Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia za otwarcie konta i premia za polecenie. Program poleceń "Mam PKO"

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.01.2015

Premia za otwarcie konta i premia za polecenie. Program poleceń "Mam PKO"

Największy polski bank zaserwował ciekawa okazję dla bankobiorców.

Nie masz konta w PKO BP? Załóż i zarób. Masz konto w PKO BP? Polecaj i zarabiaj. Ruszył program poleceń "Mam PKO", w którym zyskiwać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku.

Program poleceń do złudzenia przypomina znany Wam i lubiany program poleceń "Mam Inteligo".

Zasady promocji są banalnie proste. Premie gwarantowane 50 zł (zarówno dla polecającego, jak i poleconego) są przyzwoite, a nagrody - nawet 1000 złotych - niezwykle kuszące. Ale po kolei.

Co powinien zrobić polecany?


Jeśli chcesz dostać 50 zł za otwarcie konta w PKO BP musisz posiadać kod polecenia (w czym oczywiście mogę Ci pomóc). Kod ten należy podać w momencie złożenia wniosku o otwarcie jednego z poniższych rachunków:

 • PKO Konto za Zero 
 • PKO Konto bez Granic
 • Superkonto Oszczędne
 • PKO Konto Pogodne 
 • PKO Konto dla Młodych
 • Pakiet Biznes Debiut 18
 • Pakiet Biznes Rozwój
 • Pakiet Biznes Komfort Plus 
 • Pakiet Biznes Sukces Plus

Konto lub pakiet należy założyć w jednym z etapów promocji i w tym samym etapie je również aktywować w serwisie elektronicznym iPKO. Etapy są trzy i trwają w następujących okresach: 29.12.2014–27.01.2015 r, 28.01–26.02; 27.02-28.03.2015 r.

Zakładając konto należy również wyrazić zgodę na przekazywanie materiałów marketingowych przez bank i zaakceptować regulamin programu poleceń. 

Klienci zakładający konto dla klientów indywidualnych powinni też w ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta wykonać:

 • płatności kartą na łączną sumę co najmniej 200 zł oraz 
 • co najmniej jedną płatność przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł

Powyższe transakcje powinny być wykonane w punktach usługowo-handlowych; bank nie bierze pod udziału płatności w Internecie.


A jakie konto wybrać? Dla klientów indywidualnych najkorzystniej wypada propozycja Konta za Zero. Jak sama nazwa wskazuje konto prowadzone jest za 0 zł... ale tylko wtedy gdy wydana jest do niego karta. Karta płatnicza jest z kolei darmowa tylko wtedy, gdy w ciągu miesiąca wydasz nią w sumie min. 300 zł. Patrząc jednak na zasady promocji, warunek ten bez zbędnego wysiłku można spełnić równolegle. 
W jeszcze lepszej sytuacji są osoby do 26. roku życia. Dla nich dedykowane jest Konto dla Młodych. Bez żadnych warunków prowadzone jest za 0 zł, a karta płatnicza jest darmowa, jeśli zostanie nią wykonane min. 5 płatności (na dowolną kwotę) miesięcznie.

Z kolei klienci, którzy zdecydują się na jeden z pakietów dla firm powinni w ciągu 40 dni od otwarcia pakietu wykonać:

 • co najmniej jedną płatność kartą (pod uwagę nie będą brane płatności w Internecie)
 • co najmniej jeden przelew do ZUS z wykorzystaniem formularza "Przelew do ZUS"

Musisz też spełnić status Nowego Klienta, przez co bank rozumie osobę fizyczną (także osobę prowadzącą działalność gospodarczą) lub spółkę cywilną, która w dniu przystąpienia do programu nie posiada konta, ani pakietu w PKO BP, ani nie posiadała żądnego konta lub pakietu przez co najmniej trzy lata przed rozpoczęciem programu. Więc jeśli konto posiadałeś przed 29.12.2011 r. to z promocji możesz śmiało skorzystać. Uzyskaj kod polecenia do PKO.

Co powinien zrobić polecający?


Tu opis zasad będzie zdecydowanie krótszy. Wystarczy być osobą pełnoletnią i na dzień przystąpienia do programu poleceń posiadać konto lub pakiet PKO BP. W przypadku pakietów może być to jedynie osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą lub wspólnicy spółek cywilnych. Spełniając powyższe wymogi należy zarejestrować się w programie poleceń w czasie w którym aktywowano z polecenia nowe konto lub pakiet osoby polecanej. Oczywiście należy też zaakceptować regulamin programu poleceń. I od tego czasu można aktywnie rekomendować bank rodzinie czy znajomym. Za każde skuteczne polecenie bank wypłaci 50 zł premii.

Dla osób, które wykażą się największa aktywnością i odnotują największą liczbę skutecznych poleceń, PKO BP przewidział nagrody dodatkowe: 1000, 600 i 300 zł.

Wszystkie nagrody i premie zostały wyrażone jako wartość netto. 

Skąd mogę uzyskać kod polecenia do PKO BP?


Nie masz konta w PKO BP i chcesz zarobić? Nie musisz szukać, nie musisz pytać, wypełnij formularz. Odeślę Ci wiarygodny kod polecenia z którego będziesz mógł założyć konto i zarobić.

Ze skorzystaniem z promocji nie ma co zwlekać, ponieważ pula premii dla polecających i poleconych jest ograniczona do 2000 sztuk.
Źródło grafiki: pkobp.pl

10 komentarzy:

 1. Mam konto w Inteligo, założone zresztą z Twego polecenia. Czy mogę założyć konto w PKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inteligo działa jako coś odrębnego od PKO więc możesz założyć

   Usuń
 2. Czy komuś udało się zapłacić w sklepie stacjonarnym aplikacją IKO? Jak dotąd we wszystkich sklepach w których chciałam to zrobić (a widniały w wyszukiwarce na iko.pkobp.pl) sprzedawcy wykręcali się niewiedzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj może w McDonald's, tam bywają najbardziej ogarnięci w nowych technologiach

   Usuń
  2. U mnie w Poznaniu, w Piotrze i Pawle wiedzą co i jak, płacę bez problemu

   Usuń
 3. A ta promocja jest jeszcze ważna czy pula zwrotów została już wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałem zapytanie do PKO BP. Jak tylko uzyskam odpowiedź, umieszczę w komentarzach.

   Usuń
 4. Odpowiedź od PKO BP: "W przypadku wyczerpania puli nagród, Program zostanie zakończony wcześniej, o czym Bank poinformuje na internetowej mam.pkobp.pl". Nadal ją promuje, nie ma informacji o zakończeniu, więc wynika z tego, że pula się jeszcze nie wyczerpała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki wielkie Mr. Złotówa,
  mam jeszcze pytanie?
  Konto muszę przez jakiś czas utrzymać czy po wypłacie premii już mogę zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
 6. Regulamin nie zawiera żadnych obostrzeń dotyczących czasu zamknięcia konta po uzyskaniu premii.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...