Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program Idea Wolności teraz z premią 100 zł za otwarcie konta

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.01.2015

Program Idea Wolności teraz z premią 100 zł za otwarcie konta

Prawie codziennie pojawia się nowa okazja do bankobrania.


W nowym roku mamy do czynienia z wysypem różnych okazji do zarabiania na bankach. Coraz więcej takich możliwości mają także osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Po opisywanej kilka dni temu promocji, w której mBank zwraca nawet 600 zł, teraz pojawiła się nowa propozycja od Idea Banku. W tym przypadku wysokość premii nie jest aż tak imponująca, ale można ją zdobyć szybko i dość łatwo.

Organizatorem akcji "za zero z premią" jest firma Agora, będąca m.in.wydawcą serwisu gazeta.pl. Agora jest już znana bankobiorcom chociażby z proponowania Lokaty Happy z premią. Teraz zarobić można za założenie rachunku w ramach programu Idea Wolności. Zgodnie z regulaminem promocji "Uczestnikami akcji mogą być wyłącznie osoby fizyczne prowadzące jednoosobowo we własnym imieniu działalność gospodarczą (...), nie posiadające na dzień wnioskowania zawartej umowy z bankiem o produkt kredytowy oraz nie posiadające zawartej z bankiem umowy o rachunek bankowy oraz świadczenie innych usług bankowych".

Aby uzyskać premię należy:

  • najpóźniej do 6.02.2015 r. zarejestrować się i założyć profil w aplikacji Organizatora,
  • za pośrednictwem otrzymanego na mail linku zawnioskować o otwarcie konta firmowego w jednym z trzech dostępnych wariantów: rachunek z limitem, rachunek z kredytem lub rachunek z kartą kredytową
  • zawrzeć umowę o rachunek firmowy w ramach programu Idea Wolności 
  • wywiązywać się z umownych zobowiązań (czyli np. prawidłowo obsługiwać ewentualnie wykorzystywany kredyt) 
  • zapewnić comiesięczne wpływy na rachunek, które powinny odpowiadać kwotom z zawartej umowy
  • przelewać co miesiąc do składki do ZUS i zaliczki na podatek do Urzędu Skarobowego lub wykonywać płatności kartą na łączną sumę nie mniejszą niż 500 zł miesięcznie

O przyznaniu premii Organizator powiadomi uczestników promocji do 16.03.2015 r. wysyłając wiadomość na adres e-mail. Aby premia ta została wypłacona do 23.03.2015 r. będzie należało zalogować się do aplikacji Organizatora i uzupełnić dane niezbędne do przelewu nagrody. A stanie się to do 31.03.2015 r. Zgodnie z regulaminem promocji obowiązek rozliczenia z przychodu spoczywać będzie po stronie uczestnika promocji. 

A czym jest Idea Wolności?


Idea Bank daje klientom możliwość przetestowania nawet przez 6 miesięcy jednego z produktów kredytowych za darmo. Szczegóły najlepiej odda poniższa grafika: 


Źródło grafiki: ideabank.pl

Aby otrzymać premię 100 zł niezbędne jest zawnioskowanie i podpisanie umowy o jedno z powyższych rozwiązań. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by zrezygnować z niego jeszcze w okresie bezpłatności.

Do promocji można przystąpić wyłącznie za pośrednictwem dedykowanych linków. Znajdziesz go tutaj.


Źródło grafik: ideabank.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...