Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Za otwarcie konta 100 zł do podziału. Nowa edycja programu poleceń Mam Inteligo

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

15.01.2015

Za otwarcie konta 100 zł do podziału. Nowa edycja programu poleceń Mam Inteligo

Oprócz premii za otwarcie, na koncie w Inteligo można zarobić nieskończenie wiele.To już kolejna edycja akcji, która dotąd cieszyła się wśród czytelników bloga olbrzymią popularnością. Zasłużenie. Tym razem program poleceń dotknęły zmiany.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze propozycje Inteligo<< 

Aktualnie konto w Inteligo można polecać już nie tylko osobom fizycznym (w wariancie konta indywidualnego lub wspólnego), ale też osobom prowadzącym działalność gospodarczą lub wspólnikom spółki cywilnej. 

Jeśli założysz konto z polecenia, dostaniesz 50 zł netto (62 zł brutto). A dalej możesz polecać i Ty. Za każdą skuteczną rekomendację bank zapłaci również 50 zł netto (62 zł brutto).

Aby założyć konto Inteligo z premią 50 zł wystarczy:


 • wyrazić zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych od banku i zaakceptować regulamin
 • zawrzeć umowę o konto Inteligo wraz z kartą płatniczą
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia konta:
- w przypadku konta indywidualnego lub wspólnego wykonać co najmniej jedną płatność kartą o łącznej wartości min. 200 zł oraz co najmniej jedną płatność aplikacją IKO o łącznej wartości min. 10 zł 
- w  przypadku konta firmowego wykonać co najmniej jedną płatność kartą o łącznej wartości 200 zł oraz w ciągu 40 dni od otwarcia konta wykonać chociażby jeden przelew do ZUS z wykorzystanie formularza "Przelew do ZUS" przez serwis internetowy lub telefoniczny

Wszystkie z powyższych płatności, zarówno te wykonywane kartą, jak i aplikacją IKO powinny zostać wykonane w punktach handlowo-usługowych. Do wymaganych minimów sum transakcji bank nie zaliczy płatności wykonanych w Internecie.

Proces otwarcia konta w Inteligo, z mego doświadczenia,  przebiega bardzo sprawnie. Po złożeniu wniosku o otwarcie konta, konsultant banku dzwoni nawet w ciągu kilku minut. Podczas rozmowy potwierdza dane i ustala adres na który ma przyjechać kurier z umową. Dogodne jest to, że można wskazać inny adres dla kuriera, niż na przykład - nazwijmy to stały - adres korespondencyjny podany w banku. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wskazać chociażby adres miejsca pracy, jeśli Twe godziny zbiegają się z godzinami pracy kuriera i nie zostałby Cię w domu. Kurier przed przybyciem zazwyczaj dzwoni i umawia konkretną godzinę. Przy podpisaniu umowy, od razu otrzymasz kartę płatniczą, którą niezwłocznie możesz aktywować. 

Konto Inteligo dla klientów indywidualnych prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Bezpłatna może być też karta płatnicza, ale pod warunkiem wykonania nią płatności na min. 100 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę 4 zł.

Na premiowane otwarcie konta załapią się ci, którzy na dzień przystąpienia do promocji nie posiadają konta, nie jest wobec nich rozpatrywany wniosek o otwarcie takiego konta oraz nie posiadali konta w Inteligo co najmniej od trzech lat przed dniem rozpoczęcia aktualnej edycji programu poleceń, czyli co najmniej od 14.01.2012 r. Obecna edycja programu trwa do 16.04.2015 r.

Program poleceń podzielony jest na trzy etapy: 1 etap 14.01-14.02.2015 r.; 2 etap 15.02-15.03.2015 r.; 3 etap 16.03-16.04.2015 r. Daty końcowe tych etapów wiążą się z terminami wypłaty premii. Po zakończeniu każdego z nich, w ciągu 50 dni bank sprawdza spełnienie warunków uprawniających do otrzymania premii, a jej wypłata nastąpi w terminie kolejnych 25 dni. 

Jeśli posiadasz już konto w Inteligo polecaj je i zarabiaj. Najaktywniejsi, oprócz 50 zł za każde skuteczne polecenie, mogą liczyć na nagrody finansowe. Dla pierwszej trójki są to kwoty: 1000, 600 i 300 zł. 

Jeśli jeszcze konta w tym banku nie posiadasz, skorzystaj z okazji. Wniosek o otwarcie konta złożysz za pomocą dedykowanego linku tutaj

Aby otrzymać wiarygodny kod polecenia, skorzystaj z poniższego formularza.

AKTUALIZACJA. Aktualnie brak możliwości przystąpienia do promocji. Jeśli chcesz otrzymać powiadomienie o kolejnej edycji programu "Mam Inteligo", wypełnij poniższy formularz:

32 komentarze:

 1. KIEDY WPADNIE OBIECANA KASA?
  data końcowa etapu I: 14.02.2015 r.
  + 50 dni - sprawdzenie spełnienia warunków
  + 25 dni - wypłata premii: 29.04.2015r.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że te 50 zł premii jest netto, bo inaczej to byłoby słabo

  OdpowiedzUsuń
 3. Co z lojalnością?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto bez konsekwencji można zamknąć zaraz po otrzymaniu premii.

   Usuń
 4. Mam problem z zrozumieniem tego zapisu; trzeba wykonać " co najmniej jedną płatność kartą o łącznej wartości min. 200 zł "

  - czy wykonanie kilka operacji za kwotę np 50zł i sumowanie tego będzie w ten zapis wchodziło? czy trzeba jednorazowo odrazu wydać 200zł?? Dziękuję serdecznie i czekam za odp. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być wiele transakcji na łączną sumę 200 zł

   Usuń
 5. Z tego co czytam to po wykonaniu transakcji na 200 zł w ciągu pierwszych 30 dni, możemy zamknąć kartę i zostawić samo konto czekając na wypłatę premii. Dzięki czemu nie trzeba spełniać warunku płatności na 100 zł w celu uniknięcia opłaty 4 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No regulamin nie wymaga utrzymywania karty

   Usuń
 6. Czyli w sklepach musze wydac lacznie 200 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łącznie 200 zł w punktach handlowo-usługowych, więc mogą być to sklepy, ale i restauracja, kino czy stacja paliw. Oraz min. 10 zł za pomocą IKO

   Usuń
 7. a mnie inteligo odmówił wypłaty 100 z jesiennej promocji. Na infolinii pani powiedziała że spełniam warunki promocji, ale w uprzejmym mailu blablabla i napisali że nie otrzymam pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki był powód? Bezapelacyjnie złóż reklamację

   Usuń
 8. A co by było jakbym poszedł do sklepu jakiegoś w galerii kupił jakiś ciuchy na sumę 200 pln zapłacił kartą i później go zwrócił? Zaliczy mi się płatność? IKO osobno bez zwrotów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej nie powinny być zwracane, no chyba, że Ci zwrócą w gotówce no to wtedy nie ma śladu zbrodni i bank się niczego nie czepnie

   Usuń
 9. Czy płatności IKO są akceptowane w wielu miejscach? np. sieci Rossman?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w Rossmannie można płacić IKO

   Usuń
  2. Na obecną chwilę płatności IKO w mojej miejscowości to tragedia, chociaż lista na stronie Inteligo podaje sporo punktów usługowych, de facto nawet stacje benzynowe odpadają (na pewno Orlen)

   Usuń
 10. Czy jeśli założę konto np. 10.04 to muszę zrealizować wymagane płatności do 16.04 czy mam na to nadal 30 dni?

  OdpowiedzUsuń
 11. Też będziesz mieć 30 dni na realizację warunków.

  OdpowiedzUsuń
 12. Biuro Tłumaczeń Głogówek3 kwietnia 2015 23:51

  Czy mąż może polecić konto żonie? Nie ma zastrzeżeń n temat wspólnych gospodarstw domowych?

  OdpowiedzUsuń
 13. Brałam udział w drugim etapie promocji i już dziś otrzymałam wypłatę premii. Jak wygląda zamykanie konta w Inteligo? Ktoś już ma doświadczenie? Można listownie czy niezbędna jest wizyta w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być list. Potem jeszcze tylko dzwonią by potwierdzić wypowiedzenie.

   Usuń
 14. A czy wystarczy złożyć wniosek o konto do 16.04 czy juz fizycznie musi do tego dnia dotrzeć kurier?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem. Wystarczy wniosek

   Usuń
  2. Czy chcąc zostać polecającym wystarczy złożyć wniosek do 16.04 i następnie zarejestrować się w maminteligo i później druga osoba może już podać nasz numer jako osoby polecającej czy może trzeba pierw podpisać umowę kurierem i dopiero później można zacząć polecać?

   Usuń
  3. Aby stać się polecającym trzeba już mieć podpisaną umowę. Regulamin mówi bowiem: "Przez Uczestnika Programu: a) na dzień przystąpienia do Programu posiadanie lub współposiadanie Konta Inteligo (...)".

   Usuń
  4. No ale podobnie brzmi zapis o zawarciu umowy konta dla Nowego klienta w okresie trwania promocji "1) Przez Nowego Klienta:
   a) zawarcie w trakcie trwania Programu umowy o pierwsze Konto Inteligo, przy wskazaniu Uczestnika Programu, jako osoby polecającej
   poprzez złożenie wniosku otwarcia pierwszego Konta Inteligo indywidualnego, wspólnego lub firmowego za pośrednictwem strony
   internetowej www.maminteligo.pl lub za pośrednictwem serwisu telefonicznego Inteligo 800 121 121 lub +48 81 535 67 89 dla
   połączeń
   z telefonów komórkowych i dzwoniących z zagranicy (opłata zgodna z taryfą operatora), z podaniem kodu MGM otrzymanego
   od Uczestnika Programu,"

   A podobno wystarczy wniosek - ktoś to może potwierdzić, że wystarczy wyrobić się ze złożeniem wniosku do 16.04.2015 by dostać 50 zł za założenie konta ze wskazaniem polecającego ???

   Usuń
  5. A jakie są terminy? jest szansa, że kurier się pojawi do czwartku (16.04) jeśli złożę dziś wniosek o konto?

   Usuń
  6. Do mnie po wniosku zadzwonili po 2 minutach po wniosku, a było już po g.21. Kurier był po 3 dniach. Więc wyrobiłbyś. Konto aktywują ledwo kurier wyjdzie.

   Usuń
 15. Załapałam się na III edycję, wczoraj dostałam premię :) chociaż termin wypłaty do 30.06

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...