Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł do wykorzystania w City Fit za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

22.05.2018

300 zł do wykorzystania w City Fit za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

Wystartowała kolejna promocja karty kredytowej Citibanku. Tym razem to propozycja dla miłośników fitness.

Voucher 300 zł do CityFit za kartę Citi Simplicty
Nagrodą jest bowiem voucher o wartości 300 zł, który wykorzystać można w sklepie City Fit. By uzyskać nagrodę wystarczy spełnić bardzo proste warunki: wyrobić kartę i wykonać 10 płatności w dowolnych miejscach i na dowolne kwoty.

Dla kogo promocja? Propozycja skierowana jest do osób, które nie posiadają i co najmniej od 1.06.2015 r. nie posiadały jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku.

Nagroda. Środki z vouchera wykorzystać można na zakupy w sklepie na CityFit.pl, gdzie nabyć można sprzęt oraz akcesoria sportowe (i prawdopodobnie także karnety - cena miesięcznego abonamentu Open zaczyna się od 69,95 zł. Warto jednak zwrócić uwagę na ograniczoną liczbę lokalizacji. Aktualnie wybrać można kluby w następujących miastach: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Chorzów, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Rzeszów, Warszawa, Wrocław).

Zasady promocji. Żeby wziąć udział w akcji "300 zł do City Fit z Kartą Kredytową Citibank" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 22.08.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy;
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplicty, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach informowania o produktach i usługach podmiotów współpracujących z bankiem oraz na otrzymywanie informacji handlowych;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w egzemplarzu umowy, który bank odeśle do Ciebie listownie):
  • przez 2 kolejne miesiące wykonaj po minimum 5 płatności kartą (na dowolne kwoty i w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie);
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz gwarantowaną nagrodę w postaci vouchera, który bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu otrzymania nagrody karta musi być aktywna. Voucher będzie można wykorzystać jednorazowo (przy zamówieniu powyżej 300 zł) najpóźniej do 31.12.2018 r. (uprzednio go aktywując tutaj). Voucher nie pokrywa ewentualnych kosztów dodatkowych (np. dostawy).

Przykładowo więc, jeśli umowę o kartę zawrzesz w czerwcu to czas na spełnienie warunków (zalogowanie i płatności) będziesz mieć do końca sierpnia. Jeśli płatności wykonasz już w czerwcu i lipcu to nagrodę otrzymasz do końca sierpnia, a jeżeli warunki spełnisz w lipcu i sierpniu to voucher trafi do Ciebie najpóźniej do końca września.

Wykorzystaną kwotę z karty (wskutek 5 płatności przez 2 kolejne miesiące) spłacić możesz jeszcze w okresie bezodsetkowym co oznacza, że oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką wydasz za pomocą karty. Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, bank nie naliczy bowiem odsetek, ani jakichkolwiek opłat. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Dla kogo karta w Citibanku?


Wobec klientów wnioskujących o kartę kredytową Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł." 

Akceptowanymi źródłami dochodów są też: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karta kredytowa w Citibanku - prześwietlenie oferty


Karta Citi Simplicity jest wydawana przez bank za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez warunków. Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można więc schować do szuflady i nie będzie ona generować kosztów.

Pamiętać trzeba jedynie, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.


Przydatne dokumenty:

4 komentarze:

 1. Czy będą jakieś spotkania z Chodakowską albo Lewandowską? Tak bym chciała ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A żebyś wiedziała że kiedyś była taka promocja z Chodakowską! ;)

   Usuń
 2. Karencja przesunięta z 1. stycznia na 1. czerwca 2015. Coś się zaczyna dziać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwnie że chociaż nie o pół roku a jedynie o 5 miesięcy przesunęli.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...