Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe w Getin Banku: 3,5% do 10 000 zł gwarantowane na rok

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.05.2018

Konto oszczędnościowe w Getin Banku: 3,5% do 10 000 zł gwarantowane na rok

A oprocentowanie na kontach oszczędnościowych wciąż rośnie...

Konto oszczędnościowe 3,5% w Getin Banku
Tym razem na podniesienie stawki zdecydował się Getin Bank, który daje już 3,5%. Taki poziom oprocentowania zapewnia utrzymać przez rok! To obecnie najdłuższa tego typu gwarancja, jeśli chodzi o konta oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem.

Z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (3,5% do 10 000 zł) skorzystać mogą osoby, które w okresie od 1.05.2017 do 10.05.2018 r. nie posiadały konta osobistego w Getin Banku.

By załapać się na promocję "Bonus za aktywność", a więc właśnie oprocentowanie na poziomie 3,5% w skali roku:
 • załóż Konto Proste Zasady w Getin Banku (lub konto w Noble Banku) wraz z kontem oszczędnościowym, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie ofert handlowych drogą elektroniczną oraz telefonicznie i SMSem;
 • co miesiąc zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto osobiste.

A co jest rozumiane jako wynagrodzenie? Dla banku to:
"suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 500 zł"

Definicja wygląda więc dość liberalnie 😉 Wystarczyć powinien nawet własny przelew z konta w innym banku.

Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym obowiązywać ma przez wspomniane już 12 miesięcy, które bank liczyć będzie od przystąpienia do oferty. A przez przystąpienie rozumieć należy spełnienie warunków jakimi są: otwarcie konta osobistego, wyrażenie zgód, a także zapewnienie wpływu wynagrodzenia (wychodzi więc na to, że w praktyce okres 12 miesięcy będzie liczony od pierwszego wpływu wynagrodzenia na konto).

Wypłata odsetek następować będzie w dwóch częściach. Na koniec miesiąca kalendarzowego dopisane zostaną odsetki z tytułu oprocentowania standardowego, a z tytułu podwyższonego oprocentowania wypłata następować będzie oddzielnie - do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku wpływu wynagrodzenia (bo standardowo odsetki na koncie oszczędnościowym dopisywane są na koniec miesiąca kalendarzowego). Do promocji kwalifikują wyłącznie konta indywidualne, a do promocji przystąpić można najpóźniej do 31.08.2018 r.

Dla nowych środków: 3% do 200 000 zł


Dla tych, którzy mają większe oszczędności, bank ma też propozycję dodatkową. To oprocentowanie 3% w skali roku gwarantowane przez okres 92 dni dla kwoty nawet 200 000 zł. Obowiązuje ono na tym samym koncie co oprocentowanie 3,5%, ale nie wymaga już zapewniania wpływów wynagrodzenia. Warunkiem uzyskania takiej stawki oprocentowania jest wpłacenie "nowych środków", którymi dla banku jest nadwyżka nad saldo z dnia 6.06.2018 r. Jeśli warunek ten nie zostanie spełniony to oprocentowanie będzie na poziomie standardowym, a więc od 1 do 1,4% w skali roku (w zależności od salda środków na koncie oszczędnościowym).

Konto Proste Zasady - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie konta; 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonana została co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (warunek ten nie dotyczy osób do 26. roku życia, gdyż dla nich konto prowadzone jest za 0 zł bez warunków); 
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
  • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta;
  • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku bądź instytucji należy urządzenie).

  Przydatne dokumenty:

  27 komentarzy:

  1. Złotówa, to oprocentowania na ichnim KO jest tylko do 10 tys. zł - czy to jakiś szmonces?

   Getin od kilku lat jedzie na oparach!

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ale czy tylko jeden bank daje limit 10 tys? Idea, Nest, Millenium, Plus, mBank, Eurobank, Raiffeisen Polbank dają podobne oferty lokat też do 10 tys. Z tą jednak różnicą że na kilka miesięcy.

    Usuń
   2. Wcale tak źle nie jest.
    10k na KO w Getinie 3,5% vs na KO w Millenium 2,7% (załóżmy że tak będą utrzymywać) daje prawie 65 zł różnicy w rok.

    Usuń
   3. Ale KO w Millennium nie ma ograniczenia do 10 tys. zł :)

    Zresztą za założenie konta można przytulić znacznie lepszy bonus niemal w każdym banku!

    Usuń
  2. Przypominamy, że z przyczyn od nas niezależnych 7 maja 2018 r. nastąpiła zmiana w sposobie obsługi usługi płatności mobilnych „płatności zbliżeniowe HCE” i w związku z tym konieczna jest aktualizacja aplikacji mobilnej Banku do najnowszej wersji (2.12.4) wraz z aktywacją usługi Google Pay, wyborem karty i akceptacją nowego regulaminu. Dla Państwa wygody w aplikacji, w sekcji Płatności zbliżeniowe Google Pay, został udostępniony krótki przewodnik, jak należy aktywować i korzystać z nowej usługi. W przypadku braku aktualizacji aplikacji mobilnej w terminie do 25 maja 2018, funkcjonalność płatności zbliżeniowych zostanie wyłączona - ZONK :)

   OdpowiedzUsuń
  3. Czy z tego konta oszczędnościowego można wykonywać przelewy bez limitu?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Darmowy jest p-wszy przelew w miesiącu + każdy którym założysz lokatę w Getinie. Ale zaraz potem możesz ją zerwać ;)

    Usuń
  4. Czy bycie współwłaścicielem konta (wspólne konto osobiste na dwie osoby) wyklucza z tej promocji?

   OdpowiedzUsuń
  5. Hej Hej! :)

   Konto założone, kurier przyniósł papiery i kartę. Czy jak w czerwcu na konto wpłynie ten regulaminowy przelew na 1500 zł, to już w tym miesiącu oprocentowanie będzie 3,5% czy dopiero od następnego miesiąca?

   Zastanawiam się po prostu, w którym momencie wpłacić 10 000 zł na konto oszczędnościowe by nie stracić. Normalne oprocentowanie w GetinBanku to 1% podczas gdy ja mam 2,2% w Nest, więc strata byłaby zauważalna :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, wyższe % powinny być już za czerwiec. Jeśli wynagrodzenie ma wpłynąć w czerwcu to ja rozumiem to tak że za cały miesiąc będą liczyć 3,5% bez względu którego czerwca będzie wpływ bo sprawdzać spełnienie warunków będą dopiero w lipcu i wtedy dopłacą ci promocyjne odsetki.

    Usuń
  6. Czyli po założeniu konta można wpłacić od razu 10tyś i one będą pracować na 3,5% dodatkowo miesięcznie należy wpłacać minimum 1500zł (przelew może być z innego konta w innym banku). W regulaminie co prawda nie pisze nic o wysokości kwoty jaką należy wpłacać miesięcznie. Ostatecznie te 1500zł można z powrotem przelać na inne konto, tak aby zostały te 10tyś na procent. Zgadza się? No i jedna płatność kartą w miesiącu na dowolną kwotę.

   OdpowiedzUsuń
  7. Nigdzie nie jest napisane, że oferta działa jedynie poprzez założenie konta przez internet. Czy jest to jednoznaczne jest z tym, że jak założę w placówce, to też będzie działać ta promocja?
   Zdaję sobie sprawę Mr. Złotówa, że zarabiasz na tej stronie i szczerze - wielki szacunek mam do Ciebie za robotę, którą robisz i pomysł na życie. Nic nie mam do Ciebie. Jednak po moich ostatnich przejściach z pewnym kurierem DHL (przy okazji zakładania konta z promocji z tej strony), przez którego musiałam zmieniać dowód osobisty z powodu podejrzenia kradzieży danych osobowych już nie chcę zakładać kont w ten sposób. Może masz jakieś remedium na moje obawy, może napisałbyś artykuł na blogu o ryzyku z jakim się wiąże podawanie danych przez internet i u kuriera oraz jak można ustrzec się przed kradzieżą danych i gotówki? Mogę opisać swoją sprawę, jeśli będziesz zainteresowany.

   Pozdrawiam

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Napisz proszę co się wydarzyło: kontakt@bankobranie.pl

    Usuń
  8. Wpadł bonus. Wszystko się zgadza - wyszło 3,5%

   OdpowiedzUsuń
  9. Witam, jedną rzecz nie bardzo rozumiem. Założyłem konto i teraz jak najlepiej skorzystać z obydwu promocji - 3,5% na 10 tys. i 3% do 200 000tys.? Wpłacam na KO 50 000 tys. i 10 000 tys będzie oprocentowane na 3,5 % przez 12 msc, a pozostałe 40 000 tys. wskoczą na promocyjne oprocentowanie 3% przez 92 dni? Chyba, że te 2 promocje nie łączą się?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Łączą się. Będzie to wyglądać jak piszesz. Przy czym za całe 50tys. będziesz dostawać oprocentowanie na koniec miesiąca a dodatkowe (bonus) do 15-go kolejnego m-ca.

    Usuń
   2. To wychodzi, że 15-go wpłynie ok. 3,40 zł?

    Usuń
  10. Złotówa, w praktyce okres 12 m-cy będzie liczony nie od pierwszego wpływu wynagrodzenia na konto, a od początku m-ca następującego bezpośrednio po m-cu, w którym nastąpił wpływ 1500 zł. Drobna różnica :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Mylisz się. Ja w lipcu miałem p-wszy wpływ i dostałem bonus za aktywność za lipiec.

    Usuń
   2. Czy chodzi o wpływ 1500 zł w lipcu na ROR w konsekwencji czego na KO dostałeś 3,5% za lipiec?

    Usuń
   3. Tak, w lipcu wpłaciłem 30k na ROR, a później całość na KO.

    Usuń
  11. da się połączyć promocji na 3,5% z promocją na 3%?

   OdpowiedzUsuń
  12. Pojawiła się kolejna edycja promocji KO3,5% z lepszymi warunkami - wpływ 1000 zł https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/konta/konto-oszczednosciowe,17.html

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak, to oferta dla klientów którzy, zapewnią wpływ wynagrodzenia na ROR w kwocie min. 1000 zł miesięcznie. Za to samo Wubek płaci 50 zł miesięcznie!

    Usuń
  13. Czy komuś, kto w danym m-cu spełni warunki promocji "Bonus za aktywność" w postaci wpływu min. 1,5K będą dopisywane odsetki 15-go dnia następnego m-ca tak aby oprocentowanie wyniosło 3,5% nawet gdy edycja promocji "Na nowe środki" już dobiegnie końca po 92 dniach?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Tak. Jak kończy się oproc. dla nowych środków to na koniec miesiąca kalendarzowego dolicza się tylko oprocentowanie standardowe ale później bonus za aktywność jest wyższy bo on wyrównuje odsetki odpowiednie dla oproc. 3,5%

    Usuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

  Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...