Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja na Grouponie: bony Sodexo za kartę kredytową Citi Simplicity

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

5.04.2016

Promocja na Grouponie: bony Sodexo za kartę kredytową Citi Simplicity

Wystartowała kolejna akcja promocyjna karty kredytowej Citibanku.

bony sodexo 200 zł prezent do karty kredytowej Citi Simlicity Groupon Citibank
Po promocjach w których czekają gadżety multimedialne, teraz przyszedł czas na nowość. Zdobyć można bony Sodexo o wartości 200 zł. Wartość nagrody jest więc najskromniejsza w porównaniu z innymi promocjami banku, ale też i warunki do spełnienia są bardzo proste. Jest jednak i lojalka.

Dziś piąty dzień kwietnia, a już prześwietlam trzecią promocję karty kredytowej Citibanku. Bank ten lubi jednak dawać alternatywne propozycje. Poniżej opisuję akcje dostępna w serwisie zakupów społecznościowych Groupon.pl.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher Sodexo o wartości 200 pln"należy:
 • w rozmowie telefonicznej z konsultantem banku złożyć wniosek o kartę Citi Simplicity
 • dostarczyć do banku wymagany dokument potwierdzający dochody (dokument można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy przez bank: 
  • dokonać transakcje bezgotówkowe nową kartą na sumę min. 200 zł 
  • co najmniej raz zalogować się w bankowości internetowej Citibanku lub za pomocą aplikacji mobilnej
Do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz powyższe warunki, bank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody. Zrobi to za pośrednictwem bankowości internetowej, w której prześle do Ciebie wiadomość. Od tego momentu w ciągu 30 dni bony zostaną wysłane za pośrednictwem kuriera.

Wszystko co piękne i różowe to w tym momencie w tej promocji się kończy. Wobec uczestnika promocji, regulamin stawia bowiem wymóg:
"przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę będzie dokonywał minimum jedną transakcję miesięcznie nowowydaną Kartą"
Mamy więc lojalkę. W sytuacji gdy karta jest darmowa, jej utrzymanie nie będzie ciężarem. Ale jeśli karty nawet tylko w jednym miesiącu nie użyjesz to w konsekwencji na promocji nie zarobisz:
"W przypadku braku dokonania transakcji (...) nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną w wysokości 200 zł (dwieście złotych). Wierzytelność Banku jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w regulaminie. Klient zostanie poinformowany o niespełnieniu warunków i naliczeniu kary umownej poprzez wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online, poprzez wiadomość e mail lub przez doradcę serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone"
Transakcje bezgotówkowe o których mowa w regulaminie muszą spełniać poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
b) nie będą przelewami z rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Sprzedaż kuponów na Grouponie ma trwać do 18.04.2016 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli kuponów (2 000 sztuk).

Dla kogo promocja?


O ile lojalka w promocji Citibanku jest zaskoczeniem, o tyle okres karencji nie powinien nikogo dziwić. Jest on dość długi:
"Z Oferty mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne, które od dnia 1 stycznia 2014 r. przed wzięciem udziału w Ofercie nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank"
Udziału w promocji nie mogą też brać osoby, które wniosek o kartę kredytową Citibanku już złożyły, ale nie otrzymały jeszcze decyzji banku o przyznaniu karty.

Citi Simplicity - prześwietlenie oferty


Karta kredytowa Simplicity jest kartą, którą bank wydaje bez opłat i również nie pobiera opłat za jej posiadanie. I to bez żadnych warunków do spełnienia. Szczegółowo kartę opisywałem tutaj - w momencie jej pojawienia się w ofercie banku.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej i do końca nie wiesz jak ten produkt działa, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Alternatywne promocje Citibanku


Jak już wspomniałem na początku, Citibank nie próżnuje i dla nowych klientów oferuje kilka różnych promocji. Możesz w chwili obecnej zdobyć:
 • wideorejestrator samochodowy Mio MiVue 600 (o wartości 349 zł) w prezencie do karty BP-Payback - w uproszczeniu wystarczy wydać kartą 1 000 zł w ciągu miesiąca i nagroda trafi do Ciebie
 • tablet Lenovo wraz z etui (o łącznej wartości ok. 489 zł) w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity - tutaj w uproszczeniu w ciągu trzech miesięcy wykonać należy płatności kartą na sumę min. 3 000 zł
W obydwu powyższych przypadkach w regulaminie brak lojalki. Są jednak okresy karencji. Z promocji mogą skorzystać osoby, które głównej karty kredytowej w Citibanku nie posiadają odpowiednio od 1.01.2015 r. oraz od 1.01.2014 r.

Jeśli nie łapiesz się na żadną z powyższych promocji albo nie możesz skorzystać z karty kredytowej, sprawdź poniższe promocje:
Za podrzucenie wiadomości o promocji dziękuję Czytelnikowi Dominikowi!

9 komentarzy:

 1. Lojalka. Nie, dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lojalka, jak lojalka. Kartę można by sobie zostawić bo darmowa. Ale ten rygor: nie zrobisz transakcji = bęc po łapach = oddawaj kasę. Szukanie jeleni.

   Usuń
  2. Karta Simplicity jest na tyle atrakcyjna, że nie ma sensu z niej rezygnować.

   Usuń
 2. Przeliczając na zwroty:
  Sodexo to 20%, wideorejestrator 34,9%, a tablet 16,3%.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jest jeszcze ktoś w Polsce kto nie "aplikował" o kartę SimplyCiti?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - wcześniej bezrobotni, którzy teraz mają pracę i mogą zawnioskować
   - osoby które dotąd były za młode
   I pewnie jeszcze paru się załapie :)

   Usuń
  2. Ja też, bo zrezygnowałem zaraz po zakończeniu ostatniej promocji ze słuchawkami.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...