Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Komu smartfon, komu? Nowa akcja z łatwymi do wzięcia nagrodami

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.01.2015

Komu smartfon, komu? Nowa akcja z łatwymi do wzięcia nagrodami

Aktywność Citibanku w rozdawaniu multimedialnych urządzeń nie przestaje zaskakiwać.


Niezmiennie, tak jak i w zeszłym roku, bank organizuje różnego rodzaju akcje, w których do karty kredytowej dorzuca nagrody. Tym razem przyszedł czas na smartfon: Samsung Galaxy Trend 2 SM-G313H.

Promocja dostępna jest w - ostatnio jakby rzadziej wykorzystywanym przez banki - serwisie zakupów grupowych. Za jedyne 5 zł można nabyć kupon na gruper.pl, który uprawnia do złożenia premiowanego wniosku o kartę kredytową.

Aby dostać smartfon Samsung Galaxy Trend 2 SM-G313H wystarczy:

 • najpóźniej do 29.01.2015 r. złożyć wniosek (pod uwagę brane są wyłącznie wnioski złożone z użyciem linku dostępnego w zakupionym gruperze) o wydanie jednej z kart kredytowych: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum.
  Cenowo najkorzystniej wypadają karty Silver - opłata miesięczna wynosi 8 zł. Dodatkowo może pojawić się opłata za dostęp do CitiPhone, ale z usługi tej łatwo zrezygnować.
 • dostarczyć wymagany przez bank ważny, czytelny i aktualny dokument, potwierdzający deklarowane dochody
 • za pomocą przyznanej karty dokonać płatności na łączną kwotę min. 1000 zł w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy o kartę
 • zalogować się min. jeden raz w serwisie Citibank Online lub do aplikacji CitiMobile w identycznym terminie jak powyżej
 • w dniu przyznania nagrody nadal posiadać kartę kredytową przyznaną w niniejszej promocji (regulamin promocji nie obliguje do dłuższego utrzymywania karty, więc co z nią zrobisz, decyzja należy do Ciebie. Umowę można wypowiedzieć w placówkach banku, listownie, telefonicznie lub w serwisie Citibank Online)

O przyznaniu nagrody bank powiadomi wysyłając mail w pierwszym tygodniu miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. W ciągu kolejnych 30 dni nagroda zostanie wysłana kurierem. Koszty podatku od nagrody pokryje i opłaci bank.

Zgodnie z treścią regulaminu, w ramach akcji dostępne jest 800 kuponów, ale do rozdania przygotowano jedynie 500 urządzeń, które będą przyznawane według zasady 'kto pierwszy, ten lepszy'. Bank zapewne liczy, że część uczestników promocji nie spełni warunków uzyskania samej karty, a jeszcze inni nie spełnią wymogów uzyskania nagrody.

Udział w promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadają głównej karty kredytowej Citibanku co najmniej od 1.01.2013 r. Równolegle bank prowadzi jeszcze jedną promocję, w której pula nagród jest zdecydowanie większa. Od Citibanku można bowiem dostać tablet za darmo w ofercie noworocznej.


Źródło grafiki: gruper.pl

5 komentarzy:

 1. czy pracownicy banku mogą skorzystać? albo osoby poniżej 21 roku życia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji: "Z Oferty wyłączone są osoby, które są pracownikami Banku lub spółek zależnych Banku w rozumieniu Kodeksu Spółek Handlowych, są pracownikami Citibank International plc (Publiczna Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce lub Citibank Europe plc (Publiczna Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce"

   Z oferty na gruper.pl: "Oferta skierowana do klientów powyżej 21 roku życia, pracujących w obecnej firmie min. 3 miesiące lub mających min. 25 lat i prowadzących działalność gospodarczą zarejestrowaną min. 2 lata, których dochód netto wynosi min. 1200 zł".

   Usuń
 2. Jak zrobić obrót na 1000 zł jak się nie ma w planach takiego wydatku ?ew wydać i odzyskać te pieniądze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pogłówkuj ;) są metody różne, ale nikt Ci o tym tu, ani nigdzie indziej nie napisze, bo za chwilę banki zablokują to

   Usuń
 3. Dziś dostałam mail zatytułowany "Gratulacje! Twój Smartfon już jedzie do Ciebie" :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...