Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe parkowanie z BZ WBK powraca

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

13.07.2015

Darmowe parkowanie z BZ WBK powraca

Bank Zachodni WBK ponownie daje możliwość darmowego parkowania w centrach 33 polskich miast. 

Promocja "Odbierz do 20 zł za parkowanie z BZWBK24 mobile" skierowana jest właśnie do mobilnych klientów. Mobilnych nie tylko ze względu na posiadanie auta, ale przede wszystkim posiadania aplikacji na telefon lub tablet.

Ostatnio mamy do czynienia z wysypem promocji dedykowanych własnie użytkownikom aplikacji mobilnych. Aktualnie mPay zwraca 10% wydatków na parkowanie oraz na bilety komunikacji miejskiej, a z aplikacją SkyCash lub IC Mobile Navigator drugi bilet na pociąg będzie Cię kosztował 10% mniej. Do tego cały czas dostępna jest też promocja dla użytkowników aplikacji BLIK dzięki której przy okazji dowolnych zakupów w salonikach Kolportera otrzymasz prezent.

W promocji BZ WBK udział mogą brać klienci banku (posiadacze konta osobistego albo karty kredytowej), którzy już korzystają lub dopiero zainstalują aplikację BZWBK24 mobile. Udział w promocji nie wymaga dodatkowej rejestracji. Akcja promocyjna obowiązuje w okresie 13-17.07.2015 r. w 33 miastach:
Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Olsztyn, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych,  Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.
Wydatki które poniesiesz na parkowanie w tym czasie, wrócą do Ciebie (ale w kwocie max. 20 zł). Zgodnie z regulaminem promocji zwrot ma być wypłacony do 5.08.2015 r.

Zanim skorzystasz z mobilnego opłacenia parkowania, pamiętaj się przygotować. Trzeba bowiem oznaczyć auto, że własnie z takiej opcji uiszczenia opłaty skorzystałeś.  W oddziałach BZ WBK dostępne są identyfikatory (naklejki i ulotki), ale bez fatygowania się do banku możesz również pobrać i wydrukować identyfikator dostępny tutaj.

Tradycyjnie pula przeznaczona przez bank na zwroty jest limitowana i wynosi 10 000 zł. O jej wcześniejszym wyczerpaniu bank powinien poinformować na swej stronie internetowej - tak deklarował przy okazji wcześniejszych edycji akcji.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

1 komentarz:

  1. Pewnie ze zwrotem też będą wyczekiwać prawie do ostatniego dnia, tak jak ze zwrotem za doładowania.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...