Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów PKO BP (w tym Inteligo): bilet do kina za doładowanie telefonu w T-Mobile

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas550 zł od Aliora650 zł od mBanku

4.05.2018

Promocja dla klientów PKO BP (w tym Inteligo): bilet do kina za doładowanie telefonu w T-Mobile

Wystartowała nowa promocja dla klientów największego banku w Polsce.

Bilet do kina Cinema City za doładowanie telefonu T-Mobile w PKO BP lub Inteligo
PKO BP rozdaje bilety do wykorzystania w sieci kin Cinema City. By zdobyć nagrodę wystarczy doładować telefon w sieci T-Mobile poprzez bankowość internetową, mobilną lub w bankomacie i załapać się do grona osób, które zrobią to jak najszybciej.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może klient PKO BP (w tym Inteligo), który w okresie od 24.04.2017 do 24.04.2018 r. nie dokonał doładowania telefonu za pośrednictwem bankowości internetowej (Inteligo, iPKO), aplikacji IKO lub za pomocą bankomatów.

Nagroda. Voucher wymienialny na bilet 2D do kina Cinema City.

Zasady promocji. Aby skorzystać z promocji i zdobyć bilet:
  • w okresie od 25.04. do 22.05.2018 r. (lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, o którym bank zapewnia poinformować na swej stronie internetowej), doładuj telefon w T-Mobile kwotą min. 25 zł (można to zrobić za pomocą bankowości internetowej, poprzez aplikację IKO lub w bankomatach).

Nagrodę w postaci kodu przesłanego SMSem (na numer doładowanego telefonu) otrzyma pierwsze 2 000 osób, które spełnią powyższe warunki. Wysyłka SMSów ma nastąpić najpóźniej do 24.05.2018 r. Vouchery będzie można zrealizować do 30.09.2018 r., wymieniając na bilet w kasach kina. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę.

Zgodnie z regulaminem promocja trwa już od 25.04., ale pozostaje mieć nadzieję, że ciągle jest dostępna. Standardowo o tego typu propozycjach banków Czytelnicy bloga Bankobranie mogą dowiedzieć się bardzo szybko (nieraz jako pierwsi w sieci), ale tym razem bank jakoś nie eksponował informacji o akcji, a na stronie banku nie ma też informacji o jej zakończeniu.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

  1. Można doładować nie swój numer?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak.ale voucher przyjdzie na nr doładowany nie twój :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nigdy w takich promocjach nie ma Playa 😯

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości...