Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tablet za darmo - oferta noworoczna. Nowe rozdawnictwo od Citi

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

10.01.2015

Tablet za darmo - oferta noworoczna. Nowe rozdawnictwo od Citi

Karnawał to czas radości i zabaw. Dodatkowo może Cię uszczęśliwić nagroda.


 Z nowym rokiem mamy nową/starą promocję, w której można dostać tablet za darmo. To kolejna edycja, tym razem określana jako "karnawałowe szaleństwo", w której Citibank do karty kredytowej dorzuca w prezencie tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM-T110.
Promocja zakończona
O aktualnych promocjach Citibanku przeczytasz tutaj.

Od startu promocji już trochę czasu minęło. Tablety nadal są jednak dostępna.

Zasady promocji nie zmieniły się, jeśli porównać je do edycji sprzed świąt Bożego Narodzenia. Aby dostać tablet wystarczy:


 • złożyć dedykowany formularz kontaktowy do 31.03.2015 r. (ot i tu takie małe faux pas banku, bo promocję określa jako karnawałową, a okres karnawału trwa wyłącznie do 17.02.2015 r.). Ze złożeniem wniosku nie ma jednak co zanadto zwlekać - liczba nagród jest limitowana do 3000 sztuk
 • złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum lub Citibank MasterCard Platinum podczas rozmowy z konsultantem banku, który telefonicznie skontaktuje się po wysłaniu w/w formularza
 • dostarczyć wymagany przez bank ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy

W ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy o kartę trzeba również:


 • po otrzymaniu karty dokonać płatności na łączną kwotę min. 1 000 zł (może być to jedna lub wiele transakcji na tą sumę)
 • zalogować się co najmniej jeden raz w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji CitiMobile - gdy dostaniesz kartę samodzielnie nadasz sobie login do systemu

Zgodnie z regulaminem promocji, w pierwszym tygodniu miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji, bank prześle Ci maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody. Tablet, którego wartość bank szacuje na 449 zł brutto, trafi w Twe ręce w ciągu 30 dni od daty wysłania e-maila przez bank.

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby, które co najmniej od 1.01.2012 r. nie posiadają żadnej głównej karty kredytowej Citibanku.


AKTUALIZACJA w dniu 15.03.2015 r.: Z informacji jakie udało mi się uzyskać od przedstawiciela banku odpowiadającego za kampanię promocyjną wynika, że na chwilę obecną nadal można składać wnioski, które dają szansę na nagrodę oraz, że "nie ma żadnych zagrożeń, że ktoś nie dostanie tableta".

Zgodnie z informacją podaną na stronie z wnioskiem, do dnia 23.03.2015 r. przyznano 1249 tabletów.

Dla osób, które wolą nagrody nielimitowane ilościowo oraz zadowolą się premią finansową nieco niższą niż wartość tabletu, jak i chcą mieć darmową kartę, interesująca będzie promocja, w której Citibank daje 200 zł za wyrobienie karty.

233 komentarze:

 1. Tablet ten pojawia się po raz kolejny. Macie go? Możecie coś o nim napisać? Warto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do Internetu, Skype'a, facebooka jak najbardziej. Raz korzystałem z nawigacji, też bez zarzutu. Bateria trzyma długo. Jedynie aparat to porażka

   Usuń
  2. Mam go z promocji BNP Paribas. GPS dobrze działa, ale brakuje w nim czujnika pola magnetycznego i mapy nie odwracają się same wg kierunków świata. Nie ma wbudowanego modemu i łączność z internetem tylko przez WiFi. Aparat nie jest najgorszy. Można robić np. zdjęcia gazety i tekst jest czytelny, ale musi być dobre oświetlenie. W sumie jestem zadowolony. Strony WWW też się dobrze wyświetlają. Skusiłem się na niego, żeby mieć rezerwowe urządzenie do bankowości internetowej gdyby nawalił komputer lub internet. No i od dłuższego czasu szukałem czegoś z GPS-em do wypadów w góry na rowerze.

   Usuń
  3. No tak, tablet, w którym na dodatek mapa nie pozycjonuje się sama do północy - rzeczywiście jest najbardziej właściwym urządzeniem do nawigacji na rowerze w górach. Płatne bałwochwalstwo, żeby chociaż się jeszcze kupy trzymało..

   Usuń
  4. Moja dziewczyna taki ma i działa jej bez zarzutu, również jako nawigacja

   Usuń
 2. A to są jeszcze tacy co tabletu od Citi lub BNP nie mają? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można sprzedać. Na allegro pójdzie szybko, ja już pchnąłem dwa

   Usuń
  2. Potwierdzam płynność towaru. Od BNP Paribas był ten sam model Samsunga i sprzedałem go w moim rekordowym tempie na Allegro (aczkolwiek był to grudzień, przed świętami) w ciągu 32 minut od wystawienia :)

   Usuń
 3. Przydałaby się informacja co do warunków, dzięki którym mogę wnioskować o taką kartę, opłat z nią związanych i możliwości rezygnacji po otrzymaniu tabletu..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cenowo najkorzystniej wypadają karty Silver - 8 zł miesięcznie. Trzeba jeszcze pamiętać o kuriozalnej opłacie za dostęp do CitiPhone, o czym pisałem tutaj. Z tej usługi można jednak zrezygnować.

   Po otrzymaniu tableta z karty można zrezygnować w dowolnym momencie. Wypowiedzenie umowy można złożyć w placówce, listem, przez infolinię lub przez bankowość internetową.

   Usuń
  2. Czy ten zapis regulaminu nie definiuje jednak tego, ze umowa jest podpisywana na okres 12 m-cy, skoro jest taki zapis w regulaminie kart?

   W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie postanowienia umowy o Kartę oraz Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.

   Usuń
  3. Nie. Vide odp z 12 stycznia 2015 22:49

   Usuń
 4. ale z tego co widzę, te wszystkie karty sa płatne i nie ma żadnych zwolnien za np ilośc transakcji czy obrót

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym to luzik. Składasz wniosek teraz, działasz tak by umowę podpisać w okolicy końca stycznia, w lutym spełniasz warunki, na początku marca dostajesz info o tablecie i sam tablet. Opłatę 8 zł ponosisz w lutym i marcu. I zaraz potem składasz wypowiedzenie. 2x, a w najgorszym wypadku 3x opłata to mały koszt za tablet

   Usuń
 5. Witaj:) ale czyjesteś pewien, że można zrezygnować z umowy po dwóch lub trzech miesiącach? Pytam bo nie mam doświadczenia a w regulaminie piszą o zawieraniu umowy na okres 12 miesiący.
  Pozdrawiam,
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie regulamin ma taki zapis??
   Możesz bez obaw rezygnować z karty w dowolnym momencie, a płacisz wyłącznie za miesiące w których kartę miałaś.

   Usuń
  2. @Joanna: we wzorze umowy o kartę jest zapis "Umowa jest zawarta na okres 12 miesięcy i podlega automatycznie przedłużeniu na kolejne okresy 12 miesięcy, chyba że: ...".
   To jest taki zabieg banku, by nie przedłużać karty np. klientowi niesolidnemu w jej spłacaniu. Gdyby umowa miała być na dłuższy czas albo na nieokreślony to wypowiedzieć klientowi byłoby ją trudniej. Ale wszystkie zapisy w umowie o kartę dotyczą stricte karty, a nie promocji z tabletem. Regulamin promocji nie zawiera żadnych zapisów obligujących do posiadania karty przez dłuższy czas. Więc umowę o kartę możesz wypowiedzieć każdej chwili - takiej możliwości nie blokuje wspomniany regulamin promocji, ale nie robi tego także umowa o kartę. Więc zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji płaci się wyłącznie za miesiące, w których kartę posiadasz faktycznie.

   Usuń
  3. czy ten zapis jednak nie definiuje okresu umowy na 12-mcy, skoro jest taki zapis w regulaminie kart:

   W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie postanowienia umowy o Kartę oraz Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.

   Usuń
  4. No to ja mam pewne wątpliwości.

   Regulamin Kart Kredytowych, par 3, ust. 5
   Jeżeli Umowa nie stanowi inaczej, jest zawarta na okres 12 miesięcy i podlega automatycznie przedłużeniu na kolejne okresy 12 miesięcy, chyba że: (a) Klient poinformuje Bank o
   zamiarze jej nieprzedłużania, co najmniej na 30 dni przed upływem okresu wskazanego w Umowie lub kolejnego okresu 12 miesięcy, na jaki Umowa jest zawarta lub (b) Bank poinformuje Klienta, pismem wysłanym na ostatni podany przez Klienta adres do korespondencji, o zamiarze jej nieprzedłużania, co najmniej na 30 dni przed upływem okresu wskazanego w
   Umowie lub kolejnego okresu 12 miesięcy, na jaki Umowa jest zawarta.

   i par. 10, ust. 1
   Bank jest uprawniony do pobierania opłat i prowizji określonych w Tabeli Opłat i Prowizji oraz odsetek określonych w Tabeli Oprocentowania, obowiązujących w dniu zawarcia Umowy. Opłaty, prowizje i stopy procentowe mogą ulec zmianie zgodnie z § 11 Regulaminu

   Załącznik nr 2 do Regulaminu mówi:
   Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty głównej (dla kart wydanych od 1.01.2015 wynosi 8 zł miesięcznie (96 zł w skali roku)

   Z kolei wzór umowy mówi w par. 9
   Powstałe w ten sposób Zadłużenie zostanie spłacone w formie bezgotówkowej w ciągu 12 miesięcy kalendarzowych w równych ratach miesięcznych począwszy do miesiąca następującego po dacie dokonania Transakcji. W każdej racie miesięcznej zawierać się będzie kapitał, odsetki, a także w przypadku Kart z opłatą roczną naliczaną w ratach miesięcznych, podzielona proporcjonalnie Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty Głównej w wysokości, jaka zostanie pobrana za okres 12 miesięcy od zawarcia Umowy. W przypadku Kart z opłatą roczną pobieraną jednorazowo, cała kwota Opłaty rocznej za wydanie i możliwość korzystania z Karty Głównej zostanie spłacona w dniu zawarcia Umowy. W przypadku ofert promocyjnych, w których skorzystanie ze zwolnienia bądź obniżenia opłaty lub oprocentowania uzależnione jest od spełnienia dodatkowych warunków promocji, rzeczywista roczna stopa oprocentowania wyliczana jest w oparciu o wysokość opłaty, która będzie naliczona lub oprocentowania, które będzie uwzględnione, jeśli Klient nie spełni warunków promocji;

   Przyznam, że nie znalazłem nigdzie zapisu, że płaci się wyłacznie za miesiące, w których kartę posiadasz faktycznie. Płacisz opłatę roczną za "wydanie i możliwość korzystania z karty".
   Zatem tablet kosztować będzie 96zł.

   Usuń
  5. Potwierdzone i sprawdzone w praktyce. Opłata miesięczna. Zamykasz kartę, nie płacisz nic więcej.

   Usuń
  6. Po Twym komentarzu przez chwilę miałem wątpliwość, ale dzwoniłem na infolinię, wypytałem o zasady. I pobierają opłatę tylko do momentu, gdy z karty korzystasz. Umowę możesz wypowiedzieć w dowolnym momencie i opłat nie pobiorą

   Usuń
 6. Dziękuje bardzo:)
  Joanna

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy mogę prosić o wytłumaczenie w sprawie jednego z warunków - 1.000 zł płatności kartą? czy to maja być płatności przez internet z zaznaczeniem opcji płacę kartą kredytową czy mogą to być "zwykłe" płatności karta w osiedlowych sklepach ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mogą to być dowolne płatności - zarówno w sklepie, jak i w Internecie

   Usuń
 8. "po otrzymaniu karty dokonać płatności na łączną kwotę min. 1 000 zł" a ściślej "dokonają bezgotówkowych transakcji, spełniających kryteria, o których mowa w ust 2 poniżej, na
  łączną kwotę min. 1000 zł nowo wydaną Kartą w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę"

  Wytłumaczcie proszę: aby spełnić warunki promocji należy zapłacić kartą, np. w sklepie lub punkcie usługowym? Zakładając, że w ciągu miesiąca nie planuję zakupów za kwotę 1 000 zł, jak można obejść ten punkt regulaminu? Jakiś przelew kartą na swoje inne konto?

  Justyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszą być płatności kartą. Możesz np. płacić w Internecie

   Usuń
 9. Autor napisał, że tabletów do rozdania jest 3000 sztuk to chyba już po zabawie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo duża liczba. W poprzedniej edycji tabletów wystarczyło do końca. Teraz nadal są dostępne.

   Usuń
  2. A można gdzieś to sprawdzić ile zostało?

   Usuń
  3. Wchodząc na link do wysłania wniosku, u dołu jest informacja o liczbie złożonych już wniosków.

   Usuń
 10. Czy płacenie rachunków(prąd, czynsz, tv, internet) przez internet też będzie akceptowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem:
   "Transakcje, o których mowa w ust 1 lit a) powyżej muszą spełniać następujące kryteria:
   a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku."
   Czyli jak najbardziej rachunki możesz płacić. Mi to zaakceptowano przy poprzedniej promocji

   Usuń
  2. a czy własnie punkt B tego nie wyklucza?
   ja też będę miał problem z płatnością 1000zł w 30 dni
   Myślałem, żeby zapłacić np czynsz kartą
   Jak to obejść?
   Czy można wogole gdzieś płacić rachunki kartą?

   Usuń
  3. Przelew to jedno, a płatność za rachunki drugie. Jeśli rachunki do zapłacenia masz z kodem kreskowym to zrobisz to bez problemu ;)

   Usuń
  4. no niestety nie mam druku z kodem kreskowym..

   Jakaś sugestia jak to obejść?

   Usuń
  5. Jak bez kodu to nie da rady. Spróbuj się zorientować, może ktoś z rodziny ma jakiś większy wydatek planowany: tankuje auto ciężarowe, kupuje tonę węgla, czasem trzeba zakombinować i tak ;) dogadacie się, zapłacisz mu, flaszkę postawisz, a tablet będzie Twój ;)

   Usuń
 11. Co oznacza hasło "główna" KK Citibanku? Czy np. karta Wizzair'owa była kartą "główną"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Główna karta kredytowa oznacza, że umowa o kartę została zawarta z Tobą i Ty jesteś zobowiązany chociażby do jej spłaty. Jest jeszcze karta dodatkowa - oznacza to wydanie karty na dane innej osoby (oczywiście za jej zgodą), by ona mogła korzystać z limitu kredytowego Twojej karty kredytowej (tej głównej).

   Usuń
  2. OK, dzięki, już wszystko jasne :(

   Usuń
 12. Witam,
  Mamy pytanie,
  aby skorzystać z tej promocji konieczne jest założenie konta w Citibanku?
  Jeżeli tak, czy jest ono darmowe, na co uważać, z czego zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma konieczności otwierania konta. Sama karta wystarczy by móc spełnić warunki promocji

   Usuń
  2. Jak w takim razie spełnić warunek:

   zalogować się co najmniej jeden raz w serwisie Citibank Online lub za pomocą aplikacji CitiMobile?


   Usuń
  3. Sama karta uprawnia do uzyskania dostępu do Citibank Online. Przy pierwszym logowaniu należy podać wymagane dane i będzie możliwe nadanie sobie samodzielnie wybranego loginu i hasła.

   Usuń
  4. Dziękuję za odpowiedź, spróbujemy.

   Usuń
 13. A przedstawić źródło dochodu to rozumiem że wynagrodzenie nie musi być przelewane.otrzymuję tylko kartę kredytową i wplacam na otrzymane konto do karty pieniądze i robię zakupy za min.1000.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będzie potrzeby przekazywania wpływu wynagrodzenia go Citibanku. Po otrzymaniu karty kredytowej możesz robić nią płatności w ramach dostępnego na niej limitu (no i tak by wydać ten 1000 zł), a po zrobieniu tych płatności taką samą kwotę przelejesz ze swego konta w innym banku do Citi na spłacenie wykorzystanego limitu karty.

   Usuń
  2. Ok dziękuję,spróbuje,chociaż jeszcze nie mialem karty kredytowej.

   Usuń
  3. Jak ja brałem pierwszą kartę kredytową (jeszcze na studiach) też miałem emocje z tym związane ;) Spoko, dasz radę. Możesz śmiało pytać na blogu

   Usuń
 14. A co z kwotą 30 zł za dostarczenie karty przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest opcjonalne - jeśli na takiej przesyłce by Ci zależało, możesz wybrać. Standardowo bank przesyła kartę pocztą. Bez kosztów

   Usuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pewnie zależy od rodzaju renty. W regulaminie jest tabela z akceptowanymi przez bank źródłami dochodu.
   W płatnościach kartą chodzi o transakcje w sklepach. Nie łapią się wypłaty w bankomacie i przelewy

   Usuń
  2. "Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata". Renta się kwalifikuje

   Usuń
  3. Rentę mam po mamie, wynosi więcej niż 1200zł.
   A jak z tą płatnością za 1000zł - czy to może być płatność za mieszkanie? Nie mam żadnych wydatków za 1000zł w sklepie, moi najbliżsi raczej też nie.

   Usuń
  4. Acha, jedyna większa opłata jakiej jeszcze mogę dokonać to płatność za studia :)

   Usuń
  5. Płatności na sumę 1000 zł muszą być w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie. To może być jedna płatność, ale może być też wiele.

   Usuń
 16. o kurczę, to gorzej :/ A czy przelew za studia też się liczy? Ile czasu jest na wydanie tego 1000zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew się nie zalicza. Transakcje muszą być wykonane w ciągu 30 dni od podpisania umowy. Pokombinuj, może ktoś ma jakieś większe wydatki w rodzinie - tankuje większe auto, kupuje coś w sklepie budowlanym. Dorzuć wtedy swoje wydatki, chłopaka, może doładuj telefon na większą sumę. Czasem trzeba zakombinować ;) oczywiście, nie wydawaj na zbędne rzeczy bo wtedy się nie opłaci

   Usuń
 17. Po jakim czasie od wniosku oddzwaniają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie po dwóch godzinach, ale do mojej żony następnego dnia

   Usuń
 18. Obawiam się, że tym razem może nie wystarczyć tabletów. Na stronie z formularzem kontaktowym podano wartość 1874 jako liczbę wysłanych tzw. Leadów(wniosków do kontaktu). Zakładając, że wszyscy są Tak zdeterminowani by niewielkim wysiłkiem zdobyć tablet za ponad 400 PLN, liczba dostępnych nagród może się wyczerpać juz niedlugo. Jesli zainteresowanie utrzyma się na takin poziomie jak w pierwszym m-cu trwania promocji to by znaczyło, że na koniec lutego wniosek kontaktowy wyśle ok 3748 osób... Przypomnijmy, że tablet otrzyma jedynie 3000 pierwszych osób, którym w ciagu 30 dni od podpisania umowy rozliczą się transakcje kartowe(3-5 dni). Tu pojawia się pytanie kiedy dostaniemy plastik bo nie chce mi się wierzyc, że przywiezie go kurier razem z umową... Wydanie karty I dostarczenie do klienta to kolejne kilka/naście dni. Trochę się rozpisałem, jeszcze tylko jedna informacja bo chyba nie udzielono odpowiedzi. Przy okazj, polecam przeczytanie regulaminu wszystkim, którzy pytają czy przelewy są uwzględniane w promocji. Nie są, podobnie jak platności za miszkanie i inne media zgodnie z rozumieniem jakiegoś tam postanowienia :)
  Tak czy inaczej obawiam sie ze mozebyc ciezko zalapacsie na tego samsunga.
  PS
  Nie hejtujcie za mocno ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, nie wszyscy co złożą wniosek z promocji skorzystają. Wiadomo, nie ma co zwlekać, ale na chwile obecna tablety są

   Usuń
  2. Liczby złożonych wniosków nie można utożsamiać z liczbą ostatecznie wydanych kart z tabletem. Część osób nie sfinalizuje wniosku, część nie spełni warunków promocji. Ale oczywiście ze złożeniem wniosku lepiej nie czekać do ostatniej chwili.

   Usuń
  3. Dopiero teraz trafiłam na tą promocję i obawiam się czy te 3000 nie jest już przekroczone. Wiadomo coś?

   Usuń
  4. Póki co na stronie z wnioskiem widnieje informacja o liczbie wniosków na dzień 4.02. W te kilka dni na pewno wniosków przybyło. Dla zaniepokojonych jeszcze dziś pojawi się wpis o innej szansie na zarobek od Citibanku :)

   Usuń
 19. Czyli jeśli wypełnię formularz załapując się w tzw. pierwszą 3 tysięczną grupę to i tak nie daje mi to pierwszeństwa do otrzymania tableta? Pierwszeństwo będą mieli ci, którzy jako pierwsi dokonają płatności na kwotę 1000 zł? W jaki momencie można zgłosić chęć rezygnacji z karty? Zaraz po informacji o przyznaniu nagrody? Czy trzeba czekać aż się ją otrzyma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem kartę musisz posiadać na dzień przyznania nagrody. Więc kolejnego dnia możesz sobie nią ;) wiesz co. A do zalapania wśród tych 3 tys liczy się czas spełnienia warunków

   Usuń
 20. Czy sposobem na dyskretne ominięcie przepisów może być zakup kartą i zwrot w formie gotówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli gdzieś masz taką możliwość to można. Ale teraz większość sklepów upiera się, że jak była płatność kartą to zwrot robią na nią

   Usuń
 21. W jakim czasie od spelnienia warunkow : wydania 1000 zl i zalogowania sie w serwisie - bank informowal Was o przyznaniu nagrody ?

  Spelnilem wymogi pare dni temu i narazie nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz w tekście: "w pierwszym tygodniu miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji, bank prześle Ci maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody".

   Usuń
 22. Rozumiem, że przelew na opłacenie polisy ubezpieczeniowej np. na autko zalicza się jako transakcja bezgotówkowa, tylko oplaty na meiszkanie nie są objete promocją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla uściślenia, z regulaminu:
   "Transakcje (...) muszą spełniać następujące kryteria:
   a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.,
   c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"

   A więc jakiekolwiek przelewy z karty i wypłaty w bankomacie nie kwalifikują się do wymaganej sumy 1000 zł. Liczą się płatności kartą w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie (te transakcje, gdy podawane są dane karty: numer, CCV, a nie przelewy)

   Usuń
 23. Trochę szybko tych wniosków przybywa. Niedawno było 1800, teraz 2408, a to dane z 4 lutego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze jest jakaś redukcja: ileś osób nie ma zdolności, ileś zrezygnuje, więc myślę, że nie ma co się obawiać

   Usuń
 24. proszę o potwierdzenie czy dobrze zrozumiałam. Jak dostanę kartę chcę zrobić zakupy przez allegro na 1000zł, po dokonaniu płatności kartą kredytową aby spełnić warunki promocji konieczne jest zalogowanie na stronie citibank online. Czyli mogę to zrobić na laptopie ,nie w telefonie? Nie muszę nic ściągać na telefon? Proszę o wiadomość bo akurat z aplikacjami w telefonie sobie nie radzę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. możesz sobie wybrać co wolisz. Albo się zalogujesz na kompie, albo przez aplikację. Wystarczy jedno z tych.

   Usuń
 25. Mam dwa pytania: czy trzeba zapłacić podatek od nagrody i czy od wydatków naliczany jest jakiś procent tzn ile więcej trzeba oddać..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprócz tableta jest nagroda dodatkowa na pokrycie podatku i to rozlicza bank. A jeśli o drugie pytanie to jeśli spłacisz kartę w okresie bezodsetkowym to oddasz dokładnie taką kwotę jak wydałeś - po transakcjach otrzymasz zestawienie transakcji i termin spłaty. Mieszcząc się w nim nie ponosisz żadnych kosztów.

   Usuń
 26. technicznie: zlozylem wniske pare dni temu (5) - i nadal nikt nie oddzwania- rozumiem ze 2 krok to krok konsultanta banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kolejny etap to telefon z banku. Jeśli go dziś nie będzie, proszę napisz mi wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.

   Usuń
  2. Sprawdzałem u źródeł. 48 godzin to standardowy czas, w którym Citibank powinien się skontaktować. Przez formularz kontaktowy poproszę o informacje dotyczące wysłanego wniosku o kontakt (data, godzina, imię i nazwisko). Zgłoszę sprawę do weryfikacji.

   Usuń
 27. ja złożyłam wniosek wczoraj, też jeszcze nikt nie dzwonił, najwidoczniej wpłyneło więcej wniosków niż się spodziewali i mają małe zamieszanie... stan wniosków nadal wyświetla się na dzień 4.02...

  OdpowiedzUsuń
 28. A ja złożyłem wniosek dziś i po 10 minutach już dzwonili.

  OdpowiedzUsuń
 29. 48 godzin- czyli 2 dni robocze? weekend nie jest brany pod uwagę?

  OdpowiedzUsuń
 30. Witam :)

  1. Ponad 2 tygodnie temu złożyłem wniosek o kartę w tej promocji.
  2.Tego samego dnia oddzwonił konsultant z Banku.
  3. Po 2-3 dniach przyjechal kurier z umowa do podpisu na karte.
  4. Po 4-5 dniach od podpisu dostałem kartę pocztą.
  5. Aktywowałem ja w necie, dokonałem transakcji na ponad 1000 zł.
  6. Jakiś tydzień po spełnieniu wymogów tj. faktycznie zaksięgowania na karcie wydatków na powyższą kwotę dostałem maila z Banku o radosnie brzmiacym tytule " Gratulacje Twoj tablet juz jedzie do Ciebie !".
  7. Czekam na dostawę ... jak otrzymam zamieszczę tutaj info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Elegancko :) czekamy zatem na info o dostawie nagrody!

   Usuń
  2. 1. Dzisiaj rano dostalem maila od firmy kurierskiej z info ze wyslano przesylke.
   2. Dzisiaj zadzwonil od razu kurier z przesylka.
   3. Nowy, bialy, dzialajacy bez zarzutu Tablet trafil w moje rece :)

   Usuń
 31. Miałem już raz przesłaną kartę kredytową CitiBanku. O ile pamiętam to nawet jej nie aktywowałem. Czy łapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie aktywować to mogłeś, ale umowa może cały czas obowiązywać, więc lepiej dzwoń na infolinię i dowiedz się co i jak

   Usuń
 32. A skąd będę wiedział czy otrzymam kartę?Bo dzwonili w piątek,i pani mówiła coś ze otrzymam smsa albo maila,bo musi sprawdzić zdolność kredytową.i do tej pory nic nie otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tego samego dnia dostałam SMS i mail. Więc może zadzwoń do nich?

   Usuń
 33. Tablet w dniu wczorajszym został wysłany :) całkiem możliwe że uda się nie ponieść jakiejkolwiek opłaty za użytkowanie karty. Także tablet za 0 zł to piękna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 34. Dzisiaj dzwoniła pani z Citi i mówiła, że tabletów wydali 400, a pozytywnie rozpatrzonych wniosków jest ok 1100. Więc nie ma paniki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji Citi Banku pisze ze na dzien 04.02.2015 - przystapilo do promocji 2408 osob.

   Wiec ... :)

   Usuń
  2. Tez o to pytałem. Licznik wskazuje wszystkie osoby, które wyraziły chęć tzn. wypełniły formularz i następnie była weryfikacja telefoniczna, która prawdopodobnie zrobiła duży "odsiew". Przeszedłem weryfikację. Dam znać jak dostanę tablet.

   Usuń
 35. Drogi Mr Złotówa, widzieliśmy z mężem twój występ w Dzień Dobry TVN zaintrygował nas Pan tym pomysłem na bankobranie...

  Posłuchaliśmy kilku rad i wie Pan co? Podliczyłam właśnie, że jak wszystko pójdzie dobrze, to zarobimy z bankobraniem na letni wyjazd na Mazury. Bez wyrzeczeń i wyrzutów sumienia pojedziemy sobie na wymarzone wakacje! Wielkie dzięki za inspirację :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marta, cieszę się, że moja wizyta w Dzień Dobry TVN zaowocowała i zainspirowała Cię do bankobrania! Udanych wakacji!

   Usuń
 36. dziś dzwonili do mojego męża i zdecydował się na kartę silver mastercard, z tym że wziął również do tego bezpłatną naklejkę. I teraz w związku z tym mam pytanie, czy wypowiadając umowę o kartę przez bankowość internetową trzeba również wypowiedzieć umowę o tą naklejkę? Czy to jest później jakiś problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naklejka jest w tym przypadku dodatkiem do karty kredytowej. W momencie wypowiedzenia umowy o kartę kredytową, zamykany jest jej rachunek, a tym samym naklejka stanie się bezużyteczna. Oczywiści w momencie wypowiedzenia umowy o kartę warto wspomnieć o dezaktywacji naklejki.

   Usuń
  2. ok, dzięki za odpowiedź. a aby wypowiedzieć umowę to trzeba się posłużyć jakimś specjalnym sformułowaniem? pytam, bo chciałabym to zrobić raz a porządnie ;) i oczywiście jak najprościej, tzn. przez bankowość internetową. a no i jeszcze jedno, czy tą kartę i naklejkę należy potem odesłać?

   Usuń
  3. Piszesz najprościej jak to możliwe: wnioskuję o zamknięcie limitu karty kredytowej oraz o dezaktywację kart i naklejki. Karty nie trzeba odsyłać, podejrzewam, że naklejki również.

   Usuń
  4. Super :) dzięki wielkie za pomoc :)

   Usuń
  5. Nie ma za co :)

   Usuń
 37. hej, dostałam maila że mam przygotować " Wyciąg z rachunku bankowego (3 szt.) – ZAWSZE ORYGINAŁ". Co to oznacza? Przygotowałam sobie wcześniej w PDF-ie historie operacji od grudnia gdzie zawarte jest samo wynagrodzenie od pracodawcy. W tej chwili mam wątpliwości bo skoro pisze wyciąg to mam mieć wszystkie operacje z 3 miesięcy? Proszę o odp. bo kurier ma się zjawić w przeciągu 3 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej chodzi o cały wyciąg z 3 miesięcy. Jak najbardziej może być ten generowany w PDF z bankowości internetowej

   Usuń
  2. Mi sie nie chcialo tyle drukowac, i mialem w zastepstwie dokument RMUA od pracodawcy za ostatatnie 3 mce. Przeszlo i tablet dostalem :)

   Usuń
  3. Ja jak powiedziałem, że mam problem z drukarką to pozwolili mi wyciągi w PDFie przesłać mailem.

   Usuń
 38. Minęło 48 od wysłania formularza. Nikt się ze mną nie skontaktował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz, proszę, za pomocą formularza kontaktowego po prawej stronie datę i godzinę wysłania wniosku oraz imię i nazwisko. Pozwoli mi to wysłać zgłoszenie celem weryfikacji w banku.

   Usuń
  2. Zadzwonili. Czekam na kuriera :)

   Usuń
  3. Cieszę się. A czy Ty byłeś jednym ze zgłaszających się za pomocą formularza?

   Usuń
 39. Dziś był u mnie kurier. Przekazałam kurierowi kserokopię dowodu osobistego i wyciąg z konta z 3 m-cy. Teraz mam wątpliwości czy się opłacało kusić na ten darmowy tablet. Obcemu człowiekowi, o którym nic nie wiem dałam kopię dowodu osobistego, informację o moim wynagrodzeniu, wpuściłam do domu. A jeśli okaże się nieuczciwy i wyłudzi na je nazwisko np. kredyt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisałem w ten sposób sporo umów, jak dotąd bez przykrych reperkusji o których wspominasz. Nasze dane są niestety dostępne wszędzie: w banku, urzędzie, przychodni. Wszędzie tam, jeśli znalazłby się nieuczciwy człowiek to mógłby je wykorzystać. Na szczęście większość to osoby uczciwe.

   Usuń
  2. Czy trzeba płacić za cityphone w wysokości 6 zł. miesięcznie? A może można jakoś uniknąć tej opłaty? A co to znaczy "ważny, czytelny i aktualny dokument dochodowy"?

   Usuń
  3. Z usługi citiphone można zrezygnować - tym samym nie będzie opłaty 6 zł/mies. Gdy dostaniesz już kartę, będzie możliwość zalogowania się do CitiOnline. Wystarczy za pomocą zakładki "Kontakt z bankiem" (w prawym, górnym narożniku) wysłać wiadomość: "Rezygnuję z opłaty za usługę Citiphone".

   A jeśli chodzi o dokument dochodowy to o konkretny poprosi Cię konsultant w czasie rozmowy telefonicznej. Wszystko uzależnione jest od źródła dochodu. W przypadku umowy o pracę zazwyczaj wystarcza sam wyciąg z konta za trzy ostatnie miesiące. Lista dokumentów dostępna jest w załączniku regulaminu

   Usuń
 40. na stronie jest że do 11.02 rozdano 475 tabletów - ja jeszcze karty nie dostałem

  OdpowiedzUsuń
 41. możne nowa promocja i rozdają od początku ;)

  OdpowiedzUsuń
 42. Składamy wniosek ,otrzymujemy kartę kredytową ,wydajemy 1000 zł na dowolne zakupy?Konkretny cel?Wydać 1000 zł zeby dostać tablet...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego dobrze jest zaplanowac taki wydatek. Ja mialem na to tydzien od zlozenia wniosku do otrzymania karty, akurat na weekendowe chodzenie po sklepach ;) zatankowalem do pelna 260, do tego jakies listwy przypodlogowe, ktore od dawna sie o to prosily to kolejne ~300, kolejne dodatki z Ikei za ok 200.. to juz ponad 750, zostaje jeszcze lampa i warunek na tablet spelniony... Ewentualnie mozesz skozystac z jednej z wczesniejszych propozycji jak zatankowanie samochodu komus bliskiemu- to placisz swoja karta a on ci oddaje kase... Mozliwosci jest sporo tylko trzeba to przemyslec szczegolnie jesli kozysta sie rowniez z innych kart z cashbackiem :)

   Usuń
 43. Czy jednocześnie i ja i mąż możemy wziąć 2 katy i będą 2 tablety?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Karta kredytowa jest produktem indywidualnym i możecie zawnioskować odrębnie. Jeśli to możliwe, celem prawidłowego rozliczenia polecenia między mną, a bankiem, będę wdzięczny za złożenie wniosków z dwóch różnych urządzeń :)

   Usuń
 44. Witam, zachęcony możliwością otrzymania tabletu wypełniłem formularz, po dosłownie 10 min tel od CityBanku oraz bite 20 min rozmowy z konsultantką i weryfikacja danych. W ciągu dwóch dni ma przyjechać kurier z dokumentami do podpisu, mam przygotować jedynie zaświadczenie o dochodach (może być to wyciąg z konta internetowego - co ważne - może być odfiltrowany np wydatki czy wpływy w widełkach , postaram się przygotować w ten sposób aby były widoczne jedynie wpływy pensji i nic więcej. Drugą niezbędną rzeczą będzie kserokopia dowodu osobistego - również istotne - bez jakichkolwiek zapisków itp - więc nie można niby umieścić znaku wodnego np o treści kserokopia jedynie dla celów przetwarzania przez citybank. Będę uzupełniał wpis, pozdrawiam!!

  ps. tabletów podobno jest "mnóstwo", na moje pytanie ile procentowo, czy już 50% wydane odpowiedziała że jeszcze dużo brakuje do 50.

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy jak w umowie, ktora dostalem i podpisalem mam wpisane ze karte jaka chce otrzymac to visa classic basic public to jest to karta, ktora spelnia warunki o otrzymanie tabletu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basic Public = Visa Silver, więc powinno być spoko

   Usuń
 46. Visa classic basic public w umowie to odpowiednia karta do brania udzialu w promocji? Pytam poniewaz taka mam wpisana. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 47. Mozna jakoś sprawdzić ile tabletów zostało? Z banku docierają sprzeczne dane...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie podają, że na dzien 13.02 wydali 543 sztuki. Pewnie jednak jest już przyznane sporo kart i teraz ludzie robią płatności. Ale ile tego jest nie wiadomo

   Usuń
 48. Czy mogę zrezygnować z możliwości korzystania z usługi CitiPhine przed otrzymaniem ewentualnej nagrody - tabletu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Usługa CitiPhone nie ma nic wspólnego z promocją i rozdawaniem tabletów więc można z niej zrezygnować w dowolnym momencie.

   Usuń
 49. Kurierowi podpisałam 2 egzemplarze umowy. Poczta przysłali kartę, ale umowy nie. Kiedy otrzymam swój egzemplarz umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też chciałem egzemplarz do siebie, od razu po dostaniu karty napisałem im przez CitiOnline

   Usuń
 50. Chyba sie zaczyna schody z wypowiedzeniem karty ... :)
  Zlozylem wniosek o zamkniecie karty w poniedzialek za pomoca bankowosci elektronicznej.
  Do dzisiaj zero kontaktu ze strony Banku w tej sprawie, karta nadal dziala, bankowosc takze (moge sie logowac i widze aktywna karte). Coz poczekam jeszcze troche i zaatakuje infolinie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obowiązuje 30-dniowy okres wypowiedzenia, więc karta będzie w tym czasie aktywna, podobnie jak dostęp do bankowości internetowej.
   Kontakt ze strony banku - ze swego doświadczenia mogę powiedzieć - następuje po ok. 1-1,5 tygodnia od złożenia dyspozycji rezygnacji z karty. Pojawiają się zachęty do pozostania klientem (może uda Ci się wynegocjować coś ekstra), ale jeśli pozostaniesz przy swojej dyspozycji likwidacji karty to zamkną ją terminowo - po miesiącu od dyspozycji.

   Usuń
  2. Aha OK, dzieki za info to mnie uspokoiles. Oczywiscie zawsze jestem otwarty na negocjacje ... jakis fajny cashback czy cos ... :)

   Usuń
  3. Tu Złotówa pisał, że można: http://bankobranie.blogspot.com/2014/12/zarabianie-na-bankach-podsumowanie.html

   Usuń
 51. no i dziś dostałem przykra wiadomość że nie dostanę karty bo.. nie
  paranoja.. dzwoni panna - podaje jej dane do wniosku - mówi, że przy tych zarobkach spokojnie spełniam warunek - wysyłam im potwierdzenie wpłat pensji na konto po czym oddzwaniają że spełniam warunek i wysyłaja kuriera - trace na niego 2h czekając w domu i już do 2 tyg mam otrzymac kartę.. mijaja 2 tyg i dostaje od ich decyzje że przysłowiowa DUPA.. to niepoważne.. po co ten kurier? kiedy oni sprawdzają i analizują?
  dla mnie to amatorka
  chinek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki był powód takiej zmiany decyzji? Dotąd nikt nie zgłaszał przypadku, aby decyzja została zmieniona po wizycie kuriera?

   Usuń
  2. dzwoniłem z reklamacją - na infolinii totalny rozdzwięk - 2 osoby każda mówi inaczej - jeden doradca przyznał że nie rozumie czemu weryfikacja była po podpisaniu papierów
   jak znajdę czas wrzuce skan
   chinek

   Usuń
  3. Jedyne wytłumaczenie to rozbieżność między dochodami zadeklarowanymi, a tym co wyszło w wyciągu. Jeśli np. zawyżone dane dały zdolność kredytową, a faktycznie były niższe no to kicha. Druga z przyczyn to np. jakieś zobowiązania, które wyszły z wyciągu: alimenty, spłacane raty chwilówek etc.

   Usuń
  4. Sory że po takim czasie
   rozbieżności nie było - nawet chyba zaniżyłem je. Zresztą zarobki spokojnie dają zdolność kredytową. Zobowiązań zero - i własnie się zastanawiam czy nie odmówili mi przez to że nie mam historii kredytowej - nigdy nic na kredyt?
   chinek

   Usuń
 52. Możesz wrzucić skana tej decyzji? oczywiście zakreślając wrażliwe dane osobowe, jeśli się to potwierdzi to faktycznie strata czasu .

  OdpowiedzUsuń
 53. Czy ktoś z was dostał podpisaną przez siebie umowę z banku? Chciałabym ją na spokojnie przeczytać po podpisaniu przy kurierze ale jak to zrobić z zachowaniem ew. 2 tygodni wypowiedzenia przy podpisywaniu poza placówką banku jeśli w przeciągu 2 tygodni umowy nie dostanę? Umowę podpisałam 13.02

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank w umowie wstawił datę od której liczy się wspomniany przez Ciebie czas 2 tygodni. U mnie kurier był bodajże 10 czy 11.02, wstawili datę 14.02, list dotarł do mnie 20.02.

   Usuń
 54. witam, czy można ta karta płacic np. za hotel?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Jest to karta wypukła. Umożliwia płacenie we wszystkich punktach "stacjonarnych" (sklepy, punkty usługowe), ale też w Internecie (sklepy, hotele, linie lotnicze).

   Usuń
 55. Szybkie pytanie, skończyła mi się ważność dowodu osobistego, czy można posłużyć się jakims innym dokumentem?. Czy jak wyślę ksero takiego dowodu to mogą w przyszłości domagać się z powrotem nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą w ogóle nie przyznać Ci karty, bo dowód po prostu jest nieważny. Więc paszport jest alternatywą. Ale pytanie: co podałeś we wniosku?

   Usuń
  2. jeszcze niż zlozylem wniosku, pytam się czy warto składac z nieważnym dowodem, bo pewnie wyrobić nowego nie zdążę.

   Usuń
  3. No z nieważnym to nie ma co składać. Pracuję w banku i wiem jak jest. Ewentualnie paszport (jeśli masz) powinien przejść.

   Usuń
  4. a czy jak pójde jutro wyrobić i dostane pismo z urzędu ze wyrabiam dowod i np. mam prawo jazdy z peselem, dam rade?

   Usuń
  5. We wniosku trzeba podać numer dokumentu tożsamości więc raczej nie

   Usuń
 56. Witam
  Czy robiąc cashback w kasie, np Piotra i Pawła, spełnię warunki, aby otrzymać tablet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem transakcja będzie rozbita i wtedy część "cashbackowa" będzie traktowana jako transakcja gotówkowa.

   Usuń
 57. w moim przypadku wszystko to bardzo długo trwa. Najpierw czekałam 4 dni po wypełnieniu wniosku w internecie na telefon. Tydzień później podpisałam umowę i przekazałam wszystkie niezbędne dokumenty. Od 10 dni czekam na kartę i cisza, dzwoniłam w poniedziałek żeby się upewnić czy dokumenty dotarły - tak, dotarły, czekają na weryfikację. Wczoraj znowu dzwoniłam - status wciąż "weryfikacja". Dzisiaj znowu zadzwonię ale zaczynam się niepokoić czy aby na pewno te dokumenty dotarły :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, że w pewnym momencie bank miał olbrzymią ilość wniosków do obsłużenia i ten czas mógł być wydłużony, tak jak piszesz, czyli 4 dni czekania na telefon. Ale teraz z tym oczekiwaniem na weryfikację to wydaje się zdecydowanie za długo trwające. Na tym etapie nie mam już raczej wpływu i podstaw do zgłaszania reklamacji, ale w sumie nie zaszkodzi spróbować. Napisz, proszę, za pomocą formularza kontaktowego z prawej strony imię, nazwisko, czas złożenia wniosku (data, przybliżona godzina) i także to zgłoszę.

   Usuń
  2. Wysłałam dane za pomocą formularza kontaktowego. Wczoraj dzwoniłam na infolinię, wniosek jest przetwarzany, na infolinii twierdzą że taki czas oczekiwania jest normalny.

   Usuń
  3. Dzisiaj dostałam informację mailową, że otrzymałam kartę i mogę się jej spodziewać pocztą. Mam nadzieję że przyjdzie szybko, abym zdążyła spełnić warunki promocji.

   Usuń
  4. U mnie było tak, że w tym samym dniu co dostałem mail, zajrzałem do skrzynki i już karta była. Więc pewnie lada moment dostaniesz.

   Usuń
  5. U mnie w poniedziałek mail, że otrzymałam kartę , a w środę w skrzynce pocztowej karta.

   Usuń
  6. A ja mam ewidentnie pecha do tej promocji. Karty wciąż nie ma. Dzisiaj wykonam kolejny telefon na infolinię.

   Usuń
  7. Karta wciąż nie dotarła. Ja już nie wiem co się dzieje. Tydzień temu - 2 marca, otrzymałam sms że karta została do mnie wysłana. Do dziś nie przyszła. Konsultant na infolinii potwierdził, że karta została wysłana, i każe czekać, albo podejść do oddziału i wyrobić nową - no po prostu kpina. Na pytania o wydłużenie okresu aby spełnić warunki promocji odpowiedzi nie uzyskałam. Bank wysłał kartę listę zwykłym, więc nie ma żadnego potwierdzenia, nic z czym możnaby było iść na pocztę i reklamować. Zaczął się dla mnie ostatni, czwarty tydzień trwania promocji. Skusiłam się po raz pierwszy na prezenty od banku i od razu taki pech :(

   Usuń
  8. Zgodnie z regulaminem promocji czas na realizację warunków (płatności kartą i logowanie) to 30 dni od daty podpisania przez bank umowy o kartę. Data ta jest wpisywana dopiero wtedy gdy podpisane przez Ciebie dokumenty dotrą do banku. Nie jest liczona od daty złożenia wniosku lub od daty podpisania umowy przez Ciebie. Więc czasu na ich spełnienie będziesz mieć zdecydowanie więcej.

   Usuń
 58. "Wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki przyznania Nagrody, o których mowa w pkt IV w danym miesiącu, zostaną powiadomieni
  przez Bank poprzez wysłanie wiadomości e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik
  spełnił warunki określone w niniejszym Regulaminie" - czy w tym zapisie chodzi o m-ce kalendarzowe? Wg mnie tak, zatem pytanie dlaczego pod koniec lutego cały czas rosła liczba przyznanych tabletów skoro dopiero w pierwszym tygodniu marca Citi powinien zacząć je przyznawać osobom, które spełniły warunki w lutym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też o tym myślałem, ale pewnie jest tak, że monitorują na bieżąco, a wysyłają zbiorczo raz na miesiąc by bałaganu ciągle nie mieć

   Usuń
 59. Ja ciągle czekam na informację o przyznaniu tabletu, w lutym spełniłam warunki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież jest napisane cyt. "w pierwszym tygodniu miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji, bank prześle Ci maila powiadamiającego o przyznaniu nagrody". ;)

   Usuń
 60. Tak wiem o tym i czekam. Myślałam, że odezwie się ktoś kto też spełnił warunki w lutym i napisze, ze już dostał tablet lub, że nadal jeszcze czeka. Przed chwilą sprawdzałam skrzynkę i nadal wiadomości brak.

  OdpowiedzUsuń
 61. Też spełnilem warunki. No to czekamy :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Ja też spełniłem warunki już 23.02 a tu nie ma odzewu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają czas w ciągu tygodnia dać info.

   Usuń
 63. Tak ja wiem tylko na stronie jest nowe info o przyznanych nagrodach na dzień 03.03

  OdpowiedzUsuń
 64. tygodnia, czyli 7 dni roboczych następnego miesiąca ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki przyznania Nagrody, o których mowa w pkt IV w danym miesiącu, zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wysłanie wiadomości e-mail w pierwszym tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki określone w niniejszym Regulaminie"

   Usuń
  2. W poprzedniej edycji nie czekałem, a dzwoniłem na infolinię. Byli w stanie sprawdzić czy warunki spełnione i nagroda przyznana

   Usuń
 65. Czy kupując na allegro i płacąc przez payu spełnię warunki?

  OdpowiedzUsuń
 66. jak spłacać kartę, aby bank nie naliczył odsetek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu się do Citi online masz zestawienie transakcji i tam jest data spłaty. Jeśli zrobisz to w wymaganym terminie to oddasz tyle ile wykorzytałaś/eś, bez odsetek.

   Usuń
 67. Czy to dzisiaj mija pierwszy tydzień następujący po miesiącu ... kiedy bank powinien poinformować mnie o przyznaniu nagrody ?

  OdpowiedzUsuń
 68. Czy ktoś kto spełnił warunki w lutym otrzymał już info o nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem maila dokładnie w piątek 06.03 a dziś (09.03) już kurier przywiózł tablet, jutro wypowiadam umowę :)

   Usuń
  2. Ja też dostałem tablet dzisiaj. Tak mnie zauroczyli profesjonalizmem i tempem obsługi, że mimo chęci zamknięcia karty, zostawię ją sobie. Spróbuje negocjować opłaty.

   Usuń
 69. Dzwoniłem na infolinię. Spełniłem warunki, nagroda przyznana. Teraz czekam na wiadomość na skrzynkę pocztową.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także dzwoniłem, potwierdzone :)

   Usuń
  2. a kiedy dokonałeś ostatniego zakupu do kwoty min. 1000 zł w lutym ?

   Usuń
  3. Jakoś 18 lutego. Jest mail, tablet przyznany :)

   Usuń
 70. ja nie mogę zadzwonić ponieważ zrezygnowałem z citiphone ;(

  OdpowiedzUsuń
 71. jest e-mail:))

  OdpowiedzUsuń
 72. Właśnie otrzymałem maila z informacją o przyznanym tablecie. Warunki spełniłem 25 lutego.

  OdpowiedzUsuń
 73. Dostałam maila. No to elegancko!

  OdpowiedzUsuń
 74. też otrzymałem maila, warunki spełniłem na dzień 28.02., tak więc czekam na tableta ;)

  OdpowiedzUsuń
 75. Zrezygnował ktoś juź z karty po otrzymaniu tableta? Jest z tym jakiś problem?

  OdpowiedzUsuń
 76. Z karty rezygnować po otrzymaniu maila czy tableta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wychodzę z założenia, że lepiej po otrzymaniu tableta. A nuż jakiś problem by był, reklamacja potrzebna lub coś to lepiej nie podkopywać się ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...