Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wideorejestrator Mio MiVue 600 w prezencie do karty Citibank BP-Payback

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.04.2016

Wideorejestrator Mio MiVue 600 w prezencie do karty Citibank BP-Payback

Powraca promocja, w której do wzięcia jest kamera samochodowa.

Za promocjami Citibanku nie sposób się stęsknić. Dopiero co opisywałem akcję. w której czeka tablet Lenovo do darmowej karty Simplicity, a już jest alternatywa. Wyrobienie karty kredytowej BP-Payback i wydanie nią 1 000 zł zaowocuje gwarantowanym prezentem - otrzymasz wideorejestrator Mio MiVue 600.

Akcja "Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue" wystartowała 1.04. i potrwa do 30.06.2016 r. Aby wziąć w niej udział i otrzymać gwarantowaną nagrodę rzeczową należy:
 • w rozmowie z konsultantem (który zazwyczaj dzwoni w ciągu kilku dni roboczych od momentu wysłania formularza) złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank BP-Payback
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający dochody (możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do Ciebie z umową do podpisania) 
 • zawrzeć umowę i aktywować kartę
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy przez bank: 
  • wykonać transakcje kartą na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł 
  • co najmniej jeden raz zalogować się w bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji
Powiadomienie o przyznaniu nagrody bank wyśle Ci w bankowości internetowej w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione powyższe warunki. Wideorejestrator zostanie do Ciebie wysłany w ciągu 30 dni od daty przesłania powyższej wiadomości. Zgodnie z regulaminem promocji kartę należy posiadać do dnia otrzymania nagrody. Co z kartą zrobisz później? Wybór należy do Ciebie ;)

Transakcje, które należy wykonać na sumę 1 000 zł muszą spełniać poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.; 
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.; 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku."
Udział w promocji z wideorejestratorem mogą wziąć osoby, które co najmniej od 1.01.2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank.

Wartość nagrody w promocji - zgodnie z wyceną w regulaminie - to 349 zł. Nagrody przekazywane w promocji zwolnione są z podatku dochodowego.

Jeśli wcześniej nie było Ci dane posiadać karty kredytowej i tak do końca nie wiesz jak z niej korzystać, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osób wnioskujących o kartę kredytową, bank stawia kilka wymogów:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"

Dodatkowe punkty Payback


Wyrabiając kartę kredytową Citibank BP-Payback możesz też zbierać punkty w programie lojalnościowym, w którym później można je wymieniać na nagrody. Wydanie kartą 5 zł oznacza 1 punkt. Większa skuteczność jest na stacjach paliw BP - tam 1 pkt dostaniesz za wydanie 2 zł (do końca 2016 r.; później 1 punkt będzie naliczany za wydanie min. 3 zł na stacjach BP).

Dodatkowo w promocji otrzymasz punkty powitalne. Jeśli wybierzesz kartę Silver będzie to 1 500 punktów. W przypadku karty Gold bank przypisze do Twego konta aż 3 000 punktów. Liczby mogą robić wrażenie, ale w praktyce przelicznik punktów przy wymianie na nagrody do korzystnych nie należy. Te 3 000 punktów jest równowartością 30 zł.

Punkty powitalne zostaną naliczone na Twym koncie Payback po pierwszej transakcji bezgotówkowej, jaką wykonasz nowo wydaną kartą.

Regulamin Programu lojalnościowego dla Posiadaczy Karty Kredytowej Citibank–BP Payback

Którą kartę wybrać?


Karta kredytowa BP-Payback dostępna jest w dwóch wariantach: Silver i Gold. Na rodzaj karty wpływ ma wysokość przyznanego limitu kredytowego, a Twój wybór wpływa na liczbę punktów Payback jakie dostaniesz na powitanie. Duża różnica pojawia się jednak jeśli spojrzymy na opłaty za posiadanie karty. W przypadku karty Silver jest to 8 zł, a w przypadku karty Gold aż 18 zł miesięcznie. Z opłat za karty zwalnia suma transakcji wykonanych kartą w danym miesiącu - jest to 2 000 zł dla karty Silver i 4 000 zł dla karty Gold. Lepszym wyborem jest więc zawnioskowanie o kartę Silver - tu niewyrobienie minimalnego miesięcznego obrotu kartą powoduje naliczenie zdecydowanie niższej opłaty, a tym samym opłaty "zjedzą" mniejszą część zysków z udziału w promocji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, zdobądź gwarantowaną nagrodę

10 komentarzy:

 1. A ja wciąż czekam na zestaw talerzy albo sztućców chińskich :)

  In gold we trust!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki dokument potwierdzający dochody mogą wołać? Mam umowę o pracę na czas nieokreślony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykaz dokumentów o jakie może poprosić bank znajdziesz w załączniku do regulaminu (podlinkowanego we wpisie). W przypadku umowy o pracę na czas nieokreślony zazwyczaj wymagany jest wyciąg z konta lub zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Konsultant w rozmowie telefonicznej wskaże Ci który dokument bank chce.

   Usuń
 3. Czy emeryt również może skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może. W tym przypadku podstawowym dokumentem, który może zażądać bank jest decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury.

   Usuń
 4. Rozumiem, żę umowę na kartę musimy zawrzeć na pełny rok, dopiero wtedy można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa zawierana jest na rok z możliwością odnowienia przyznanego limitu, ale taki zapis w umowie znajduje się w zupełnie innym kontekście. Bankowi łatwiej wtedy skończyć współpracę z klientem który np. nie spłaca karty (spłata minimalna), niż wypowiadać umowę. To trochę jak z umową o pracę na czas określony i nieokreślony. W przypadku tej na czas określony po dacie jej zakończenia pracodawca nie ma zobowiązań i może powiedzieć "do widzenia". Przy umowie na czas nieokreślony jest już trudniej się rozstać.
   Jednak umowę o kartę kredytową - choć jest zawierana na rok - klient może w każdym momencie wypowiedzieć. Z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Regulamin promocji również nie obliguje do utrzymywania karty przez rok. Po otrzymaniu nagrody możesz z karty zrezygnować.

   Usuń
 5. Witam . Złożyłem rezygnację z konta zadzwonił konsultant i zaproponował 10% cash back za miesiąc czerwiec max 50zł i zwrot 3x8zł opłaty za kartę. 50zł mam już na koncie i co dalej ??????? znowu mam składać rezygnację. macie jakieś doświadczenie w tej kwestii??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy :) Możesz złożyć wypowiedzenie ponownie. Teraz jak zadzwoni do Cibie konsultant to zaproponuje zwolnienie z opłat na rok. Ja zrezygnowałem. Kartę zamknęli.

   Usuń
  2. nie dopisałem ale już mi to zaproponował czyli kartę mam za darmo. w innym poście widzę że komuś zaproponowali 10% cash back przez 2 miesiące ;). Jak nic nie dorzucą to trzeba będzie się żegnać

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...