Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zapłać BLIKIEM , odbierz bilet do Multikina gratis

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.04.2016

Zapłać BLIKIEM , odbierz bilet do Multikina gratis

Ruszyła kolejna promocja z darmowymi biletami do Multikina i Silver Screen.

Promocje dotyczące systemu płatności mobilnych BLIK dostępne są dla całkiem szerokiej rzeszy klientów. Tę funkcję w swych aplikacjach udostępnia kilka banków: Alior, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, Millennium i PKO BP.  Aby dostać voucher na bilet do kina wystarczy wydać 50 zł na Multikino.pl.

Promocja "zapłać BLIKIEM , odbierz bilet gratis" dostępna jest w okresie od 5.04. do 5.05.2016 r. Aby otrzymać voucher z kodem wymienialnym na bilet 2D do kina sieci Multikino lub Silver Screen wystarczy: za pomocą BLIKa zapłacić za towary lub usługi nabyte na stronie internetowej multikino.pl za kwotę co najmniej 50 zł. I to wszystko.

Dziennie uczestnik promocji może uzyskać nie więcej niż jeden kod 2D. Zgodnie z regulaminem akcji pula kodów jest jednak ograniczona:
"Organizator gwarantuje, że w Okresie Trwania Promocji wszyscy Uczestnicy otrzymają Kody 2D, jak również że wszyscy posiadacze Kodów 2D będą mieli prawo wymiany otrzymanych Kodów 2D na bilety na wybrane filmy do łącznej liczby nagród ograniczonej do 2 000 sztuk Kodów 2D w Okresie Trwania Promocji"
Aktualnie mamy jeszcze kilka innych akcji popularyzujących płacenie za pomocą systemu BLIK. Klientom, którzy w taki sposób wykonają co najmniej trzy płatności, BZ WBK zwraca 20 zł. Z kolei jeśli kupisz bilet na przejazd Polskim Busem to wróci do Ciebie 20% (ta promocja - pierwotnie dostępna do końca marca - została przedłużona do 30.06.2016 r.).

Korzystanie z BLIKa jest też sposobem na zdobywanie premii od banków. Aby zyskyć 100 zł za otwarcie konta w PKO BP trzeba zapłacić IKO (czyli z wykorzystaniem kodu BLIK). Z kolei mBank oddaje 4% wartości płatności wykonanych w ten sposób - a zwroty te są częścią z ogólnie możliwych do zdobycia nawet 600 zł w aktualnie dostępnej promocji Moneymania.

7 komentarzy:

 1. Problem tylko taki, że np. dziś bilet normalny kosztuje 24 zł. Dla dwójki to jest 48 zł :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przy zakupie online masz jeszcze dodatkową opłatę 1 zł do biletu, więc wyjdzie okrągłe 50 zł.

   Usuń
  2. Ta dodatkowa opłata za zakup biletu online nie jest duża. Niby złotówka. Ale to jest jakieś kuriozum. Gdy wszyscy stawiają na obsługę online, rozładowanie kolejek, oszczędności, ba, taki klient z biletem kupionym internetowo może nawet z jakiejś przyczyny nie dotrzeć i wtedy zysk kina na czysto, to takie kino za zakup biletu przez internet dowali opłatę. Żenujące bez względu na wysokość tej opłaty. Nawet gdyby to było 0,01 zł to jest ośmieszające dla Multikina.

   Usuń
 2. A jeszcze w październiku dawali drugi bilet gratis. Teraz to w praktyce trzeci. Zaczynają skąpić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może im się statystki poprawiają i już tak mocno promować nie muszą?!

   Usuń
 3. Mieszkam niedaleko Jaworzna, tu akcja nie ma sensu bo wszystkie bilety kosztują 15 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idźcie w czwórkę do kina. Wyjdzie wam 12,75 zł na osobę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...