Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja "Bank płaci": zwrot nawet 150 zł dla obecnych klientów Banku BPH

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.04.2016

Promocja "Bank płaci": zwrot nawet 150 zł dla obecnych klientów Banku BPH

Wybrani, zaproszeni przez bank, klienci BPH mają szansę zarobić 150 zł.

Nowa promocja może zaskakiwać, bo kilka dni temu pojawiła się informacja, iż nowym właścicielem Banku BPH wkrótce stanie się Alior Bank. A przecież promocje szczególnie są intensyfikowane nie po, ale przed sprzedażą, by pozyskać nowych klientów/ utrzymać dotychczasowych, celem zwiększenia bazy klientów i sprzedaży banku po wyższej cenie.

W tym przypadku mamy więc do czynienia z promocją w której dotychczasowy właściciel banku BPH, już po sprzedaży, chyba chce się pożegnać z klientami zostawiając dobre wrażenie. Propozycja udziału w promocji została skierowana do posiadaczy karty kredytowej.

Kto wie, może jest jeszcze jakaś nadzieja na to, że bank będzie chciał zatrzymać klientów, którzy skorzystali z konta w promocji "Pieniądze Cię lubią!" z 3-procentowym zwrotem za płatności kartą? A przypomnę, że moneyback będzie niebawem wygaszany, bo jego wypłatę bank gwarantował przez 12 miesięcy. Już pod niedawno opublikowanym wpisem z podsumowaniem mego bankobrania pojawiły się komentarze dotyczące tej kwestii. Póki co ze strony banku wobec osób posiadających konto żadna nowa propozycja się nie pojawiła. A kwiecień dla niektórych klientów będzie ostatnim miesiącem ze zwrotem. Jeśli coś się pojawi i ktoś z Czytelników dostanie jakąkolwiek propozycję to oczywiście proszę o cynk - pozostaję otwarty na doniesienia (formularz kontaktowy).

W taki sposób informację o promocji "Bank płaci" podesłali Czytelnicy: Marcin i Piotr, za co oczywiście serdecznie dziękuję!

Uczestnikiem promocji mogą być osoby posiadające kartę kredytową w Banku BPH, które dostały zaproszenie do udziału w akcji. A zaproszenia te bank - zgodnie z regulaminem - dystrybuuje na różne sposoby: listownie, e-mailem, SMS-em lub wysyłając wiadomość w bankowości internetowej.

Wiadomość taka zawierać ma również zadanie, które należy wykonać by otrzymać premię. Obejmuje ono następujące informacje:
"1) sumę, na jaką powinny być dokonane Transakcje bezgotówkowe Kartą, oraz 
2) termin, w jakim Transakcje bezgotówkowe powinny być dokonane, i/lub 
3) nazwy punktów handlowo-usługowych wskazanych w Załączniku nr 1 do niniejszego Regulaminu"
A tymi kategoriami punktów handlowo-usługowych mogą być:

Otrzymanie zwrotu 50 zł jest możliwe jeśli w każdym z dwóch dowolnych miesięcy objętych promocją wykonasz transakcje na warunkach wskazanych w wiadomości. Jeśli chcesz zdobyć 150 zł - dokonaj wymaganych płatności w każdym z trzech miesięcy objętych promocją. Poza powyższym należy też terminowo spłacić zadłużenie, a do dnia wypłaty premii nie wypowiadać umowy, ani nie zgłaszać sprzeciwu do przetwarzania przez bank danych osobowych w celach marketingowych.

W zależności od formy w jakiej bank prześle zaproszenie, różny będzie okres trzech miesięcy w których uczestnik promocji będzie miał czas na spełnianie warunków. Osoby zaproszone listownie warunki będą mogły spełniać od 1.05. do 31.07.2016 r. Z kolei zaproszeni w inny sposób promocją objęci są od 1.04. do 30.06.2017 r. (informacja w oparciu o zasady opisane na stronie promocji).

Przykład: dostajesz zaproszenie w formie elektronicznej, więc Twój czas udziału w promocji to kwiecień-czerwiec. Masz wydawać po 1 000 zł miesięcznie. Jeśli tak zrobisz, dostaniesz 150 zł:


Jednak jeśli wymogi promocji uda Ci się spełnić wyłącznie w dwóch z trzech miesięcy, wówczas nagroda będzie skromniejsza i wyniesie 50 zł:


Nagrody pieniężne mają być wypłacone po okresie promocji (najpóźniej do 15.09.2016 r.) na rachunek karty kredytowej.

Nie łapiesz się na powyższą promocję? Sprawdź inne dostępne okazje do bankobrania:

Dotąd umknęła Ci informacja o tym, że Alior Bank ma przejąć Bank BPH?  by dowiadywać się o promocjach, jak i o ważnych wydarzeniach ze świata bankowości:

11 komentarzy:

 1. U mnie zaproszenia nigdzie nie ma :( Zostaje tylko nadzieja na list.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie zaproszenia też nie ma. Ciekawe komu wysyłali? Z karty korzystam dość aktywnie. W marcu wydałem 1500, w lutym ok. 700 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to nie ma się czemu dziwić ;) Po co bank ma ci płacić jeśli jesteś aktywny? Zaktywizuje tych co nie korzystają z karty.

   Usuń
 3. Ja mam zaproszenie. Wydać muszę po 1400 zł miesięcznie. 150 zł/4200 zł ~ moneyback 3,57%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tym, że musisz jednak wydać te 1,4k, bo inaczej to już tak kolorowo nie będzie.

   Usuń
  2. Anonimowy, 4 kwietnia 2016 12:22
   Wydać muszę po 1400 zł miesięcznie
   ...
   Współczuję!

   Usuń
  3. Ja mam zaproszenie ... chwila, to tylko oferta!

   Usuń
 4. Znaczit klient MUSI wydawać przez 3 miechy po 1 tys. zł aby dostać 150 zł - czy kogoś jeszcze dziwi, dlaczego GE Capital zrezygnował z polskiego rynku? Fatalna obsługa, żenująca (dez)info-linia oraz umoczenie w kredytach od wujka Franka po uszy.

  Odnoszę wrażenie, że PZU ma zdecydowanie za dużo kasy: Meritum, Alior, BPH i wkrótce Rajfa-Polcośtam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam na BPH nie narzekam. 3% moneyback będzie nie do odżałowania no ale cóż. Good bye!

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie zaproszenia brak. I widzę, że za wiele osób się nie pochwaliło więc PRowo bank wizerunek ocieplił ale z czynami słabiej.

  OdpowiedzUsuń
 7. No i elegancko. Po promocji. Za mną też ostatni moneyback więc BPH bye, bye

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...