Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń "Mam Inteligo" powraca: 100 zł za otwarcie i 50 zł za polecenie konta

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

9.07.2015

Program poleceń "Mam Inteligo" powraca: 100 zł za otwarcie i 50 zł za polecenie konta

Inteligo wznawia swą promocję, w której płaci zarówno swym nowym, jak i obecnym klientom.

Program poleceń "Mam Inteligo" owocuje premią 100 zł za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków promocji. Premia ta wzrosła o 100% w porównaniu do poprzedniej edycji akcji! Polegający konto niezmiennie zyskuje 50 zł.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze propozycje Inteligo<<

[Ważne: promocja Inteligo trwa do 5.10.2015 r., ale pamiętaj, że nie jest to ostateczny termin złożenia wniosku, ale ostatni dzień na podpisanie umowy. A umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie dopiero wtedy, gdy zostanie dla Ciebie wyprodukowana karta płatnicza do konta. W Inteligo proces ten trwa całkiem szybko, ale dla komfortu psychicznego, ze złożeniem wniosku nie warto zwlekać do ostatniej chwili]

Poprzednie edycje programu poleceń cieszyły się sporą popularnością, ale nie ma się czemu dziwić. Zarobić wszak mogą - co rzadko się zdarza w bankach - obecni klienci. Z kolei nowi klienci premię 100 zł mogą zyskać na bardzo prostych zasadach.

Co zrobić by zarobić jako polecony nowy klient Inteligo:
 • złożyć wniosek o otwarcie konta Inteligo z wykorzystaniem kodu polecenia (możesz uzyskać go tutaj) od obecnego klienta banku - we wniosku wyrazić należy zgody na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych oraz zaakceptować regulamin programu poleceń 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonać płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości 10 zł Powyższe transakcje powinny być wykonane w punktach handlowo-usługowych - do wymaganych sum (zarówno przy karcie, jak i IKO) nie zaliczają się transakcje wykonywane w Internecie
Zgodnie z regulaminem promocji przez Nowego Klienta rozumie:
"osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont"
Nie łapiesz się na program poleceń w Inteligo? Pamiętaj, że możesz nadal zarobić w programie poleceń "Mam PKO".

Jeśli nie będziesz wnioskować o konto osobiste, ale firmowe, wówczas zasady promocji są zbliżone (wymogiem do spełnienia w ciągu 40 dni od otwarcia konta jest wykonanie na analogicznych zasadach, jak wyżej, płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS).

Masz już konto w Inteligo? Co zrobić by zarabiać? 


Zarejestruj się na stronie programu poleceń, podając podstawowe dane, akceptując regulamin i wyrażając zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych. Promuj konto wśród rodziny czy znajomych, a za każde skuteczne polecenie dostaniesz premię 50 zł. Dla najaktywniejszych, tj. dla osób, które w całym programie wykażą się największą liczbą skutecznych poleceń przewidziane są też nagrody dodatkowe: 1000, 600 oraz 300 zł.

Zgodnie z zasadami programu to czy nowy klient, jak i osoba polecająca spełnili warunki promocji, bank sprawdzi w terminie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu edycji programu. A te przypadają w następujących okresach: 8.07.-6.08.2015 r., 7.08.-5.09.2015 r. oraz 6.09.-5.10.2015 r. Wypłata nagród nastąpi w ciągu 25 dni od momentu sprawdzenia.

Nagrody uzyskane w programie poleceń podlegają opodatkowaniu. Odjęcie w większości przypadków 18% podatku nie wpłynie jednak drastycznie na różnice w zyskach z powyższej promocji. "Na czysto" będzie to 41 zł dla osoby polecającej i 82 zł dla poleconego, nowego klienta.

Regulamin zawiera jednak zapis:
"W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego."

Konto w Inteligo - szczegóły, opinie


Otwarcie i prowadzenie konta w Inteligo jest bezwarunkowo darmowe. Nie ma więc potrzeby uzyskiwania wpływów na rachunek. Karta, która jest wydawana do rachunku jest również darmowa, ale pod warunkiem wykonania za jej pomocą płatności na łączną sumę 100 zł miesięcznie. Za pomocą karty zyskasz dostęp do bezpłatnych wypłat z bankomatów PKO BP oraz BZ WBK.

Proces otwarcia konta, z mego osobistego doświadczenia, przebiega dość szybko. Po złożeniu wniosku, konsultant banku oddzwania (często nawet tego samego dnia). Podczas rozmowy potwierdza dane i ustala adres na który ma przyjechać kurier z umową do podpisania (to jedyna opcja zawarcia umowy). Na szczęście można wskazać adres dla kuriera inny, niż adres korespondencyjny. Dzięki temu umowę podpiszesz np. w pracy. Kurierzy obsługujący podpisywanie umów Inteligo przed wizytą dzwonią celem ustalenia dokładnej godziny wizyty. Przy podpisaniu umowy od razu otrzymasz kartę płatniczą, którą będzie można niezwłocznie aktywować.

Posiadasz już kod polecenia? Złóż wniosek o otwarcie konta Inteligo.

Jeśli chcesz uzyskać wiarygodny kod polecenia do Inteligo, skorzystaj z poniższego formularza:
Szanse by załapać się na otwarcie konta w obecnej edycji programu poleceń są już małe. Jeśli chcesz jednak skorzystać z konta Inteligo przy następnej opłacalnej okazji, wypełnij poniższy formularz. Jeśli pojawi się nowa edycja promocji, poinformuję Cię o tym.

123 komentarze:

 1. Zastanawiam się, co będzie z tym podatkiem od nagród. Ostatnio jakaś plaga - za konkurs z tabletem MC - podatek, za 24 puszki piwa od Pilsnera - podatek, wszędzie podatki! Zmieniło się prawo, czy coś?
  Jak kilka lat temu sam organizowałem festiwal z nagrodami to od nagrody o wartości do ok. 750 PLN podatku nie było. A teraz... podatek od wygranych 24 puszek piwa, Polsko, serio?

  Swoją drogą można się zastanowić, czy Intelligo nie wystąpi do właściwego US o indywidualną interpretację i tych podatków w późniejszych edycjach nie będzie. Promocja dobra, ale ja się może ten miesiąc, czy dwa wstrzymam. Raczej nie zaszkodzi... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inteligo zawsze wiązało się z podatkiem. Powód: polecić można nieograniczoną liczbę kont więc można zarobić n razy 50 zł (a więc także ponad 760 zł czyli pułap który w przypadku nagród nie podlega opodatkowaniu). Za polecenia może też zarabiać osoba, która dopiero teraz konto założy. Żeby nie było nieścisłości są premie, a nie nagrody, więc jest i podatek. Takie życie.

   W innych promocjach faktycznie też przez krótki czas była lawina naliczania podatku (od stycznia br), ale na szczęście po otrzymaniu interpretacji urzędów/ministerstwa finansów z pobierania podatku wycofały się już m.in. Getin, Alior, BZ WBK.

   Usuń
 2. Lojalnościówka jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Konto wystarczy posiadać do momentu wypłaty premii.

   Usuń
 3. Polecam Inteligo i w tym programie, i dosłownie. Warunki konta przyzwoite, wymóg płatności kartą 100 zł nie jest ciężki do spełnienia. I co ważne opłaty i prowizje są stabilne - nie zmieniają się od lat. Nie to co w mBanku miałem, że co 2 tygodnie nowa tabela opłat.

  OdpowiedzUsuń
 4. A można bezkosztowo zastrzec kartę po prostu po jej otrzymaniu? Podobnie jak miało to miejsce w przypadku promocji BZWBK, tak, aby nie było konieczne spełnianie warunku 100zł wydatków w zamian za zwolnienie z opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie od razu po jej otrzymaniu bo musisz zrobić wymagane płatności na min. 200 zł. Ale wczytałem się w regulamin i zasady programu i nie ma przeciwwskazań by zaraz potem kartę zastrzec :)

   Usuń
 5. zamknąłem niedawno konto (ok 2/3 miesiące temu) mogę założyć jeszcze raz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, w tekście jest mowa o karencji 3 lat.

   Usuń
 6. sorry za naiwne pytanie :) jak sie płaci przez aplikacje IKO ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli na sklepie masz naklejkę w stylu "Tu możesz zapłacić IKO", z tego co kojarzę i z tego co korzystałem to można płacić m.in. w Auchan, Realu, na Shellu, w Empiku i Mc Donalds. Odpalasz wtedy aplikację, sprzedawcy podajesz numer kodu, który Ci się wyświetli, on go wprowadza u siebie i za chwilę na telefonie będziesz mieć prośbę o akcept. I tyle. Zapłacone :)

   Usuń
 7. dzieki za odp, czyli tak jak w Getinie w Biedronce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie jak BLIK, bo BLIK powstał na bazie IKO

   Usuń
 8. Faktycznie oddzwaniają i to błyskawicznie! Po jakiś 3 minutach od wysłania wniosku już miałem telefon. Bezproblemowo umówiłem kuriera na inny adres.

  OdpowiedzUsuń
 9. I etap edycji konczy się 6 sierpnia czyli zgodnie z regulaminem....Bank dokona sprawdzenia, czy Uczestnik oraz Nowy Klient spełnili warunki Regulaminu i są uprawnieni do otrzymania nagrody, o której mowa w cz. IV. w terminie do 50 dni kalendarzowych po zakończeniu każdego etapu Edycji Programu. Przekazanie nagrody Uczestnikowi i Nowemu Klientowi nastąpi w terminie do 25 dni kalendarzowych od momentu sprawdzenia..... dodatkowych 50 zł można sie spodziewać nie wcześniej niż 26 września i max do 20 października. Do tego czasu trzeba utrzymać konto. prosze o poprawienie jeśli się mylę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w kalendarzu dobrze wyliczyłeś to plus minus tak to wypada.

   Usuń
 10. w zw z powyzszym wpisem trzeba do października co miesiąc robić 200 zł obrotu zeby dostać premie 100 zł i dodatkowe x 50 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 200 zł musisz wydać tylko w ciągu 30 dni od otwarcia konta by załapać się na premię 100 zł dla nowych klientów. Cały czas możesz konto polecać i za polecenia dostawać po 50 zł, ale wtedy nie musisz już regularnie korzystać z konta czy karty.

   Usuń
 11. rozumiem, a jak nie bede korzystał z karty jaka jest opłata miesięczna za nie wykonanie obrotu na karcie 200 zł ? czy poprostu oddac kartę po pierwszym miesiącu i czekac do października na 100 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez zrobienia obrotu 100 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym, opłata za kartę to 4 zł. Ale możesz kartę zlikwidować.

   Usuń
 12. Rozumiem, że jeśli nie jestem w stanie wykonać transakcji za pomocą IKO z promocji skorzystać nie mogę?

  OdpowiedzUsuń
 13. Muszą być wykonane płatności zarówno kartą na 200, jak i IKO na 10. Ale niemożność płacenia IKO powodowana jest brakiem miejsca do placenia czy ograniczeniem sprzetowym? Bo z tego co się orientuję to IKO działa też na starszych telefonach z Javą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, IKO dostępne jest na telefony z Android, iOS, Windows Phone, Java / Symbian / Blackberry.

   Usuń
  2. Tyle opcji to chyba nikt nie daje. Zazwyczaj tylko iOS i Android.

   Usuń
 14. Chyba czas najwyższy zmienić konto, oferta Inteligo coraz bardziej mnie przekonuje.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dla pewności: jeśli teraz uwinę się z otwarcie konta to mogę je dalej polecać jeszcze w tej edycji promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz polecać. Aby stać się polecającym wystarczy posiadać konto i zarejestrować się w programie poleceń.

   Usuń
 16. Czy kuriera można dogadać na konkretny dzień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wskazać dzień, który będzie Ci odpowiadać.

   Usuń
 17. Czy Inteligo i iPKO to jest to samo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. iPko to bankowość internetowa PKO BP.
   Konto Inteligo jest prowadzone przez PKO, ale działa jako odrębna marka - taki internetowy bank.

   Usuń
  2. Dodam, że jak ktoś jest klientem PKO BP to śmiało może brać udział w powyższej promocji Inteligo.

   Usuń
  3. ale rozumiem, że nie może być polecającym?

   Usuń
  4. Polecającym w "Mam Inteligo" może być klient Inteligo - posiadacz konta w Inteligo.

   Usuń
  5. @Anonimowy 10 lipca 2015 13:48 - Klient PKO BP może polecić konto w PKO BP (program poleceń "Mam PKO" opisywałem tutaj). Tam jednak premie wypadają mizerniej: po 50 zł dla polecającego i poleconego. W Inteligo odpowiednio 50 i 100 zł. Jeśli założysz konto w Inteligo, praktycznie "od zaraz" będziesz mógł też być polecającym.

   Usuń
  6. Czyli mając konto w PKO BP (założone właśnie w wyżej opisanej promocji) mogę założyć konto Inteligo?

   Usuń
  7. Możesz. To, że masz konto w PKO, nie wyklucza możliwości udziału w promocji Inteligo :)

   Usuń
 18. Promocja idealna czasowo i z wyłącznie samymi zaletami. Właśnie przymierzam się do zakupu nowego telefonu. Założę konto i Mr. Złotówa dostanie 50 zł z polecenia, za telefon zapłacę kartą Inteligo i mała część z prowizji dla banku pójdzie na cele charytatywne (karta Dobro procentuje), ja dostanę zwrot 100 zł, a dodatkowo najem się w McDonalds (płatność IKO).
  :)

  OdpowiedzUsuń
 19. jak sprawdzic kiedy sie zrezygnowalo z inteligo? mialem tam konto kilka lat temu ale nie wiem czy to bylo 3 lata czy 5 lat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj zadzwonić na infolinię. Innej opcji nie widzę

   Usuń
 20. w sumie zle zadalem pytanie, wiem ze jest taki przepis ze firmy moga trzymac nasze dane do 5 lat od momentu zakonczenia wspolpracy w celu ewentualnych reklmacji. Jesli Pani na infolinii powie ze moich danych nie moze odszukac to czy moge to traktowac wlasnie jak te 5 lat (w sensie wiecej jak 3) zeby skorzystac z promocji czy istnieje ryzyko ze i tak dowiem ze ze zamiast bonusu dostane info ze 2,5 roku bylem ich klientem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem na infolinię. Mam identyczną sytuację, że nie pamiętam kiedy konto zamknąłem. Na infolinii nie są w stanie odpowiedzieć. Nieważne czy to byłoby 5 lat temu czy rok. Należy wysłać do nich listownie do Centrali (Inteligo Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna ul. Migdałowa 4 02-796 Warszawa) zapytanie kiedy rachunek został zamknięty. Trzeba wskazać imię, nazwisko, PESEL i preferowaną formę odpowiedzi. Może być telefoniczna co przyspieszy sprawę.

   Usuń
 21. Zakladam konto i dostaje 100 zl, polecam je mojej zonie ona tez dostaje 100 zl a ja 50 zl za polecenie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak to wygląda

   Usuń
  2. Jak już założysz konto, ale przed polecaniem pamiętaj zarejestrować się w programie poleceń.

   Usuń
 22. Na początek zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Oddzwonili od razu po wysłaniu wniosku - a to w sumie dobry moment bo wiadomo, że wtedy raczej jest czas by sprawę dopiąć. Kurier umówiony na wizytę w pracy. Ma jeszcze dzwonić przed przybyciem.

  OdpowiedzUsuń
 23. A jak założę konto w tym miesiącu, to obrót również trzeba wykonać żeby uniknąć opłaty 4 zł. Czy dopiero od przyszłego miesiąca opłata w razie czego bedzie naliczana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Inteligo okres rozliczeniowy karty nie pokrywa się z miesiącem kalendarzowym. Więc jeśli umowę dajmy na to podpiszesz za tydzień 20.07. to do 19.08. będziesz mieć czas na zrobienie transakcji zarówno tych które pozwolą załapać się na premię, jak i jednocześnie zwalniających z opaty. Jeśli zrobisz je np. 10.08. to spokojnie.

   Usuń
 24. czy dobrze rozumiem, że do 5.10 będzie można zakładać konta w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 25. Dokładnie tak.

  OdpowiedzUsuń
 26. Dzisiaj podpisałem umowę, konto aktywowane w kilkanaście sekund po wyjściu kuriera O.o
  Dzisiaj zapłacę >200 zł kartą w Saturnie (sklep stacjonarny).
  Dzisiaj zapłacę 10 zł z groszem w McDonald za pomocą IKO.
  Dzisiaj zastrzegę kartę i w przyszłości wpadnie premia 100 zł? Przejdzie to wszystko jeżeli zrobię to jednego dnia? :O

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przejdzie. Ale może z tym zastrzeganiem karty aż tak się nie śpiesz bo w sumie w tym miesiącu rozliczeniowym opłaty nie będziesz mieć dzięki płatnościom.

   Usuń
 27. Czy na konto jako osoba polecana zostanie mi przelane już opodatkowane 82zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz 100 zł

   Usuń
  2. Dostaniesz 100 zł

   Usuń
  3. to kiedy i w jakiej formie będą się upominali o pozostałe 18zl?

   Usuń
  4. We wcześniejszych edycjach bank do końca lutego następnego roku przesyłał PIT do rozliczenia. I zapewne zrobi tak samo teraz. Jest bowiem zapis "Nagrody otrzymane w ramach Programu, podlegają opodatkowaniu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j. Dz. U. 2012, poz. 361 ze zm.)"

   Usuń
 28. Brak karty a bonus 50 zl za polecenie. Czy jesli nie mam karty a samo konto w inteligo i polece je swojej zonie to dostane bonus 50 zl ?

  Rozumiem ze oplata za konto to oplata 4 zl za konto, czyli brak karty = 0 zl za konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz polecać mając konto bez karty.
   Samo konto jest za 0 zł.

   Usuń
 29. Jak płacić IKO? Przez ten kod BLIK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odpalasz apkę i płacisz podając wygenerowany kod :)

   Usuń
 30. A czy transakcje za 200 zł mogą byc na stacji paliw ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Może być dowolny punkt handlowo-usługowy, więc i stacja. Byle nie w Internecie.

   Usuń
 31. Ja wczoraj probowalem placic przez to IKO w trzech roznych sklepach i kajserki dziwnie na mnie patrzyly, bo jeszcze nie slyszaly o takiej formir platnosci. A kazdy ze sklepow byl oznaczony na stronie IKO jako sklep akceptujacy blik. Tylko sie zdenerwowalem i po trzech dniach od otwarcia konta wyslalem wypowiedzenie. Szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie poszło bez problemu. Aczkolwiek pani kasjerka stwierdziła, że robi to pierwszy raz. Pamiętam, że podobnie byłem prekursorem, jak Biedronka wprowadziła iKasę. W trzech sklepach byłem pierwszy ;)

   Usuń
 32. Czy płatność kartą w związku z otrzymaniem bonusa ma być wykonana jednorazowo na kwotę min 200 zł czy na łączną kwotę 200 zł w ciągu 30 dni od otwarcia konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może być jedna, ale może być też wiele płatności na łączną sumę 200 zł

   Usuń
 33. Fenomenem Inteligo jest to, że kurier przywozi kartę i ledwo za sobą zatrzaśnie drzwi to przychodzi sms o aktywacji. Robi wrażenie. Chyba jedyny bank, który ma taki proces.

  OdpowiedzUsuń
 34. U mnie też był problem z płatnosciami Blik w końcu dowiedziałem sie i na stacji Shell Panią nauczyłem.... że musi wpisać w terminalu kwotę nacisnąć F1 wybierć opcje Blik, wtedy wprowadzamy kod i zatwierdzamy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu bankobiorcy to najbardziej świadomi i wyedukowani użytkownicy bankowych rozwiązań płatniczych :)

   Usuń
 35. Rozumiem, że również liczy się płatność, aby otrzymać 100 zł premii np. za kupienie biletu miesięcznego. Jest to punkt stacjonarny. Tylko byle nie przez internet. Czy dobrze zrozumiałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze. Liczy się wszystko: sklepy, stacje, doładowania, fryzjer, kino, dworzec, mechanik etc. Byle nie Internet: Allegro, PayU, PayPal itp.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź :)

   Usuń
 36. Czy żeby załapać się na promocję trzeba założyć i polecić konto do 6.08 czy promocja trwa nadal później?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trwa dalej, do 5.10. będzie czas na polecanie

   Usuń
 37. Probuje zaplacic blikiem od miesiaca i w zadnym sklepie nie przechodzi, a przez internet to i owszem, spotkal sie ktos z czyms takim? Zostalo mi pare dni i nie wiem co mam zrobic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zadziałało bez problemu. Jeśli aktywowałeś apkę to też powinno wszystko działać i płatność IKO powinna się powieść. Może zadzwoń na infolinię i tam znajdą rozwiązanie problemu, tym bardziej, że jak piszesz zostało Ci tylko kilka dni

   Usuń
 38. Ja płaciłem na orlenie

  OdpowiedzUsuń
 39. kurier z inteligo przyjechał koło godziny 17.00 wraz z umową, którą podpisałem, równo po 30 dniach zapłaciłem przez IKO, około godziny 19.00 ... Czy zostanie mi to uznane?
  punkt 2.2.b regulaminu
  "w przypadku Nowych kont Inteligo indywidualnych i wspólnych data i godzina transakcji wykonanej przy pomocy aplikacji IKO powiązanej z Nowym kontem, która
  spowodowała osiągnięcie minimalnej wymaganej wartości transakcji dokonanych przez Nowego Klienta w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem
  operacji wykonywanych przez Internet"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu 30 dni masz czas na transakcje kartą i IKO. Możesz zrobić wszystko także w pierwszym dniu, czemu nie?!

   Usuń
  2. A źle przeczytałem, sorry. Masz 30 dni. Raczej pełnych więc spoko. A jakby co to złożysz reklamację

   Usuń
  3. @Anonimowy 21 sierpnia 2015 20:17 wcześniej w Zasadach, z których jest też Twój cytat, widnieje zapis "w przypadku Nowych kont Inteligo indywidualnych i wspólnych – dokonaniu w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia Nowego konta (...)" więc czas miałeś do końca 30. dnia roboczego, a więc powinno być zaliczone.

   Usuń
 40. Dzisiaj otrzymałem 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jest 150 zł, bo założyłem na samym początku i zdążyłem polecić :)

   Usuń
 41. Tak jak już to Złotówa ogłosił, ja tylko potwierdzę - dziś Inteligo wypłaciło premie, dostałem 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
 42. W Biedronce można płacić tym IKO

  OdpowiedzUsuń
 43. Biedronka tylko akceptuje iKASA nie IKO z Blikiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. A iKAsa dostępna jest tylko w Getinie i Aliorze.

   Usuń
 44. Czy jeśli zapłaciłem za grupon przez Internet blikiem to ta transakcja spełnia wymogi promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, bo te 10 zł musisz wydać w puntach handlowo-uslugowych, a nie w necie. Tak samo jak płatności kartą

   Usuń
 45. Robi na mnie wrażenie cały ten proces otwarcia konta. Telefon konsultanta zaraz po złożeniu wniosku. Kurier przywozi kartę i umowę. Ledwo podpiszę, drzwi się zamykają, a już przychodzi SMS powiadamiający o aktywowaniu konta i od razu można z wszystkiego korzystać. Wyróżnia to Inteligo na tle innych banków, np. takiego BPH gdzie wszystko wygląda toporniej.

  OdpowiedzUsuń
 46. Pytanie techniczne - czy jeśli moja Żona założy konto w tej promocji (dostanie 100zł), to czy następnie może polecić mi założenie tego konta i dostanie za to 50zł? A ja oczywiście kolejne 100zł kiedy założę swoje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak możecie zrobić. Tylko żona po założeniu konta, a przed poleceniem musi pamiętać się zarejestrować w programie

   Usuń
 47. Mam pytanie: Czy dla osób co dostały premię, to czy po założeniu konta z polecenia i wykonaniu transakcji min. 200/10 zł zastrzegliście może kartę by nie ponosić kosztów jej utrzymania ?

  OdpowiedzUsuń
 48. Witam. Czy jest może ktoś z Białegostoku, kto mógłby mi podpowiedzieć gdzie mogę zapłacić tym IKO? Mam już zrobioną płatność kartą, zostało mi tylko (lub aż!) IKO. Byłem w Mcdonaldzie, gdzie już nie akceptują, na Orlenie, gdzie Pani nie ma pojęcia co to jest i w końcu na Shellu, gdzie też mi powiedziano, że nie ma takiej możliwości. A Orlen i Shell figurują na mapce. Nie mam już pomysłu co robić. Chyba zostaje wysłanie wypowiedzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instrukcja dla niekumatych sprzedawców:
   1. Wybierze SPRZEDAŻ w menu terminala
   2. wprowadzi kwotę płatności
   3. wybierze opcję PŁATNOŚĆ MOBILNA/ IKO
   4. Ty podaj wygenerowany kod z IKO
   I to tyle. Będzie zapytanie o wydruk. Na Orlenie to powinni zadzwonić na jakieś wsparcie techniczne jak nie wiedzą, a nie wzdrygiwać ramionami i nie przyjąć płatności

   Usuń
  2. Pozdrawiam ziomka, też jestem z Białegostoku. Płaciłem jednak w W-wie na Shellu, więc Ci nie podpowiem gdzie najlepiej w Stolicy Podlasia.

   Usuń
  3. W końcu się udało. Na innym Shellu trafiłem na łebską dziewczynę i ona wiedziała o co chodzi. Dzięki za pomoc.

   Usuń
 49. Czy komuś udało się aktywować aplikację IKO na "zwykłym" telefonie (w Javie)? Ja zainstalowałem, ale nie mogę aktywować (wysłać smsa) - przy każdej kolejnej próbie dostaję komunikat: "Serwer IKO jest nieosiągalny. Proszę spróbować później." Wysłałem zapytanie do Inteligo, ale w odpowiedzi poinformowali mnie, że przyjęli zgłoszenie i mają regulaminowo 30 dni na odpowiedź. Tyle tylko, że za 30 dni to mnie już aktywacja IKO nie będzie interesować (bo konto otwierałem w programie poleceń), a Mr. Złotówka (jako polecający) nie zainkasuje kolejnych 50 zł. Jeśli ktoś miał podobny problem, to proszę o info.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wprowadź numer aktywacyjny który Ci przesłali. Później ktoś z infolinii Inteligo powinien się skontaktować i potwierdzić z Tobą aktywację (jeśli nie chcesz czekać, choć dzwonią tego samego dnia, możesz Ty zadzwonić). Póki to nie zostanie zrobione, będziesz mieć taki komunikat

   Usuń
  2. Jaki numer aktywacyjny i gdzie wprowadzić?

   Usuń
  3. SMSem wysyłają. Jeśli nie doszedł, zadzwoń albo wypełnij formularz https://inteligo.pl/kontakt/ - oddzwonią.

   Usuń
  4. SMSem wysyłają, tak? I niby gdzie trzeba ten numer wpisać? Doceniam chęć pomocy, ale proszę o dokładne zapoznanie się z zamieszczonym wyżej opisem problemu. Postępuję dokładnie według instrukcji zamieszczonej w "Przewodniku po aplikacji mobilnej IKO". Numer aktywacyjny powinien się pojawić w aplikacji po etapie nadania numeru PIN, a ja - z powodu, który właśnie próbuję ustalić - do tego etapu nie mogę dojść.

   Usuń
  5. Miałam podobny problem z aktywacją. Też polecam zasugerowany kontakt z infolinią lub wypełnienie formularza - ja napisałam jednak w poczcie wewnętrznej i w ciągu 20 minut oddzwonili, poprowadzili krok po kroku i apkę zainstalowałam.

   Usuń
  6. Totalna olewka ze strony banku - odpowiedzi w stylu "to nie nasz problem". Żadnego wsparcia technicznego. W necie można znaleźć komentarze sprzed roku, w których klienci opisywali ten sam problem (na androidzie) - ich zgłoszenia też zostały przez bank olane. Całe to IKO funkcjonuje na zasadzie "jak ci się uda, to zadziała, a jak coś jest nie tak, to mamy cię gdzieś". Pomijam już kwestię żmudnego poszukiwania punktów stacjonarnych, w których można płacić BLIKiem - patrz wątki powyżej.
   Proponuję nie dodawać komentarzy w rodzaju "u mnie działa bezproblemowo", bo któregoś dnia (np. po zmianie telefonu albo karty sim) może przestać działać, a wtedy będzie... jak w opisie wyżej.

   Usuń
 50. Dzis pojawila sie stowa na koncie za przystapienie do programu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A już dziś dostałem za skuteczne polecenia :) Wcześniej jak Ty zarobiłem za przystąpienie do Inteligo. Elegancko. podoba mi się ten bank! I choć dotąd byłem jakoś zniechęcony do PKO to teraz jestem gotów skorzystać też z Mam PKO :)

   Usuń
  2. A już dziś dostałem za skuteczne polecenia :) Wcześniej jak Ty zarobiłem za przystąpienie do Inteligo. Elegancko. podoba mi się ten bank! I choć dotąd byłem jakoś zniechęcony do PKO to teraz jestem gotów skorzystać też z Mam PKO :)

   Usuń
 51. Dziś otrzymałem odpowiedź od banku w sprawie podatku:
  "W odpowiedzi na Pana wiadomość e-mail uprzejmie informuję, że zgodnie z zapisem regulaminu promocji Mam Inteligo (edycja 9) w przypadku konieczności odprowadzenia przez Inteligo, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego. Przytoczony zapis znajduje się w punkcie 5.3 regulaminu Promocji. "
  Czyli możemy cieszyć się pełną kwotą.

  OdpowiedzUsuń
 52. A jaki jest okres rozliczeniowy dla karty debetowej w Inteligo? Czy to jest miesiąc kalendarzowy, czy np od 9września do 9 października (umowa podpisana 9 dnia miesiąca.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od dnia podpisania umowy więc np. od 9.09 do 8.10.

   Usuń
 53. Rozumiem, że płatności kartą można było dokonać po 5.X a tylko założyć konto należało do 5.X?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie - konto musiało być otwarte do 5.10. Od dnia otwarcia konta masz 30 dni (w przypadku konta osobistego) na spełnienie warunków (dokonanie transakcji kartą i IKO).

   Usuń
 54. Witam
  Ja już dostałem 100 zł i moja żona za polecenie mnie dostała 50zł, natomiast nie otrzymała jeszcze 100zł za otwarcie konta, mimo, że otwarła je wcześniej niż ja. (Żona otwarła 09 września a ja 18 września). Rozumiem, że mają czas na wypłatę przez 25 dni od 05.10.2015. Warunki były spełnione.
  Czy w przypadku nie wypłacenia nagrody można składać reklamacje? A jeśli tak, to w jaki sposób?
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od dnia zakończenia mają 50 dni na weryfikację + 25 na wypłatę. Choć co widzisz po swoim przykładzie robią to szybciej. Ja bym już napisał opierając się na tym, że jedni dostają, a drudzy - którzy warunki spełnili wcześniej - nie.

   Usuń
 55. Obawiam się, że żona może nie zdążyć z dokonanie płatności iko, w związku z tym może nie spełnić wymogu do wypłaty premii. Mam w związu z tym dwa pytania dotyczące tej promocji:
  1. Czy iko się księguję w czasie rzeczywistym. Jeżeli nie, to po dokonaniu płatności iko, kiedy zostaną pieniądze zdjęte z konta ? <-wciąż mam nadzieję, że może zdążymy po zmianie telefonu, gdyż na HTC Wildfire S jest problem z działaniem tej aplikacji.
  2. Jeżeli niewryobiliśmy się, to czy żona może zamnkąć konto wcześniej, a ja mimo wszystko dostanę 50 zł za polecenie. Ja spełniłem warunki więc będę czekał również na wypłatę 100 PLN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domyślam się, że zapłaciłeś IKO w swoim przypadku - dezaktywuj swoje IKO, odinstaluj i na tym samym telefonie uruchomcie apkę na żonę. Tak przerobiłem to u nas.
   A jeśli zdecydujecie konto z polecenia zamknąć to bym wstrzymał się do momentu wypłaty 50 zł z polecenia.

   Usuń
  2. Dzięki za podpowiedź, też tak myślałem żeby tak zrobić. Czy jest konieczność przekładania karty sim ?, bo przecież żona ma inny numer telefonu podany w banku. No i czekam na odpowiedź odnośnie księgowania płatności iko, gdyż w przypadku moim do czwartku mija termin dokonania płatności iko.

   Usuń
  3. Pamiętam, że jak pytałem to mi mówili na infolinii, że księgowanie odbywa się jak płatność kartą. Jak faktycznie było nie sprawdzałem, a konto już mam zamknięte. Ale np. iKasa Getinu księguje od razu.

   Usuń
  4. Właśnie skończyłem rozmawiać z Panią z infolinii Inteligo i podzielę się :) informacjami jakie uzyskałem:
   1. Iko księguje od razu.
   2. Można wykorzystać inny numer (nie ma konieczności przekładania karty) i inny telefon do instalacji tej aplikacji.

   Usuń
 56. Czy ktoś dostał do rozliczenia PIT, za zeszłoroczny program: Mam Inteligo, w którym za otwarcie konta bank wypłacił 100zł, nie odliczając podatku?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...