Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Prowadzisz działalność gospodarczą? mBank da Ci 600 zł

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

8.01.2015

Prowadzisz działalność gospodarczą? mBank da Ci 600 zł

Przedsiębiorco, zacznij dobrze ten rok - zapewnij sobie dodatkowy wpływ.


O okazjach do bankobrania dla osób prowadzących działalność gospodarczą piszę dość rzadko. Bo takich okazji jest po prostu mało. Ale jeśli już są takie, jak ta, to jej nie przegap.

Aż 600 zł mogą zyskać osoby, które teraz w promocji "
600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort" zdecydują się założyć konto firmowe w mBanku. Aby zyskiwać 50 zł miesięcznie warunki do spełnienia są banalnie proste.

Wystarczy założyć mBiznes konto Start lub mBiznes konto Komfort w mBanku i opłacać z niego comiesięczne składki na ZUS w wysokości co najmniej 250 zł. Jeśli to zrobisz, co miesiąc na Twe konto będzie wracać 50 zł. I tak przez 12 miesięcy, co oznacza niebagatelnie wysoki i niesamowicie łatwy zarobek: 600 zł.

Dodatkowo w ramach promocji konto jest prowadzone za darmo przez 12 miesięcy, czyli de facto przez czas spełniania comiesięcznych warunków otrzymania premii. 
Po tym okresie z kontem możesz zrobić co zechcesz - włącznie z jego zamknięciem, bowiem regulamin nie zawiera klauzuli lojalnościowej. Więc ewentualne wypowiedzenie umowy złożysz bez konsekwencji i bez konieczności zwrotu premii. 

Z promocji skorzystać mogą: 
 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą 
 • spółki cywilne
 • spółki jawne
 • spółki partnerskie
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
 • fundacje
 • stowarzyszenia rejestrowe
 • spółdzielnie

Olbrzymim plusem promocji jest to, że nie wyklucza ani tych, którzy już kiedyś rachunek firmowy w mBanku posiadali, ani tych, którzy klientami banku już są, np. posiadając konto osobiste.

Czym różnią się rachunki? mBiznes konto Start to darmowe konto dla firm, które działają nie dłużej, niż 12 miesięcy. Firma działająca dłużej musi wybrać mBiznes konto Komfort.

Różnice mBiznes konto Start i Komfort prezentuje poniższa tabela:


mBiznes konto Start
mBiznes konto Komfort
Opłata miesięczna za prowadzenie konta otwartego w promocji przez pierwsze 12 miesięcy
0 zł
0 zł
Opłata miesięczna za prowadzenie konta po upływie 12 miesięcy
Konto przechodzi w taryfę opłat i prowizji, obowiązującą dla mBizne konto Komfort
25 zł
Liczba darmowych przelewów w miesiącu
5
20
Koszt przelewu poza pakietem bezpłatnych
1,50 zł
1,50 zł
Opłata za kartę
0 zł/ 5 zł 

opłata nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu zostaną wykonane płatności kartą na sumę min. 200 zł
0 zł


Należy pamiętać, że otrzymywana premia stanowić będzie przychód osoby prowadzącej działalność gospodarczą i to na niej właśnie spoczywać będzie obowiązek rozliczenia podatku dochodowego.

Możliwość założenia konta w promocji "600 zł na ZUS z mBiznes konto Start lub Komfort" obowiązuje do 28.02.2015 r. [AKTUALIZACJA w dn. 1.03.2015 r. - bank wydłużył promocję] do 31.03.2015 r. (choć nie odzwierciedla tego jeszcze regulamin na stronie banku z wnioskiem to informacja została potwierdzona przez bank).

Wniosek o otwarcie konta możesz złożyć tutaj.

11 komentarzy:

 1. Promocja dobra choć szczerze mówiąc wolałbym żeby to ZUS obniżyło składki bo w ostatnim latach idzie to w bardzo złym kierunku a nasze Państwo zamiast ułatwiać życie przedsiębiorcom co raz bardziej je utrudnia zwiększając składki ZUS jak i wszystkie inne możliwe podatki

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo duża kwota zwrotu jak na polskie banki hmm trzeba będzie sie zastanowić bo oferta na prawde korzystna w skali roku można zaoszczędzić 6 stóweczek

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie działa link do strony, na której można złożyć wniosek

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy trzeba robić x transakcji np. kartą, aby było prowadzenie za darmo?, czy są jakieś dodatkowe warunki do spełnienia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z tabelą w tekście. Konto przez rok jest darmowe. A jeśli chodzi o kartę to przy koncie Komfort jest bezwarunkowo za 0 zł

   Usuń
 5. A czy środki premii wpływają na konto firmowe? Jeśli tak, to chyba stanowią przychód do opodatkowania w ramach przychodu z działalności gospodarczej??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest o tym mowa w artykule "Należy pamiętać, że otrzymywana premia stanowić będzie przychód osoby prowadzącej działalność gospodarczą i to na niej właśnie spoczywać będzie obowiązek rozliczenia podatku dochodowego"

   Usuń
 6. Czy mogę zrezygnować z karty debetowej do rachunku? A jeśli tak, to czy zakładając Konto Start będę zwolniony z opłaty za kartę? Skoro by nie było karty to rozumiem, że i opłata nie byłaby naliczana??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się nad tym zastanawiałem, ale regulamin promocji ani słowem nie wspomina o karcie, więc można z niej zrezygnować. A po rezygnacji oczywiście opłata nie będzie naliczana

   Usuń
 7. Interesujące. Myślę, że to ciekawa propozycja dla osób, które rozpoczynają swoją działalność.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...