Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto i karta ze zwrotem w Getin Banku - z premią 300 zł w promocji "Tanie Zakupy" lub "Aktywna Karta"

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

25.07.2015

Konto i karta ze zwrotem w Getin Banku - z premią 300 zł w promocji "Tanie Zakupy" lub "Aktywna Karta"

Prześwietlam dwie aktualnie dostępne promocje Getin Banku z premiami po 300 zł.

Wskutek wygaszenia dotąd dostępnej promocji Konta Perfekcyjnego z kartą Tanie Zakupy w Getin Online, czas przyjrzeć się aktualnie dostępnym promocjom Getin Banku. Tym bardziej, że zmieniły się zasady prowadzenia kont w banku. A zmiany te - wbrew ogólnie panującemu trendowi w bankach - są zmianami na plus.

W poniższym artykule naraz przyglądam się dwóm promocjom ze względu na ich spore podobieństwo. Nieco inne jest tempo zdobywania premii, nieco inne kwoty będzie trzeba wydać kartą by uzyskać gratyfikacje, ale warunki prowadzenia konta i wiele zapisów regulaminu jednak ze sobą się pokrywa. Dla osób, które dopiero teraz zdecydują się zawrzeć umowę z Getin Bankiem pojawia się jeszcze dobra wiadomość: aktualnie od wypłacanych premii i nagród bank nie potrąca już podatku. Będzie więc można cieszyć się całą kwotą 300 zł.

Konto Tanie Zakupy


Konto w tej promocji daje 10% zwrotu od płatności kartą, ale już nie tylko w sklepach spożywczych, supermarketach i na stacjach paliw (co było charakterystyczne dla niedostępnej już oferty Getin Online opisywanej tutaj). Tradycyjnie można uzyskać do 40 zł moneybacku miesięcznie, a w ciągu roku od otwarcia konta maksymalnie zdobyć 300 zł zwrotu.

Gdzie jest naliczany zwrot? By bank naliczał moneyck, kartą możesz płacić zarówno w Internecie, jak i w większości punktów handlowo-usługowych (do płacenia możesz też wykorzystywać aplikację iKasa). Wykluczone punkty oznaczone są następującymi kodami akceptanta (MCC):
 • 4111 (m.in. usługi transportowe), 
 • 4829 (internetowe przekazy pieniężne), 
 • 6012 (instytucje finansowe), 
 • 6051 (przekazy pieniężne w instytucjach finansowych), 
 • 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 
 • 7995 (kasyna, zakłady bukmacherskie itp.), 
 • 8999 (profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC)
Liczba wykluczeń Cię przeraża? Nie jest źle, bo płacić i liczyć na zwrot możesz jednak m.in. we wszystkich sklepach spożywczych, monopolowych, odzieżowych, obuwniczych, aptekach, supermarketach, sklepach AGD i RTV, w przychodni, kinie, restauracji czy na stacji benzynowej, a także w sieci (np. na Allegro). 

Dodatkowym warunkiem uprawniającym do uzyskiwania zwrotu jest comiesięczny wpływ na konto z tytułu wynagrodzenia (definiowanego w regulaminie jako "wynagrodzenie ze stosunku pracy, emerytury, renty, zasiłków, a także stypendiów") w wysokości co najmniej 1 000 zł.

Kiedy wypłata zwrotu? Premie naliczane w ramach 10-procentowego zwrotu wypłacane są za płatności, które zostały zaksięgowane w poprzednim miesiącu kalendarzowym do 10. dnia miesiąca.

Otrzymuj 10% zwrotu od płatności kartą w promocji "Tanie Zakupy" - złóż wniosek o kontakt z doradcą

Promocja Aktywna Karta (aktualizacja: promocja zakończona)


W odróżnieniu od powyższej promocji, tutaj miesięcznie można zyskać więcej, a tym samym premie zebrać szybciej i łatwiej. Miesięcznie wystarczy bowiem wykonać pięć płatności kartą (na dowolne kwoty) i już. Warunek do otrzymania 50 zł zostanie spełniony. Aczkolwiek, żeby nic nie płacić za kartę trzeba wykazać się większą aktywnością w płaceniu (ale o tym za chwilę).

Zgodnie z regulaminem promocji czas wypłacania premii to:
"6 kolejnych miesięcy kalendarzowych od przystąpienia do Promocji z zastrzeżeniem, że w przypadku przystąpienia do promocji w trakcie trwania miesiąca kalendarzowego, miesiąc ten jest pierwszym miesiącem okresu uczestnictwa w Promocji w przypadku, gdy rozliczono w nim minimum 5 transakcji bezgotówkowych. W przypadku, gdy w miesiącu przystąpienia do Promocji nie spełniono warunku opisanego w poprzednim zdaniu, pierwszym miesiącem okresu uczestnictwa w Promocji jest miesiąc następujący po miesiącu, w którym przystąpiono do Promocji".
Łącznie można więc zdobyć 300 zł. Jeśli w którymś z miesięcy nie uda Ci się spełnić warunków promocji, nie stracisz prawa do pozostałych nagród w kolejnych miesiącach, ale tym samym nie zdobędziesz już całej przysługującej puli.

Kiedy wypłata nagrody? Premia wypłacana jest w ciągu 14 dni po rozliczeniu wymaganych pięciu płatności kartą.

Czy należy zapewnić wpływ wynagrodzenia na konto? W odróżnieniu od promocji "Tanie Zakupy", regulamin promocji nie obliguje uczestnika do uzyskiwania stałych, comiesięcznych wpływów na konto.

Gdzie należy wykonać 5 płatności kartą? W regulaminie promocji bank również nie precyzuje kwestii dotyczącej wymaganych pięciu transakcji bezgotówkowych. Możesz więc zapłacić w dowolnym miejscu i na dowolne sumy - ważne by w danym miesiącu wykonać wymaganą liczbę płatności i by zostały one rozliczone do końca miesiąca.

Zobowiązanie


Zarówno w promocji Tanie Zakupy, jak i Aktywna karta mamy odpowiednio zapisy:
"Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest: (...) utrzymywanie Rachunku przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do Promocji"
oraz
"Prawo do Nagrody premiowej w pełnej wysokości przysługuje w sytuacji, gdy Uczestnik, w okresie 24 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji, nie wypowie umowy Rachunku"
 co oznacza po prostu całkiem długi okres lojalności. Wcześniejsze wypowiedzenie umowy rachunku oznaczać więc będzie konieczność zwrotu całości lub części uzyskanych nagród. W jakiej wysokości?

Regulaminy obydwu promocji zgodnie sprowadzają się do tego, że w przypadku rozwiązania umowy w ciągu 24 miesięcy od dnia jej zawarcia/ przystąpienia do promocji, zwrócić będzie należało iloczyn 1/24 równowartości wypłaconych nagród i liczby miesięcy, które pozostały do spełnienia zobowiązania utrzymywania konta, czyli wspomnianych 24 miesięcy.

Mimo tej lojalki obecne warunki prowadzenia konta pozwalają na jego darmowe utrzymywanie bez kłopotania się o spełnianie warunków wymaganych do zwolnienia z opłat.

Zasady Konta Getin Up 


Rachunek otwierany zarówno w promocji "Tanie Zakupy", jak i "Aktywna Karta" to Konto Getin Up. Jest ono otwierane i bezwarunkowo prowadzone za 0 zł. Również karta płatnicza wydana do rachunku może być bezpłatna, ale pod warunkiem rozliczania w danym miesiącu płatności (za pomocą karty, jak i aplikacji iKasa) na łączną sumę min. 300 zł. W przypadku niespełnienia powyższego warunku opłata miesięczna za kartę wyniesie 6,99 zł. Wyjątkiem są warunki dla klientów, którzy nie ukończyli 28. roku życia. W Tabeli Prowizji widnieje bowiem zapis:
"Opłata nie jest pobierana od Klientów, którzy nie ukończyli 28 roku życia (opłata zostanie pobrana za pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu, w którym Klient ukończył 28 rok życia)"
Takie warunki prowadzenia konta i opłat za kartę płatniczą sprawiają, że promocje (mimo lojalki) są całkiem opłacalne zwłaszcza dla młodych bankobiorców. Ale również Ci, którzy już ukończyli 28. rok życia nie powinni załamywać rąk. Zapisy lojalek mówią o niewypowiadaniu umowy rachunku, nie wspominając jednak nic o ewentualnej rezygnacji z karty. A wtedy pozostanie po prostu rachunek, który i tak (przynajmniej na chwilę obecną) nic nie kosztuje i nie wymaga dodatkowych zabiegów w celu utrzymania jego bezpłatności.

Na koniec warto dodać, że bezwarunkowo darmowe bankomaty to jedynie urządzenia sieci Euronet oraz Planet Cash. W pozostałych prowizja za wypłatę może wynieść 3,5%, min. 5 zł.

Porównanie ofert


Aby ułatwić Ci wybór, poniżej porównuję obydwie oferty:


Tanie Zakupy
Aktywna Karta
Kto może przystąpić do promocji?
„osoba fizyczna, która nie jest i nie była posiadaczem lub współposiadaczem Rachunku lub innego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego z oferty Getin Bank od 1 czerwca 2013 r”
„osoba fizyczna, która nie jest w momencie przystąpienia do Promocji i w okresie od dnia 1 czerwca 2013 r. nie była posiadaczem Rachunku lub innego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego z oferty Getin Bank”
Miesięczna wysokość premii:
do 40 zł
50 zł
Maksymalny okres przez który można uzyskiwać premie?
12 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do Promocji (ale nie więcej niż 300 zł)
6 miesięcy
Maksymalna suma uzyskanych premii:
do 300 zł
do 300 zł
Okres przez który należy utrzymywać konto:
24 miesiące
24 miesiąceWnioski z powyższego nasuwają się same. Aby uzyskać 300 zł w promocji "Tanie Zakupy" trzeba kartą wydać co najmniej 3 000 zł rozłożone w czasie co najmniej ośmiu miesięcy. W promocji "Aktywna Karta" regularnie płacić trzeba i w sumie wydać (by uniknąć opłat) sumę co najmniej 1 800 zł. Dotąd gdy Konto Perfekcyjne Getin Online nie zawierało lojalki, wybór był oczywisty. Aktualnie więcej argumentów przemawia za promocją "Aktywna Karta".

Bądź na bieżąco. Bankobranie na Twitterze: 

80 komentarzy:

 1. Szkoda, że karencja taka długa, bo ledwo miesiąc temu zamknąłem konto w Getinie.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Tradycyjnie można uzyskać do 40 zł moneybacku miesięcznie, a w ciągu roku maksymalnie zdobyć 300 zł zwrotu."
  W regulaminie nie ma zapisku o limicie 300 zł >>rocznie<<.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest to nieco ukryte w dwóch miejscach:
   " łączna wartość Nagrody premiowej nie może przekroczyć 300 zł" i "Czas, w którym Uczestnik ma prawo do otrzymywania Nagrody premiowej wynosi 12 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do Promocji". Więc dla uściślenia dopisałem, że chodzi o rok od otwarcia konta.

   Usuń
 3. Przy promocji Tanie Zakupy naliczają się zwroty w drogeriach? Mam na myśli przede wszystkim Rossmann?

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że Getin Online już zakończył swą promocję bo mi kończą się tam zwroty w sierpniu i zaraz potem miała żona założyć. No ale będzie trzeba wybrać którąś z powyższych opcji. Lojalka trochę psuje ogólny odbiór, ale na plus wypada zmiana zasad konta i jego darmowość. Miejmy nadzieję, że tego nie zmienią za szybko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak zmienią coś to zawsze będziesz mógł wypowiedzieć umowę z powodu wprowadzonych zmian.

   Usuń
  2. @ Anonimowy 25 lipca 2015 19:58, nie jak "coś", ale wypowiedzenie możesz bez konsekwencji złożyć tylko przy zmianie regulaminu.

   Usuń
  3. No właśnie a jak zmienią regulamin i zechcesz złożyć wypowiedzenie umowy to co z przyznawanymi premiami i zapisem w regulaminie, że nie można przez 24 miesiące, bo inaczej sie premie traci? To się jakoś nie gryzie?

   Usuń
  4. W regulaminie Aktywnej Karty jest nawet zapis: "Prawo do Nagrody premiowej w pełnej wysokości przysługuje w sytuacji, gdy Uczestnik, w okresie 24 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji, nie wypowie umowy Rachunku (z wyłączeniem wypowiedzenia z przyczyn leżących po stronie Banku, np. zmiana Regulaminu Rachunku)"

   Usuń
 5. Panie Złotówko, pisząc o bezpłatnej karcie do 28 roku życia masz na myśli konto Getin Up Student, prawda? Tam ta promocja również działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieważne czy Up czy Up Student. Naliczanie opłaty lub nienaliczanie zależy od wieku. Taki wniosek można wysnuć choćby oferty Getinu, która niedawno była na Grouponie.

   Usuń
  2. Promocje są też dostępne dla studentów. Warto jedynie przypilnować by przy wnioskowaniu wybrać kartę MC Student, ale konsultant powinien o to zadbać ;)

   Usuń
  3. U mnie w rozmowie zważywszy na to że mam 25 lat konsultant zaproponował właśnie kartę mastercard student.

   Usuń
 6. I zdaje się, że jeszcze jedna dobra wiadomość: Mr, Złotówa napisał: " Kto może przystąpić do promocji? „osoba fizyczna, która nie jest i nie była posiadaczem lub współposiadaczem Rachunku lub innego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego z oferty Getin Bank od 1 czerwca 2013 r” Tymczasem na stronie https://www.getinbank.pl/lp/aktywna-karta-50 czytamy: " Oferta dostępna dla osób, które otworzą w ramach promocji konto Getin UP, a nie są i nie były po 1 stycznia 2015 r. posiadaczami/współposiadaczami konta w Getin Banku."

  OdpowiedzUsuń
 7. I zdaje się, że jeszcze jedna dobra wiadomość: Mr, Złotówa napisał: " Kto może przystąpić do promocji? „osoba fizyczna, która nie jest i nie była posiadaczem lub współposiadaczem Rachunku lub innego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego z oferty Getin Bank od 1 czerwca 2013 r” Tymczasem na stronie czytamy: " Oferta dostępna dla osób, które otworzą w ramach promocji konto Getin UP, a nie są i nie były po 1 stycznia 2015 r. posiadaczami/współposiadaczami konta w Getin Banku."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie w nocie prawnej na stronie mowa o 1.01.2015 r., ale w regulaminie jest zapis o 1.01.2013 r.

   Usuń
  2. Teraz powstaje pytanie co jest ważniejsze?
   Regulamin gdzie ewidentnie jest informacja o 1 czerwca 2103 czy nota prawna, gdzie piszą o 1 stycznia 2015?
   Czy jest możliwość aktywacji rachunku za pomocą przelewu internetowego? Czy trzeba się udać do placówki?

   Usuń
  3. Oczywiście, że regulamin. Na noty czy jakieś inne informacje to może możesz iść do sądu i wygrać, ale obowiązuje regulamin.

   Usuń
  4. Jest kurier jeszcze. Przelewu chyba dotąd nie wprowadzili.

   Usuń
 8. Zalożyłam w marcu konto z kartą Tanie Zakupy w Getin Online i wtedy było napisane na stronie że brak klauzuli lojalnościowej i konto można zamknąć w dowolnej chwili bez konsekwenji, a teraz piszesz, że trzeba utrzymać konto przez 24 miesiące.To jest okres lojalnościowy czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli założyłaś Konto Perfekcyjne z kartą Tanie Zakupy w Getin Online (opisywane tutaj) to lojalki nie masz. Ale tamta oferta została niedawno wygaszona (nowi klienci nie mogą do niej przystąpić) i teraz można już skorzystać tylko z opisywanej teraz promocji "Tanie Zakupy" w Getin Banku (już z lojalką).

   Usuń
 9. Regulamin niestety, czekam w kolejce żeby się dowiedzieć kiedy zamknąłem konto.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wygląda na to, że spełniając warunki promocji, można też korzystać z konta oszczędnościowego z gwarantowanymi 4% do końca 2016 roku, co samo w sobie jest atrakcyjną propozycją. Czy ktoś z tego skorzystał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko chcąc mieć 4% na koncie oszczędnościowym musisz miesiąc w miesiąc wykonywać po 300 zl płatności kartą i dostawać wpływ wynagrodzenia

   Usuń
  2. Mam "Aktywną Kartę" wpłatę na konto mam własną z innego banku, wydatki kartą 300zł i oprocentowanie 4% na oszczędnościowym

   Usuń
  3. Miło słyszeć (czytać), że działa. Dzięki

   Usuń
 11. Wydaje mi się, że najlepszą wersją jest wybranie oferty Aktywna Karta - przez 6 miesięcy dokonywać 5 niewielkich transakcji w ciągu miesiąca powiedzmy łącznie na 25 zł, a resztę wydawać w Bph. Jeśli wydamy Bph 275 zł to otrzymamy 8.25, a na opłaty wydamy 6.99 - niby niewiele, ale zawsze coś :)

  OdpowiedzUsuń
 12. No i oczywiście po 6 miesiącach rezygnacja z karty.

  OdpowiedzUsuń
 13. W sobotę wysłałem wniosek, a dopiero dziś zadzwonili. Teraz będę czekać na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 14. Czyli jak mam 18 lat. To składam wniosek o Aktywną Kartę ?
  W miesiącu 5 płatności na dowolną kwotę ?
  Rachunek cały czas mam za darmo do 28 roku życia.
  Jak coś zmienią w tabeli opłat to mogę wypowiedzieć i premii mi nie zabiorą ?
  Dobrze rozumuję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, jak zmieni się tabela opłat to nie możesz wypowiedzieć umowy bez konieczności zwracania części premii. Dopiero gdyby zmienili regulamin konta to wtedy możesz.

   Usuń
  2. W sensie jak konto przestanie być darmowe albo karta to wtedy to jest zmiana regulaminu konta ?

   Usuń
  3. @Mysciak wtedy jest zmiana tabeli opłat.
   Regulamin zmienia warunki prowadzenia konta - np. wprowadza jakieś nowe zasady korzystania (czasem są kosmetyczne, nie przekładające się na codzienne życie) - jakieś regulacje prawne etc. Sprawdź sobie treść regulaminu prowadzenia konta. Wtedy można się pożegnać bez konsekwencji.

   Usuń
 15. W sierpniu konczy mi sie promocja aktywna karta, czy po zakonczeniu moge skorzystac z promocji Tanie zakupy posiadajac rachunek getin up z kontem oszczednosciowym 4% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, bo masz karencję: nieposiadanie konta od 1.01.2013

   Usuń
  2. Jaka karencje ? Czyli moge skorzystac albo z jednego Aktywna Karta albo Tanie Zakupy ?Dwoch promocji nie moge miec na raz ani po sobie ?

   Usuń
  3. Dokładnie! Nie skorzystasz z dwóch promocji na raz, ani z jednej po drugiej, bo jest karencja - jest o tym w tabelce

   Usuń
 16. "W promocji "Aktywna Karta" regularnie płacić trzeba i w sumie wydać (by uniknąć opłat) sumę co najmniej 1 800 zł."
  Nie bardzo rozumiem kwotę 1800 zł. Skąd ona się wzięła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta darmowa jak wydasz 300zł, zwrot dostajesz przez 6 miesięcy, nagrodę przy 5 płatnościach, ale jak już napisałam jeśli karte chcesz mieć bez opłat musisz wydać 300zł czyli 300x6 (miesiący daje 1800

   Usuń
  2. opłata 0 zł za kartę = gdy wydasz min. 300 zł miesięcznie
   6 mies. x 300 zł = 6 mies. odbierania 50 zł

   Usuń
 17. Czyli zmieniła się tabela opłat i prowizji? Chyba coś przeoczyłam...
  Jak zakładałam konto już "Aktywna Karta" z lojalką :( to warunek był wpływ 1000 i wydatki 400zł
  Przy starym wpisie Mr. Złotówa ze stycznia jeszcze o koncie bez lojalki "Tanie zakupy" było: "Konto prowadzone jest za 0 zł pod warunkiem zasilenia konta kwotą co najmniej 1 000 zł oraz wykonania płatności kartą na sumę min. 400 zł miesięcznie. Opłata za kartę jest obligatoryjna i wynosi 3,99 zł miesięcznie"
  No jak boga kocham zgubiłam się ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Getinie tak bywa: edycja I, II, III, IV itd, a do tego różne warianty: Getin Bank, Getin Online, Open Onlien itp. Więc tak... jeśli te zasady 1000 zł wpływu i 400 zł płatności miałeś w regulaminie promocji to one Cię obowiązują (i raczej ta opcja wchodzi bardziej w grę); ale jeśli to zasady z Tabeli Opłat to w międzyczasie się one zmieniły... na lepsze.

   Usuń
 18. szczerze przyznam, że staram się zawsze dokładnie i ze zrozumieniem czytać wszelki pisma i umowy, ale nie zauważyłem nigdzie w mojej umowie na konto Tanie Zakupy, by była informacja "Okres przez który należy utrzymywać konto: 24 miesiące".
  jest za to zapis, że umowa jest na czas nieokreślony.
  czyżbym coś przeoczył?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wnioskując o konto w promocji, akceptujesz regulamin promocji i tam masz zapisy na ten temat.

   Usuń
 19. o kurczak...
  to muszę to sprawdzić, bo jak mam tylko 12 miesięcy otrzymywać nagrodę, a drugie 12 nie, to trochę kiepsko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz to wyraznie w tekście powyżej wskazane. Niby konto jest teraz darmowe, ale w tych 24 miesiącach może się to jednak przecież zmienić. Jest więc pewne ryzyko. Ale jak to się mówi... nie ma ryzyka, nie ma zabawy ;-)

   Usuń
  2. Z tej jednak przyczyny, że to ryzyko, waham się.

   Usuń
 20. Witam
  mam pytanie - czy Getin Online opóźnia wypłatę 40zł na konto z tytułu zwrotu za konto Tanie Zakupy ??
  Mam ostatni zwrot 40zł za miesiąc lipiec ( konto założone w lipcu 2014), 10 sierpnia pieniądze powinny się pojawić na koncie prawda ? A do dnia dzisiejszego cisza.
  Zawsze było ok, mam wpływ 1000 i wydaje ponad 400zł. Po raz pierwszy i zarazem ostatni nie ma wpływu od banku premii 40zł , ale 3,99 za kartę owszem pobrali. konto i tak jest już do likwidacji czyżby grał bank na czas bo wie ze je chce zlikwidować ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dyskusja na ten temat rozwinęła się w komentarzach pod innym wpisem tutaj. Też złożyłem reklamację i poza ogólnikową odpowiedzią, czekam na prawidłową reakcję banku, czyli wypłatę zwrotu.

   Usuń
  2. ja premię otrzymałem 10-ego albo 11-ego, w każdym razie o czasie.
   na początku też miałem problem, bo się okazało, że nie wszystkie płatności wchodzą w zakres nagrody. zatem zacząłem płacić za paliwo i za duże zakupy w marketach i wtedy zwrot 40 PLN już był zawsze.

   Usuń
  3. wygląda na to ze Getin nie ma kasy na wypłaty dla klientów premii. To po to łączy konta aby jak najmniej osób ich dymało. A to przeciąganie wypłaty osobą którym nagroda 40zł się należy jak psu buda to po prostu granie na czas, konsultanci bezczelnie piszą i mówią że to awaria systemu. Ale tylko chyba dla wybranych klientów, bo z tego co wiem ludzie premie za lipiec 10 sierpnia dostali, dziw tylko że wybrani ( chyba losowo). A tu Getin ciuła kasę bo niedługo będzie klops jak frankowicze go pociągną po kieszeni.... trzeba się ewakuować z tego okrętu bo nie wiadomo co będzie.

   Usuń
  4. Faktem jest, że dotąd wypłacali terminowo, a teraz zaliczyli wtopę, ale spokojnie czekam. Już z Getinem tyle zarobiłem, że się nie stresuję, a i też mnie nic nie dziwi. Kiedyś omyłkowo wypłacili mi premię dwa razy (wiem, że innym też, ale rwetesu nie było, a Getin nie zrobił korekty więc zachowali się okey). Innym razem zwrócili mi opłaty za kartę - dlaczego to po dziś dzień nie wiem.

   Usuń
 21. W getinie zwrot wypłacali zawsze już za niepełny miesiąc, a w promocji Aktywna Karta jest to wręcz wskazane w regulaminie, że może już być za ten niepełny

  OdpowiedzUsuń
 22. Panie Złotówo po pierwsze link do aktywnej karty prowadzi do Tanie Zakupy.
  Po drugie to dobrze rozumiem, że otwieram konto Getin Up Tanie Zakupy.
  Składam http://www.getinonline.pl/egetin2/doc/oswiadczenie_aktywna_karta.pdf i przystępuję do aktywnej karty.
  Biorę udział w 2 promocjach ?
  Jako, że mam 19 lat to konto mam bezwarunkowo za 0 ?
  Pozdrawiam i liczę na odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiem tylko na szybko, na telefonie. Dzięki za sygnał. Program partnerski podmienił podlinkowany wniosek. Zweryfikuję to.
   Promocje nie łączą się.
   Tak, jako osoba w tym wieku, masz konto za 0 zł.

   Usuń
  2. I chyba wychodzi na to, że promocja "Aktywna karta" została wyłączona - ale potwierdzę to jutro.

   Usuń
  3. Niestety. Promocja "Aktywna karta" jest już niedostępna

   Usuń
 23. Czy można prosić o potwierdzenie że promocja "Tanie zakupy" również zakończona ? IMHO jeśli tak to mocno słabe są obecne promocje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety zakończona. Oczywiście kto ma konto "Tanie Zakupy" założone do 31.08. to przez swoje 12 miesięcy zwroty będzie dostawać.

   Usuń
 24. Czy komuś getin bank wypłacił już pierwszy bonus z tytuły promocji Aktywna Karta?

  OdpowiedzUsuń
 25. Wpadło mi za ostatni miesiąc tylko 20 zł w promocji "Tanie Zakupy". Razem to już będzie 300 zł. Dobrze rozumiem, że to już koniec? Teraz trzeba trzymać konto do upływu 24 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwroty w "Tanie Zakupy" masz do 300 zł ale w roku kalendarzowym. A wypłacają przez 12 miesięcy od otwarcia konta. Więc jeśli konto założyłeś np. w kwietniu to nadal jeszcze możesz teraz od nowa w 2016 r. zarabiać bo nowy rok kalendarzowy

   Usuń
  2. Wszystko zależy czy GetinBank czy GetinOnline. W getinbank nie jest 300 w roku kalendarzowym

   Usuń
  3. Konto mam w Getin Banku. Konto założone w czerwcu. Za 2015r wyciągnąłem 280 zł. Z premią za grudzień miałem problem bo w listopadzie musiałem wymienić kartę i okazało się, że ta nowa nie bierze udziału w promocji "Tanie Zakupy". Po złożeniu reklamacji dostałem 40 zł za grudzień i co mnie bardzo zdziwiło 20 zł za styczeń! Pomyślałem, że wyrobiłem już te 300 zł i to koniec promocji. Stąd moje pytanie: czy w nowym roku, do maja będę mógł dalej liczyć na moneyback?

   Usuń
  4. Jeśli masz konto Getin UP to więcej już nie dostaniesz - 300 zł to max w ciągu roku od założenia konta. Jeśli masz wcześniej założone Konto Perfekcyjne to wtedy jeszcze zwroty by Ci przysługiwały do maja.

   Usuń
  5. Mam to konto Getin UP. Tak jak już wyżej pisałem wyciągnąłem z niego już 300 zł. Jakież było moje zdziwienie gdy 10.02 zobaczyłem kolejny zwrot 40 zł. To już razem 340!!! Wie ktoś o co tu chodzi? Miałem już wypowiadać konto w związku ze zmianą regulaminu ale teraz nie wiem czy warto, skoro dalej mam zwroty.

   Usuń
  6. @Anonimowy19 lutego 2016 20:17 zwroty są przez "12 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do Promocji (ale nie więcej niż 300 zł)". I może im coś nie stykło w systemie. Bo w Getin Online było, że nie więcej niż 300 zł w roku kalendarzowym. A tu w Getin Banku z Getin UP miało być nie więcej ogólnie w te 12 miesięcy. Mam zapisany regulamin. Ale ciiii. Nie róbmy rabanu ;)

   Usuń
  7. Za luty wpłynęło jeszcze 20 zł, mimo że obrót kartą miałem na ponad 400. Wygląda na to, że to już ostatnia premia. Ale i tka wyszło nie źle. Zamiast 300 zł, dostałem w sumie 360!

   Usuń
  8. U mnie tak samo. Miało być 300 zł w 12 miesięcy ale regulamin swoje, a naliczanie swoje. No ale to dobrze.

   Usuń
 26. Mr. Złotówo od 1 kwietnia 2016 w Getin Banku wchodzi w życie zmiana regulaminu rachunków, regulaminu, tabeli oprocentowania oraz TOiP czy w związku z tym to jest szansa na zamknięcie rachunku bez konsekwencji przed upływem końca lojalki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie promocji Aktywna Karta jest nawet zapis "Prawo do Nagrody premiowej w pełnej wysokości przysługuje w sytuacji, gdy Uczestnik, w okresie 24 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji, nie wypowie umowy Rachunku (z wyłączeniem wypowiedzenia z przyczyn leżących po stronie Banku, np. zmiana Regulaminu Rachunku)" więc mające wejść w życie zmiany regulaminu (jeśli dot. rachunku) - dające furtkę do wypowiedzenia umowy w związku z brakiem zgody na zapowiedziane zmiany - są właśnie taką szansą ;)

   Usuń
  2. Potrzebowałam potwierdzenia ;)

   Usuń
 27. Czy ktoś próbował zamknąć konto w związku z planowaną zmianą regulaminu aby uniknąć tych 24 miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
 28. A jak jest z kontem "Tanie zakupy"? Czy też zmienia się regulamin i można zamknąć konto bez kosnekwencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmiana regulaminu obejmuje wszystkich i to standard, że można wypowiedzieć umowę

   Usuń
 29. Jak w Getinie pobrać historię konta? Chcę zamknąć konto ale wcześniej zarchiwizować historię. Na maila wyciągów nie przysyłają, a w bankowości internetowej nie mogę znaleźć takiej opcji.

  OdpowiedzUsuń
 30. Zadziwia mnie ten bank. 10-tego dostałem chyba ostatni zwrot, bo tylko 20 zł. A dzisiaj przelew z tytułem "Zwrot opłat za bankomaty za Aktywność na ROR" w wysokości 35 zł. Miałem zamykać konto ze względu na zmianę regulaminu ale zaczynam się poważnie zastanawiać. Najpierw o 2 miesiące przedłużyli mi promocję "Tanie zakupy", a teraz to. Może jeszcze jakieś zwroty będą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Getinie ekstra bonusy to nic nowego. Jakoś już z 2 lata temu mieli promocję w której dawali 50 zł za aktywację aplikacji. Premie wypłacili podwójnie. I nic. Chyba tego nie zauważyli ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...