Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: O przebiciu tysiąca, ćwierkaniu i 5 złotych wartych bardzo dużo

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.01.2015

O przebiciu tysiąca, ćwierkaniu i 5 złotych wartych bardzo dużo

"Oj, się będzie działo". I dzieje się ;)


Zwykło się mówić, że jak coś jest o wszystkim to jest o niczym. Ale nic z tych rzeczy. Dzisiejszy wpis zbiera w sobie kilka ważnych rzeczy wobec, których nie mogą przejść obojętnie i odnotować na blogu.

Blog bankobranie ma nie cały rok. Fanpage bankobranie na facebooku jest jeszcze młodszy, a już zebrał 1000 (słownie: jeden tysiąc) osób, które dało mu "lubię to". Dziękuję! A to między innymi na facebooku możecie dowiedzieć się o każdym nowym wpisie z bloga. Możecie też je lajkować, udostępniać, komentować i zapraszać znajomych. Bo zarabianie na bankach warto promować! Niech Twoi znajomi wiedzą, że sporo można zyskać na bankobraniu. Zyskają oni, jak również Ty, np. rekomendując im konta czy inne produkty w ramach programów poleceń, w których banki płacą za skuteczne polecenie. Jeśli facebookowego profilu bankobrania jeszcze nie lubisz, nie zwlekaj. Będzie mi niemiernie miło :)
Celebrując symboliczną liczbę fanów na facebooku, chciałoby się rzec "wypijmy za to" ;) Kto wie, może kiedyś bankobiorcy będą mieli okazję spotkać się "w realu"? Ale póki co postanowiłem być bliżej użytkowników innego serwisu społecznościowego i od kilku dni bankobranie możecie spotkać także na twitter.com. Zachęcam do obserwowania - tam oprócz informacji o nowych wpisach pojawiać się będą ćwierknięcia o tym co dzieje się w bankowości.


A żeby zajrzeć na Twitter dziś jest jeszcze jeden argument. Właśnie 11.01.2015 r., każdy kto zamieści tam w dowolnym miejscu hashtag # ten wesprze zbiórkę pieniędzy prowadzoną przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W jaki sposób? Otóż organizacja MasterCard zobowiązała się, że za każdego użytkownika, który wyśle tweet #MasterCardgrazWOSP na konto fundacji, z własnych środków przekaże 5 zł. Można więc pomóc bez wysiłku, dodatkowo oprócz wrzucenia pieniążka do puszki wolontariusza czy innej formy wsparcia. Liczą się również retweety zawierające #MasterCardgrazWOSP, więc możecie podać dalej mój wpis: 

Tweet: Wspieraj WOŚP! MasterCard płaci 5 zł za każdego użytkownika, który wpisze #MasterCardgrazWOSP. cc: @bankobranie. TWEETNIJ TO DALEJ!

Tymczasem, wszystkiego dobrego na niedzielę czy każdy inny dzień, w którym ten wpis przeczytasz.Źródło grafiki: flickr.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...