Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa karta Citi Simplicty plus gwarantowany prezent: tablet Lenovo TAB 2

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.04.2016

Darmowa karta Citi Simplicty plus gwarantowany prezent: tablet Lenovo TAB 2

Ruszyła kolejna edycja promocji Citibanku z gwarantowanym gadżetem w prezencie.

W aktualnie dostępnej akcji za wyrobienie karty i spełnienie dość prostych warunków czeka gwarantowany prezent, a właściwie dwa prezenty: tablet Lenovo TAB 2 A7-30 i etui. Kartą, o którą można zawnioskować niezmiennie jest bezwarunkowo darmowa Citi Simplicity.

W porównaniu z jeszcze niedawno dostępnymi promocjami Citibanku aktualnie nie trzeba martwić się o opłaty z tytułu posiadania karty kredytowej. Więc już na wstępie jesteśmy "na plusie" ponieważ bankowe prowizje "nie zjedzą" części finalnych zysków.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz tablet Lenovo" należy:
 • gdy zadzwoni konsultant banku złożyć wniosek o kartę kredytową
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową i regulaminem promocji do podpisania) 
 • zawrzeć umowę o kartę 
 • od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę: 
  • w ciągu 30 dni kalendarzowych co najmniej 1 raz zalogować się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej
  • w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę) wykonać transakcje bezgotówkowe na sumę min. 3 000 zł (może być to jedna płatność, ale może być ich też wiele - ważne by łącznie kartą wydać wspomnianą kwotę)
Do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków bank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody wysyłając wiadomość w bankowości internetowej. W ciągu kolejnych 30 dni nagrody dostarczy do Ciebie kurier.

Jakie transakcje należy wykonać?


Do wyrobienia wymaganej sumy płatności (co najmniej 3 000 zł) kwalifikują się transakcje, które spełnią poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową; 
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.; 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Pod uwagę bank bierze więc płatności kartą w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Do wymaganej sumy transakcji nie zliczą się wypłaty gotówki w bankomacie, ani przelewy z karty kredytowej (zlecane np. w bankowości internetowej).

Promocja trwa od 1.04. do 1.07.2016 r. W regulaminie promocji wartość tabletu to 449 zł brutto, a etui 39,99 zł brutto. Nagrody w promocji zwolnione są z podatku dochodowego.

Dla kogo promocja?


Dość długa karencja w promocjach Citibanku to nic nowego. I tym razem zgodnie z regulaminem promocji:
"Uczestnikiem Oferty („Uczestnik”) może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która (...) od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank"
Jeśli więc dane było Ci posiadać jakąkolwiek główną kartę kredytową banku w tym okresie to droga do wzięcia udziału w tej promocji jest dla Ciebie zamknięta. Jeśli jednak użytkowałeś/-aś kartę dodatkową (a właścicielem karty głównej, a więc osobą odpowiedzialną za limit kredytowy był ktoś inny), wówczas jak najbardziej możesz wypełnić formularz kontaktowy i załapać się na tablet.

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osób wnioskujących o kartę kredytową, bank stawia kilka wymogów:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 

Karty dostępne w promocji - prześwietlenie oferty


Wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie promocji możesz wskazać kartę, która... bardziej Ci odpowiada. By nie naciąć się na niepotrzebne koszty, zaznacz kartę Citi Simplicity:

Wybór ten jest korzystniejszy ze względu na koszty.

Karta World MasterCard wydawana jest za 0 zł, ale miesięczna opłata za jej posiadanie wynosi aż 18 zł (bank zwalnia z tej opłaty wyłącznie wtedy gdy miesięcznie wykonasz płatności na łączną sumę min. 4 000 zł). Karta co prawda łączy się z programem lojalnościowym, dzięki któremu można zbierać punkty i wymieniać je na nagrody, ale ich przelicznik jest dość niekorzystny.

Z kolei karta Citi Simplicity to 0 zł za wydanie i posiadanie karty kredytowej. Jeśli więc wykorzystaną z karty kwotę spłacisz w okresie bezodsetkowym (do 56 dni) nie zapłacisz odsetek, a tym samym nie poniesiesz jakichkolwiek kosztów utrzymywania karty. Więcej na temat karty Citi Simplicity (poza promocją) pisałem tutaj.

Wyrabiając kartę kredytową Citibanku warto zwrócić uwagę na opłatę... z której można jednak zrezygnować. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko.

Wyślij formularz zgłoszeniowy, zawnioskuj o kartę i zdobądź tablet

90 komentarzy:

 1. Czy muszę zakładać konto by mieć możliwość logowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej konieczności. Wystarczy sama karta kredytowa by uzyskać dostęp do bankowości internetowej CitiOnline.

   Usuń
 2. Czy opłacając rachunki domowe w Żabce lub Sprytnym Billem spełni się warunki do otrzymania tabletu ? Jeżeli tak to gdzie lepiej/bezpieczniej opłacać w Żabce czy Sprytnym Billem ?

  OdpowiedzUsuń
 3. U dostawców tych tabletów to Citibank musi już mieć niezłe rabaty ;) Kupuje przecież hurtowe ilości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Że co? Dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody? Kto jak kto, ale amerykański bank powinien zdawać sobie sprawę, że dochody są tajemnicą i wynikiem umowy pomiędzy pracodawcą i pracobiorcą!

  Czy to jakiś szmonces na Prima Aprilis?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W każdym państwie na całym świecie jeśli bank daje kredyt to ma prawo żądać zaświadczenia o dochodach kredytobiorcy. Ale jeśli nie chcesz dokumentu przedstawiać to nie musisz. Przecież nikt nie zmusza Cię do składania wniosku.

   Usuń
  2. Anonimowy, 1 kwietnia 2016 16:14
   W każdym państwie na całym świecie jeśli bank daje kredyt ... blah, blah, blah :)
   .....

   1. W tych bardziej cywilizowanych petent starający się o wydanie karty kredytowej deklaruje zarobki oraz podaje kontakt do wydziału płac i na tym kończy się jego rola.

   2. Tu akurat nie idzie o żaden kredyt, tylko o kartę kredytową, a to zdecydowanie nie to samo wbrew pozornie zbieżnemu nazewnictwu.

   Usuń
  3. Przeczytaj ze zrozumieniem nazwe przedmiotu. Karta KREDYTOWA. Sama nazwa wskazujw, ze karta nie sluzy do lokowania pieniędzy ale pożyczania. Następnie zapoznaj się z definicją pożyczki i kredyty. Dotarles tutaj, więc Google powinieneś obsłużyć.

   Usuń
  4. ppp, 2 kwietnia 2016 10:32

   Rzeczywiście to jest zabawne - gość myśli, że karta kredytowa to to samo co kredyt. Wiedza o finansach jest w Polsce wciąż na poziomie Afganistanu i dlatego obce banki traktują Polaków jak baranów :)

   Usuń
  5. A polskie to niby lepiej? Mało to frajerów ma mocno w plecy na poliso-lokatach czy kredytach od wujka Franka? Rozpacz!

   Usuń
 5. Miesięczna opłata za posiadanie World MasterCard wynosi aż 18 zł? Przecież na odwrocie karty jest napisane, że posiadaczem karty jet bank ... to może Jankesi chcą płacić użytkownikom, którzy dostarczają im wpływ poprzez opłaty za każdą transakcję? Dziwne to trochę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaskoczę Cię, ale nic takiego na karcie nie jest napisane.

   Usuń
  2. Faktycznie, karta jest własnością banku, a nie użytkownika.

   Usuń
 6. lepsze była i jest promocja z polecaniem: taki sam tablet ale polecajacy plus 300zł i obrót trzeba zrobić mniejszy bo tylko 1000. Może ktoś chce żeby go polecić: jakby co pisać na jacuziel@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak wygląda ewentualna rezygnacja z karty?? Bo widzę, że do oddziału mam jakieś 90 km.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie masz karty, a już pytasz jak z niej zrezygnować? Bezcenne!

   Usuń
  2. @Anonimowy1 kwietnia 2016 16:12 w CitiOnline, w oddziale, listownie lub na infolinii.

   Usuń
  3. @Anonimowy1 kwietnia 2016 18:30. Pytać nie zaszkodzi. I lepiej zapytać zawczasu niż później narzekać, że coś tam coś tam.
   @Anonimowy1 kwietnia 2016 19:14 dzięki za odpowiedź!

   Usuń
 8. Np.telefonicznie

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli w maju spełnię wszystkie warunki to dostanę wiadomość o przyznaniu tabletu w czerwcu czy po 3 miesiącach - w sierpniu? Pytam bo to nie pierwsza promocja Citibanku i pewnie są osoby, które mają doświadczenie jak to w praktyce wygląda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiadomienie o nagrodzie dostaniesz po miesiącu w którym skończysz wydawać 3000 zł. Ja zrobiłem zakupy w poprzedniej promocji już w p-wszym miesiącu i następnego była wiadomość i kurier z tabletem.

   Usuń
  2. Czyli w kwietniu zawieram umowę, w maju robię płatności i logowanie, w czerwcu dostaję powiadomienie i czekam na kuriera. Dobrze rozumiem?

   Usuń
  3. Dokładnie tak.

   Usuń
 10. "Karta Citi Simplicity to 0 zł za wydanie i posiadanie karty kredytowej" - lovely :)

  Gdyby Citibank reklamował takie warunki u siebie w Stanach, to ludzie potraktowali by to jako żart, a w Polsce dalej to łykają jak gęś kluski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż w amerykańskim Citi karta Simplicity jest darmowa tak samo jak w PL. Ale inne kosztują (od 50 do 450 USD rocznie). Oprocentowanie po okresie bezodsetkowym różne: od kilkunastu do 20 paru procent. W PL 10% (choć owszem, ustalone odgórnie).

   Usuń
  2. Darmowe to: Simplicity, Double Cash, ThankYou, Diamond, Hilton HHonors, ThankYou College Students, EXPEDIA i każda z nich ma różne korzyści, o których w Polsce można jeno pomarzyć, nie mówiąc nawet o różnicy w jakości obsługi. Karty z opłatami są w każdym kraju, ale to nie nowina.

   Usuń
  3. Nawet wydanie karty nic nie kosztuje? Super!

   Usuń
 11. Jakie dochody musi mieć rencista, aby móc otrzymać tę kartę?

  OdpowiedzUsuń
 12. A czy zamiast zaświadczenia o dochodach wystarczy PIT za rok ubiegły?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy co Ci powie konsultant w rozmowie. Zazwyczaj chcą wyciąg, rzadziej zaświadczenie od pracodawcy. Ale możesz zapytać wtedy czy zamiennie nie chcą PITa?

   Usuń
  2. Gee, wyciąg z IRS w Stanach tylko na podstawie dycyzjii sądu, a w Polsce ludzie sami to chętnie oferują fetniakom na infolini - AMOK !!!

   Usuń
  3. Jak ja poprosiłem o zmianę wyciągu na zaświadczenie od pracodawcy to nie było problemu ze zmianą. Więc zapytaj.

   Usuń
  4. O jakim wyciągu mowa? Czy chodzi o wydruk z konta z przelewem pt wyagrodzenie od pracodawcy?

   Usuń
  5. Dokładnie tak.

   Usuń
 13. Ile trzeba czekać na telefon by złożyć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie zadzwonili po tygodniu.

   Usuń
  2. Wniosek złożyłem 1.04. Dziś zadzwonili, decyzja pozytywna. Mam przygotować wyciąg i czekać na kuriera.

   Usuń
 14. A czy mozna na allegro tez tą kartą zaplacic i zalapac sie na tableta?

  OdpowiedzUsuń
 15. 3000 zł na wydatki m-cznie .... trochę dużo ... jak tyle natrzaskać?....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie! Trzeba wydać 3 000 zł, ale w 3 miesiące. A więc uśredniając 1 000 zł miesięcznie. To już chyba łatwiej? ;)

   Usuń
 16. Tablet jest tylko na WiFi czy można włożyć kartę SIM i korzystać z własnego Internetu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jest możliwość korzystania z karty SIM. Na dole strony z formularzem rejestracyjnym znajduje się załącznik PDF z opisem specyfikacji urządzenia.

   Usuń
 17. jest również na kartę , ale brak lte

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy mogę kupić produkt za 3000 zl po czym go zwrócić i czy wciąż będzie to zaksięgowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zwrot nie dostaniesz na kartę ale w gotówce albo na inną kartę to jak najbardziej :)

   Usuń
  2. Warto wcześniej zrobić wywiad jak zwroty działają w danym sklepie, bo są takie które oddają tylko na tę samą kartę którą płacono. No a to do 3000 zł się nie zliczy.

   Usuń
  3. Bywa tak, że w jednym sklepie sieciówki zwracają gotówkę, a w innym nie. Przerabiałem to na przykładzie Castoramy. I to nie kombinowałem pod promocję, ale życiowa sytuacja. Chciałem zwrócić niewykorzystaną farbę i nie chcieli oddać w gotówce, bo płatność była kartą. A dosłownie tydzień wcześniej w drugiej Castoramie w mym mieście taka opcja przeszła bez problemu.

   Usuń
 19. Dostałem listem zwykłym samą kartę, umowy podpisanej przez bank nie było. Czy umowa podpisana przez bank przysyłana jest w oddzielnej przesyłce? Od kiedy będzie się liczył okres rozliczeniowy, od aktywacji, podpisania umowy, czy można samemu ustalić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa przyjdzie za kilka dni odrębnym listem. Okres rozliczeniowy można chyba samemu ustalić w rozmowie z konsultantem, ale mnie to było obojętne i u mnie przypadł od daty podpisania umowy przez bank. Wyciągu z okresu rozliczeniowego i termin płatności będziesz widzieć po zalogowaniu do CitiOnline.

   Usuń
 20. Pytanko mam co z gwarancją na taki tablet? Gdyby coś się stało to gdzie to zgłosić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko jest w regulaminie. Pkt. VII.

   Usuń
 21. Witam
  Czy płatność za pomocą DotPay jest uznawana jako transakcja:
  "będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. "?

  OdpowiedzUsuń
 22. Obecnie jest promocja, że polecający otrzymuje 300zl, a polecany tablet, przy czym wydać należy tylko 1000 zł przez ponad miesiąc a nie 3000.

  OdpowiedzUsuń
 23. do kiedy jest ta promocja tzn jeśli dziś złożę wniosek to do kiedy muszę wydać te 3000 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę) wykonać transakcje bezgotówkowe na sumę min. 3 000 zł "

   Data złożenia wniosku nie ma znaczenia. Liczy się data podpisania umowy przez bank (data będzie widnieć w umowie, którą Citi do Ciebie odeśle). Jeśli teraz złożysz wniosek, data ta będzie zapewne datą czerwcową. Więc na wykonanie płatności będziesz mieć czas od lipca do września.

   Usuń
 24. wtabeli opłąta stoi że 30 zl za przesłąnie karty kurierem. Prawda ? jak wygląda słącanie karty . wydaje kase a potem spalcam czy mogę wpłącić 3000 i wydawac ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To opłata jeśli zechcesz by kartę przywiózł kurier. Standardowo bank wysyła kartę pocztą i za to opłaty nie ma.
   Co do drugiego pytania. Pieniądze z karty wydajesz, a później spłacasz. Więcej o karcie kredytowej piszę w poradniku: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

   Usuń
  2. Dzięuję za odpowiedz :)

   Usuń
  3. Az trudno uwierzyć, że w 21. wieku ludzie nie jarzą jak działa karta kredytowa - czarna rozpacz!

   Usuń
  4. Anonimowy4 czerwca 2016 09:28 To nie sprawa wieku w jakim żyjemy, ale potrzeb. Mnie nigdy nie była potrzebna karta kredytowa, a mam ponad 50 lat. Trafiła do mnie po raz pierwszy w związku z promocją Citi, a nie z powodów ekonomicznych, a wówczas moja wiedza na temat kart kredytowych była żadna, bo zwyczajnie wcześniej niepotrzebna. po co zaraz krzyczeć " czarna rozpacz !" Każdy kiedyś zaczyna :-)

   Usuń
 25. Czy mogę tą kartą splacac sobie na 54 dni debet na koncie w innym banku i po prostu 55 dnia spłacać kartę i tak w kółko? Bez kosztów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie za bardzo, bo z takiej karty przelew do tanich nie należy. Nie opłaca się. Kartą opłaca się płacić. Wtedy masz okres bezodsetkowy.

   Usuń
 26. Czy płatności kartą w Żabce za czynsz, prąd itp. zaliczają się do tych 3000 zł? Nie jestem pewien. Proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to płatność kartą, a nie przelew więc nie ma przeszkód :P

   Usuń
 27. Po spełnieniu wszystkich warunków jak długo czekaliście na info z banku o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli warunki spełniłeś w maju to do 14.06. I raczej w tych okolicach się spodziewaj.

   Usuń
  2. Pytanie za 100 pkt. Jeżeli już zrobię ten przelew na 3000 zł to zapłacę prowizję od przelewu 180 zł? :D

   Usuń
  3. W promocji chodzi o płatności kartą w punktach handlowo-usługowych (płatności zbliżeniowe lub z PINem), jak i w Internecie (czyli takie przy których podawane są dane z karty: numer, data ważności, kod CVV). Te transakcje nie wiążą się z dodatkowymi prowizjami, ani opłatami. A jeśli spłata wykorzystanych środków nastąpi w okresie bezodsetkowym to nie będzie też odsetek. Oddasz dokładnie taką samą kwotę jako wykorzystasz.

   Do wymaganych 3 000 zł nie zaliczą się przelewy, ani wypłaty w bankomacie.

   Usuń
  4. Ciekawi mnie ile osób próbuje zakombinować i zrobić wymagane płatności 3000 zł wypłacając kasę w bankomacie lub robiąc przelew... nie dość, że nie dostaną nagrody to jeszcze sporo zapłacą :(

   Usuń
 28. Właśnie jestem po rozmowie z CB, wstępna decyzja pozytywna... ale ja nie o tym ;-) Usługę CitiPhone można "wyłączyć" już na etapie zawierania umowy przez telefon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ech, w trakcie rozmowy niby wyłączyłem, a na umowie funkcja CitiPhone - 6 zł jest...

   Usuń
  2. Zaraz jak aktywujesz CitiOnline napisz wiadomość - wtedy wyłączą ci na pewno. Mi konsultant na infolinii powiedział, że można wyłączyć dopiero po otrzymaniu karty.

   Usuń
  3. Czyli szukają idiotów, którzy nawet tego nie zatrybią - dziwne :)

   Usuń
 29. "jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę" - czy bank podpisuje pierwszy umowę? Pytanie o tyle zasadne, że zależy mi na tym, żeby pierwszym miesiącem był lipiec. W czwartek otrzymałem smsa, że w ciągu 48h odezwie się do mnie kurier w celu umówienia spotkania na podpisanie umowy. Nawet jeśli te 48h liczyć w dniach roboczych od pn do pt, to już minęło więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy podpiszesz dokumenty, kurier zawozi je do banku i tam podpisują i wpisują datę (zazwyczaj kilka dni po wizycie kuriera u ciebie). Umowę prześlą listem - o datę zawarcia umowy możesz też zapytać w CitiOnline. No ale to już posiadając kartę.

   Usuń
  2. Dziękuję. No to będę musiał się poważnie zastanowić, gdy kurier do mnie zadzwoni. Cóż, rozmawiając 15 czerwca spytałem czy zdążymy wszystkie formalności załatwić tak, żeby lipiec był pierwszym miesiącem promocji... Mam nadzieję, że to przypadek, że Citi nie robi wszystkiego tak, żeby lipiec jednak się nie liczył. Dzisiaj minie 6 doba od smsa...

   Usuń
 30. czy płatnosc pauy na stronie sklepu internetowego jest wliczzna do promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałeś na myśli PayU? To się liczy. Jest to płatność internetowa. PayU jest pośrednikiem w rozliczaniu transakcji w internecie tak jak PolCard, eService czy eCard w sklepach stacjonarnych.

   Usuń
  2. oki zamówiłem sprzet do domu przez PAyU szkoda tylko ze prowizja 0,8% ale cóż od 2000zł 16 zł jeszcze przeboleje także teraz praktycznie czekam na info o tablecie|:)

   Usuń
  3. Swoją drogą fakt że niektóre sklepy internetowe doliczają prowizję za płatność szybkim przelewem czy kartą to jest kuriozalna sprawa. Hołdują ciągle płatnościom zwykłym przelewem albo (o zgrozo!) za pobraniem i kasę dostają nawet po 2 tygodniach. Wolą więc kredytować w tym czasie zakupy niż obracać gotówką otrzymaną od razu na konto. Słabe to.

   Usuń
 31. Dostaliście bez zwłoki nagrodę? 11.06 dostałem wiadomość, że warunki spełniłem i w ciągu 30 dni wyślą mi tablet. 30-kilka dni minęło i cisza...

  OdpowiedzUsuń
 32. Wysyłają maile o opóźnienie w wysyłce ( ok 21 lipca ma dotrzeć) a w ramach rekompensaty dokładają powerbank

  OdpowiedzUsuń
 33. Dziś przyjechał kurier a w paczce tablet, etui i powerbank. W ramach rekompensaty za opóźnienie w przesyłce. Ciekawe kto się musiał wykosztować. Bank czy Action.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...