Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs dla posiadaczy kart kredytowych Credit Agricole

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

22.04.2016

Konkurs dla posiadaczy kart kredytowych Credit Agricole

Dla klientów banku przygotowano 650 nagród pieniężnych.

Wygrać można od 100 do 10 000 zł. Wystarczy zarejestrować się w konkursie, płacić kartą kredytową wydaną przez Credit Agricole i liczyć na załapanie się do grona tych klientów, którzy wydadzą kartą najwięcej lub wykonają największą liczbę płatności. Czekają nagrody tygodnia (po 100 zł), miesiąca (po 1 000 zł) oraz w finale po 10 000 zł.

Credit Agricole jest jednym z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Jedyną siecią dystrybucji nie są bowiem placówki banku, ale też wiele innych punktów. Powodem jest obsługa wielu kart co-brandowych, czyli takich które wydawane są we współpracy z partnerem zewnętrznym, np. z siecią sklepów. I tak do udziału w konkursie uprawnia posiadanie którejkolwiek z wymienionych kart:
Credit Agricole Visa Gold, Credit Agricole MasterCard Gold, Credit Agricole Visa Silver, Credit Agricole MasterCard Silver, Credit Agricole Visa Standard, Credit Agricole MasterCard Standard, Credit Agricole Visa Maxima, Visa Castorama, Visa E.Leclerc, Alsolia MasterCard, Carrefour Visa
Konkurs "Płać kartą kredytową i wygrywaj" trwa od 18.04. do 12.06.2016 r.  Udział w losowaniach nagród wezmą transakcje kartą wykonane właśnie w tym okresie. Niezbędna jest jednak rejestracja udziału w akcji na stronie konkursowej, w placówce lub za pośrednictwem infolinii Credit Agrciole.

Codziennie (56 dni) czeka 10 nagród dziennych po 100 zł dla osób, które danego dnia wykonają płatności kartą o najwyższej wartości (może być to jedna lub więcej płatności łącznie). Minimalna wartość transakcji kwalifikująca do nagrody dziennej to co najmniej 100 zł.

Nagrody tygodnia (8 tygodni: 18.-24.04., 25.04.-1.05., 2.-8.05, 9.-15.05., 16.-22.05., 23.-29.05., 30.05.-5.06., 6.-12.06.2016 r.) to co tydzień 10 nagród po 1 000 zł. Pieniądze wygrają osoby, które wykonają największą liczbę transakcji kartą w danym tygodniu. Minimalna wartość pojedynczej płatności kwalifikująca do zliczenia w konkursie to 10 zł.

Na koniec zabawy w finale czeka 10 nagród po 10 000 zł. Otrzymają je osoby, które w całym konkursie wykonają transakcje na najwyższą sumę - może to być jedna lub więcej płatności łącznie. Aby załapać się na finałową nagrodę w okresie konkursu trzeba wydać kartą co najmniej 1 000 zł.

Rozstrzygnięcia wyników nastąpią z kilkunastodniowym opóźnieniem - to czas na zaksięgowanie płatności.

Dla wszystkich tych, którzy już zacierają ręce i planują bić rekordy płatności bank wprowadził kilka ograniczeń. Danego dnia można wykonać do 99 transakcji. Do udziału w konkursie zliczy się też maksymalnie pięć transakcji wykonanych danego dnia u tego samego akceptanta. Każda kolejna nie będzie zaliczana do konkursu.

Wykluczeń jest zresztą więcej:
"W Konkursie nie biorą udziału transakcje zwrócone, sporne, nieautoryzowane oraz niezarejestrowane i niezaksięgowane w systemie Banku, a także przelewy dokonywane z rachunku karty (bez fizycznego użycia Karty i/lub bez wykorzystania umieszczonych na niej danych). W Konkursie nie są brane pod uwagę transakcje wykonane w sieci Internet, inne niż stanowiące bezpośrednią zapłatę za nabywane towary lub usługi bezpośrednio na rzecz sprzedawcy (np. zasilenie z rachunku karty kredytowej dowolnego innego rachunku umożliwiającego Użytkownikowi tego rachunku swobodne korzystanie ze zgromadzonych na nim środków). "
Udział w konkursie biorą płatności kartą w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie, jak również wypłaty gotówki z karty kredytowej w bankomacie, placówce banku lub placówce partnerskiej. O ile jednak transakcje bezgotówkowe (czyli płatności kartą) nie niosą za sobą dodatkowych kosztów, o tyle w przypadku transakcji gotówkowych (czyli wypłat środków) taka czynność może uderzyć po kieszeni. Do promowania w konkursach tego typu transakcji zawsze podchodzę sceptycznie - przy odpowiedzialnej postawie bank nie powinien wodzić na pokuszenie. Nęcenie większymi szansami na wygraną przez wykonanie większej liczby transakcji może dla kogoś okazać się zgubne i słono kosztować (prowizje, odsetki). Ze swej strony zachęcam oczywiście do płacenia kartą, ale z kartą kredytową szerokim łukiem należy omijać bankomaty.

Więcej na temat różnic pomiędzy transakcjami gotówkowymi i bezgotówkowymi oraz o wytycznych rozsądnego korzystania z karty kredytowej przeczytasz w poradniku "Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać".

Zgodnie z regulaminem uczestnikami promocji mogą być osoby, które:
"- nie są pracownikami Banku ani członkami Komisji konkursowej czy też członkami ich najbliższych rodzin (tj.: rodzicami, opiekunami prawnymi, rodzeństwem, małżonkami, rodzicami małżonków i osobami pozostającymi w stosunku przysposobienia) oraz Partnerami Banku (prowadzącymi Placówki Partnerskie Banku) lub ich pracownikami 
- do dnia przyznania nagrody nie wypowiedzą Umowy o kartę kredytową ani od niej nie odstąpią. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania postanowień zawartych w Regulaminie Konkursu, jak również potwierdza, że spełnia wszystkie warunki uprawniające go do udziału w Konkursie."
Uwagę warto też zwrócić na jeszcze jeden zapis eliminujący z udziału w konkursie:
"w przypadku przystąpienia do Konkursu, ale nieterminowej spłaty zadłużenia w ramach Umowy o kartę kredytową zawartej z Bankiem, Uczestnik traci prawo do nagrody"

Powyższy konkurs nie jest jedyną szansą na nagrody dla klientów Credit Agricole. Dla posiadaczy kont osobistych bank przygotował loterię, w której można wygrać podwojenie wynagrodzenia lub pensję prezydencką.

Korzystając ze sposobności dzisiejszego wpisu przypomnę o kończącej się niebawem promocji BGŻ BNP Paribas, w której czeka 130 za otwarcie konta i płatności kartą. Szczególnie wartą uwagi bankobiorców jest w ostatnim czasie kolejna edycja Moneymanii, w której zarobić można nawet 600 zł za otwarcie konta w mBanku.

Bądź najlepiej poinformowanym o promocjach bankowych: 

Możesz również zapisać się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowościach na blogu):
Adres e-mail

11 komentarzy:

 1. Przynajmniej regulamin dopracowany w celu eliminacji tych, którzy wykonają milion transakcji dziennie na złotówkę

  OdpowiedzUsuń
 2. I tak znajdą się tacy, co znajdą sposób na mega ilości transakcji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamiast kolejnego konkursu mogliby dać jakąś promocję z gwarantowanymi nagrodami, zwrotami itp.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przynam, że jak przecyztałem iż "Credit Agricole jest jednym z największych wydawców kart kredytowych w Polsce" to lekko się zdziwiłem. Ale okazuje się, że to prawda. Więcej kart ma tylko PKO BP i Inteligo razem wzięte. Drugi jest Credit Agricole, a dalej BZ WBK, Citi Handlowy i Sygma Bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niebawem się to przetasuje. Sygmę przejmuje Paribas i po fuzji wskoczy na 2. miejsce.

   Usuń
  2. O tym nie słyszałem. Widzę, że to taka cicha fuzja. No i raczej nie będzie to "dobra zmiana" :(

   Usuń
 5. Zaliczanie do konkursu wypłat z bankomatów to jawne szukanie jeleni. Ale zapewne będą i tacy co wypłacą wielokrotnie po 10 zł by nabić sobie liczbę transakcji. Dodam, że prowizja za wypłatę w bankomacie to 5% min. 12,90 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy kartach Gold jest taniej. A raczej "taniej" :-/ 4% min. 11,90 zł

   Usuń
  2. Castorama, Carrefour, Leclerc są. A ja mama RTV Euro AGD. Nie ma. Dyskryminacja.

   Usuń
  3. Też jestem "wybrany". Więc z tej RTV Euro AGD w poniedziałek rezygnuję.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...