Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nie przegap okazji, bo to chwile ostatnie

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

13.01.2015

Nie przegap okazji, bo to chwile ostatnie

Już niewiele czasu zostało by złapać szansę na stówkę.

Ostatnio pojawiło się wiele okazji dla bankobiorców, ale przy ich wysypie nie przegap promocji, która rozpoczęła się jeszcze w ubiegłym roku, a teraz powoli dobiega końca.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

Tylko do środy przyjmowane są wnioski o otwarcie konta, za które ING Bank Śląski płaci 100 zł. Do momentu wypłaty premii trochę czasu minie, bo pojawi się ona dopiero latem, ale taki dodatkowy zastrzyk finansowy na wakacje na pewno się przyda.

Sporo czytelników bloga już z tej promocji skorzystało. Jeśli Ty tego jeszcze nie zrobiłeś, rozważ możliwość. Zasady promocji są proste.

AKTUALIZACJA : Promocja banku została wydłużona. Przekreślone daty dotyczą wcześniejszej edycji akcji.
 • do 15.01.2015 r. 16.02.2015 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Direct z kartą płatniczą za pomocą dedykowanego wniosku promocyjnego - znajdziesz go po prawej u góry strony
 • nie składaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych
 • najpóźniej do 16.02.2015 r. 16.03.2015 r. zawrzyj umowę o konto, aktywuj kartę płatniczą i dostęp do bankowości internetowej
 • do 15.06.2015 r. 15.07.2015 r. płatności kartą na łączną sumę min. 1 000 zł.
 • do 15.07.2015 r. 14.08.2015 r. nie zamykaj konta w ING Banku Śląskim i miej nadal aktywną kartę płatniczą. Wtedy bank wypłaci Ci premię 100 zł


Prawda, że proste? A teraz jeszcze kilka wskazówek:


Podawana kwota premii 100 zł jest kwotą, którą faktycznie otrzymasz. W regulaminie promocji bank bowiem podał, że "ustanawia dodatkową premię na pokrycie podatku, jeśli taki wystąpi".


Umowę możesz zawrzeć w dogodny dla Ciebie sposób. Wnioskując o konto wskażesz czy ma to być kurier, który przywiezie umowę czy wykonasz symboliczny przelew na kwotę 0,01 zł z Twojego konta w innym banku. Jeśli wybierzesz tą drugą opcję pamiętaj by dane z przelewu (imię, nazwisko, adres) były identyczne z tymi, które podasz we wniosku. Zwróć na to szczególną uwagę, gdyż różnica np. drugie imię lub nawet nieco inna struktura nazwy ulicy może być powodem odrzucenia przez bank wniosku o otwarcie konta.Wydawanie kwoty, która uprawnia do uzyskania premii, warto rozłożyć w czasie. Najlepiej płać systematycznie - dzięki temu unikniesz opłaty za kartę. Wynosi ona 7 zł, ale nie jest pobierana, jeśli w okresie rozliczeniowym (liczonym w ING Banku Śląskim od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca kolejnego) zapłacisz kartą na sumę min. 200 zł. W związku z zapowiedzianą już przez bank zmianą opłat i prowizji, pułap ten zmieni się od 29.03.2015 r. i wyniesie 300 zł. Jedynie dla posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat w okresie do 28.09.2015 r. nadal będzie utrzymywany na poziomie 200 zł.

Prowadzenie rachunku jest bezwarunkowo darmowe. Bez żadnych konsekwencji i bez kosztów konto możesz zamknąć zaraz po wypłacie premii. W regulaminie promocji bank nie zawarł zapisu o lojalności.

W promocji może wziąć udział każdy, kto nie posiada Konta z Lwem (Direct, Klasyczne, Student, Komfort, VIP dla klientów indywidualnych) w ING Banku Śląskim co najmniej od 1.01.2014 r.

Wniosek o otwarcie konta możesz złożyć za pomocą widżetu po prawej u góry strony. 

33 komentarze:

 1. Fantastycznie... Tylko np. dziś, w ostatni dzień promocji strona ING nijak nie przepuszcza wniosku o założenie konta. Mimo kilku prób (konfiguracja z przelewem weryfikacyjnym lub z umowa kurierem) Super. Pomijając to, że nie można skorzystać z promocji to jeszcze zniechęcili mnie totalnie do założenia u nich konta... Żona ostatnio zmieniała konto i założyła przez Internet w jednym z banków, ja zakładałem lokatę - zawsze wszystko fukcjonowało jak należy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Korzystałeś z widżetu po prawej u góry strony czy z linku we wpisie?

   Usuń
  2. Mnie się udało o 21:30 przez widget

   Usuń
  3. Ja jeszcze ok. 22:20 zakładałem to konto przez widget

   Usuń
  4. Ostatni wniosek wpłynął o 23:30 więc problemy musiały być losowe :(

   Usuń
 2. z widżetu
  a potem próbowałem jeszcze z ich strony... ciągle ten sam komunikat "niestety nie możemy przetworzyć Twojego wniosku"...

  OdpowiedzUsuń
 3. kurde a o 22 już nie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W panelu programu partnerskiego ostatni wniosek widzę też o godz. 21:30.

   Usuń
 4. z linku też nie działa...

  OdpowiedzUsuń
 5. to w ogóle jakaś ciekawa sprawa jest, bo żony przeszło bez problemu....Wybierają klientów? Nie akceptują przelewów z WBK?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostałem dziś odpowiedź od ING, że sprawdzają co było powodem problemów i (uwaga), że promocja jest wydłużona do 16.02.

  OdpowiedzUsuń
 7. czyli przy ty koncie nie musi być comiesięcznej wpłaty? Wsytarczy jednorazowa wpłata 1000 zł i wydanie go do końca trwania akcji?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, nie ma potrzeby comiesięcznych wpływów - prowadzenie konta jest za darmo.

   Usuń
 8. czy w takim razie można wpłacać różne kowty miesięcznie, tak by pod koniec lipca mieć kwotę wydatkó na ponad 1000 zł. Nie musi być na star wpłaty 1000 zł. Może być co miesiąć ok 300 zł i 300 wydane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wpłacać mniejszymi kwotami. Jak Tobie wygodniej.

   Usuń
 9. Można założyć konto direct z tą premia 100pln posiadając jedynie produkt w ING OKO (chodzilo o korzystne konto oszczednosciowe)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyeliminowani są posiadacze kont osobistych, a OKO to konto oszczędnościowe więc luz.

   Usuń
 10. A jak z zamknięciem konta w tym banku można to później przez internet zrobić czy trzeba się udać do placówki banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymagają formy pisemnej, więc najlepiej oddział

   Usuń
  2. Kartę możesz zastrzec przez Internet - wtedy nie będzie już potrzeby korzystania z niej i nie będzie opłaty za jej posiadanie jeśli nie zrobiłbyś wymaganych płatności. A konto jest bezwarunkowo darmowe więc możesz zamknąć dopiero przy okazji, jak oddział będzie Ci po drodze

   Usuń
  3. Można zastrzec ale po 14 sierpnia bo jak zrobisz to wcześniej to premii nie będzie a jak nie zastrzeżemy to do tego czasu trzeba wydać 1700 zł aby nie płacić opłaty za kartę.

   Usuń
 11. A w miesiącu lutym też trzeba wydać kartą 200 zł aby uniknąć opłaty za kartę zakładając że konto założę dziś tj. 10 lutego ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za bieżący okres do 28.02 opłata za kartę nie powinna być pobrana, nawet jeśli nie zrobisz wymaganego minimum płatności. Gdyby jednak zdarzyła się sytuacja, że "system pobierze opłatę" można zgłosić reklamację przez bankowość internetową i wtedy - jak twierdzą nawet konsultanci z infolinii - jest ona rozpatrywana z automatu pozytywnie.

   Usuń
 12. Jeśli do 28.03. wydam 200 zł, a w następnych 3 miesiącach po 300 zł to daje już kwotę powyżej wymaganego 1000. Czy w okresie rozliczeniowym od 29.06. do 28.07. też trzeba wydać 300 zł, aby nie mieć opłaty za kartę 7 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj by do 15.07 wydać łącznie tego tysiaczka. A, że na dzień wypłaty premii 14.08 trzeba mieć aktywne konto i kartę to lepiej w tym okresie też machnij płatności. Unikniesz opłat

   Usuń
  2. do 16.02 czy to oznacza ,że 16 (dzis) mozna jeszcze założyć wniosek czy trzeba było do wczoraj tj. 15.02? proszę o odpowiedź

   Usuń
  3. Do 16.02 włącznie. Można więc i dziś.

   Usuń
  4. Potwierdzam, dziś złożone wnioski, zgodnie z regulaminem, zaliczają się do promocji.

   Usuń
 13. po 21.oo dziś "Niestety nie mogliśmy przetworzyć Twojego wniosku..." czemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobna sytuacja była miesiąc temu - w ostatnich godzinach był problem ze złożeniem wniosku (niektórym się udawało, a niektórym nie). Wówczas jednak promocja została przedłużona o miesiąc.

   Usuń
 14. Witam, mam pytanie odnośnie nabicia 1000zł do lipca.

  Wg regulaminu:
  § 4 Premia
  4. Z Promocji wyłączone są następujące transakcje: [...]
  b. Wykonywane w systemach do obsługi mikropłatności, umożliwiające przekazywanie środków pieniężnych pomiędzy dwoma osobami fizycznymi przy pomocy karty płatniczej, poprzez Internet [...]

  "[...] poprzez Internet" dotyczy tylko owych mikropłatności? Dobrze rozumiem? A płatności w sklepach internetowych się wliczają do 1000zł (księgarnie internetowe, sklepy z odzieżą, Allegro itd.)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...