Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja na Grouponie: bony Sodexo za kartę kredytową Citi Simplicity

900 zł za kartę od Citi800 zł za kartę od Pekao400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

5.04.2016

Promocja na Grouponie: bony Sodexo za kartę kredytową Citi Simplicity

Wystartowała kolejna akcja promocyjna karty kredytowej Citibanku.

bony sodexo 200 zł prezent do karty kredytowej Citi Simlicity Groupon Citibank
Po promocjach w których czekają gadżety multimedialne, teraz przyszedł czas na nowość. Zdobyć można bony Sodexo o wartości 200 zł. Wartość nagrody jest więc najskromniejsza w porównaniu z innymi promocjami banku, ale też i warunki do spełnienia są bardzo proste. Jest jednak i lojalka.

Dziś piąty dzień kwietnia, a już prześwietlam trzecią promocję karty kredytowej Citibanku. Bank ten lubi jednak dawać alternatywne propozycje. Poniżej opisuję akcje dostępna w serwisie zakupów społecznościowych Groupon.pl.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher Sodexo o wartości 200 pln"należy:
 • w rozmowie telefonicznej z konsultantem banku złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity
 • dostarczyć do banku wymagany dokument potwierdzający dochody (dokument można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy przez bank: 
  • dokonać transakcje bezgotówkowe nową kartą na sumę min. 200 zł 
  • co najmniej raz zalogować się w bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji mobilnej
Do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz powyższe warunki, bank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody. Zrobi to za pośrednictwem bankowości internetowej, w której prześle do Ciebie wiadomość. Od tego momentu w ciągu 30 dni bony zostaną wysłane za pośrednictwem kuriera.

Wszystko co piękne i różowe to w tym momencie w tej promocji się kończy. Wobec uczestnika promocji, regulamin stawia bowiem wymóg:
"przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę będzie dokonywał minimum jedną transakcję miesięcznie nowowydaną Kartą"
Mamy więc lojalkę. W sytuacji gdy karta jest darmowa, jej utrzymanie nie będzie ciężarem. Ale jeśli karty nawet tylko w jednym miesiącu nie użyjesz to w konsekwencji na promocji nie zarobisz:
"W przypadku braku dokonania transakcji (...) nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną w wysokości 200 zł (dwieście złotych). Wierzytelność Banku jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w regulaminie. Klient zostanie poinformowany o niespełnieniu warunków i naliczeniu kary umownej poprzez wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online, poprzez wiadomość e mail lub przez doradcę serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone"
Transakcje bezgotówkowe o których mowa w regulaminie muszą spełniać poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
b) nie będą przelewami z rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Sprzedaż kuponów na Grouponie ma trwać do 18.04.2016 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli kuponów (2 000 sztuk).

Dla kogo promocja?


O ile lojalka w promocji Citibanku jest zaskoczeniem, o tyle okres karencji nie powinien nikogo dziwić. Jest on dość długi:
"Z Oferty mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne, które od dnia 1 stycznia 2014 r. przed wzięciem udziału w Ofercie nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank"
Udziału w promocji nie mogą też brać osoby, które wniosek o kartę kredytową Citibanku już złożyły, ale nie otrzymały jeszcze decyzji banku o przyznaniu karty.

Citi Simplicity - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa Simplicity jest kartą, którą bank wydaje bez opłat i również nie pobiera opłat za jej posiadanie. I to bez żadnych warunków do spełnienia. Szczegółowo kartę opisywałem tutaj - w momencie jej pojawienia się w ofercie banku.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej i do końca nie wiesz jak ten produkt działa, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Alternatywne promocje Citibanku


Jak już wspomniałem na początku, Citibank nie próżnuje i dla nowych klientów oferuje kilka różnych promocji. Możesz w chwili obecnej zdobyć:
 • wideorejestrator samochodowy Mio MiVue 600 (o wartości 349 zł) w prezencie do karty BP-Payback - w uproszczeniu wystarczy wydać kartą 1 000 zł w ciągu miesiąca i nagroda trafi do Ciebie
 • tablet Lenovo wraz z etui (o łącznej wartości ok. 489 zł) w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity - tutaj w uproszczeniu w ciągu trzech miesięcy wykonać należy płatności kartą na sumę min. 3 000 zł
W obydwu powyższych przypadkach w regulaminie brak lojalki. Są jednak okresy karencji. Z promocji mogą skorzystać osoby, które głównej karty kredytowej w Citibanku nie posiadają odpowiednio od 1.01.2015 r. oraz od 1.01.2014 r.

Jeśli nie łapiesz się na żadną z powyższych promocji albo nie możesz skorzystać z karty kredytowej, sprawdź poniższe promocje:
Za podrzucenie wiadomości o promocji dziękuję Czytelnikowi Dominikowi!

9 komentarzy:

 1. Lojalka. Nie, dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lojalka, jak lojalka. Kartę można by sobie zostawić bo darmowa. Ale ten rygor: nie zrobisz transakcji = bęc po łapach = oddawaj kasę. Szukanie jeleni.

   Usuń
  2. Karta Simplicity jest na tyle atrakcyjna, że nie ma sensu z niej rezygnować.

   Usuń
 2. Przeliczając na zwroty:
  Sodexo to 20%, wideorejestrator 34,9%, a tablet 16,3%.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jest jeszcze ktoś w Polsce kto nie "aplikował" o kartę SimplyCiti?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - wcześniej bezrobotni, którzy teraz mają pracę i mogą zawnioskować
   - osoby które dotąd były za młode
   I pewnie jeszcze paru się załapie :)

   Usuń
  2. Ja też, bo zrezygnowałem zaraz po zakończeniu ostatniej promocji ze słuchawkami.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...