dorosłą - w tym banku czekają gwarantowane bonusy o łącznej wartości 700 lub nawet 800 zł.  


Jeśli chodzi o promocje z kontem dla pełnoletnich, to aktualnie polecałbym skorzystać z jednej: 700 zł za Konto Santander. 

W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa (obecnie bank skrócił karencję!), warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta. 

To tyle tytułem wstępu. Poniżej skupiam się już na nowości - promocji konta dla dzieci i nastolatków.

Promocja "150 zł kieszonkowego" od Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, z polskim obywatelstwem, będąca rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, które na dzień 10.06.2024 r. nie posiadało konta osobistego w Santander Banku.

🎁 Nagrody. Do wzięcia czeka premia pieniężna w wysokości 150 zł, którą bank przeleje na konto dziecka.

Zasady promocji "150 zł kieszonkowego" 


By wziąć udział w akcji:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.
 • do 21.07.2024 r.:
  • zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica);
  • otwórz konto dla swego dziecka wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgody na kontakt banku z Twoim dzieckiem telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych, jak i na przesyłanie korespondencji (EKK) oraz
 • dopilnuj, by do 31.08.2024 r. dziecko wykonało min. 3 płatności kartą wydaną do konta (na dowolne kwoty).

Udział w promocji biorą konta dla dzieci i nastolatków zakładane poprzez bankowość internetową, jak i w placówce banku (pamiętaj jednak, że jeśli chodzi o bonusy do 700 zł za Konto Santander lub do 800 zł za Konto Select, to wniosek o konto należy złożyć poprzez stronę promocji - w tym przypadku konta, o które umowa została zawarta w placówce, nie uczestnicą w promocji z premią do 600 zł).

💸 Wypłata premii 150 zł za konto dla dziecka/nastolatka przewidziana jest do 30.09.2024 roku. Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto wraz z wydaną do niego kartą. Do tego dnia nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

🔎 Konto dla dziecka w Santander Banku - szczegóły oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • karta do konta: 
  • w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat brak opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
  • w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat: 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

✍ By założyć konto dla dziecka przez bankowość internetową przejdź następującą ścieżkę po zalogowaniu do bankowości internetowej: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka .

Do otwarcia konta niezbędny jest dowód osobisty dziecka (w wieku 7-17 lat) lub (ale jedynie w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat) paszport.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

💡 Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 700 czy nawet 800 zł.

🔗 Przydatne linki:

Sprawdź inne promocje dostępne w Santander Banku:

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i obserwuj na Facebooku:


📚 Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Przy dwójce dzieci będzie 2 x 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na podlinkowanej stronie masz info: Możesz otworzyć kilka kont, po jednym dla każdego ze swoich dzieci.

   Usuń
 2. Jaka karencja dla rodzica ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz podlinkowane promocje kont Santander/Select. Tam wszystko dokładnie objaśnione.

   Usuń
 3. gg Jeśli zamknąłem konto dziecka 16.05.2024r. to czy mogę ponownie skorzystać z promocji? Sam aktualnie nie posiadam ROR-u w Santanderze, mam natomiast ich kartę kredytową i dostęp elektr.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Możesz wziąć udział w promocji, jeśli:
   (...)
   e. na dzień 10 czerwca 2024 r. dziecko 7-17 lat, dla którego otwierasz konto w promocji, nie posiada innego konta osobistego w PLN w Santander Bank Polska"

   Usuń
  2. Również zamknąłem dziecku w maju. Teraz próbowałem założyć i przez przeglądarkę się nie da. Wyskakuje komunikat, żeby skontaktować się z obsługą bądź placówką. Nie miałem czasu sprawdzić.

   Usuń
 4. Ktos zamykal konto teraz, czy proponuja cos za pozostanie ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...