Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Premia za konto" - kolejna promocja iKonta. Tym razem na Grouponie

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.04.2016

"Premia za konto" - kolejna promocja iKonta. Tym razem na Grouponie

BGŻ BNP Paribas postanowił o sobie przypomnieć i odpalił kolejną akcję promocyjną konta.

iKonto z premią promocja BGŻ BNP Paribas 140 zł na Grouponie
Okazja do bankobrania stworzona metodą kopiuj-wklej pojawiła się w serwisie zakupów społecznościowych. Od ciągle dostępnej promocji, w której do wzięcia czeka 130 zł, różni się ciut wyższą premią. Choć różnica jest niewielka, bo trzeba zakupić kupon na Grouponie.

Od początku marca niezmiennie dostępna jest promocja "Konto z nagrodami", w której można zdobyć 130 zł za otwarcie iKonta w BGŻ BNP Paribas. Tymczasem można też skorzystać z promocji na Grouponie, w której wypłacany bonus wynieść może 140 zł.

Aby wziąć udział w promocji "Premia za konto" należy:
 • najpóźniej do 24.04.2016 r zakupić kupon o wartości 5 zł na stronie Groupon.pl (pula kuponów dostępnych w promocji ograniczona została do 1 000 sztuk, więc istnieje możliwość wcześniejszego zakończenia akcji)
 • do 26.04.2016 r. zarejestrować się na stronie promocji (wykorzystując przy tym kod z zakupionego kuponu) i w dalszej kolejności złożyć wniosek o iKonto z kartą płatniczą w BGŻ BNP Paribas (pamiętaj by dane w formularzu rejestracyjnym i we wniosku o konto były takie same)
 • do 6.05.2016 r. zawrzeć umowę ramową i otworzyć w/w konto wraz z kartą
Za spełnienie powyższych warunków oraz wykonanie w okresie od 1. do 31.05.2016 r. transakcji bezgotówkowych na sumę co najmniej 500 zł i co najmniej jedno logowanie do bankowości internetowej uzyskasz prawo do premii 70 zł. Drugą część nagrody, a więc kolejne 70 zł uzyskasz za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na sumę min. 500 zł oraz jedno logowanie do bankowości internetowej w okresie od 1. do 30.06.2016 r. 

O przyznaniu nagród organizator akcji (firma Ad Astra, która najwyraźniej zdobyła monopol na obsługę promocji BGŻ BNP Paribas) powiadomi do 17.06. i do 19.07.2016 r. (odpowiednio za spełnienie warunków promocji w maju i czerwcu). Nagrody zostaną wypłacone do 30.06. i 28.07.2016 r.

Aby gratyfikacje trafiły na Twe konto w BGŻ BNP Paribas niezbędne będzie zareagowanie na mail, który organizator wyśle do uczestników akcji najpóźniej do 13.06.2016 r. W wiadomości tej znajdą się link i unikalny kod, dzięki którym będzie możliwe zalogowanie na stronie promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty premii (czas na to będziesz mieć do 27.06.2016 r.).

Regulamin akcji wymaga od uczestników promocji posiadania konta i karty płatniczej na dzień wypłaty premii. Więc o ile w maju i w czerwcu płatności kartą wymagane w promocji jednocześnie zwolnią Cię z opłaty za posiadanie plastiku BGŻ BNP Paribas, o tyle w lipcu będzie trzeba się liczyć z opłatą za kartę (7 zł, co "zje" część premii) albo będzie trzeba wykazać się aktywnością w płaceniu by nie ponieść opłaty (wymagane jest wykonanie płatności na sumę 300 zł).

Dla kogo promocja?


Wymogi regulaminu promocji są w tym przypadku bardzo restrykcyjne. 
"W Promocji mogą wziąć udział osoby fizyczne, będące konsumentami, które ukończyły 18 lat, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i łącznie spełniają następujące warunki: 
1) nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji; 
2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w BGŻ S.A. ani w BNP Paribas Bank Polska S.A.; 
3) nie przystąpili do promocji Banku na podstawie „Regulaminu promocji Konto Aktywna Pensja w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.” ani „Regulaminu promocji Kontoaktywator w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.”;"
Jeśli więc było Ci już  dane posiadać konto w BGŻ BNP Paribas, a nawet wcześniej w - odrębnie jeszcze działających - BGŻ lub BNP Paribas to teraz Twa droga do udziału w promocji jest już zamknięta.

iKonto - prześwietlenie oferty


O koncie osobistym w BGŻ BNP Paribas, ewentualnych opłatach, jak i zasadach ich uniknięcia szczegółowo pisałem przy okazji poprzedniego opisu promocji banku tutaj.

Umowę o konto w BGŻ BNP Paribas można zawrzeć za pomocą przelewu wykonanego z rachunku w innym banku lub za pośrednictwem kuriera. Więcej o sposobach zawierania umów z bankiem, jak również o tym na co należy szczególnie uważać, pisałem tutaj.

Alternatywne okazje do bankobrania


W chwili obecnej nie brakuje promocji, w których można zarobić więcej i łatwiej niż w akcji BGŻ BNP Paribas.

Jeszcze przez kilka dni - do 20.04.2016 r. załapać się można na Konto Godne Polecenia w BZ WBK, które daje gwarantowaną premię 120 zł i 4% dla części oszczędności. W kolejnej, już piątej edycji Money Manii można z kolei zyskać nawet 600 zł: 100 zł za otwarcie eKonta w mBanku i do 500 zł za spełnianie warunków bankowej promocji.

W Citibanku niezmiennie promowana jest karta kredytowa: za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simlicity czeka tablet Lenovo z etui.

Dowiaduj się o wszystkich promocjach bankowych i najlepszych ofertach dla oszczędzających. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

17 komentarzy:

 1. Już tam właściciel Ad Astry musiał kogoś odpowiedniego z banku znać i się ustawił. Ale mało się starają bo promocja po prostu odgrzana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe czy kiedyś pójdą po rozum do głowy i otworzą się na byłych klientów. Bo ja rozumiem, że karencja jakaś musi być. Ale by eliminować wszystkich klientów? Przecież ktoś w BGŻ konto mógł mieć nawet 20 lat temu i co? Nie chcą jego powrotu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byli klienci są byłymi klientami zawsze z konkretnych powodów, nieprawdaż?

   Usuń
 3. Nie polecam ani tego banku, ani tego organizatora. Zanim zdecydujecie się na udział w tej promocji, przeczytajcie komentarze pod wpisami dotyczącymi poprzednich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ad Astra jednie robi kasę dzięki znajomościom w Parobasie i wypłaca nagrody zgodnie z info otrzymywanymi od Parobasa, jednak Parobas Polska to porażka w 100% i wystarczy jednie poczytać jakie schody mieli ludzie w poprzednich edycjach, żeby wiać jak najszybciej :)

   Usuń
  2. U mnie identyczna sytuacja, czyli ponaliczane opłaty przez bank i 2 reklamacje a teraz brak 2giej premii mimo spełnienia warunków!!!

   Usuń
  3. Ktoś mi wyjasni po co ten Paribas daje kasę za otwarcie konta skoro potem robi wszystko aby klient ich znienawidził. Z tym bankiem wieczne problemy!

   Usuń
  4. Cała sytuacja wygląda na stwarzanie pozorów w celu wypływu kasy bankowej w ramach "promocji" do pewnej firmy ... tylko nikt nie wie co oni naprawdę "promują" :)

   Usuń
  5. Czy ktoś może potwierdzić , ze teraz ten Paribanczek nie wypłaca 2giej premii , bo nie mogło byc żadnych transakcji kartą w internecie? Podobno na infolini tak mówią. Chodzi o poprzednią promocję 60+60zł. 300zł obrotu kartą a maila o premii brak!

   Usuń
  6. @Anonimowy 13 kwietnia 2016 12:13
   Nie potwierdzam. Robiłem transakcje kartą w internecie i zostały one zaliczone do tych 300 zł - dostałem maila z informacją o przyznaniu premii.
   Jeżeli Ty takiego maila nie dostałeś, to jak najszybciej złóż reklamację. Zauważ tylko, że był jeszcze drugi warunek do spełnienia, czyli wpływ na kwotę min. 1000 zł.

   Usuń
  7. Anonimowy, 13 kwietnia 2016 12:13
   Podobno na infolinii tak mówią? Dobre!
   Ichnia infolinia to podobno bardzo dobra infolinia ... podobno :)

   Usuń
  8. Nie wierzcie zawsze w to co mówi infolinia. Ale też nie wierzcie zawsze w to co mówią, że mówi infolinia ;)

   Usuń
  9. Podobno ludzie zatrudniani na bankowych infoliniach przechodzą specjalne testy kwalifikacyjne i dlatego to wszystko tak wygląda, że czasami rzeczywiście lepiej rzucić monetą i zaoszczędzić czas na telefony :)

   Usuń
 4. Czy ktoś się orientuje jaki jest kapitał zakładowy tej Astry?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakie to ma znaczenie? Wystarczy 5000 zł i działasz.

   Usuń
 5. Uczestniczyłem w poprzedniej promocji 60+ 60 i właśnie wczoraj otrzymałem 2 przelew na kwotę 60 zł, wiec potwierdzam działa ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brałem udział w poprzedniej edycji i tak mi przedłużali założenie konta, że niestety do premii już się nie załapałem.. Może to odosobniony przypadek, ale trudno mi w tym wypadku polecić tę promocję.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...