Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs MasterCard na muzyczną nutę

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

9.01.2015

Konkurs MasterCard na muzyczną nutę

Aby wygrać w konkursie nie wystrarczy samo płacenie kartą.

Trzeba też wykazać się kreatywnością i... umiejętnościami plastycznymi. Nagrody znajdą za to uznanie u melomanów. 

Są bowiem nimi zaproszenia na galę BRIT Awards 2015 oraz wodoodporne odtwarzacze MP3.

W konkursie "Wyjedź na galę The BRIT Awards 2015 z MasterCard w Londynie" wziąć mogą udział osoby będące - i tu uwaga, cytat z regulaminu - "legalnymi posiadaczami lub użytkownikami wystawionych na swoje imię i nazwisko" kart MasterCard PayPass lub kart wgranych na kartę SIM (technologia NFC), które w okresie 2.12.2014-31.01.2015 r. wykonają płatność zbliżeniową. Należy oczywiście zachować potwierdzenie takiej transakcji,  zarejestrować ją na stronie organizatora i wykonać zadanie konkursowe. A polega ono na zaprojektowaniu zaproszenia na galę BRIT Awards 2015. Zaproszenie można wykonać za pomocą kreatora:


Zaproszenie na BRIT Awards 2015 można zaprojektować za pomocą udostępnionego kreatora

Uczestnik konkursu może zgłosić dowolną ilość transakcji, ale każda z nich może być zarejestrowana tylko raz. Podobnie jest z rejestracją projektów zaproszeń. Za każdym razem należy stworzyć nową propozycję. 

Wśród zgłoszeń, każdego dnia przez konkursową komisję wybierane będzie jedno zaproszenie, którego twórca otrzyma nagrodę w postaci odtwarzacza MP3 firmy Sony. 

Dwie osoby, które w całym okresie konkursu zaprojektują najlepsze zaproszenia, otrzymają nagrodę główną: zaproszenie (wraz z osobą towarzyszącą) na galę BRIT Awards 2015. Organizator pokrywa koszty przelotu z Warszawy do Londynu w dniu 25.02 i powrotu 26.02.2015 r, jak również zakwaterowania w hotelu i transportu na miejscu.

Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie, który jest na tyle szczegółowy, że precyzuje nawet okoliczności, w których nagrodzonemu może zostać odmówione prawo wstępu na imprezę, np. agresywne, prowokacyjne zachowanie albo znajdowanie się pod widocznym wpływem alkoholu lub innych środków. 

Jeśli od konkursów wolisz premie gwarantowane, zobacz na czym zarabiać w 2015 roku. A jeśli masz firmę,  spójrz jak łatwo mBank da Ci 600 zł


Źródło grafik: konkurs.paypass.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...