Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uwaga! Wysokie oprocentowanie do wzięcia. Lokata Styczniowa Expander robi wrażenie

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

19.01.2015

Uwaga! Wysokie oprocentowanie do wzięcia. Lokata Styczniowa Expander robi wrażenie

Przy ogólnej mizerii wśród ofert lokat, takie propozycje wywołują uśmiech na twarzy.


Duży procent dla niemałych kwot, a do tego bez dodatkowych produktów. Brzmi pięknie. I na szczęście prawdziwie.

Lokata Styczniowa to najnowsza propozycja, jaką Expander, firma doradztwa finansowego, przygotował z Meritum Bankiem.

Sam z niej skorzystałem, sprawdziłem proces i teraz podzielę się swym doświadczeniem i powiem jak krok po kroku zyskać na tej okazji. Bo oprocentowanie na poziomie 4,5% w skali roku jest aktualnie marzeniem oszczędzających. W chwili obecnej cokolwiek powyżej 4% można uzyskać jedynie dla niewielkich kwot oszczędności (do 10 000 zł) i dodatkowo spełniając status "nowego klienta" (jak to jest w Idea Banku) albo... (nie)nowego klienta w Meritum Banku

Od Expandera 4,5% w skali roku można dostać dla kwoty do 100 000 zł. Minimalny sumka to 50 000 zł, a umowa o depozyt zawierana jest na miesiąc.


Dla kogo Lokata Styczniowa? 


Warunki uprawniające do uzyskania promocyjnego oprocentowania są dość proste. Zgodnie z regulaminem z oferty skorzystać z niej mogą osoby które:


 • za pośrednictwem Expandera nie nabyły wcześniej jakiegokolwiek produktu znajdującego się w jego ofercie
 • nie są małżonkiem lub zstępnym uczestnika promocji
 • umówią się na spotkanie z doradcą Expandera za pomocą dedykowanego wniosku


Moja doświadczenia. Expander - opinie


Po wysłaniu przeze mnie wniosku dotyczącego spotkania, w ciągu kilkunastu minut zadzwonił konsultant, który umówił spotkanie we wskazanym mieście. Czym prędzej złożysz wniosek o spotkanie, tym większa szansa na ustalenie terminu w jak najbliższym czasie. Doradcy pracują w różnych godzinach, więc nawet jeśli Ty pracujesz między 9-17 lub 10-18 to mimo to jakiś termin powinno się udać znaleźć. Tym bardziej, że możliwe jest umówienie spotkania także w soboty. 

Rozmowa z doradcą Expandera zaczęła się od wątku inwestycji i regularnego oszczędzania (z wpłatami w fundusze). Po grzecznym oparciu, że tego typu rozwiązania mnie nie interesują, doradca odrzekł "rozumiem, przejdziemy zatem do lokaty". 

Wprowadzenie wniosku o jej otwarcie zajęło mu nie więcej niż 5 minut. Do ręki, ale i na maila otrzymałem dane do wykonania przelewu celem uruchomienia lokaty. 


Czy ta lokata jest bezpieczna? 


Numer rachunku jaki otrzymasz celem przelania środków to rachunek w Meritum Banku. To on obsługuje lokaty zakładane za pośrednictwem Expandera. Twe oszczędności będą więc objęte Bankowym Funduszem Gwarancyjnym (do równowartości 100 000 Euro). 

Jeśli byłeś lub jesteś klientem Meritum Banku to nic nie szkodzi by z promocji skorzystać. Po zakończeniu lokaty, środki automatycznie zostaną przelane na ten sam rachunek, z którego lokatę opłacisz. 

Wybierając się na spotkanie do Expandera, pamiętaj wziąć ze sobą numer rachunku Twego konta, z którego dokonasz przelewu celem opłacenia lokaty, musi być to Twoje konto i ważne by dane przy nim (imię, nazwisko oraz adres) zgadzały się z podanymi podczas spotkania z doradcą Expandera. 

Podczas rozmowy z konsultantem umawiającym termin spotkania, pamiętaj wspomnieć o swym zainteresowaniu Lokatą Styczniowa. Propozycja dostępna jest tylko do 31.01.2015 r., ale pamiętaj, że Expander może ją wcześniej wycofać ze swej oferty.

Złóż wniosek o spotkanie w sprawie Lokaty Styczniowej


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

6 komentarzy:

 1. W Expanderze nie trzeba nic zakładać, ale czy nie potrzeba konta w Meritum?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. Środki są przelewane na rachunek techniczny, służący wyłącznie obsłudze lokaty i jest automatycznie zamykany po jej zakończeniu

   Usuń
 2. Faktycznie do mnie dzwonili po 20 minutach i są mocno elastycznie przy umowieniu terminu spotkania

  OdpowiedzUsuń
 3. W jakim okresie od spotkania w siedzibie Expandera należy przelać środki na wskazany rachunek ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na przelew masz 5 dni roboczych

   Usuń
  2. 5 dni to wystarczająco dużo :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...