Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony o wartości aż 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka jako gwarantowana nagroda za darmową kartę Cit Simplicity w Citibanku (mocno skrócona karencja dla byłych klientów!)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

10.05.2018

Bony o wartości aż 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka jako gwarantowana nagroda za darmową kartę Cit Simplicity w Citibanku (mocno skrócona karencja dla byłych klientów!)

Wystartowała nowa promocja Citibanku z bonami do Biedronki - tym razem o rekordowej wartości aż 500 zł. I ze zdecydowanie skróconym okresem wykluczenia dla byłych klientów!

Bony o wartości 500 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za kartę Citi Simplicity w Citibanku
Citibank tego typu promocji serwował już wiele. Tym razem jednak wartość nagrody jest wyjątkowo wysoka. Dodatkowo udział w promocji wziąć mogą osoby, które karty kredytowej w tym banku nie posiadają co najmniej od 1.01.2017 r. (dotychczas ta karencja była o 2 lata dłuższa!)

Na początek kilka zdań dla tych, którzy z tego typu promocją spotykają się pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to wiesz dobrze, że takich promocji jest dużo i można dzięki nim zyskać sporo - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej - pod podkreśleniem).

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Przecież "nie ma nic za darmo". I to prawda. Za darmo nie ma, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. Ale bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyskuje i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to więc o wiele lepszy sposób na pozyskiwanie klientów, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał - taki klient może przecież skorzystać też z innych produktów. Ale to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów (o czym przekonało się już wielu Czytelników bloga, bo tego typu promocje Citibanku nie są nowością).

Czy to aby na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom źle kojarzyć skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy jednak wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddajesz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Na stronie promocji znaleźć możesz informację "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 10,47%" - jest to jednak wyliczenie, które powstało w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

________________________

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która ukończyła co najmniej 21. rok życia oraz nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Posiadanie innych produktów tego banku (konta, pożyczki itp.) nie wyklucza z promocji.

Nagroda. Uczestnik promocji otrzyma 10 gwarantowanych nagród - to bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 500 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank" i zdobyć tytułowe nagrody:
 • do 14.08.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy (w promocji udział biorą wyłącznie zgłoszenia wysłane na stronie promocji);
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach informowania o produktach i usługach podmiotów współpracujących z bankiem oraz na otrzymywanie informacji handlowych;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana w umowie o kartę) zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • poczynając od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przez 10 kolejnych miesięcy wykonuj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł (oczywiście nie muszą to być płatności w sklepach Biedronka; płacić możesz wszędzie gdzie to możliwe) - za każdy miesiąc w którym spełnisz ten warunek będziesz otrzymywać bon o wartości 50 zł.


💡 Jeśli jednak wydajesz kartą mniej lub musisz wykonywać płatności w innych promocjach to możesz skorzystać z promocji karty Citi Simplicity z nagrodą pieniężną 400 zł zł lub bonem o wartości 300 zł do drogerii Hebe (tam bank wymaga zdecydowanie mniej transakcji; jednak okres wykluczenia dla byłych klientów jest dłuższy - bank liczy go od 1.06.2015 r.)

Każdy bon do Biedronki o wartości 50 zł otrzymasz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (a więc wykonania płatności kartą na sumę min. 1 000 zł). Do momentu otrzymania nagrody należy posiadać aktywną kartę. Każdy z bonów ma być ważny przez 6 miesięcy. Bony do Biedronki są wielokrotnego użytku - można z nich korzystać aż do momentu wyczerpania dostępnych środków na bonie.

Na potrzeby promocji płatności wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Wykluczone są jedynie przelewy z karty oraz transakcje zwrócone.

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osoby wnioskującej o kartę Citibank stawia kilka podstawowych wymogów. Klient musi uzyskiwać dochód na poziomie min. 1 200 zł. Wymagany wiek to co najmniej 21 lat i zatrudnienie u obecnego pracodawcy od minimum 3 miesięcy lub 25 lat (jeśli prowadzisz działalność gospodarczą; trzeba ją posiadać co najmniej od 2 lat).

Oprócz dochodów wynikających z zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę bądź z prowadzonej działalności gospodarczej bank akceptuje też takie źródła dochodu, jak: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z wynajmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie


Chociaż w promocji wyrobić można dowolną kartę kredytową z oferty Citibanku, to zdecydowanie najlepszą - z punktu widzenia osoby, która nie chce ponosić opłat - jest karta kredytowa Citi Simplicity. Bank wydaje ją za 0 zł. Nie pobiera też opłat za jej posiadanie (ani rocznych, ani miesięcznych) bez warunków.

Wyrabiając kartę kredytową w Citibanku warto jednak zwrócić uwagę na to, by nie włączać funkcji dodatkowych, Nie aktywuj więc usługi CitiPhone (to opłata za dostęp do obsługi telefonicznej). Nie zamawiaj też karty dodatkowej (np. dla bliskiej, zaufanej osoby), ani naklejki do płatności zbliżeniowych, bo zarówno karta dodatkowa, jak i naklejka będą płatne. A do spełnienia warunków promocji są absolutnie zbędne. Wystarczy bowiem główna karta w tradycyjnej postaci, a więc plastikowa. I ona - jak wspomniałem - jest bez warunków darmowa.

Przydatne dokumenty:

57 komentarzy:

 1. No i to jest to na co czekałem!

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak mam konto osobiste w Citi to mogę skorzystać z tej promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Wykluczać z promocji może tylko posiadanie głównej karty kredytowej teraz lub od 1.01.2017 r.

   Usuń
  2. Opłacało ci się konto bez karty kredytowej?

   Usuń
  3. Konto jest z limitem kredytowym. Na potrzeby promocji. Kartę kredytową już kiedyś miałem. Nie chciałem wyrabiać nowej by ie tracić karencji i jak widać opłaci się :D

   Usuń
 3. Mogą być dowolne płatności bez wyjątku na metodę typu płaz, przekaz b., poczta, SB itp??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń, więc generalnie kartą można płacić wszędzie i za wszystko.

   Usuń
  2. Na pocztę bym uważał. Kiedyś transakcje tam przeprowadzane traktowali jako gotówkowe. No chyba, że to już się zmieniło...

   Usuń
  3. Zmieniło się. To co piszesz to było za czasów terminali na poczcie ale bez możliwości płacenia a tylko do wypłacania jak w bankomacie. Teraz jest legitnie jako transakcja bezgotówkowa.

   Usuń
 4. A osoby pracujace za granica łapią się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co mi mówili kiedyś to tylko jak pracodawca jest z Polski.

   Usuń
  2. Teraz też dostaję 50 zł 5% za płatność kartą 1000 zł 😊

   Usuń
 5. Po otrzymaniu ostatniego z bonów można z karty zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. I nawet dostaniesz wtedy kolejną promocję. Zwrot 10% i max 200 zł na zatrzymanie.

   Usuń
 6. I znów jestem poza zasięgiem.
  "Klient musi uzyskiwać dochód na poziomie min. 1 200 zł."

  OdpowiedzUsuń
 7. Umowa jak jest zawierana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier.

   Usuń
  2. czy za przyjazd kuriera coś się płaci? W tabeli opłat jest stawka 30 zł za dostarczenie karty przez kuriera.

   Usuń
  3. Kurier z umową przyjeżdża na koszt banku. Karta przysyłana jest listem (także na koszt banku). W tabeli opłat i prowizji faktycznie jest taka pozycja za dostarczenie karty kurierem, ale to jest opcja tylko na życzenie klienta.

   Usuń
 8. Czy lepiej założyć kartę kredytową a potem konto osobiste cz też odwrotnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej na początek zawnioskować o kartę bo jak dostaniesz to wtedy konto możesz śmiało zakładać. A gdybyś p-wsze założył konto a dopiero później kartę i karty nie dostał to byś miał konto i musiał spełniać warunek nr 1 czy utrzymanie salda co jest akurat warunkiem trudniejszym.

   Usuń
 9. Czy moje dochody będą się liczyć skoro jestem na L4 i płaci mi ZUS (ciąża)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też byłam ciekawa. Zapytałam na czacie i dostałam taką odpowiedź: "Na podstawie ciągłości zatrudnienia oraz wynagrodzenia może Pani wnioskowac o taką kartę". Więc wysłałam formularz i czekam na telefon.

   Usuń
  2. U nas odrzucili wniosek o kartę mimo dochodów na macierzyńskim wyższych niż wymagane :/

   Usuń
 10. Wczoraj wysłałem formularz, dziś dzwonili. Wniosek zaakceptowany i po niedzieli ma być kurier.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jak płacicie kartą za czynsz? Opłata na poczcie to 3,5 zł. Da się gdzieś taniej żeby spełnić warunki kolejnej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moje płatnośći.pl, prowizja 97 gr., tylko trzeba numer konta spółdzielni u nich zweryfikować.

   Usuń
  2. np sprytny bill

   Usuń
  3. Żabka.

   Usuń
  4. Przybliż o co chodzi w tych moich płatnościach.pl

   Usuń
  5. Trzeba założyć konto na moje płatności.pl i tyle.

   Usuń
  6. Placac przez ebok PGNiG mamy prowizje 49 groszy, płatność kartą do wyboru.

   Usuń
  7. Anonimowy12 maja 2018 17:43 - małe sprostowanko: 50 groszy. No ale to mała różnica ;) Też polecam eBok bo MCC dobry - nie wykluczany ani przez T-Mobile Usługi Bankowe ani przy koncie BGŻ BNP.

   Usuń
 12. Mr Złotówa podpowiedz jak opanować te płatności- gdzie płacić za rachunki ale żeby prowizja nie zjadała zysku z promocji:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy na prawdę tak trudno samemu pokombinować? Masz sposoby już wyżej wymienione. Jak będziecie o wszystkim tak otwarcie pisać to za chwilę banki wszystko zaczną banować.

   Usuń
 13. Hej, a jak z dostępem online do karty? Pytam pod kątem sprawdzania jej stanu i bieżącego spłacania.
  Z góry dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dostaniesz kartę to będziesz mógł się zalogować. Podaje się wtedy dane, nadaje się login i hasło.

   Usuń
 14. Ja mam pytanie trochę poza tematem. Płacił ktoś kartą Simplicity za granicą lub po prostu w innej walucie? Jak wygląda sprawa przewalutowania? Nie ma żadnych dodatkowych kosztów lub haczyków w porównaniu ze "standardowymi" debetówkami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak raz chcesz zapłacić za jakąś pierdołę to może ostatecznie być ale wysoko opłata za przewalutowanie i kursy niekorzystne. Jak chcesz wydać więcej albo często płacisz to sobie odpuść i wyrób kartę w kantorze walutowym Aliora. Zdecydowanie najlepsza opcja.

   Usuń
 15. jak fizycznie wygląda ten bon do biedronki ? Przysyłają jakąś kartę ? drukuję kod do zeskanowania....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostaniesz 13-cyfrowy kod który dyktujesz lub pokazujesz kasjerce. Po zeskanowaniu wszystkich towarów musi go wklepać na kasie i potwierdzić przyciskiem PLU.

   Usuń
 16. Przysłali kartę, nie da się jej zarejestrować na ich stronie. Przez telefon przyjęli reklamację. 30-60 dni na rozpatrzenie co oznacza że nie spełnię warunku promocji (zalogowanie się do bankowości internetowej). No bank pierwsza klasa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie bez problemów. Zresztą tak jak kiedyś bo już byłem klientem. To chyba najbardziej prokliencki bank.

   Usuń
 17. Czy muszę zakładać konto osobiste, czy wystarczy karta kredytowa ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Na karcie była naklejka biało czerwona. Wyrzuciłem ją. Ale teraz się zastanawiam czy to czasem nie była ta naklejka zbliżeniowa??

  OdpowiedzUsuń
 19. Dostał ktoś premię za czerwiec?

  OdpowiedzUsuń
 20. Mogli by przedłużyć promocję o miesiąc

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeśli mam firmową kartę kredytową z citibanku (nie jestem właścicielem firmy), to czy kwalifikuję się do wyżej opisanego bonusu z kartą indywidualną simplicity?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jesteś tylko użytkownikiem karty firmowej więc raczej nie ma przeszkód

   Usuń
 22. ostatnio często robię przelewy z karty kredytowej na revoluta. Pytanie, czy takie płatności wyrabiaja limit 1000/mc w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak dzisiaj wyślę formularz to nie będzie już za późno?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 14.08. (włącznie) wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy. Złożenie wniosku czy zawarcie umowy może nastąpić później :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...