Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wakacje z kartą - promocja Raiffeisen Polbank z nagrodą gwarantowaną i konkurs fotograficzy z szansą m.in. na GoPro [Aktualizacja]

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

7.07.2015

Wakacje z kartą - promocja Raiffeisen Polbank z nagrodą gwarantowaną i konkurs fotograficzy z szansą m.in. na GoPro [Aktualizacja]

Wymarzone Konto Raiffeisen Polbanku dostępne jest tym razem w letniej promocji "Wakacje z kartą".

Zdobyć można tutaj nagrodę gwarantowaną, a w konkursie jedną z dziesięciu nagród rzeczowych. I o ile te nagrody: kamery GoPro i bezprzewodowe głośniku są kuszące, to nagroda gwarantowana i jej wartość już na kolana nie powala.

O promocji na blogu Bankobranie dowiadujecie się jako pierwsi w sieci - newsa podrzucił Mario_S - za co wielkie dzięki!

Nagrodą gwarantowaną za otwarcie konta i spełnienie niewyśrubowanych warunków jest torba typu nerka (hand made, której wartość w regulaminie oszacowano na 40 zł). Z kolei nagrody w konkursie to:
 • 3 x kamera GoPro HERO4 Black o wartości 2581,77 zł każda 
 • 7 x głośnik JBL Flip 2 o wartości 464,94 zł każdy 

Organizatorem promocji jest firma Novem - ta sama, która stała za pierwszą tegoroczną promocją powiązaną z Kontem Wymarzonym w Raiffeisen Polbank. Przypomnę: była to bardzo popularna ankieta, której wypełnienie upoważniało do otwarcia lokaty z oprocentowaniem aż 6%

Udział w aktualnej promocji "Wakacje z kartą" wymaga, by najpóźniej do 31.08.2015 r. złożyć wniosek o pakiet, w skład którego wejdą:
 • konto osobiste z kartą płatniczą MasterCard (MasterCard Debit lub MasterCard Debit Wizz Air)
 • konto walutowe a`vista z kartą MasterCard do konta w euro
 • umowa o dostęp do bankowości internetowej 
Należy również pamiętać, by na stronie promocji:
"wyrazić zgodę na przekazanie przez Bank informacji objętych tajemnicą bankową do Novem Sp. z o.o. (informacja o zawarciu umowy, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu, adres poczty elektronicznej oraz informacje o spełnieniu warunków niezbędnych do przekazania nagrody przewidzianej w konkursie) w związku i w celu przeprowadzenia Konkursu 'Wakacje z Kartą', przyznawania nagród oraz ich wydawania"
Promocja przewidziana jest dla nowych klientów Raiffeisen Polbank. Definicje zawiera regulamin konkursu:
"Nowy Klient to osoba fizyczna, która na dzień zawarcia umowy, o której mowa w zdaniu poprzednim nie jest posiadaczem ani współposiadaczem rachunku bankowego w Raiffeisen Bank Polska S.A" oraz "W Konkursie może wziąć udział Klient, który nie posiadał wcześniej Wymarzonego Konta Osobistego w Banku"
Jeśli nie łapiesz się na konkurs, sprawdź inne aktywne obecnie konkursy.

Aby otrzymać nagrodę gwarantowaną wystarczy do 30.09.2015 r. wykonać transakcje kartą debetową wydaną do konta osobistego lub do konta walutowego w euro na łączną kwotę 100 zł lub 25 euro. Na stronie dedykowanej konkursowi będzie wówczas możliwe wybranie jednego z czterech modeli nerki oraz wskazanie adresu korespondencyjnego do wysyłki nagrody.

Jeśli oprócz nerki chcesz powalczyć o cenniejsze nagrody, czeka Cię wykonanie transakcji kartą wydaną do konta osobistego lub do walutowego w euro na łączną kwotę min 500 zł lub 125 euro (także najpóźniej do 30.09.2015 r.) Będzie trzeba również wziąć udział w konkursie fotograficznym, który polega na przesłaniu (za pomocą formularza znajdującego się na stronie promocji) "swojego najciekawszego zdjęcia z wakacji".

Nagrody rzeczowe trafią do autorów najlepszych zdjęć. O ich przyznaniu zadecyduje komisja konkursowa. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 14.10.2015 r.

Na koniec tradycyjnie o samych kontach dostępnych w promocji.

Wymarzone Konto Osobiste bez warunkowo prowadzone jest za 0 zł. Karta płatnicza do konta wiąże się z opłatą 3 zł miesięcznie - w tej cenie daje bezpłatne wypłaty we wszystkich bankomatach oraz pakiet ubezpieczeń: zawierający pomoc medyczną, pomoc domową i pomoc drogową (gwarantowane w ramach pakietu od Europ Assistance S.A.) oraz ubezpieczenie "Podróż bez zmartwień" (obsługiwane przez UNIQA TU S.A.).

Rachunek jest oprocentowany - stawka (zmienna) uzależniona jest od ulokowanej na nim kwoty. W chwili obecnej jest to 0,75 % dla kwot od 0 do 3 000 zł; 1,425 % dla kwot od 3 000,01 do 10 000 zł oraz 1,8% dla kwot od 10 000,01 zł.

Z kolei konto walutowe a`vista EUR to również bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku. Przy karcie w kwestii opłaty pojawia się jednak pewien znak zapytania. Z jednej strony regulamin promocji zawiera zapis:
"Warunki otwarcia i prowadzenia Konta Osobistego w PLN, konta walutowego a`vista w EUR, Karty określają Regulamin Konta Osobistego, Konta Lokacyjnego, Lokat Terminowych i Umowy Karty w Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz Tabela Oprocentowania, Opłat, Prowizji i Limitów Transakcyjnych w Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna dla Konta osobistego, Konta Lokacyjnego oraz limitu Zadłużenia w Koncie Osobistym",
co przekonywałoby do zgodnej z tabelą opłat stawki 10 euro za wydanie karty i jej używanie w pierwszym roku. Jednak na stronie konkursu widnieje informacja o zwolnienie z tej opłaty. Konsultanci na infolinii banku twierdzą, że to preferencyjne warunki dla uczestników promocji. Szukałem jednak ich potwierdzenia w dokumentach - póki co bezskutecznie. Czekam na pisemną odpowiedź ze strony banku. Po jej otrzymaniu na pewno pojawi się aktualizacja wpisu.

[Aktualizacja w dn. 8.07.2015 r.: zgodnie z zapowiedzią, wpis uzupełniam o ważne informacje, których dotąd organizatorzy akcji nie dostarczali. Na stronie promocji pojawił się bowiem jeszcze regulamin promocji, który precyzuje:
"Dla Uczestnika, który w czasie trwania Promocji zawarł z Bankiem umowę o Kartę opłata za wydanie i możliwość korzystania z Karty w pierwszym roku, o której mowa w 'Tabeli Oprocentowania, Opłat, Prowizji i limitów transakcyjnych w Raiffeisen Bank Polska Spółka Akcyjna 2 dla Konta Osobistego, Konta Lokacyjnego oraz limitu zadłużenia w Koncie Osobistym' (zwanej dale 'Tabelą') wyniesie 0 zł"
Brak precyzyjnej definicji wymaganej sumy transakcji (co zauważyliście w komentarzach), teraz został uzupełniony o zapis:
"W Promocji będą brane pod uwagę wyłącznie bezgotówkowe transakcje dokonane przy użyciu Karty na terytorium kraju innego niż Rzeczpospolita Polska, w punktach sprzedaży, zaksięgowane na Koncie Uczestnika nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty dokonania transakcji (zwane dalej 'Transakcjami;)." ]

6 komentarzy:

 1. A to po Comperii Bonus są jeszcze tacy co nie mają albo nie mieli Wymarzonego Konta??? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak jak piszesz warunki są nieścisłe. Tak samo jak jak kwestia dotycząca transakcji kartą:

  "Przelewy na sumy, które są niezbędne do otrzymania nagrody gwarantowanej oraz udziału w
  konkursie fotograficznym będą uznawane do 23:59 30.09.2015 r. wg czasu serwera banku, jako
  data i godzina odnotowania płatności kartą/wypłaty gotówki"

  Jakie przelewy?? W żadnym innym miejscu regulaminu nie ma mowy o żadnych przelewach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisane przez gimbazę.

   Usuń
  2. z tego wszystkiego wynika, że minimalną sumę transakcji można zrealizować wypłatą w bankomacie.

   Usuń
 3. Sporo w tym nieścisłości i nie jestem pewna czy bank w ten sposób nie chce troszeczkę naciągnąć ludzi.. Mam nadzieję, że zostanie to wyjaśnione w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 4. To wolno się ogarnęli w temacie. Pytanie co z tymi, co już konto założyli np. wczoraj?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...