Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Happy do 4% w Idea Banku + gwarantowany prezent: bon 200 zł do Fly.pl

⭐ 700 zł od: Santandera oraz BNP Paribas900 zł od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

16.05.2018

Lokata Happy do 4% w Idea Banku + gwarantowany prezent: bon 200 zł do Fly.pl

W promocji Idea Banku oprócz promocyjnego oprocentowania na lokacie do wzięcia jest też dodatkowo nagroda.

Lokata Happy w Idea Banku z bonem 200 zł do Fly.pl
Lokata Happy to lokata powitalna w Idea Banku, którą można założyć bez konta osobistego czy jakichkolwiek innych produktów. Stawka oprocentowania wynosi od 3 do 4% w skali roku (w zależności od okresu depozytu jaki wybierzesz), a oprócz odsetek bank funduje też nagrodę w postaci bonu do wykorzystania w biurze podróży Fly.pl. By zdobyć nagrodę wystarczy założyć lokatę już od 500 zł!

Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba, która założy Lokatę Happy. A w tym przypadku pamiętać trzeba o tym, że jest to lokata skierowana wyłącznie do nowych klientów, którzy nie posiadają, ani wcześniej nie posiadali jakichkolwiek umów z Idea Bankiem (oraz Lion's Bankiem, będącym oddziałem Idea Banku). Poza tym wykluczeni są też wszyscy, którzy już kiedykolwiek o jakiś produkt tego banku wnioskowali.

Nagroda. Bon o wartości 200 zł do wykorzystania podczas zakupów usług turystycznych i pakietów lotniczych z oferty biura podróży Fly.pl na stronie www.wczasy.fly.pl. Bon będzie można zrealizować najpóźniej do 31.12.2018 r.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Happy Wakacje" i zdobyć gwarantowaną nagrodę:
 • do 24.05.2018 r.  zarejestruj się na stronie promocji i w kolejnym kroku (na tej samej stronie) złóż wniosek o Lokatę Happy (po jego złożeniu otrzymasz maila z danymi do wykonania przelewu środków na lokatę); pamiętaj by numer telefonu podany podczas rejestracji na stronie promocji był tym samym, który podasz we wniosku o lokatę;
 • wpłać środki na lokatę (należy to zrobić w ciągu 5 dni kalendarzowych od złożenia wniosku; lepiej tego terminu nie przegapić, bo kolejnego wniosku nie da się już złożyć);
 • nie zrywaj lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiło jej założenie.

I to już wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz nagrodę. Stanie się to do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo więc wyglądać to może tak: lokatę zakładasz w maju, do czerwca ją utrzymujesz, a najpóźniej do 10.07.2018 r. Idea Bank prześle Ci SMSem bon w formie kodu.

Lokata Happy - prześwietlenie


Główne cechy lokaty powitalnej w Idea Banku to:
 • minimalna kwota lokaty: 500 zł (dzięki czemu udział w promocji wziąć mogą też osoby, dla których na co dzień lokaty nie są priorytetem);
 • maksymalna kwota lokaty: 10 000 zł;
 • okres lokaty (do wyboru): 1, 2 lub 3 miesiące;
 • oprocentowanie (stałe) w wysokości uzależnionej od wybranego okresu depozytu:
  • 4% w skali roku w wariancie 2-miesięcznym lub
  • 3,5% w skali roku w wariancie 3-miesięcznym, lub
  • 3% w skali roku w wariancie 1-miesięcznym

Otwarcie i prowadzenie lokaty w Idea Banku jest darmowe (bez warunków). W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty (przed umowną datą jej zakończenia) otrzymasz zwrot wpłaconego kapitału, ale bez odsetek.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z lokat to polecam Ci poradnik: Lokata bankowa: co to jest, co daje, jak obliczyć odsetki i wszystko co warto wiedzieć. Tam również znajdziesz kalkulator odsetek, który pozwoli Ci obliczyć spodziewane zyski. Środki zdeponowane w Idea Banku objęte są Bankowym Fundusze Gwarancyjnym (do równowartości kwoty 100 000 euro).


Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Niestety u mnie w rodzinie nie ma już osoby która by się kwalifikowała.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogli by też podnieść już % na tej lokacie. Zwłaszcza że sami na Wielkim Procencie dają 3,2.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te odsetki przy deflacji w Polsce to ewenement!

   Usuń
 3. Niestety taki bon na allegro nawet 80 zł nie kosztuje:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego opłaca się w praktyce na własny użytek.

   Usuń
 4. 10.000zł x 4% x 2/12 x 0,81 = 54zł

  Dowolny z pozostałych banków w pierwsze piątce z najlepszymi lokatami:

  10.000zł x 2,7% x 2/12 x 0,81 = 36zł

  Idea Bank czy naprawdę uważasz że dla 18 zł warto wybrać Waszą ofertę? Czy Wasz prezes który zarabia kilkaset tysięcy zł miesięcznie zmieniłby bank dla dodatkowych 18 zł? Śmieszne i aroganckie jednocześnie są Wasze oferty. Karma wróci i wypadniecie z rynku, to kwestia czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tam i tymi 18 zł nie pogardzę. A jak chcesz mieć różnicę w wynagrodzeniu o 180 tys. zł to możesz zostać prezesem banku :)

   Usuń
 5. Człowiek tak skacze z tą kasą po tych lokatach dla tych paru złotych aż kiedyś w końcu się zagubią jak np. w Amber. Nie macie takich obaw? Bo ja przyznam czasami mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież zdroworozsądkowo myśląca osoba pani nie wpłaci pani z warzywniaka swych oszczędności. A tak robili klienci amber gold. Bo przecież różnicy między nimi nie ma żadnej. Tu nie ma co porównywać AG z bankami. Mniej więcej taka sama analogia jakbym ci napisał żeby nie kupować złota bo... amber gold upadło. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.

   Usuń
 6. Ten bon nie jest na całą ofertę fly.pl tylko na wybrane wyjazdy!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Pytanie może i głupie ale zapytam. Złożyłem wniosek, otrzymalem login i haslo. Po zalogowaniu jednak widzę ograniczone możliwości. Po nacisnieciu opcji przelew wyskakuje " Usługa nie jest dostepna. Skorzystaj z oferty kont i odkrywaj możliwości jakie daje bankowość internetowa Idea Bank".
  To jak w takim razie będę mógł samodzielnie zerwać lokatę lub po jej zakończeniu wypłacić środki? Fakt, nie wpłaciłem jeszcze pieniędzy na lokate ale nie sądzę by coś się zmieniło w opcjach jak już te srodki się tam znajdą.

  OdpowiedzUsuń
 8. No właśnie w tabeli wyraźnie napisane że lokata odnawialna na analogiczny okres do tego na jaki została zawarta. Z jedną jedynak różnicą bo oprocentowanie już standardowe. Odwołanie lokaty przez kontakt telefoniczny. Jak dla mnie to zniechęcający warunek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokatę w Idea można zerwać w 1-szym dniu po odnowieniu z poziomu bankowości internetowej.

   Usuń
  2. Jeszcze nie doczekałem tego momentu ale póki co nie widzę takiej opcji. Dzięki za info, za 2 miesiące sprawdzę.

   Usuń

 9. "Witaj,

  płatność z tytułu założenia lokaty:

  została odrzucona ze względu na niezgodność danych. Wpłacone środki zostały zwrócone na rachunek bankowy nadawcy. Do momentu upłynięcia ważności wniosku można dokonać ponownego opłacenia lokaty. Prosimy pamiętać, że aby przelew mógł zostać przyjęty przez Idea Bank SA, dane nadawcy płatności muszą być w pełni zgodne z danymi zawartymi we wniosku o założenie lokaty, w tym wymagana jest zgodność"

  Taką to otrzymałem wiadomość z Idea Bank. A co to za różnica czyje to pieniądze? Tak były z konta żony a lokatę założyłem na siebie. Nie będę się wiecej narzucał z moją drobną kasą. Dobranoc.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...