Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 150 zł na zakupy na stacjach Circle K za kartę kredytową w Getin Banku

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

8.05.2018

Do 150 zł na zakupy na stacjach Circle K za kartę kredytową w Getin Banku

Kolejny bank premiuje wyrobienie karty kredytowej.

Voucher 100 zł do Circle K za kartę Mastercard Standard w Getin Banku
Tym razem Getin Bank za skorzystanie z karty i spełnienie dość prostych warunków daje bon o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circke K. Dodatkowo też nalicza promocyjne punkty za rejestrację w Mastercard Priceless Specials, gdzie można je wymienić na kolejne 50 zł do wydania na paliwo.

Dla kogo promocja? Udział w akcji promocyjnej wziąć może osoba, która nie posiada karty kredytowej w Getin Banku (takie wykluczenia, bez okresu karencji to ja lubię 😉).

Nagroda. W promocji zdobyć można voucher o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów na stacjach paliw Circle K (wcześniej Statoil). Dodatkowo za rejestrację w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials przewidziane jest 3 000 punktów powitalnych, które przeznaczyć można m.in. na voucher do tej samej sieci stacji paliw, ale już o wartości 50 zł. Łącznie do wzięcia jest więc 150 zł. Zważywszy na fakt, że bywają stacje z tańszym paliwem, to wartość nagrody za wyrobienie karty kredytowej jednak nie powala. Przypomnę, że w przypadku tego produktu BGŻ BNP Paribas daje nawet 400 zł, a Citibank nagrodę pieniężną w wysokości 300 zł (na dowolny cel) lub telefon LG K4 Dual Sim.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji z voucherem 100 zł do Circle K:
 • najpóźniej do 31.05.2018 r. (lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród) zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard w Getin Banku;
 • wyraź zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz nie zgłaszaj sprzeciwu do przetwarzania danych w celach marketingowych banku; 
 • w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty; do transakcji nie zaliczą się przelewy z karty).

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków otrzymasz SMS z kodem, który będzie można wykorzystać na stacjach paliw Circle K. Voucher o wartości 100 zł ma być ważny do 30.04.2019 r. Liczba nagród w promocji jest ograniczona do 3 000 sztuk (akcja trwa od 19.03. do 31.05.2018 r.). O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród bank ma poinformować na swej stronie internetowej (prawdopodobnie tutaj). Póki co takiego komunikatu nie ma. Nadzieją jest też zapis, że bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli nagród.

W równolegle dostępnej promocji przewidziana jest jeszcze nagroda w postaci punktów powitalnych w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials. Tu szczególnych wymogów do spełnienia nie ma. Wystarczy zawrzeć umowę o kartę kredytową z Getin Bankiem (nawet do 31.12.2018 r., no ale w związku z wyżej opisaną promocją warto zrobić to wcześniej) i za pośrednictwem tego banku zarejestrować się w programie.

Nagroda ma być przyznana w ciągu 7 dni roboczych od przystąpienia do programu Mastercard Priceless Specials i ma być ważna przez 3 miesiące od tego przystąpienia (w przypadku niewykorzystania punkty przepadną).

Przy okazji dodam, że 800 punktów otrzymać można także za rejestrację karty wydanej (po 14.03.2018 r.) do konta osobistego w Getin Banku. W chwili obecnej brak jednak innej okazji do bankobrania zachęcającej do otwarcia takiego konta.

Karta kredytowa Mastercard Standard - prześwietlenie


Getin Bank nie pobiera opłat za wydanie, ani za wznowienie karty. Opłata miesięczna za kartę kredytową Mastercard Standard wynosi 5 zł miesięcznie, ale dość łatwo jej uniknąć - miesięcznie wystarczy wykonać co najmniej 5 płatności na dowolne kwoty.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.


Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. A czy student może skorzystać z karty kredytowej? W BZWBK wystarczyło, że zadeklarowałem iż dostaje od rodziców dane kwotę miesięcznie. Jak jest tutaj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś gdzieś czytałem że tylko WBK daje studentom karty na oświadczenie. Inne banki wymagają dochodów.

   Usuń
  2. Ja mam konto student w millenium i mi dali kredytową bez problemu :P

   Usuń
 2. Wg konsultanta infolinii promocja jest dostępna a pula się nie wyczerpała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po kontakcie z konsultantem, 2600 netto, zobowiązania 600, na oświadczenie odmowa przyznania karty, zapraszamy do oddziału z zaświadczeniem o zarobkach. No to chyba podziękuję, zwłaszcza że jest prezent od City.

  OdpowiedzUsuń
 4. 150 zł... szału nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 5. stary bankobiorca12 maja 2018 20:48

  dochody 6000 netto, koszty 2000 decyzja pozytywna na limit 2000 ale z zaświadczeniem do oddziału. Jakiś dinozaur bankowy z tego getinu! Wyciągi to za mało. Citi, Alior, Mbank, Millennium na telefon dają znacznie większe limity. Promocja dla wytrwałych!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt że chyba zmienili politykę. Kiedyś rozdawali kredyty drogo ale prawie każdemu a teraz ostro zaostrzono zasady. U mnie tak samo pod górkę. A że do oddziału mam 20 km to raczej sobie odpuszczę.

   Usuń
  2. Mam 1550 netto,wydatki 400 zł,dodatkowo dwie inne KK zadłużone na 3000zł i załatwiłem wszystko przez telefon bez żadnych papierków.Fakt że mam KO u nich od miesiąca(promocja ze zwrotem 180 zł)

   Usuń
  3. Myślisz, że to KO przechyliło szalę?

   Usuń
  4. Raczej za krótki okres by miało znaczenie. Dopiero po kliku miesiącach banki przygotowują uproszczone warunki dla obecnych klientów na bazie wpływów. Szczególnie gdy są to wpływy wynagrodzenia od pracodawcy. Tu raczej to znaczenia mieć nie mogło.

   Usuń
 6. Promocja przedłużona do końca lipca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ile się czeka na potwierdzenie rejestracji w tym programie Priceless Specials ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...