Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium w 15. edycji promocji Money mania

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

28.05.2018

Bonus 150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium w 15. edycji promocji Money mania

Wystartowała kolejna okazja do bankobrania z kontem osobistym w Banku Millennium.

Money mania z premią 150 zł za konto osobiste w Banku Millennium
To już 15. odsłona popularnej i sprawdzonej promocji Money mania. Za otwarcie konta i spełnienie bardzo prostych warunków przewidziana jest gwarantowana nagroda pieniężna w wysokości 150 zł. Dodatkową zachętą - dla oszczędzających - może być oprocentowanie konta oszczędnościowego (2,7% do 100 000 zł).

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba pełnoletniaktóra na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną umowy z bankiem ani uprawnioną do składania dyspozycji do jakiegokolwiek rachunku (jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku). Wykluczeni są również użytkownicy innych produktów (m.in. karty przedpłaconej pre-paid i dodatkowej karty kredytowej), poręczyciele kredytów, posiadacze jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także byli klienci Millenium, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Millennium lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student.

Udziału w promocji wziąć nie mogą też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

I właśnie ta definicja uczestnictwa w promocji dość szeroko wykluczająca obecnych i byłych klientów jest w tej akcji najbardziej skomplikowana. Dalej jest już o wiele prościej.

Nagroda. Do wzięcia w promocji jest gwarantowana premia pieniężna w wysokości 150 zł, która zostanie wypłacona na konto osobiste, więc będzie można ją wykorzystać na dowolny cel.

Zasady promocji. By wziąć udział w Money manii i zdobyć nagrodę:
 • najpóźniej do 22.06.2018 r.:
  • klikając w link otrzymany na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź swój udział w akcji i przejdź (na stronie promocji) do złożenia wniosku o konto osobiste w Banku Millennium (za pomocą linku "Wyślij wniosek w Money Manii"; we wniosku podaj ten sam adres mailowy, co użyty przy rejestracji na stronie Money manii);
  • wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (wyłącznie jednak w zakresie niezbędnym do zweryfikowania spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody), a także zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku oraz podmiotów z nim powiązanych i współpracujących (w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej);
 • do 30.06.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto (360˚ lub 360˚ Student) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • w lipcu i sierpniu 2018 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł;
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem (transakcje te można wykonać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

I to już tyle. Wypłata premii nastąpi do 15.09.2018 r. W tej promocji nie będzie (znanej z podobnych tego typu akcji) konieczności wyczekiwania na maila powiadamiającego o przyznaniu premii, ani uzupełniania danych. Nagrodę wypłaci Bank Millennium.

Jak łatwe są warunki w tej edycji Money manii świetnie widać na poniższej grafice przedstawiającej terminarz i przebieg promocji:
Terminarz promocji Money mania 15 z premią 150 zł za konto osobiste w Banku Millennium


Jeżeli w Money manii udział zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych. to pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (wykorzystać do tego należy inny adres mailowy). Z jednego profilu można bowiem zawnioskować tylko o jedno konto.

Konto 360º i 360º Student - prześwietlenie


W promocji wybrać można jedno z dwóch kont. Jeśli masz 18-26 lat to możesz wybrać Konto 360º Student (kluczowe jest tu kryterium wieku; nie ma potrzeby by być uczniem szkoły wyższej). Dla każdej osoby pełnoletniej, ale starszej jest Konto 360º.

Konto 360º prowadzone jest 0 zł jeśli co miesiąc zapewnisz wpływ kwoty min. 1 000 zł (może to być przelew z Twego konta w innym banku) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę. Spełnienie tych warunków jednocześnie zwalnia z opłaty za kartę, a także z prowizji za wypłatę kartą z bankomatów. Tym samym za darmo będziesz mieć konto, wydawaną do niego kartę, krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku lub instytucji one należą).

W przypadku Konta 360° Student jest jeszcze łatwiej. Konto, kartę i wypłaty z bankomatów za 0 zł gwarantuje wykonanie miesięcznie co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę). Aczkolwiek pamiętaj, że w lipcu i sierpniu i tak trzeba zapewnić wpływy po 1 000 zł (ale to już tylko na potrzeby spełnienia warunków w promocji z premią 150 zł).

Wnioski o konto kwalifikujące do otrzymania premii 150 zł złożyć można wyłącznie za pośrednictwem strony promocji. Umowę o konto zawrzeć można jednak na jeden z dwóch sposobów: za pośrednictwem kuriera lub w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium (pamiętaj jednak, że tam nastąpi wyłącznie finalizacja wniosku - a więc podpisanie dokumentów).

2,7% dla oszczędności


A na koniec jeszcze kilka słów dla oszczędzających. W ofercie Banku Millennium znaleźć można bowiem promocyjne oprocentowanie dla nowych środków. Dotyczy ono Konta Oszczędnościowego Profit. Dla kwoty do 100 000 zł stawka oprocentowania wynosi 2,7% w skali roku i jest gwarantowana przez okres 92 dni od momentu pierwszej wpłaty na konto oszczędnościowe (a można to zrobić najpóźniej do 7.07.2018 r.). Otwarcie i prowadzenie konta jest bez warunków darmowe. W każdym miesiącu kalendarzowym pierwszy przelew z konta oszczędnościowego jest darmowy, a każdy kolejny kosztuje 7,50 zł.


Przydatne dokumenty:

60 komentarzy:

 1. A maila z uzupełnieniem danych nie będzie? Przed wypłatą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji tego nie ma. Bezpośrednio sam bank ma wypłacić premie, więc jest łatwiej :)

   Usuń
 2. szkoda, że nie można polecać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ramach tej promocji niestety opcji takiej nie ma.

   Usuń
 3. Ciekawe czy jeszcze ktoś się łapie do promocji tego banku z grona czytelników bloga ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzednie promocje pokazują, że zawsze chętni się znajdą. Bo konto jest bardzo dobre, bank ma stabilną ofertę, dodatkowo zachęca konto oszczędnościowe, a warunki promocji są bardzo proste. Nowych Czytelników bloga przybywa, a i demograficznie - ciągle przybywają nowi potencjalni klienci (ci, którzy stają się pełnoletni). Wadą jest długa karencja dla byłych klientów i marzę o jej skróceniu... No ale pewnie tak długo jak promocje cieszyć się będą wzięciem (zaspokajającym oczekiwania banku), tak ta karencja nie drgnie.

   Usuń
 4. a jak to się ma do RODO i byciu zapomnianym gdy żąda się usunięcia swoich danych z bazy? Czy wtedy jestem nowym klientem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Banki i tak mają prawo 10 lat zapamiętać.

   Usuń
  2. To ciekawe, zażądać wymazani wszystkich danych i startować jako nowy klient :) Ciekawe czy to by się sprawdziło.

   Usuń
  3. Tak naprawdę Bank nie musi trzymać Twoich danych żeby wiedzieć czy byłeś ich klientem. Zamiast Twoich danych mogą na przykład trzymać tzw. "skrót" (w ang. hash) Twojego numeru PESEL. Te skróty działają tak, że na ich podstawie nie jesteś w stanie odczytać PESELu. Ale jak przyjdziesz do nich zakładać konto, to wyliczą ten skrót i porównają do istniejących w bazie skrótów. Jeśli wygenerowany na podstawie Twojego numeru PESEL skrót znajdzie się w bazie, to znaczy że już byłeś klientem Banku.

   Usuń
 5. Jeśli mogą być płatności Blikiem to czy kartę trzeba do konta wyrabiać czy można sobie odpuścić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrobienie karty do konta jest wymagane. Jednak z opłaty za nią zwalnia wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu (a więc tak samo jak na potrzeby promocji). Można więc kartę schować do szuflady a płacić tylko BLIKiem.

   Usuń
 6. Tak na marginesie, Mr Złotówa: U mnie i innych klientów Idea Banku (którzy nie mają tam konta osobistego) od wczoraj nie działają przyciski "Zerwij" przy lokatach. NU osób z rodziny, które mają konto, przycisk jest aktywny. Nie mogę wycofać środków z zakończonej lokaty. Granda, nie bank! Może napisz coś o tym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapytałem Idea Bank czy to jakiś chwilowy błąd czy zmiana na stałe. Póki co odpowiedzi brak (być może zespół jest już po godzinach).

   Usuń
  2. Odpowiedź banku: "Problem jest nam znany i obecnie nasi specjaliści z działu IT pracują nad usunięciem błędu - przycisk do zerwania lokaty powinien wkrótce być aktywny".

   Jedna z Czytelniczek pisała o tym, że w aplikacji przycisk jest, więc doraźnie może to jakiś sposób będzie. A swoją drogą w takiej sytuacji i tak bym złożył reklamację z tytułu braku możliwości dysponowania własnymi środkami z roszczeniem zadośćuczynienia w postaci odsetek co najmniej równych stawce oprocentowania na dotychczasowej lokacie.

   Usuń
 7. Czy wpływ na konto może być własnym przelewem z konta w innym banku ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Myslicie, że lepiej skorzystać teraz z tej promocji na 150zl, czy poczekać na jakąś kumulację, np z moneybakiem itp? Jak to oststnimi czasy bywało w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dawno żadnego moneybacku nie dawali. Ostatnio zawsze 150 zł. Najczęściej w voucherach. Ostatnio Zalando. teraz wreszcie w gotówce :)

   Usuń
 9. Czy rozliczamy 150zł w PIT?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tego typu premie są zwolnione z podatku.

   Usuń
  2. Nie. Tego typu premie są zwolnione z podatku.

   Usuń
 10. Na to konto oszczędnościowe muszę coś wpłacać? Czy w ogóle nie trzeba używać?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy wpływ może być z banku Millenium, czy musi być z zewnątrz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Ale jak z Millenium to nie może być konto twoje.

   Usuń
  2. To musi być wpływ zewnętrzny!

   Usuń
 12. "Konto 360º prowadzone jest 0 zł jeśli co miesiąc zapewnisz wpływ kwoty min. 1 000 zł" - z tego zapisu wynika że jeżeli założę konto w czerwcu (np. w połowie) to wpływ 1000 pln. muszę mieć w czerwcu, lipcu i sierpniu (również w czerwcu aby uniknąć opłaty za konto), czy tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata za pierwszy, niepełny miesiąc nie jest pobierana.

   Usuń
 13. A jak później wygląda zamknięcie konta? Pytam bo nie mam oddziału tego banku w swej miejscowości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez bankowość elektroniczną możesz,właśnie przed chwilą tak zamknąłem stare konto.

   Usuń
 14. Jak patrzy się na wpływ? Mogę tam przelac 1000zl, zrobić płatność,żeby spelnic warunki,a potem za kilka dni przelac na spłatę kredytowej albo zapłacić za prad?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas. Ważne by w historii konta został odnotowany wpływ. Nawet tego samego dnia można je wydać, wypłacić lub przelać.

   Usuń
 15. wczoraj złożyłem wniosek o zamknięcie konta, zadzwoniła babka z banku i zaproponowała takie warunki żebym został

  W nawiązaniu do naszej rozmowy przesyłam szczegóły oferty.

  ZWOLNIENIE Z OPŁAT

  Pana rachunek Konto 360° na podstawie indywidualnej propozycji został zwolniony z poniższych opłat:

  • 8 zł miesięcznie za prowadzenie konta;

  • 7 zł miesięcznie za kartę debetową;

  • Zwolnienie z prowizji za wypłaty z bankomatów obcych na terenie kraju.

  CZAS TRWANIA

  Zwolnienie z opłat trwa do 2018/11/30.

  Aby po zakończeniu tego okresu nie naliczały się powyższe opłaty należy w poprzednim miesiącu kalendarzowym (w listopadzie 2018)

  spełniać warunki bezpłatności konta, tj.:

  • Dokonanie na Koncie 360° co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej dokonanej kartą lub BLIKiem.

  • Zaksięgowania w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na Konto w kwocie nieniższej niż 1000 zł.

  ORAZ

  OFERTA ZYSKAJ 360 ZŁ

  Pan rachunek Konto 360° na podstawie indywidualnej propozycji został objęty ofertą „Zyskaj 360 zł”. Oferta obowiązuje dla transakcji

  bezgotówkowych kartą debetową powiązaną z kontem oraz BLIK dokonanych i zaksięgowanych w okresie od 2018/07/01 do 2018/12/31.

  WARUNKI OFERTY

  Zwroty za dany miesiąc są naliczane, gdy spełni Pan poniższe warunki:

  • Zaksięgowania na Koncie w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKiem.

  • Zaksięgowania w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na Konto w kwocie nieniższej niż 1000 zł.

  • Zalogowania się, co najmniej raz, do Aplikacji Mobilnej Banku.

  KORZYŚCI

  • 2% zwrotu od bezgotówkowych płatności kartą (maksymalnie 30 zł miesięcznie).

  • 5% zwrotu od płatności bezgotówkowych BLIKiem (maksymalnie 30 zł miesięcznie).

  Zachęcam do zapoznania się z regulaminem oferty Zyskaj 360 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli żeby przytulić te 30 zł miesięcznego zwrotu za płatności kartą wystarczy wydać jedynie 1500 zł - super!

   Usuń
  2. Kuba, a konto otwierałeś w jakiejś promocji albo korzystałeś już w Millennium z jakiejś promocji ze zwrotami za płatności?

   Usuń
  3. Czyli trochę taka promocja jaką kiedyś mieli dla nowych klientów. Ale już dość dawno się wycofali. Wygląda na to że teraz dają na zatrzymanie.

   Usuń
  4. Konto założyłem jakoś styczeń/luty
   Z 2 tygodnie temu dostałem 150pln za warunki

   W sumie jest 60pln za zakupy
   30pln - 5% za płatność blik
   30pln - 2% za płatność kartą

   Usuń
  5. No i ładnie więc zatrzymują. Wzięli przykład po Citi. Reszta tak nie potrafi.

   Usuń
  6. Jeśli powielam już zadane pytanie to przepraszam, ale:
   Czy przelewy za pomocą Bliku (np na numer telefonu) również są rozumiane jako płatność Blikiem i liczą się do zwrotów?

   Usuń
 16. A jak dlugo trzeba utrzymac konto? Czy po promocji i wypłacie nagrody mozna ods razu zamknąć?
  Dziękuję z gory za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływa premia = możesz zamknąć.

   Usuń
 17. We wniosku znajduje się 5 różnych zgód (regulamin, marketingowe itd.). Czy muszę wyrazić zgodę na wszystkie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaznacz wszystkie. Ja tak robię i dzięki temu mam święty spokój, w każdej promocji bez problemów premie wypłacane. Przed zamknięciem konta wszystkie zgody wycofuję.

   Usuń
 18. Złożyłem wniosek przez stronę Money mania i po 2 dniach nie wyświetla mi ze wysłano. Z kim można skontaktować się wyjaśnić problem? Czy można wysłać wniosek 2 raz? Bank już kontaktował się ze mną kiedy odbiorę umowę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestrowalem się przez stronę money mania różowy przycisk wyślij wniosek [link usunięty ze względu na jego zindywidualizowanie - przyp. Mr. Złotówa]

   Usuń
  2. NA stronie promocji, w FAQ, jest nawet takie pytanie:
   "Nie widzę mojego wniosku.

   Zwykle jest to spowodowane niepoprawnymi ustawieniami twojej przeglądarki. Pamiętaj, że obsługa ciasteczek (plików cookie) oraz obsługa JavaScript musi być włączona w ustawieniach."

   Generalnie to ma miejsce nie tylko w tej edycji, ale także miało w poprzednich. Czasem informacja pojawiała się z opóźnieniem, a czasem... wcale. Najważniejsze jednak, że ostatecznie co miało zostać rozliczone to zostało i premie wypłacano :) Mimo bieżącego braku informacji o złożeniu wniosku.

   Usuń
  3. Potwierdzam. W którejś edcji wstecz mnie też nie wyświetliło się że wniosek wysłany ale późnej był mail i wypłata premii

   Usuń
 19. Dzięki za informacje. Zobaczymy po zakończeniu promocji napisze w komentarzu czy udało się. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Mam informację dosłownie z przed chwili dotyczącą tych zgód marketingowych. Trzeba zaznaczyć WSZYSTKIE 5 zgód. W przeciwnym razie nie będzie nagrody. Kto nie zaznaczył wszystkich (np tej 4-tej), to szybciutko telefon na infolinię do konsultanta i tam to można załatwić.

  OdpowiedzUsuń
 21. Syn zakładał konto, był w banku z żoną, miły pan zapytał żony czy ma konto w millenium, po otrzymaniu potwierdzającej odpowiedzi założył konto z polecenia. Czyli jednak można polecać? Możesz się Złotówa odnieść do tego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Banku Millennium dostępny jest program poleceń (opisuję go tutaj), ale nie łączy się on z wyżej opisaną promocją. Jeśli więc prawdopodobne,że doradca przyjął nowy wniosek (nie ten w ramach Money manii).

   Usuń
 22. dostał ktoś dziś premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ja dostałam dziś premię na konto 360 przed godziną 17:00, nie miałam wcześniejszego powiadomienia ani nic takiego.

   Usuń
  2. Tak, doszło przed 17:00 bez wczeszniejszej informacji o nagrodzie

   Usuń
  3. Jest, jest i u mnie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...