Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wakacyjna karta kredytowa BZ WBK z bonem do Empiku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

22.07.2015

Wakacyjna karta kredytowa BZ WBK z bonem do Empiku

BZ WBK to już trzeci bank, który dorzuca aktualnie prezent do karty kredytowej.

Przed wakacjami Bank Zachodni WBK intensywnie promował konto osobiste - promocje wręcz się kumulowały. Teraz bank stawia na kartę kredytową. Za samo jej wyrobienie, bez spełniania dodatkowych warunków, otrzymać można bon zakupowy o wartości 50 zł do wykorzystania na empik.com.

Promocja jest zdecydowanie mniej atrakcyjna od oferty Credit Agricole, który osobom decydującym się na kartę kredytową daje 1000 zł darmowego kredytu i bon 100 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas. A obydwie propozycje deklasuje wręcz oferta Citibanku, który do karty kredytowej dorzuca gadżet Samsung o wartości kilkukrotnie większej - wybrać można tablet, telefon lub zegarek.

Nowa promocja BZ WBK skierowana jest do obecnych klientów banku, którzy posiadają już dostęp do bankowości elektronicznej banku i tam, korzystając z zaproponowanej oferty - w okresie promocji od 15.07. do 31.08.2015 r. - złożą wniosek, otrzymają akceptację banku i zawrą umowę o kartę z limitem kredytowym min. 2 000 zł. Wymogiem regulaminu promocji "Wakacyjna karta kredytowa z Empikiem" jest jeszcze podanie adresu email do przesłania umowy. Na nagrodę załapią się osoby, które:
"w okresie ostatnich 3 miesięcy przed datą złożenia wniosku o Kartę kredytową nie posiadały dowolnej głównej płatniczej karty kredytowej z oferty Banku"
Na wskazany adres email (w terminie "do piątku dla sprzedaży za poprzedni tydzień") bank prześle kod rabatowy w wysokości 50 zł - można go będzie wykorzystać podczas zakupów w sklepie internetowym empik.com najpóźniej do 9.07.2016 r.

Promocją objęte są wnioski o karty kredytowe Visa Silver, Visa Silver Akcja Pajacyk, MasterCard Silver, MasterCard Gold, Visa Gold. Warunki cenowe dla poszczególnych kart wyglądają następująco:


Visa Silver,
Visa Silver "Akcja Pajacyk",
MasterCard Silver
Visa Gold,
MasterCard Gold
Opłata roczna za kartę w pierwszym roku
72,00 zł
125,00 zł
Warunek zwolnienia z w/w opłaty
rozliczenie min. 5 transakcji kartą (z wyjątkiem przelewów) w ciągu trzech miesięcy od dnia, w którym bank podjął decyzję o przyznaniu karty
Opłata miesięczna za kartę w kolejnych latach
6,00 zł
10,00 zł
Warunek zwolnienia z w/w opłaty
rozliczenia w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym co najmniej  5 transakcji wykonanych kartą (nie zaliczają się przelewy z karty kredytowej)

Karta kredytowa może Ci się przydać zagranicą podczas wakacyjnych wojaży - pamiętaj jednak, że czyha wtedy wiele pułapek finansowych związanych z przewalutowaniami i dodatkowymi opłatami bankowymi. Garść praktycznych porad w tym temacie serwuję w kolejnym odcinku poradnika, przygotowanego w ramach współpracy z Walutomatem: Jak płacić i nie stracić za granicą? - zapraszam do lektury.

9 komentarzy:

 1. lojalka na kartę jakaś?

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrząc na potencjał biznesowy, a z drugiej strony na trudność przekonania klientów do skorzystania z (płatnych w dodatku) kart kredytowych, BZ WBK który zna się przecież na marketingu tym razem słabo się postarał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobre wieści są takie, że za czerwiec BZWBK wypłacił zwrot 50 zł za doładowanie. Nie czekali na ostatnią chwilę, jak w zeszłym miesiącu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam 2 zwrot za doładowanie już na koncie

   Usuń
 4. Myślicie, że warto zaczekać i że dadzą jakąś lepszą promocję? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pracuję w bankowości i wiem, że na sprzedaży kart kredytowych Citibankowi i BZ WBK zależy jak mało komu. Ale dotąd jakoś BZ WBK nie wzniósł się na wyżyny i chyba nie dawał więcej niż 50 zł za kartę.

   Usuń
 5. W jaki sposób złożyć wniosek o kartę kredytową? W bankowości elektronicznej mam tylko zamów kontakt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być tak, że masz starą wersję umowy o bankowość internetową i wtedy nie ma opcji "na klik". Albo nie masz przygotowanej propozycji, tzw. prelimitu

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...