Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Dobre wieści dla spóźnialskich we wzięciu 100 zł

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

16.01.2015

Dobre wieści dla spóźnialskich we wzięciu 100 zł

... i dla tych co wczoraj napotkali problemy techniczne. 

Zgłaszaliście to w komentarzach i mailach. Wczoraj, w ostatnim dniu promocji, w której ING Bank Śląski gwarantował premię 100 zł za otwarcie konta, pojawiły się problemy techniczne z wnioskiem o otwarcie rachunku.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

Tym, którym się nie udało, szczęście, a może i szczodrość banku dopisała. Promocja została wydłużona do 16.02.2015 r. Doświadczeniem dnia wczorajszego, ze złożeniem wniosku lepiej nie zwlekać do ostatniej chwili. 

Opis promocji znajdziesz tutaj, a wniosek o otwarcie Konta Direct w ING Banku Śląskim możesz złożyć za pośrednictwem widżetu z prawej u góry strony. 

Jeśli konto w ING Banku Śląskim już posiadasz albo nie "łapiesz się" na promocję, mogą zainteresować Cię inne okazje na zarabianie na bankach. 50 zł za otwarcie rachunku, a także 50 zł za każde skuteczne polecenie konta zarobisz w programach poleceń: Mam PKO oraz Mam Inteligo. Dowiedz się też jak zdobyć 5% na Lokacie Start w Meritum Banku, nawet jeśli byłeś już jego klientem.

Źródło grafiki : freedigitalphotos.net

4 komentarze:

 1. Od 29 marca trzeba wydać kartą 300 zł by była darmowa. Można wydać od razu 1000zł i deaktywować kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę należy mieć aktywną na dzień wypłaty premii

   Usuń
 2. Czy ktoś się orientuje czy konto oszczędnościowe otwiera się automatycznie wraz z otwarciem roru czy też samemu można wybrać moment otwarcia? (zależy mi żeby 4 miesiące liczone były od dnia, w którym kończy mi się lokata w innym banku)

  OdpowiedzUsuń
 3. k.oszcz. założysz sobie później i od wtedy powinien się liczyć czas

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...