Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moneymania 5: premia nawet 600 zł za konto w mBanku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.04.2016

Moneymania 5: premia nawet 600 zł za konto w mBanku

Bardzo dobra promocja mBanku od teraz staje się jeszcze lepsza.

Wystartowała nowa edycja promocji Moneymania, dzięki której do wzięcia czeka 100 zł na start za skorzystanie z konta w mBanku. A konto te dodatkowo daje możliwość zarobienia nawet 500 zł dzięki bankowej promocji "Zyskaj z eKontem". Ot, taka kumulacja promocji. I możliwość zdobycia gwarantowanych premii na sumę nawet 600 zł!

Moneymania to pojawiająca się co jakiś czas akcja promocyjna, której organizatorem jest wydawca serwisu Money.pl. W ramach promocji skorzystać można ze wskazanego konta bankowego z dodatkową premią na start. Aktualnie jest to promocja z eKontem w mBanku. Zarobić można więc podwójnie, bo także bank ma swoją promocję, w której płaci klientom za korzystanie z konta. Ale po kolei.

Aby wziąć udział w promocji "Moneymania":
 • najpóźniej do 10.05.2016 r.: 
  • zarejestruj się na stronie promocji (jeśli konto w promocji zechce założyć także ktoś z Twych najbliższych, pamiętajcie o odrębnej rejestracji - z wykorzystaniem innego adresu mailowego) 
  • celem potwierdzania udziału w promocji kliknij w link (ważny tylko przez 48 godzin) otrzymany w wiadomości mailowej (zwróć uwagę czy wiadomość nie wpadła do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "inne", "oferty" itp.) i w dalszej kolejności złóż wniosek konto w mBanku
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, czyli przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków uprawniających do wypłaty premii) 
 • do 21.05.2016 r. zawrzyj umowę o konto (można to zrobić na jeden ze sposobów, który wskażesz podczas składania internetowego wniosku: przelewem z konta posiadanego w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w placówce mBanku - w tym ostatnim przypadku pamiętaj, że aby uzyskać 100 zł wniosek o konto musi być złożony przez Internet, a w placówce jedynie podpiszesz dokumenty)
 • najpóźniej do 10.06.2016 r.: 
  • wykonaj 5 transakcji na dowolną kwotę (tymi transakcjami mogą być: płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie; do wymaganych transakcji nie będą z kolei zaliczone wypłaty w bankomacie i przelewy z konta na rachunki w mBanku) 
  • uzupełnij na stronie promocji dane do wypłaty premii (wskazać będzie należało numer rachunku konta otwartego w promocji)
Po spełnieniu powyższych warunków nie pozostanie Ci już nic innego jak czekać na premię 100 zł. O jej przyznaniu organizator powiadomi Cię mailowo do 21.06.2016 r., a wypłatę zrealizuje do 1.07.2016 r. (do tego też momentu należy posiadać konto otwarte w promocji).

W graficznym uproszczeniu - przygotowanym przez organizatora - terminarz promocji wygląda następująco:


Moneymania 5: dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem promocji udział w akcji mogą wziąć osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, posiadające obywatelstwo polskie oraz miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Z kolei udziału nie mogą wziąć:
"a. pracownicy Organizatora (...), 
b. klienci Banku, którzy posiadają wspólne konto z pracownikiem Organizatora, 
c. klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku do momentu rozpoczęcia Akcji"
Jeśli konta w mBanku nie masz, ale od krótszego okresu niż od 1.10.2015 r., skorzystaj z samej promocji mBanku - zyskasz nie 600, ale i tak solidne nawet 500 zł :) Jeśli jednak nigdy nie było Ci dane być klientem mBanku, albo spełniasz warunek karencji możesz się zarejestrować w Moneymanii (100+500 zł).

"Zyskaj  z eKontem" - promocja mBanku


Wyżej opisana promocja "Moneymania 5" i premia 100 zł to tylko część gratyfikacji z jakimi wiąże się otwarcie konta w mBanku. A tu czeka wspomniane wcześniej 500 zł, które bank wypłaca w transzach za spełnienie poszczególnych warunków. Szczegółowo promocję opisywałem tutaj (w momencie jej startu), jednak poniżej przypominam zasady akcji.

Wzięcie udziału w bankowej promocji "Zyskaj z eKontem" pokrywa się z warunkami opisanymi wyżej (przy opisie Moneymanii). We wniosku o konto trzeba zawnioskować również o kartę i zaakceptować regulamin "mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku". Po otwarciu konta przyjdzie czas na zdobywanie premii:

Premia za aktywację aplikacji mobilnej


W tym przypadku kwota premii jest niewielka - to zaledwie 10 zł, ale można ją zdobyć bardzo prosto. Wystarczy w ciągu 24 godzin od otwarcia konta w systemie bankowym pobrać i aktywować aplikację mobilną (dostępną na urządzenia z oprogramowaniem Android, iOS i Windows Phone).

Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych od dnia spełnienia warunku.

Premia za płatności kartą i przelew wynagrodzenia


Na wstępie rozwieję wątpliwości. Choć nazwa premii mogłaby sugerować konieczność przelewania wynagrodzenia na konto to de facto wystarczy wpływ także z innego źródła. Zgodnie z regulaminem wystarczy bowiem wpływ:
"w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji"
Nie ma więc wymogu by wpływ taki pochodził od pracodawcy

Premia za płatności kartą/BLIKiem i przelew wynagrodzenia wypłacana ma być przez pięć kolejnych miesięcy kalendarzowych (począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa) i może to być nawet 50 zł miesięcznie. Wysokość premii uzależniona jest od Twej aktywności w płaceniu kartą i za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK. mBank zwraca 2% od transakcji kartą i 4% od płatności BLIKiem.

Aby zwrot został naliczony niezbędne jest wykonanie płatności na sumę co najmniej 250 zł miesięcznie. Transakcje (zarówno kartą, jak i BLIKiem) muszą być wykonywane w punktach handlowo-usługowych i rozliczane w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym je wykonano. Nie należy ich również anulować (co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji).

Oprócz wpływu 1 000 zł miesięcznie i płatności na sumę min. 250 zł do uzyskania zwrotu wymagane przez bank jest spełnienie jeszcze jednego warunku. To co najmniej jedno (w miesiącu) logowanie do aplikacji mobilnej.

Zwroty będą wypłacane do końca miesiąca następującego po każdym miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki uzyskania premii (w skrócie: wpływ 1 000 zł, wykonane i rozliczone płatności na sumę min. 250 i jedno logowanie do aplikacji).

Premia dodatkowa


10 zł na start i comiesięczne zwroty (do 50 zł) to nie wszystko. Crème de la crème promocji to premia dodatkowa, która zostanie wypłacona jednorazowo, ale wynosi aż 240 zł.

Bonus ten otrzymają osoby, które spełnią wszystkie wcześniej wymienione warunki promocji "Zyskaj z eKontem" w zakresie premii za aktywację aplikacji mobilnej, jak i płatności kartą oraz przelew wynagrodzenia.

mBank wypłaci premię dodatkową do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym wykonasz ostatnie warunki z premii za płatności i zapewnienie przelewów.

Wszystkie premie - wypłacane w ramach promocji "Moneymania", jak i "Zyskaj z eKontem" -zwolnione są z podatku dochodowego.

eKonto - prześwietlenie oferty


Jak zawsze w tym miejscu szczegółowo przyglądam się ofercie konta, które można założyć w promocji. eKonto w mBanku w taryfie standard to:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta (bank nie pobiera opłat bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli w miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty)
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash
Wybierając otwarcie konta za pomocą przelewu z konta posiadanego w innym banku, pamiętaj by dane z wniosku o konto zgadzały się z danymi które pojawią się przy przelewie weryfikacyjnym. Do tej kwestii bank pochodzi rygorystycznie. Zwróć więc szczególną uwagę na strukturę zapisu imienia i nazwiska, jak i danych adresowych. A w nich, zwłaszcza przy patronach ulic czy osiedli stosowane są tytuły, skróty, imiona. I tak przykładowy adres: ul. Kościuszki 1/4 może być zapisany na kilka różnych sposobów: ul. Gen. T. Kościuszki 1/4, ul. Gen. Tadeusza Kościuszki 1/4, ul. Gen. Kościuszki 1/4 albo na jeszcze inny sposób. Szczególna uwaga przy tym jest wskazana, gdyż rozbieżności między danymi z przelewu, a tymi z wniosku powodują odrzucenie wniosku. Więcej o sposobach zawarcia umowy z bankiem oraz o tym na co szczególnie warto uważać, pisałem tutaj.

Zarejestruj się w promocji i zarób nawet 600 zł za konto w mBanku

423 komentarze:

 1. Można poprzestać na tej stówce? Czy 110 zł czy trzeba całość promocji przerobić ze wszystkimi premiami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty decydujesz ile chcesz. Z promocji Moneymania można skorzystać odrębnie i poprzestać na stówce. Ale zarobić więcej jest dość łatwo, więc warto wycisnąć ile się da także z promocji banku. Rzadko się zdarza by można było skorzystać z dwóch promocji naraz ;)

   Usuń
  2. Po linii najmniejszego oporu:
   100 zł w Moneymanii, 10 zł za apkę, przez 5 miesięcy płatności po 250 zł (2% zwrotu gdy kartą, 4% BLIKiem) to minimum 5 x 5-10 zł i na koniec 240 zł. Czyli 375-400 zł bez wysiłku nawet dla kogoś kto wydaje niewiele.
   Więc @Anonimowy6 kwietnia 2016 15:24, nie opłaca się skorzystać tylko dla stówki!

   Usuń
  3. T-Mobile MasterCard daje 5% zwrotu bezblikowego!

   Usuń
  4. Zgadza się. Moneyback T-Mobile Usługi Bankowe opisuję tutaj. Jeśli jednak tam ktoś wydaje 250 zł miesięcznie to przez 5 miesięcy zyska 62,50 zł. W promocji mBanku, jak wyliczył Mario_S, przy podobnym zaangażowaniu czeka 375 zł.

   Usuń
  5. Podobnym? Apka, smartek, wpływy od innej osoby, blikowanie ... do tego niemal na 100% problemy z premią ze względu na jakiiś idiotyczny brak zgodności adresu!

   Usuń
  6. Apka=smartek, wpływy mogą być z Twego konta ale w innym banku, blikowanie jest niepotrzebne. Problemy? To już gdybanie.

   Usuń
  7. Ale w TMUB aby był zwrot też musisz mieć wpływ na konto więc to tylko jakieś sianie paniki że apka że blik tym bardziej że to wcale nie jest straszne

   Usuń
  8. - zwrot płatności 2% kartą i 4% BLIK (min. 250 zł mies.)
   - wpływ 1000 zł nie może pochodzić z rachunku uczestnika promocji
   - logowanie do aplikacji mobilnej co najmniej raz w miesiącu
   - płatności, przelew oraz logowanie przez 5 kolejnych mies.
   Crème de la crème: pełna zgodność danych albo brak 240 zł kasy!

   PS. 2% od 250 zł to jedynie 5 zł, a nagroda to 48 zł/mies. przy spełnieniu WSZYSTKICH (!) warunków jednocześnie przez 5 kolejnych miesięcy - ja wysiadam!

   Usuń
  9. Maria 6 kwietnia 2016 15:36

   5 x 5-10 zł i na koniec 240 zł to 375-400 zł?
   Na moich liczydłach wychodzi 265-290 zł :)

   Usuń
  10. Żeby uzyskać 50 zł zwrotu od mBank trzeba wydać aż 2500 zł kartą,
   a od T-Mobile te 50 zł dostaje się już za 1000 zł wydane kartą (również przez internet!) i pozostałe 1500 wydane kartą BPH "Lubię to" daje 45 zł zwrotu.

   Usuń
  11. @Anonimowy6 kwietnia 2016 20:10, pominąłeś 100 zł od Moneymanii i 10 zł za aplikację.
   @Anonimowy6 kwietnia 2016 20:29, matematyka matematyką.
   Więc jeśli wydasz 1000 zł z TMUB i 1500 zł z BPH, które dla nowych klientów jest już przecież niedostępne, to dostaniesz 50+45 zł. Łącznie 475 zł.
   Z jednym kontem w mBanku 600 zł.
   Więc 600 > 475.

   Usuń
 2. czy można założyć konto z programu polecenia ? .bo jak tak to zapowiada się gruba promocja w rodzinie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie założyłem to konto. Nie było możliwości podania 10 ostatnich cyfr konta osoby polecającej. A więc NIE

   Usuń
 3. "Wybierając otwarcie konta za pomocą przelewu z konta posiadanego w innym banku, pamiętaj by dane z wniosku o konto zgadzały się z danymi które pojawią się przy przelewie weryfikacyjnym. Do tej kwestii bank pochodzi rygorystycznie"
  ...
  Nein, danke!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez przesady. Wystarczy, że masz gdzieś przelew z tego konta w historii innego konta. Tam masz wypisane te dane przecież. Wystarczy więc idealnie tak samo wypełnić imię, nazwisko i adres. Nie jest to trudne dla przeciętnego śmiertelnika.

   Usuń
 4. czy 5 płatności o których jest mowa - aby otzrymać 100 pln - można wykonać zaraz po otwarciu konta , czy w określonym miesiącu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dowolnym momencie po otwarciu konta, ale maksymalnie do 10.06.

   Usuń
 5. "najpóźniej do 10.06.2016 r. wykonaj 5 transakcji na dowolną kwotę, np. przelewy na konto w innym banku"

  Czy mogą to być również przelewy na własne konto w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, czy obowiązuje jakaś lojalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Konto należy posiadać do momentu wypłaty premii, a później... możesz zrobić z nim co zechcesz ;)

   Usuń
 7. Witam
  czy posiadajac karte kredytowa moge zabrac udzial w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta kredytowa to również "produkt" bankowy!

   Usuń
 8. Czy płatnościami akceptowanymi do 2% zwrotu mogą też być płatności kartą w internecie (np w sklepie internetowym)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty handlowo-usługowe. Więc bez internetu :(

   Usuń
  2. Tak naprawdę to kwestia wypróbowania. Bo jedno mogą pisać w regulaminie a rzeczywistość w tym względzie może okazać się zgoła inna. Kojarzę, że kiedyś takie coś było, podobny zapis a za płatności internetowe też był zwrot. Więc trzeba to sprawdzić, ale dowiemy się najwcześniej w czerwcu gdy bank wypłaci zwroty za maj.

   Usuń
 9. czy jeśli nie mam konta w mBanku ale mam założone jakieś rachunki techniczne to jestem traktowany jako ich klient? Spłacam raty za produkty kupione przez allegro i dlatego się zastanawiam czy mogę być nowym klientem mBanku ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rachunek techniczny to również "produkt" bankowy!

   Usuń
  2. "klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku" nie mogą brać udziału. Więc cokolwiek: karta kredytowa, lokata, konto, kredyt eliminuje z udziału w promocji.

   Usuń
  3. Jak spłacasz raty to chyba masz nie tylko rachunek techniczny, ale jakiś kredyt ;)

   Usuń
 10. A można to konto otworzyć z polecenia i zarobić jeszcze 100 na poleceniu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie łączy się z programem poleceń. Link do wniosku musi być z panelu moneymanii.

   Usuń
  2. Przed chwilą składałem wniosek w moneymanii. Nie ma miejsca na wpisanie kodu polecenia, więc nie można. W sumie to logiczne, bo to promocja na której zarabia Money.pl a nie polecający.

   Usuń
  3. To na jedno wyjdzie czy założę z linku moneymanii czy z polecenia żony tak czy siak dodatkowa 100 wpłynie do budżetu rodzinnego. A myślałem że załapie się na 100 od money na 100 za polecenie i te 500 z promocji :) Ale się przeliczyłem.

   Usuń
 11. "Transakcje (karta, BLIK) muszą być wykonywane w punktach handlowo-usługowych i rozliczane w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym je wykonano"

  To poważne ograniczenie, zwłaszcza, że bliki nie przechodzą w bardzo wielu miejscach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy, co masz na myśli mówiąc, że bliki nie przechodzą w bardzo wielu miejscach?
   Ze swojej strony staramy się zapewniać jak najlepsze wsparcie, jeśli chodzi o szkolenie personelu sklepów. Jeśli miałeś gdzieś problem z płatnością BLIKiem (oczywiście w sklepach, które obsługują BLIK), to napisz do nas na naszym profilu facebookowym :)

   Usuń
  2. do blik . podrzuciłbyś jakieś sklepy spożywcze ( sieciówki ) w których zapłacę blikiem .bo naprawdę placówek jest jak na lekarstwo

   Usuń
  3. Oo, drogi BLIKu, skoro czytacie Bankobranie to właśnie mam też taką sugestię. Podpiszcie umowę z Biedronką, Lidlem lub Żabkami i wtedy nabierze to większego sensu i rozmachu. Robicie dużo promocji, fajnych, ale może w dużych miastach jest jeszcze łatwo jakieś punkty akceptujące znaleźć, ale w mniejszych jest trudniej. W mojej miejscowości która ma ok. 30 tys. mieszk. i leży niecałe 30 km od dużego miasta wojewódzkiego, jak idę do nielicznych punktów które rzekomo BLIK akceptują to spotykam się z przerażeniem i szokiem sprzedawców. I nieraz odmową, że nie są w stanie przyjąć takiej płatności. Ale też sporo punktów to jakiś weterynarz, sklep z artykułami instalacyjnymi, fryzjer damski czyli miejsca do których chodzi się rzadko albo wcale.

   Usuń
  4. Cały czas pracujemy nad zwiększeniem sieci akceptantów. Nowe sklepy obsługujące BLIK pojawiają się każdego dnia:) Duże sieci handlowe też do nas dołączają, jak np. ostatnio MediaExpert.

   Usuń
  5. @BLIK to dobrze. Tylko pamiętajcie, że MediaExpert nie jest sklepem do którego chodzi się na co dzień. Sprzęty kupuje się raz na jakiś czas. Mogę iść tam częściej kupić np. baterie, ale mają akurat drożej niż gdzie indziej. Wolę wybór.

   Usuń
  6. MediaExpert jako członek Metro AG, która od dłuższego czasu bardzo cienko przędzie, zgodzi się nawet na umowę z BLIK, ale nikt mi nie powie, że wydawanie 1250 zł miesięcznie blikiem to bułka z masłem!

   Usuń
  7. MediaExpert (nie należy do Metro AG) pomylił Ci się z MediaMarkt (należy do Metro AG).

   Usuń
 12. Ten wpływ 1000 zł może być z kont męża w innym banku ale zaznaczam że mąż też bierze udział w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli bierze, to nie. Może jego kolega może?

   Usuń
  2. Dla mnie chodzi w tej definicji wpływu o to, że nie może to być wpływ z konta w mBanku. Z innego banku przejdzie nawet jeśli będzie z Twego konta. Nie mówiąc już o mężu.

   Usuń
  3. Najbezpieczniej jednak z konta kogoś innego: żony, matki, kochanki, brata.

   Usuń
  4. Wpływ 1000 zł nie może pochodzić z rachunku uczestnika promocji, więc może ten "kolega" z pracy jednak pomoże?

   Usuń
 13. Czy klient Orange Finanse może skorzystać z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może, nie ma problemu. Orange Finanse działa we współpracy z mBankiem ale jest liczone jako inny bank :)

   Usuń
  2. Klienci mBanku mogą skorzystać z promocji Orange Finanse. Sprawdziłem to na własnym przykładzie - konto w mBąku mam już z 10 lat. Kilka miesięcy temu założyłem OF i dostaję zwroty. Więc powinno to działać także w drugą stronę. Choć faktem jest, że w umowie o konto Orange Finanse stroną umowy jest mBank. Trzeba więc to mieć na uwadze.

   Usuń
  3. Relacja mBank do OrFin jest taka sama jak relacja Alior do T-Mobile UF jednak nic z tego nie wynika w kwestii regulaminu jakiejkolwiek oferty mBank, który może byc sformułowany dowolnie.

   Wiem, że infolinia mBank to ponury szmonces, ale kilka telefonów z identycznym pytaniem powinno wreszcie dać jakiś rezultat w postaci prawidłowej odpowiedzi :)

   Usuń
  4. Dobrze wiem że infolinii czy czatu nie można traktować jak wyroczni, ale jakby co to dostałem odpowiedź że posiadanie konta w Orange Finanse nie jest przeszkodą. Print screen z czatu: http://i.imgur.com/cQI0WjC.png

   Usuń
  5. Warto pamiętać, że ludzi zatrudnieni na bankowych infoliniach to początkujący adepci po najprzeróżniejszych wszechnicach gotowania na gazie i jest to zazwyczaj ich pierwszy krok w tzw. "karierze" bankowej. Bardzo rzadko zdarzają się tam ludzie, którzy mają jakiekolwiek pojęcie o czymkolwiek!

   Usuń
 14. Niedługo PZU przejmie Rajfę, więc chyba poczekam aż od nich coś skapnie bez tych idiotycznych blików!

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy można zawrzeć umowę o konto przelewem z konta w mbanku? Nie piszą o tym w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mając konto w mBanku jesteś wykluczony z udziału w promocji.

   Usuń
 16. "w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji" czy jak wplace z rachunku do dzialalnosci gospodarczejw innym banku to ten warunek bedzie spelniony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto firmowe jest na firmę. Firma nie może być uczestnikiem promocji więc przelew się zaliczy. Bo w mBanku założysz konto na siebie jako osobę fizyczną.

   Usuń
 17. Zeby otrzymac 10zl trzeba pobrac i zalogowac sie do aplikacji mobilnej mbanku, czy wystarczy logowanie na stonie serwisu internetowego mbanku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aplikację musi pobrać i aktywować.

   Usuń
 18. Mam pytania dotyczące karty:

  - o przyznaniu premii (100 zł) organizator powiadomi mailowo do 21.06.2016, a wypłatę zrealizuje do 1.07.2016 i do tego też momentu należy posiadać konto otwarte w promocji

  Czy posiadanie karty też jest konieczne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby. Dla udziału w promocji Moneymania (100 zł) posiadanie karty w sumie nie ma znaczenia (wymagane 5 transakcji to mogą być też przelewy). W promocji "Zyskaj z eKontem" zgodnie z regulaminem należy zawnioskować o konto z kartą.

   Usuń
  2. Dzięki. Ciekawe czy jest możliwość założenia konta bez wydawania karty?

   Usuń
  3. Przed chwilą składałem wniosek jest opcja "nie zamawiam karty". Aczkolwiek ja wziąłem.

   Usuń
  4. Anonimowy, 7 kwietnia 2016 10:48
   jest opcja "nie zamawiam karty"

   Czy to nie spowoduje jakiegoś problemu z przyznaniem 100 zł nagrody?

   Usuń
  5. Regulamin Moneymanii nie wymaga wzięcia karty. 100 zł dostaniesz. Nic nie dostaniesz już z promocji banku, bo tam potrzebna jest karta. Więc gdybym był na Twym miejscu te kartę wziąłbym chociaż po to by wziąć 10 zł za aplikację. A później bym zrezygnował.

   Usuń
 19. W/g ichniego regulaminu przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem (§ 4.2 Uczestnictwo w Promocji) co przeczy informacji podanej przez Złotówę, że rzekomo udziału nie mogą wziąć posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 października 2015 roku do momentu rozpoczęcia Akcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji Moneymania (100 zł) mogą wziąć osoby, które nie posiadają żadnego produktu w mBanku od 1.10.2015 r.
   Odrębna sprawa to promocja "Zyskaj z eKontem" (500 zł) z której pochodzi przytoczony paragraf 4, ust. 2. Tam zapis jest mniej restrykcyjny (konto mogą założyć np. posiadacze karty kredytowej czy kredytu w mBanku).
   Jeśli ktoś nie spełnia warunków Moneymanii, niewykluczone, że może skorzystać z samej bankowej promocji - w powyższym wpisie przekierowują do opisu akcji "Zyskaj z eKontem".

   Usuń
  2. To tłumaczy - dzięki wielkie!

   Usuń
 20. Czy dobrze rozumiem że jeżeli dawno temu miałam konto w mbank to na 500zł już się nie załapię? Czy nie jest tu kluczowe prowadził lub prowadzi? „2. Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym”

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego? Łapiesz się. Cytujesz " w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem" gdzie jest czas teraźniejszy. Jeśli umowę wypowiedziałeś to możesz powrócić. Pod postem o promocji banku która wystartowała jakiś czas temu i na tym blogu i na innych są komentarze starych klientów którzy już 10 zł dostali za aplikację.

   Usuń
  2. A dalej jest: "prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy". i to prowadził jest w czasie przeszłym

   Usuń
  3. Jednak umowa mogłaby być w czasie teraźniejszym i przeszłym. Jeśli byłby czas przeszły to faktycznie wykluczałoby starych klientów. Ale nie jest. Jest możliwa sytuacja gdy umowa jest aktywna a konto zamknięte. Więc wydaje się, że generalne wykluczenie jest ważniejsze niż podrzędne.

   Usuń
 21. Jeżeli dostało się 10 zł po założeniu konta w promocji z 500 zł za ekonto to na pewno bierze się udział w promocji na dalsze pieniądze, czy te 10 zł można też dostać jak się zakłada konto bez promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dycha jest częścią promocji więc jeśli dostałeś to konto bierze udział w promocji.

   Usuń
 22. witam , na mam pytanie do mr.mrowka , mianowicie otworzylem ekonto 29.10.2015 ale 1 marca 2016 zlozylem wniosek o zamkniecie ekonta w mbanku i rzeczywiscie 31.03.2016 otrzymalem smsa z mbanku ze wypowiedzenie rachunku zostalo zrealizowane i dostep do internetu zostal zablokowany czyli konto zostalo zamkniete a ja od 1.04.2016 niejestem juz klientem mbanku i tutaj jest pytanie czy moge teraz wziasc udzial na nowo w nowej promocji mbanku i jakie warunki mialbym do spelnienia jesli wogole jest to mozliwe , a jesli jest mozliwe to musze tez wnioskowac o karte czy moge otworzyc tylko ekonto bez karty ,bede bardzo wdzieczny za podpowiedz Andrzej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla 100 zł w moneymanii może być konto bez karty. Ale jeśli dopiero co ci zamknęli konto to nie możesz skorzystać bo miałeś je po 1.10.2015

   Usuń
  2. Odpowiedzi na Twoje pytanie Złotówa udzielił już powyżej:

   http://bankobranie.blogspot.com/2016/04/moneymania-5-premia-600-zl-za-ekonto-w-mbank.html?showComment=1460013559964#c4810234217831030935

   Usuń
 23. jeśli mam już założony profil w moneymani , to muszę zakładać następny , czy z tego samego profilu mogę założyc konnto w mbanku ?

  OdpowiedzUsuń
 24. czly posiadanie w ostatnich miesiącach kredytu z allegro "raty 0%" obsługiwanego przez mbank mnie dyskwalifikuje? :<

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak sie zwalnia bank z tajemnicy bankowej? Na stronie promocji jest stosowne pole do zaznaczenia, czy wymaga to dodatkowego kontaktu z bankiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zaznaczyć oświadczenie. Nic więcej robić nie musisz.

   Usuń
  2. O jakie oświadczenie tutaj chodzi? Że zwalnia się bank z tajemnicy bankowej? Nigdzie go nie widać.

   Usuń
 26. Czy transakcje billem łapią się na promocję zwrotów 2% kartą 0i 4% blikiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BLIKiem przez Billa? No raczej nie. Kartą nie wiadomo. Ale raczej nie skoro mają być punkty handlowo-usługowe.

   Usuń
 27. Sorry, miało być,ze zwrot 4% za płacenie blikiem

  OdpowiedzUsuń
 28. Czy warunek: wpływ min. 1000 zł + płatność kartą min 250 + logowanie do aplikacji mobilnej, należy spełnić już od pierwszego miesiąca po założeniu konta nawet jeśli jest to niepełny miesiąc? ( Czy np. zakładając konto 15 kwietnia, muszę spełnić ten warunek już do końca kwietnia?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego akurat 15 kwietnia?

   Usuń
  2. tak przykładowo... może być 12, 17 lub jeszcze inny... chodziło po prostu o niepełny miesiąc...

   Usuń
  3. "Łączna wartość premii za płatność kartą i płatność BLIK w okresie 5 kolejnych miesięcy
   kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym
   zawarto Umowę wynosi maksymalnie 250 zł"

   Wszystko jasne???

   Usuń
  4. Jak założysz w kwietniu to wpływ, płatności kartą na 250 zł i logowanie muszą być od maja. W czerwcu pierwszy zwrot za płatności.

   Usuń
  5. Zarejestrowałam się na stronie moneymania i za jej pośrednictwem złożyłam wniosek o otwarcie konta. Wszystkie zgody zaznaczyłam. Konto zostało założone pomyślnie. I tutaj zaczyna się problem, bo po zalogowaniu na stronie moneymania nie widnieje żadna informacja o jakimkolwiek wysłanym wniosku. Czy to normalne, czy wkradł się jakiś błąd i powinnam składać reklamację?

   Usuń
  6. Odnośnie braku informacji o wysłanym wniosku.Skąd ma Money Mania wiedzieć, że poprawnie ukończyłaś proces zakładania konta ?? Bo dla nich to sie liczy. Jak dostana raport z banku to i wszystko powinno być ok.

   Usuń
  7. Organizator Moneymanii na ten moment może wiedzieć, że kliknięto w przejście do wniosku, ale o tym czy konkretny wniosek ostatecznie został skutecznie wysłany, umowa zawarta, jak i o spełnieniu warunków uprawniających do otrzymania premii dowie się później z raportów jakie bank będzie przekazywał.

   Usuń
  8. Kolega składał wniosek przez moneymania i u niego w profilu wyświetla się informacja o wysłanym wniosku - stąd też było moje pytanie. Pozostaje chyba tylko czekać...

   Usuń
  9. W panelu jest komunikat "UWAGA! STATUS WNIOSKU ZMIENI SIĘ NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO (W PRZYPADKU KONT ZAKŁADANYCH ZA POŚREDNICTWEM POTWIERDZENIA PRZELEWU". Więc wszystko zależy od tego jaki sposób zawarcia umowy wybraliście.

   Usuń
  10. Anonimowy, 12 kwietnia 2016 12:58
   "STATUS WNIOSKU ZMIENI SIĘ NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO"

   Następnego po czym? W moim przypadku status "zmienia się" już trzeci dzień roboczy ... słabe początki z tą Mańką :)

   Usuń
  11. Wygląda na to, że mam to samo. Nie ma żadnej informacji o wysłanym wniosku choć na logikę powinien być z informacją, że jeszcze nie wiadomo jaki jest jego status. Poczekam ze 2 dni i piszę reklamację. Daj znać czy u Ciebie w końcu się coś pojawiło.

   Usuń
  12. Jednak muszę zwrócić honor Moneymanii - ostatecznie po 2ch dniach pojawił się komunikat ze statusem: Wysłano

   Usuń
  13. U mnie było od razu zaktualizowane. Kliknięcie w wysłane wnioski nic nie dało, ale zaraz po odświeżeniu strony się to zmieniło.

   Usuń
 29. Czyli pierwszy miesiac jest bez oplat za karte. Dopiero od nastepnego nalezy placic min. 5 transakcji, zeby nie pobrali oplaty za karte debetowa ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mi na infolinii powiedziano. Pierwszy niepełny miesiąc w którym otwieramy konto jest zwolnienie z opłaty za kartę.

   Usuń
  2. Do infolinii mBanku warto dzwonić kilkakrotnie zadając to samo pytanie, a i wtedy nie ma 100% pewności, że usłyszy się choć raz prawidłową odpowiedź - sorry, ale taki klimat :)

   Usuń
 30. Czy wpływ na rachunek musi być za pomocą przelewu, czy może ktoś zasilić moje konto w kasie banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowego wpływu na rachunek w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do Uczestnika Promocji.
   Tyle w regulaminie promocji. W Regulaminie otwierania i prowadzenia bankowych rachunków dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. i Taryfie prowizji i opłat bankowych też ani słowa na temat definicji wpływu.
   Wpływ chyba nie musi być przelewem. Ale czy wpływem będzie wpłata? Trochę będziesz eksperymentatorem. 110 zł zbierzesz na pewno.

   Usuń
 31. Czy te 5 transakcji które trzeba zrobić do 10.06. to mogą być też płatności BLIKiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz jasno wymienione "płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe". Płatność BLIK nie zliczy się do tych pięciu. Ale możesz dostać zwrot 4%.

   Usuń
 32. Moneymania już "5", a co z kolejnymi edycjami Comperia Bonus?
  Mr. Złotówa, może masz jakieś nieoficjalne informacje w tej kwestii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapowiedź Comperii Bonus pojawiła się pod koniec lutego, że już tuż tuż, na dniach wystartuje 6 edycja. I tak mijały kolejne dni, tygodni, aż 24.03. otrzymałem wiadomość o jej "przesunięciu w czasie" (bliżej nieokreślonym).

   Póki co cisza. Od siebie dodam, że w akcji miał być dostępny produkt, który bardzo często pojawia się w okazjach do bankobrania i niestety wielu Czytelników na promocję zapewne by się nie łapało.

   Teraz szarżuje Moneymania. Wystartowała stosunkowo niedawno, a liczbą edycji już zrównała się z Comperią Bonus. A nawet mogła już wyprzedzić, ale jednak ze wstępnie zasygnalizowanych akcji niestety nie doszła do skutku.

   Usuń
  2. Comperia bonus to citi handlowy. Nawet pojawiła się promocja na stronie po czym ją usunęli. Było 200 zł + 150 zł jak zalozylismy kartę simply przez fast50club od comperii. Promocja miała trwać do początku kwietnia.

   Usuń
 33. Witam!
  Jeśli posiadam konto firmowe w mBanku to jestem wykluczony z promocji MoneyManii? Mogę skorzystać jedynie z promocji "Zyskaj z ekontem"?

  OdpowiedzUsuń
 34. A jak z karta, czy trzeba ja brac, zeby otrzymac 100zl od MoneyMania5 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Moenymanii nie trzeba nic wydawać kartą. Dla 100 zł nawet nie trzeba jej wyrabiać.

   Usuń
 35. Czy ta promocja funkcjonuje jednocześnie z programem poleceń http://www.polecambank.pl/
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie się powtarza. Więc powtórzę odpowiedź. Nie. We wniosku o konto przez Moneymanię nie ma pola na podanie kodu polecenia.

   Usuń
  2. dzięki :)

   Usuń
 36. Jaką kwotę miesięcznie muszę wydać aby otrzymać na końcu 240zł. ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 250 zł mies. przez 5 miesięcy. Co miesiąc musi być też wpływ tysiaka i logowanie do aplikacji.

   Usuń
  2. Czy żeby otrzymać na końcu 240 zł muszę robić płacić blikiem i kartą, czy wystarczy 250 zł kartą?

   Usuń
 37. Czy zwroty 4% od platnosci Blikiem, beda naliczne od pierwszego miesiaca od zlozenia wniosku (aktywacji konta) przez partnera MoneyMania5, czy dopiero nastepnego ?
  Gdzie to znajde w ktorym regulaminie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot będzie wypłacany "począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym została zawarta umowa" czyli zakładasz w kwietniu, płacisz w maju i w czerwcu amsz zwroty za płatność BLIKiem czy kartą.

   Usuń
  2. Zacytowany fragment regulaminu dotyczy zwrotów, nie ma mowy o tym kiedy należy użyć karty. Teoretycznie jest dostępna opcja, że zakładasz konto w kwietniu, w kwietniu dokonujesz 5 transakcji na kwotę 250 zł i w maju otrzymujesz zwrot.

   Usuń
 38. Czy również otwierając w tej promocji konto można skorzystać z lokaty na Wejście 3,5 % ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Albo promocja albo lokata.

   Usuń
  2. Lokata tylko do 10k zł i 3,5%. To na na 4%, na dłużej i na większą kwotę możesz wpłacić oszczędności do BZWBK. Premia vs odsetki. Nawet nie ma co porównywać :)

   Usuń
 39. "Wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, czyli przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków uprawniających do wypłaty premii"

  W którym momencie pojawia się możliwość wyrażenia tej zgody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem tego ciekaw ... może podczas rejestracji?

   Usuń
  2. Czy naprawdę nikt nie wie? Nie robiłem tego wcześniej.

   Usuń
  3. Pytałem i na maila mi odpowiedziano, że zgoda jest we wniosku o konto - tam gdzie są odhaczone wszystkie oświadczenia.

   Usuń
  4. Anonimowy, 13 kwietnia 2016 21:32

   Zastanawia, że jeśli ta zgoda jest już zaznaczona razem z innymi oświadczeniami, to dlaczego robią z tego taki ważny warunek.

   Usuń
  5. "zgoda jest we wniosku o konto - tam gdzie są odhaczone wszystkie oświadczenia"
   .....
   Przed chwilą wypełniłem formularz wniosku bez wysyłania i na tej stronie absolutnie nie ma tak brzmiącej zgody. Są zgody na śmiecie marketingowe od ich partnerów handlowych, od Axa i tzw. mOkazje, ale nie ma nic o zgodzie na przekazanie organizatorowi informacji o spełnieniu warunków uprawniających do wypłaty premii.

   Ciekaw jestem czy Złotówa coś wie?

   Usuń
  6. Na moje pytanie na infolinii w mBank o tą zgodę dostałem odpowiedź, że oni nie mają z tym nic wspólnego :)

   Usuń
  7. Czy naprawdę nikt się nie orientuje jak można wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej? Bez tej zgody cała zabawa na nic!

   Usuń
  8. Wysłałem do organizatora zapytanie w tej sprawie. Póki co czekam na odpowiedź. Dziś miałem możliwość przejścia całego procesu rejestracji w Moneymanii i złożenia wniosku. Faktem jest brak stosownego oświadczenia.
   Być może punkt ten w regulaminie 5 edycji się zawieruszył i nie znalazł odzwierciedlenia w procesie rejestracji (w końcu nie we wszystkich wcześniejszych promocjach tego typu takie oświadczenie było potrzebne). Ale to tylko takie przypuszczenie.
   Gdy dostanę konkretną odpowiedź, napiszę.

   Usuń
  9. Mr. Złotówa14 kwietnia 2016 22:31
   Wysłałem do organizatora zapytanie w tej sprawie. Póki co czekam na odpowiedź.

   Gdy dostanę konkretną odpowiedź, napiszę.
   ...

   Dalej cisza?

   Usuń
  10. Jutro powinienem mieć ostatecznie potwierdzone informacje.

   Usuń
  11. Na wstępie wszystkim tym którzy zgłosili brak zgody, wielkie dzięki i szacun za spostrzegawczość. Sprawa została zauważona u organizatora i w banku dopiero po mym mailu.

   Brak stosownego oświadczenia o zwolnieniu z tajemnicy bankowej ma być uzupełniony - zgoda pojawi się w formularzu.

   Wnioski już złożone za pośrednictwem Moneymanii, promocją będą objęte.

   Do osób, które wniosek już złożyły będą dzwonić konsultanci banku celem uzyskania zgody. Kiedy to nastąpi? Takiej informacji póki co nie mam. Domyślam się, że dopiero za jakiś czas zbiorczo, gdy wszyscy ci, którzy zarejestrowali się w promocji i złożyli wnioski bez zgody, zawrą swe umowy.

   Usuń
  12. Ale cyrk ... ja zadałem pytanie jak sie zwalnia bank z tajemnicy bankowej niemal 2 tygodnie temu!

   Usuń
 40. Rozumiem, że jeżeli w kwietniu otworzę konto jestem zwolniona w tym miesiącu z płatności na sumę 250 zł, ale czy również nie muszę w tym miesiącu mieć wpływu na konto w wys.co najmniej 1000zł ? Poza tym czy jeżeli biorę udział we wcześniejszej promocji Moneymania 4, czy na ich stronie, do tej tu promocji Moneymania5 logować się na tego samego maila, czy lepiej zarejstrować się od nowa na innego maila ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ 1000 zł i płatności 250 zł musisz mieć od maja. W kwietniu nie. Co do rejestracji to brałem udział w 2 i 3 edycji Moneymanii. Za każdym razem używam innego maila i tak chyba jest najpewniej się zarejestrować.

   Usuń
  2. Anonimowy, 12 kwietnia 2016 23:01

   Najpewniej? Z jakich względów?

   Usuń
  3. Nic szczególnego nie miałem na myśli. Poza tym, że rejestracja na różne maile dotąd zapewniła mi bezproblemowy udział w dotychczasowych edycjach :)

   Usuń
  4. Na koncie w Manii każdy wniosek do różnych promocji to osobna pozycja nie mająca nic wspólnego z faktem, że konto jest przypisane do Twojego adresu e-mail. Coś jak komoda z wieloma szufladami :)

   Usuń
 41. Czy mając konto w orange finanse łapie się na stówkę z moneymanii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątek w tym temacie zaczyna się od komentarza z 6 kwietnia 2016 20:49: http://bankobranie.blogspot.com/2016/04/moneymania-5-premia-600-zl-za-ekonto-w-mbank.html?showComment=1459968555369#c5702956579508410898

   Usuń
 42. Chcę tylko 100 zł z moneymanii,Wygląda, że
  Opłata za rachunki: eKonto z taryfą standard wynosi 0,00 zł i bdb, pytanie czy też należy zasilić je kwotą tysiąca zł, mogę to zrobić z własnego konta w innym banku? czy muszę zaangażować sąsiada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W samej Moneymanii nie musisz zasilać konta kwotą 1tys. zł. Wystarczy 5 transakcji.

   Usuń
  2. Dzięki,nie wiesz czy mogę sama sobie wpłacić /przelew z innego banku/ jakieś pieniądze muszę tu mieć, żeby robić przelewy.

   Usuń
  3. To oczywiście możesz wpłacić sama bo w Moneymanii dla premii 100 zł nie ma to znaczenia.

   Usuń
  4. Ściągnij sobie też aplikację. Wysiłku dużo nie ma a dyszka dodatkowo wpadnie :)

   Usuń
 43. Mi wlasnie wczoraj przekazali 10zl za aktywacje w ciagu 24h aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
 44. A jak zakładałem konto jako osoba mająca już konto w money manii to był tylko link wyślij wniosek i od razu otworzyła się strona m banku.
  Żadnych zgód na przekazywanie informacji organizatorowi promocji nie było. A te zgody na marketing od ubezpieczycieli to też trzeba było zaznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, zgody na marketing AXA itp zbędne. Wystarczy ta dot. mOkazji.

   Usuń
  2. "Żadnych zgód na przekazywanie informacji organizatorowi promocji nie było"

   Dokładnie!

   Usuń
 45. To pytanie już padło, ale nie ma jeszcze odpowiedzi. Powtarzam więc w dostosowanej do moich realiów wersji.

  Przy próbie zarejestrowania się na stronie promocji moneymanii pojawia się komunikat "Prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail". Adres jest prawidłowy (na gmailu, jeśli to jest istotne). Czy ktoś wie, jak sobie z tym poradzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może spacja jest po adresie? Też tak miałam i udało mi się dojść do tego.

   Usuń
  2. Dziękuję za chęć pomocy. Jednak to nie to. Sprawdzałem dokładnie wszystkie spacje przed i po. :-(

   Usuń
 46. Rozmawialem dzis na infolinii i powiedziano mi ze w zadnej aktualnej promocji mbanku nie moge uczestniczyc poniewaz jest ona dla nowych klientow,a ja w 2005 roku mialem juz konto osobiste w tym banku.Czy mial ktos podobny przypadek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczytaj sobie komentarze pod wcześniejszym wpisem o samej promocji "Zyskaj z eKontem". Wątek dość bogato omawiany i okraszony przykładami, że starzy-nowi klienci otworzyli konta i premie dostają - póki co te 10 zł za aplikację, ale to dowód że są zaliczeni. Ja już dawno z dezinformacji pracowników infolinii różnych banków wniosek mam jeden. Lepiej rzucić monetą niż dzwonić z pytaniem. Prawdopodobieństwo trafienia prawidłowej odpowiedzi takie samo ;)

   Usuń
  2. Konto otworzyłem przed Moneymania. Dostałem 10 zł więc się łapię, choć konto miałem w mBanku (zamknięte jakoś w połowie 2015 roku).

   Usuń
 47. Jaka firma kurierska jeździ z umowami?

  OdpowiedzUsuń
 48. czy jak otwieram konto w kwietniu, to powinnam tez już ten 1tys przelać w tym miesiącu czy mogę dopiero w maju?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie nie ma potrzeby już w kwietniu ale od maja, aczkolwiek warto. Rzekomo dyszka wpada dopiero gdy coś na koncie pojawi się naszego. Tak wywnioskował kolega, który wpłacił pieniądze i dostał 10 zł za aplikację po kilku dniach, a jego żona nic nie wpłacała i czeka.

   Usuń
  2. Aha, bo napisałem o koledze, a u mnie sytuacja identyczna. Więc coś musi być na rzeczy :D

   Usuń
  3. 10 pln to nagroda za zainstalowanie apki w ciągu 24 h od otwarcia rachunku ., a nie od zasilenia konta ....

   Usuń
  4. To ja wiem. Ale napisałem o naszych doświadczeniach i spostrzeżeniach.

   Usuń
 49. minęło kilka dni a na mojej stronie w mmania nie ma o wysłaniu wniosku nic takiego, piszą ze następnego dnia..ile to się czeka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nic nie mam. Otwierałeś przelewem czy przez kuriera?

   Usuń
  2. ja otwierałem 18 kwietnia przelewem i też nic nie mam. W środę napisałem do nich maila i odpisali, że mają jakieś problemy techniczne. Dzisiaj mamy piątek i u mnie nadal nie ma widocznego wniosku. Dziwna sprawa .... Poza tym mi napisali, że w razie co potwierdzeniem złożenia wniosku jest e-mail jaki otrzymałem z banku. Ja niestety tego maila skasowałem, ale z tego co pamiętam to nie było w nim w ogóle mowy o money manii, a jedyna istotna rzecz jaka zawierał to numer wniosku, który mam również w tytule przelewu za pomocą którego konto zakładałem.

   Nie wiem czemu, ale coś czuję, że będą kłopoty z tymi 100 zł z money manii.

   Usuń
  3. I ja mam podobnie. Konto założone 17 kwietnia i do dziś nie ma widocznego wniosku. Na maila nawet nie odpisali. Coś ten system działa u nich źle. Problemy miałem przy money manii II, brak premii, reklamacja uznana i premia miała być następnego dnia wypłacona, a dotarła po dwóch tygodniach. Na maile nie odpisywali, był totalny brak informacji ze strony money manii. I tym razem zapowiada się podobnie.
   W potwierdzeniu złożenia wniosku otrzymanym z banku nie ma żadnej informacji że został złożony przez link z money manii.

   Usuń
  4. Ja wysłałem meila bo ta sama sytuacja (konto 14.04 otwarte, zero zmian na moneymanii), to dostałem odpowiedź
   że jest jakieś opóźnienie i tyle..

   Usuń
 50. to cierpliwie czekamy..skoro nie jest to jednostkowy przypadek,być może maja problemy techniczne, zdarza sie
  bądźmy wyrozumiali

  OdpowiedzUsuń
 51. na jaki adres mailowy można zglosic reklamacje- do tej pory nie dostałam wiadomości o zlozeniu wniosku, konto już otwarte, chce mieć możliwość premii za nie...podpowiedzcie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakiejś poprzedniej edycji pisałem na ten mail: money-mania@firma.money.pl

   Usuń
 52. Czy ktoś dostał już premie w programie poleceń mBanku za spełnienie warunków w marcu?

  OdpowiedzUsuń
 53. Czy jeżeli zrobię 1 transakcję 1250 zł blikiem to już wystarczy by nie stracić promocji, czy jeszcze muszę zapłacić 250 zł kartą? Poza tym czy płatności kartą i blikiem sumują się do zwrotu 2% i 4% moneyback ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sumują się. Trzeba wykonać min. 250 zł płatności ogólnie. Nie sprecyzowano w regulaminie czym.

   Usuń
  2. Ale jeśli będziesz mieć kartę to mimo wydania 1250 zł BLIKiem i uzyskania mx. zwrotu 50 zł pamiętaj kartą zrobić 5 płatności by uniknąć opłaty.

   Usuń
  3. Dzięki mam to na uwadze, jak również 5 aktywności dla moneymanii, ale do tego wystarczą nawet na 1zł płatości.

   Usuń
 54. to ma być to lub to, wiec chyba powinno starczyć jeśli tyle zrobisz na raz
  ale jak się mylę to poprawcie mnie

  OdpowiedzUsuń
 55. Czy mając już konto w Moneymanii muszę się jeszcze raz rejestrować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, po prostu się zaloguj.
   To, że brałeś udział np w MM3 nie wyklucza Cię z możliwości uczestniczenia również w tej promocji korzystając z tego samego konta.

   Usuń
  2. Ja się zarejestrowałem na inny mail.

   Usuń
 56. czy ktos juz sprawdzil czy uwzgledniaja platnosci kartami w sklepach internetowych, na allegro, sprytny bill itd?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niemożliwe by ktoś to sprawdził. Promocja wystartowała w marcu. Założyłem wtedy eKonto. Dopiero za kwietniowe płatności dostanę zwrot w maju. Więc jeśli ma być to dla Ciebie kluczową kwestią przy podjęciu decyzji o otwarciu konta to odpowiedzi nie dostaniesz do zakończenia Moneymanii. Zwrot ma być do końca maja.

   Usuń
  2. Moneyback będzie nie wcześniej niż po 15. maja bo do 15. jest czas w którym nie można transakcji zwrócić.

   Usuń
 57. wysłałam maila z reklamacja, ale zero odzewu z ich strony. dzwonić do nich?
  nie wiem czy wniosek został przyjety

  OdpowiedzUsuń
 58. Mr. Złotówa proszę o pomoc, sprawa wygląda tak:
  - konto w mbanku zamknąłem w kwietniu 2015,
  - przed chwilą chcąc skorzystać z promocji zarejestrowałem się na stronie Moneymanii i złożyłem wniosek o ekonto, na stronie banku wypełniłem wszystkie dane i wykonałem przelew weryfikacyjny,
  - po kilku minutach przyszedł mail o takiej treści: "bardzo nam przykro, ale nie udało się nam otworzyć rachunku. Powód anulowania wniosku: wypowiedzenie dotychczasowych umów."

  Czy ktoś miał podobny przypadek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy Ty wypowiedziałeś umowę czy Tobie wypowiedziano? Bo wygląda jakby Cię już nie chcieli widzieć ;)

   Usuń
  2. Oczywiście, że ja wypowiedziałem. Nie słyszałem nigdy by jakikolwiek bank wypowiedział komuś umowę o konto osobiste. Innych produktów w mbanku nie miałem.

   Usuń
  3. @Anonimowy 27 kwietnia 2016 21:00, poprosiłem mBank o odpowiedź.

   Usuń
 59. Przy wypełnianiu wniosku jest rubryka z oświadczeniami. Czy wiecie czy konieczne jest wybranie wszystkich zgód marketingowych i handlowych aby wziąć udział w moneymania? Wniosek oczywiście składany z poziomu moneymania.

  OdpowiedzUsuń
 60. od 18 kwietnia po złożeniu wniosku i otwarciu konta w mBanku nic się nie zmieniło. pobrałam aplikacje i nic. żadnych promocyjnych złotówek, a wniosek chyba nie przeszedł, bo po zalogowaniu się na m-m nie widnieje w wysłanych, co w takim przypadku zrobić? jak u Was to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi odpowiedzieli, że mają opóźnienia i informacja pojawi się za jakiś czas. Więc trzeba czekać.

   Usuń
 61. Pobralam aplikację 15.04 i dziś w oKazjach pojawił się kafelek. To chyba dobrze wróży?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobrze. Jeszcze jak dostalas esa z mBanku o przekazaniu 10zl, to jest miod, malina.

   Usuń
 62. Jeżeli mam pełnomocnictwo w mbanku mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 63. 10 zł wpłynęło w 6. dniu roboczym :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...