Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto dla kinomaniaków. Darmowe bilety do Multikina za konto w Banku BPH

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.04.2016

Konto dla kinomaniaków. Darmowe bilety do Multikina za konto w Banku BPH

W Banku BPH pojawiła się nowa promocja mająca zachęcić do otwarcia konta.

bph lubię to! konto dla kinomaniaków promocja
Do zdobycia są dwa bilety na film do kin sieci Multikino. Bonus może i nie jest oszałamiającej wartości, ale z drugiej strony wiele wysiłku nie potrzeba. Wystarczy otworzyć konto i zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej. A w związku z niedawno zapowiedzianym przejęciem Banku BPH przez Alior Bank być może jest to już ostatnia szansa na jakikolwiek zarobek z kontem w BPH.

Aby wziąć udział w promocji "Konto dla kinomaniaków" wystarczy:
 • zawrzeć umowę o w/w rachunek, dostęp do bankowości elektronicznej i kartę płatniczą
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy zalogować się do bankowości internetowej Sezam lub do aplikacji mobilnej
I to wszystko. Nagrodę w postaci dwóch kodów wymienialnych na dwa bilety na film 2D w dowolnym kinie sieci Multikino otrzymasz SMSem w ciągu 30 dni kalendarzowych od spełnienia warunku zalogowania się do bankowości internetowej lub mobilnej. Kody będzie można wykorzystać do 23.12.2016 r. - będzie należało je wymienić na bilet w kasie biletowej w kinach sieci Multikino.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem, uczestnikiem promocji mogą być osoby fizyczne, które:
"1) w dniach od 13 kwietnia 2016 r. do dnia 31 maja 2016 r. (włącznie z tymi datami) złożą wniosek internetowy o Konto (...) 
3) w dniu złożenia wniosku, o którym mowa w pkt 1, nie będą posiadaczami/ współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku."

Lubię to! Konto - prześwietlenie oferty


Rachunek osobisty Lubię to! Konto w Banku BPH to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za wydanie karty (warto jednak zwrócić uwagę na pozycję z tabeli opłat i prowizji która mówi o "rekompensacie kosztów wydania karty w przypadku odstąpienia od umowy o kartę przez Klienta w terminie 14 dni od dnia otrzymania pierwszej karty", która wynosi 29 zł)
 • 0/6 zł za posiadanie karty - opłata nie jest pobierana w przypadku rozliczenia w miesiącu co najmniej 4 płatności kartą (na dowolne kwoty)
 • 0 zł za wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach dowolnych banków lub instytucji w Polsce
Umowę o konto zawrzeć można za pośrednictwem kuriera lub wybierając oddział banku, w którym będzie możliwe podpisanie dokumentów. W tym drugim przypadku szczególną uwagę należy jednak zwrócić na to by pracownik banku nie próbował przyjąć kolejnego wniosku o konto, ale procedował już ten złożony online (czyli wniosek objęty promocją).

Złóż wniosek o konto, zdobądź darmowe bilety do Mutikina

32 komentarze:

 1. Trzeba wyrabiać kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Regulamin wymaga zawarcia Umowy, a ta jest definiowana jako "umowa rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, usług bankowości elektronicznej i karty debetowej".

   Usuń
 2. Można zamknąć konto po otrzymaniu bonusu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma przeciwwskazań ;)

   Usuń
  2. To trwa 30 dni, a film trochę krócej :)

   Usuń
 3. Trzeba utrzymywać konto czy można zamknąć po otrzymaniu bonusa? I do kiedy są te kody? Bo 03.2016 już był :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kody do 23.12., a nie do 23.03. Już poprawione. Dzięki za czujność! :)

   Usuń
 4. Dziś niektórzy dostali ostatni już moneyback więc w reakcji na odpływ klientów czas na nową promocję i połowy kolejnych klientów ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Mr Złotówa :)
  Sorry za offtop ale zakładałem dzisiaj z Twojego polecenia konto godne polecenia za pomocą przelewu, dostałem info że wniosek został złożony - po jakim czasie przyjdzie info z numerem konta, karta i dalsze info o koncie ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj :) Do dyskusji o koncie w BZ WBK zapraszam tutaj (aktualna promocja z premią 120 zł).

   do 2-3 dni roboczych. Informacje o otwarciu konta i logowaniu dostaniesz mailem/SMSem. Karta przychodzi do 14 dni. Kiedyś BZ WBK wysyłał karty zdecydowanie szybciej, ale ostatnio w związku z promocjami wniosków jest pewnie więcej i z tego co donoszą Czytelnicy, czas oczekiwania na kartę to ok. 7-10 dni.

   Usuń
  2. Inny off-topic: jak zwolnić mBank z tajemnicy bankowej?

   Usuń
 6. "1) w dniach od 13 kwietnia 2016 r. do dnia 31 maja 2016 r. (włącznie z tymi datami) złożą wniosek internetowy o Konto (...)
  3) w dniu złożenia wniosku, o którym mowa w pkt 1, nie będą posiadaczami/ współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku."
  Dziś dostałem ostatni zwrot z promocji "Pieniądze Cię lubią". Jeśli jutro pójdę złożyć wypowiedzenie to w połowie maja konto będzie zamknięte. Na podstawie powyższego wychodzi, że jak otworzę konto znów to na bilety się załapię. Dobrze myślę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znacznie prościej jest po prostu iść do kina i zobaczyć film :)

   Usuń
  2. @Anonimowy14 kwietnia 2016 21:14 i tak właśnie zamierza zrobić. Dziś idę zamknąć konto.

   Usuń
 7. Jakby dorzucili kod na popcorn to wchodzę w to!

  OdpowiedzUsuń
 8. mogliby dać do wybory bilety do multikina lub Cinema City, bo u mnie Multikina nie ma, a już jakiś czasz waham się by założyć tam konto, więc nawet dwa bilety by mnie przekonały

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tylko kino miejskie. Do Cinema City 30 km, do Multikina 60 km. Więc to taka promocja nie dla wszystkich. Mogli by dać jakieś bony na zakupy, vouchery itp ale by nie wykluczać terytorialnie. A takim końcem świata ma miejscowość raczej nie jest bo oddział BPH jest.

   Usuń
  2. bilety opylic na aledrogo po 15 zeta i we własnym zakresie isc do innego kina albo na piwko ;p

   Usuń
 9. Oferta słaba. Jedyny argument to fakt, że pewnie już nic więcej od BPH nie będzie. No i to, że karencji praktycznie nie ma żadnej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mogliby na koniec zrobić promocję z przytupem. Teraz same takie słabe promocje, odgrzewane kotlety. Jest mało promocji długoterminowych, a sam bym skorzystał. Bph mógł zrobić nową edycję np. dla nowych tej promocji 3%, choć tmobile nie przebiją :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długoterminowy jest T-Mobile właśnie. No i mBank jest grubą promocją. 600 zł to wyczesania.

   Usuń
 11. Fast50club dorzuca 50 zeta za założenie tam konta, więc teraz już warto. Ja założyłem dzisiaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tez dzis załozyłem ... bo dorzucaja 70 zeta .

   Usuń
  2. nie wiem czy to ważne , ale w regulaminie nic nie pisze że trzeba wyrabiać kartę debetową .jezeli się mylę proszę o poprawienie mnie .

   Usuń
  3. Ale spójrz na definicję: Umowa - umowa rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, usług bankowości elektronicznej i karty debetowej.

   Usuń
  4. Złożyłem wniosek z kartą. W tym miesiącu zrobię 4 płatności a jak minie 14 dni to kartę zlikwiduję.

   Usuń
  5. Z fasta nie trzeba karty brać, natomiast bilety do kina to zgodnie z komentarzem 5 maja 2016 23:11

   Usuń
  6. bank zaskoczył mnie pozytywnie .....otwierałem konto przez fasta bez karty i uwaga otrzymałem takze sms z info o przyznaniu 2 biletów :)

   Usuń
 12. Dziś bilety otrzymałem, konto można więc zamykać.

  OdpowiedzUsuń
 13. Pyt. do tych którzy zakładali konto prze kuriera, jak długo od podpisania umowy czekaliście na tego sms'a z hasłem startowym do bankowości internetowej? (a może to przyjdzie listownie??)

  OdpowiedzUsuń
 14. chce sie upewnic .to konto bez karty jest darmowe ? bo załozyłem z fasta i nie moge nigdzie doczytac o ewentualnych opłatach

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...