Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Czytelnicy zarabiają, Czytelnicy wygrywają. Kolejne szanse na podkręcenie Twojego bankobrania

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

5.07.2015

Czytelnicy zarabiają, Czytelnicy wygrywają. Kolejne szanse na podkręcenie Twojego bankobrania

Dziś kolejny przegląd konkursów i zabaw przygotowanych w ostatnim czasie przez banki.

Komentarze Czytelników i otrzymywane maile sprawiają mi wiele frajdy. Rozkręcacie swoje bankobranie, zarabiacie na bankach coraz więcej, a do tego coraz więcej wygrywacie.

Z tego ostatniego powodu też coraz częściej opisuję konkursy bankowe. Zawsze podkreślam, że konkursy nie są kwintesencją bankobrania, bo niczego nie gwarantują. Ale bez wątpienia - jeśli uda się coś wygrać - świetnie "podkręcają" zyski. Z konkursów warto skorzystać "przy okazji" - jeśli jest się już klientem banku, udział w nich nie generuje dodatkowych kosztów i znacznego zaangażowania. Tak było w ostatnich kilku konkursach.

Przypomnę, że w zabawie #mądreMyki mBanku Czytelnicy Bankobrania zgarnęli co najmniej 1/4 z puli nagród głównych, czyli rowerów. Ale były też inne konkursy. Czytelnik Krzysiek doniósł niedawno, że w konkursie PKO BP wygrał dysk zewnętrzny. Z kolei w krótkim, bo zaledwie 4-dniowym konkursie BZ WBK co najmniej trzech zdobywców kart prepaid doładowanych po 50 zł to osoby, które o możliwości zdobycia nagród dowiedziały się z bloga.

Aby nie przegapić takich okazji i tak ultraszybkich konkursów jak ten BZ WBK, polub Bankobranie na Facebooku:



Cieszą mnie Wasze wygrane i jeszcze raz gratuluję!

Cieszy mnie również Wasze coraz efektywniejsze bankobranie. Takie przykłady, jak ten:

czy ten:

to świetne dowody, że zarabianie na bankach jest korzystne. Tego każdemu z Czytelników życzę. Dzielcie się informacjami o efektach korzystania z bankobrania, jak i informacjami o wygranych.

Kończące się niebawem promocje możesz sprawdzić we wpisie Na czym zarobić w lipcu 2015? Promocje bankowe z gwarantowanymi premiami i nagrodami.

Na co dzień podsuwam informacje o sposobach na moneybacki, premie, bonusy i nagrody gwarantowane. Dziś podrzucam garść konkursów:

Zaprojektuj kartę płatniczą z T-Mobile Usługi Bankowe


Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być klientem T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Więc jeśli masz zdolności plastyczne i niewyczerpane pokłady kreatywności możesz zaprojektować wizerunek karty płatniczej. Możliwość zgłaszania propozycji konkursowych obowiązuje do 31.07.2015 r. Najlepsze prace wybierze jury konkursowe. A nagrodami są gratyfikacje finansowe:
 • 1. miejsce: 5000 zł brutto i możliwość wdrożenia karty do produkcji 
 • 2. miejsce: 3 000 zł 
 • 3. miejsce: 1 000 zł 
 • oraz nagroda publiczności dla twórcy projektu, który uzyska najwięcej wskazań w internetowym głosowaniu: 500 zł
Szczegóły konkursu w regulaminie

Zakręć się wokół nagród z PeoPay - konkurs dla mobilnych


W Pekao SA konkurs skierowany jest dla użytkowników aplikacji PeoPay. W każdym z sześciu etapów nagradzane są osoby, które wykonają największą liczbę transakcji. Dwie pierwsze osoby otrzymują tablet Samsung Galaxy Tab S 10.5, a kolejne 20 osób: nagrodę pieniężną o wartości 100 zł brutto w postaci bonu elektronicznego na rachunek do płatności w PeoPay.

Do tworzonej klasyfikacji pod uwagę brane są następujące transakcje: 
 • płatności w terminalach zbliżeniowych, punktach oznaczonych logo PeoPay lub w Internecie
 • wypłaty w bankomatach Pekao SA (do konkursu zalicza się jednak tylko jedna tego typu transakcja dziennie) 
 • przelew pieniędzy do innego użytkownika PeoPay (tu również liczy się tylko jeden przelew dziennie)
Kwota każdej z powyższych transakcji to minimum 5 zł.

Udział w konkursie wymaga wcześniejszego zgłoszenia - można to zrobić na stronie internetowej banku, wysyłając SMS, dzwoniąc na infolinię lub odwiedzając oddział Pekao SA. 

Konkurs trwa do 23.08.2015 r. Szczegóły w regulaminie

Konkurs "Możliwości są po to, żeby je mnożyć"... z kartą kredytową BZ WBK


Bank Zachodni WBK zaserwował konkurs dla posiadaczy kart kredytowych, jak i osób, które na taką kartę w BZ WBK się zdecydują. Do zdobycia są następujące nagrody: 
 • 3 podwójne bilety lotnicze do Lizbony wraz z nagrodą pieniężną 10 000 zł. Ale uwaga: zwycięzcy otrzymają zadanie! Będzie to powrót w ciągu 7 dni do Warszawy wyznaczoną trasą. W tym czasie będzie należało wykorzystać kartę kredytową, a podróż udokumentować zdjęciami i filmami. 
 • 9 nagród pieniężnych po 1 000 zł każda 
 • 20 nagród pieniężnych po 500 zł każda
W konkursie należy się zarejestrować, wypełnić test "Czy umiesz mnożyć korzyści" i maksymalnie w 500 znakach odpowiedzieć na pytanie: "Wyobraź sobie, że otrzymujesz 5 tys. zł. Co z nimi robisz? Jakie nowe możliwości wykorzystujesz?" 

Z nadesłanych zgłoszeń w kolejnych tygodniach konkursu bank wybiera po trzech uczestników awansujących do finału oraz osoby, które otrzymają wyróżnienia. W kolejnym etapie - fazie finałowej (którą będzie weryfikacja telefoniczna) wyłonieni zostaną trzej zwycięzcy nagrody głównej. Pozostali uczestnicy tego etapu otrzymają nagrody finansowe.

Konkurs trwa w okresie od 29.06. do 26.07.2015 r. Szczegóły w regulaminie

Dla wygodnych i kreatywnych konkurs z nagrodami


Ostatni z konkursów skierowany jest do klientów Banku Millennium. Bank wraz z Krajową Izbą Rozliczeniową promuję usługę Invoobill. Po aktywowaniu funkcjonalności w bankowości internetowej Millennium faktury za Twe media będą mogły trafiać bezpośrednio  na rachunek w Millenet.

W konkursie wygrać można 30 zestawów toreb piknikowych oraz 30 nagród dodatkowych - niespodzianek, ale dokładniej nieopisanych w regulaminie konkursu.

Konkurs trwa od 29.06. do 17.07.2015 r., a warunkiem uprawniającym do wzięcia w nim udziału jest posiadanie aktywnej usługi Invoobill. Zadanie konkursowe to odpowiedź na pytanie "Jak wykorzystać czas zaoszczędzony dzięki Invoobill?". Szczegóły w regulaminie

Podziel się ze znajomymi:


Bądź na bieżąco z wieściami o promocjach i konkursach. Zapisz się na newsletter:

Adres e-mail

źródło grafik: freedigitalphotos.net, facebook.com/tmobilebankowepl, pekao.com.pl, blog.bzwbk.pl, bankmillennium.pl

8 komentarzy:

 1. Moje bankobranie: maj (wszystkie promocje razy dwa - razem z żoną):
  Comperia Bonus 2 x 65 zł
  Getin 2 x 40 zł
  BZ WBK Inwestor 1 x 150 zł
  BZ WBK Konto Godne Polecenia: bon 20 zł
  Millennium 70 zł
  BPH 27 i 35 zł
  Citibank: tablet a więc ok. 350 zł - łącznie wyszło nam 862 zł. Wiem, że pewnie już tak dobrego miesiąca nie będzie, ale jesteśmy mega zadowoleni!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję! Faktycznie maj był miesiącem bardzo udanych żniw, ale życzę, by również kolejne miesiące było owocne :)

   Usuń
 2. Ja dopiero zaczynam, niezbyt systematycznie, ale od samiutkiego końca marca (citi) zdążyłem zgarnąć tablet (sell za 300 od ręki), a jak chciałem zrezygnować z ich karty kredytowej to otrzymałem propozycję rok bez opłat za karty i 10% zwrotu za zakupy przez m-c (max 50zł), czas wejść do gry :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kwiecień-maj, się działo: Comperia, Agora (Millennium i Toyota) więc szło sporo wyciągnąć z jednorazowych promocji jak się ma liczną rodzinę :) U mnie Comperia x 6 ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja swojego bankobrania nie sumuję tak dokładnie, ale na czuja mogę powiedzieć, że też za maj było cirka 600 zł. A Bannkobranie cały czas feedly, newsletter, a i tak wchodzę impulsywnie co jakiś czas by sprawdzić co nowego. Obsesja ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A wiadomo już coś w sprawie kodów do kina od Millennium za transakcje BLIK. Promocja się skończyła, cisza. Ktoś już dostał??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wysłane zapytanie w tej sprawie, dostałem od Millennium odpowiedź, że kody powinny być wysłane do 8.07.

   Usuń
  2. Żenujące jest, że czekają do ostatniej chwili. Tak, jak BZWBK. Jedynie BPH jest tu pozytywnym przykładem i wypłaca bez zwłoki.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...