Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Na Wakacje - aż 3,5% dla każdego, bez gwiazdek i nawet do miliona złotych

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

22.07.2015

Lokata Na Wakacje - aż 3,5% dla każdego, bez gwiazdek i nawet do miliona złotych

W Idea Banku pojawiła się propozycja bardzo dobrej lokaty. Oszczędzający nie powinni przegapić tej okazji.

Takie lokaty mają zazwyczaj to do siebie, że są limitowane kwotowo, rezerwowane wyłącznie dla "nowych klientów" lub "nowych środków", a do tego wymagają otwarcia konta lub innego produktu. Tu mamy wyjątek. Można założyć lokatę, która nie ma żadnych gwiazdek czy haczyków.

Na 2-miesięcznej lokacie można zdeponować od 1 000 do 1 000 000 zł i uzyskać 3,5% w skali roku. To propozycja zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Idea Banku.

Lokata Na Wakacje pojawiła się w ofercie Idea Banku dziś i ma obowiązywać do odwołania (ale nie krócej, niż do 23.07.2015 r.) [Aktualizacja: w dn. 24.07. lokata jest nadal dostępna]. Jeśli nie masz aktualnie dostępnej gotówki to jest pewna rezerwa - wniosek o otwarcie lokaty, zgodnie z kartą produktu, można opłacić w ciągu pięciu dni. Jeśli wniosku nie opłacisz, nic się nie stanie - zostanie on anulowany.

Jeśli dotąd nie dane było Ci skorzystać z jakichkolwiek produktów Idea Banku, warto na początek założyć Lokatę Happy z oprocentowaniem 4% w skali roku. To lokata powitalna dedykowana wyłącznie nowym klientom banku. Na okres trzech miesięcy możesz ulokować do 10 000 zł. Po otwarciu lokaty (również bez wymogu zakładania konta) uzyskasz dostęp do bankowości internetowej banku, dzięki czemu możliwe będzie zarządzanie lokatami i zakładanie kolejnych depozytów.
Złóż wniosek o Lokatę Happy (na jej opłacenie będziesz mieć 5 dni).

Lato coraz lepszych ofert dla oszczędzających


Ostatnie tygodnie dają nadzieję oszczędzającym. Pojawiają się bowiem coraz lepsze oferty lokat. Cały czas jest dostępna Lokata Wakacyjna na Lato dająca 4,5% w skali roku dla kwoty od 10 000 do 40 000 zł, a i w na bieżąco aktualizowanym rankingu najlepszych lokat bankowych coraz częściej pojawiają się nowości.

Bądź na bieżąco z wszystkimi bankowymi nowościami:

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

12 komentarzy:

 1. A trzeba założyć jedną lokatę czy można kilka? Bo nie wiem jeszcze jakie środki będę miał do wpłacenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz złożyć dowolną liczbę wniosków o lokatę.

   Usuń
 2. Warto dodać, że lada moment kończy się obecna stawka na koncie oszczędnościowym w BGŻ Optima i nie wiadomo czy zostanie przedłużona na dotychczasowym poziomie. Więc w Idei można złożyć sobie wnioski i mieć w rezerwie gdyby z Optimą miało być gorzej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Domyślam się, że jest BFG, ale wolę się upewnić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Bankowy Fundusz Gwarancyjny obejmuje depozyty także w Idea Banku (w kwocie do równowartości 100 000 euro).

   Usuń
 4. Pięć dni na przelew to dni kalendarzowe czy robocze??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kalendarzowe niestety.

   Usuń
  2. Niekoniecznie kalendarzowe. Ostatnio opłacałem 2 dni po rzekomym okresie ważności opłacenia lokaty. A jednak lokata została założona na deklarowany w promocji %.

   Usuń
 5. Dziś złozony wniosek można opłacić do 28.07.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak pisał Anonim powyżej, Optima niedługo się kończy. Dlatego złożyłem wniosek o lokatę Happy. Jednak wniosek jest ważny 5 dni, a nie 14, jak w poście. Taka drobna uwaga.

  Jednak post, promocja, a przede wszystkim wyczucie chwili - idealne! Skorzystam na pewno z obu promocji! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Paweł: Wydawało się, że 14 dni na opłacenie Happy będzie na zawsze, bo zasada ta obowiązywała od dawien dawna. Najwyraźniej niedawno się to zmieniło. Wielkie dzięki za spostrzeżenie.

   Usuń
 7. Była jeszcze dziś rano, ale się skończyła. Teraz już nie ma.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...